Күнтізбе


АптаБастапқыТурнирдің атыҚалаТурнир санатыМерзімі
Мамыр 2022
11802.05.2022 (дс)Almaty Masters 10&UnderАлматыЖоғары22.04.2022
21802.05.2022 (дс)ATF 14&under, Aktobe (3) (G2)АктобеSeries 14 Under12.04.2022
31802.05.2022 (дс)Karaganda Masters 10&UnderКарагандаҮшінші22.04.2022
41806.05.2022 (жм)Almaty Tour 14&underАлматы3 күн26.04.2022
51806.05.2022 (жм)Almaty Tour 12&underБолмайдыАлматы3 күн26.04.2022
61909.05.2022 (дс)ATP Shymkent Challenger 80 (1)ШымкентChallengers 7500014.04.2022
71909.05.2022 (дс)ATF 14&under, Aktobe (4) (G2)АктобеSeries 14 Under19.04.2022
81913.05.2022 (жм)Almaty Tour 12&underАлматы3 күн03.05.2022
91913.05.2022 (жм)Almaty Tour 14&underБолмайдыАлматы3 күн03.05.2022
102016.05.2022 (дс)ATP Shymkent Challenger 80 (2)ШымкентChallengers 7500021.04.2022
112016.05.2022 (дс)14 жасқа дейінгі Қазақстан кубогы (іріктеу кезең)Усть-КаменогорскХалықаралық18.04.2022
122123.05.2022 (дс)Shymkent Gold 16&UnderШымкентБіріншіден13.05.2022
132123.05.2022 (дс)Shymkent Masters 12&UnderШымкентБіріншіден13.05.2022
142230.05.2022 (дс)Taldykorgan Masters 10&UnderТалдыкорганЖоғары20.05.2022
152230.05.2022 (дс)Ust-Kamenogorsk Masters 10&UnderУсть-КаменогорскЖоғары20.05.2022
162230.05.2022 (дс)ATF 16&under, Almaty (G2)АлматыSeries 16 Under07.05.2022
172230.05.2022 (дс)ATF 14&under, Shymkent (G2) (3)БолмайдыШымкентSeries 14 Under07.05.2022
Маусым 2022
182203.06.2022 (жм)Daulet Cup 12&underНұр-Сұлтан (Астана)3 күн24.05.2022
192306.06.2022 (дс)ATF 16&under, Shymkent (G2)ШымкентSeries 16 Under14.05.2022
202306.06.2022 (дс)Taldykorgan Masters 12 &UnderТалдыкорганЕкінші27.05.2022
212306.06.2022 (дс)Smash теннис орталығының жүлделеріне арналған турнирУсть-КаменогорскБіріншіден27.05.2022
222306.06.2022 (дс)ATF 14&under, Almaty (G2) (4)БолмайдыАлматыSeries 14 Under14.05.2022
232310.06.2022 (жм)Almaty Tour 12&underАлматы3 күн31.05.2022
242413.06.2022 (дс)ITF Juniors Shymkent (J3) (3)ШымкентGrade 321.05.2022
252413.06.2022 (дс)ITF Juniors Almaty (J3) (3)БолмайдыАлматыGrade 321.05.2022
262417.06.2022 (жм)Almaty Tour 14&underАлматы3 күн07.06.2022
272520.06.2022 (дс)ITF Juniors Almaty (J3) (4)АлматыGrade 328.05.2022
282520.06.2022 (дс)12 жасқа дейінгі Қазақстан кубогы (іріктеу кезең)ШымкентХалықаралық23.05.2022
292520.06.2022 (дс)ITF Juniors Shymkent (J3) (4)БолмайдыШымкентGrade 328.05.2022
302524.06.2022 (жм)Oskemen OpenУсть-Каменогорск3 күн14.06.2022
312627.06.2022 (дс)Kostanay Masters 12&UnderКостанайЕкінші17.06.2022
322627.06.2022 (дс)Memorial Esaulkova S.N. 14 underКарагандаЕкінші17.06.2022
Шілде 2022
332704.07.2022 (дс)Shymkent Gold 14&UnderБолмайдыШымкентЕкінші24.06.2022
342704.07.2022 (дс)Nur-Sultan Gold 14&under "Babolat Open"Нұр-Сұлтан (Астана)Біріншіден24.06.2022
352704.07.2022 (дс)Республикалық жасөспірімдер турнирі "АБЗ кубогы"КостанайБіріншіден24.06.2022
362708.07.2022 (жм)Oskemen OpenУсть-Каменогорск3 күн28.06.2022
372811.07.2022 (дс)Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"Нұр-Сұлтан (Астана)Біріншіден01.07.2022
382918.07.2022 (дс)14 жасқа дейінгі Қазақстан кубогыУсть-КаменогорскХалықаралық18.04.2022
393025.07.2022 (дс)Almaty Masters 10&UnderАлматыҮшінші15.07.2022
403025.07.2022 (дс)Aktobe Masters 10&UnderАктобеҮшінші15.07.2022
Тамыз 2022
413422.08.2022 (дс)12 жасқа дейінгі Қазақстан кубогыШымкентХалықаралық23.05.2022

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер