Қазақстан теннис туры



«Наурыз» атты 10 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі.

Актобе, "ACE" теннис орталығы
«Наурыз» атты 10 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы  теннистен ашық турнирі.

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Үшінші
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 10 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Үшінші
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 10 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32

* Положение

«Наурыз» атты 10 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі.
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 03.04.2023 (дс) — 09.04.2023 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АОФ РОО "Федерация тенниса" / Актобе
7132 403336, 7132 403214
e_syrtsova@mail.ru
Место проведения
"ACE" теннис орталығы
Актобе, Ақтөбе, Мәңгілік Ел көш. 2,
7132 90 93 07
Директор турнира
Солдатенко Анатолий Юрьевич
7132 403214, +7 (701) 982-94-51
e_syrtsova@mail.ru
Главный судья
Сартаев Жасулан Асанулы
+7-707-238-65-38
zhassulan.abildabek@mail.ru
Участники турнира
10 және одан төмен
Размер сетки
Основной турнир:
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
4000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
24.03.2023 (жм)
Последний день отказа
2023-03-28 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 02.04.2023, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:00
Формат проведения
Обеспечение
Условия финансирования
Награждение

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АОФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Актобе Телефон: 7132 403336, 7132 403214
Факс: E-mail: e_syrtsova@mail.ru
* Директор: Солдатенко Анатолий Юрьевич

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Солдатенко Анатолий Юрьевич 7132 403214, +7 (701) 982-94-51 7132 403213 e_syrtsova@mail.ru
* Главный судья Сартаев Жасулан Асанулы +7-707-238-65-38 zhassulan.abildabek@mail.ru

* Арена

"ACE" теннис орталығы

Қала: Актобе * Адрес: Ақтөбе, Мәңгілік Ел көш. 2 Сыйымдылығы:
Телефон: 7132 90 93 07 Факс: E-mail:

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 06.03.2023 Ақансері Нұртілеу Мәдиұлы 4517 03.03.2013 Актобе
2 0 21.03.2023 Талько Арсений Сергеевич 5506 13.10.2013 Астана
3 140 18.03.2023 Джуасов Альтаир Даулетович 5496 13.04.2014 Астана
4 73 13.03.2023 Оразбай Алиаскар Серикулы 5740 02.11.2014 Актобе
5 56 06.03.2023 Хайрутдинов Рафаэль Рустамович 4488 12.09.2014 Актобе
6 0 08.03.2023 Батиханов Ерасыл Бауыржанулы 4900 02.09.2013 Актобе
7 0 08.03.2023 Каленов Нурлан Серикович 4770 27.03.2013 Актобе
8 37 06.03.2023 Соложенков Артем Андреевич 5891 11.06.2014 Лисаковск
9 0 17.03.2023 Храмов Максим Денисович 4492 08.12.2013 Актобе
10 0 06.03.2023 Галка Александр Юрьевич 5290 05.07.2013 Актобе
11 0 08.03.2023 Дуйсенгазин Алибек Саматович 5711 17.05.2013 Астана поздний отказ от 06/04/2023
12 34 06.03.2023 Ақансері Нұрберген Мәдиұлы 5928 18.12.2014 Актобе
13 0 06.03.2023 Каблакатов Алан Ермекович 5883 16.04.2013 Астана
14 0 06.03.2023 Садыков Максим Ильдарович 5910 06.10.2013 Актобе
15 0 06.03.2023 Симко Елисей Андреевич 5826 27.08.2013 Астана
16 0 08.03.2023 Умербеков Амир Рустемович 5329 30.04.2013 Актобе
17 0 10.03.2023 Туритаев Алим Муратович 4698 16.05.2013 Актобе
18 0 18.03.2023 Кульшаров Исмаил Жанатбекович 5958 04.09.2013 Актобе
19 22 06.03.2023 Ким Алан Дмитриевич 5644 18.03.2014 Алматы
20 15 06.03.2023 Курманиязов Нурислам Куанышулы 5288 15.05.2014 Актобе
21 0 06.03.2023 Ниеткали Айдан Анварулы 5920 07.08.2013 Астана поздний отказ от 02/04/2023
22 0 06.03.2023 Пешков Демьян Максимович 5823 25.10.2013 Астана
23 1 06.03.2023 Ерғали Исмаил Нұрбекұлы 6203 04.10.2014 Актобе
24 5 06.03.2023 Смелянец Давид Григорьевич 5952 29.05.2014 Костанай
* Ожидающие игроки
1 0 06.03.2023 Роин Ибрахим 5355 04.06.2014 Актобе
2 0 06.03.2023 Кудайбергенов Асанали Русланович 5876 30.10.2013 Астана
3 3 06.03.2023 Қуанышбай Динмұхамед Нурдаулетулы 6143 28.06.2014 Актобе
4 0 06.03.2023 Досым Амир Мұратұлы 5968 26.05.2013 Актобе поздний отказ от 03/04/2023
5 0 06.03.2023 Умаров Данияр Алибекович 6428 05.08.2014 Актобе
6 0 06.03.2023 Сагиндыков Махдиар Ильдарович 6333 19.03.2014 Актобе
7 1 06.03.2023 Тұрабай Мәдияр Ғалымжанұлы 6038 19.04.2014 Актобе
8 0 08.03.2023 Капустин Радмир Константинович 5471 23.10.2013 Алматы поздний отказ от 29/03/2023
9 0 08.03.2023 Данияр Айсұлтан Мадиярұлы 5627 04.10.2013 Шымкент
10 0 11.03.2023 Серікбаев Айбар Рақымжанұлы 5990 27.11.2013 Актобе
11 8 12.03.2023 Селиванов Тамерлан Сергеевич 5332 04.03.2014 Алматы
12 0 13.03.2023 Сабыркул Алдияр Жанибекулы 6334 02.11.2014 Актобе
13 0 13.03.2023 Алимжанов Айсултан Арманович 5492 15.07.2013 Көкшетау
14 0 13.03.2023 Қалдыбай Бейбарыс Зейнадинұлы 6362 10.11.2014 Актобе
15 0 13.03.2023 Елжан Арсен Ержанулы 4737 30.10.2013 Актобе
16 0 15.03.2023 Бекетов Тамерлан Азаматович 5614 20.02.2013 Актобе
17 0 17.03.2023 Хамит Мәди Саламатович 5822 17.10.2013 Уральск поздний отказ от 31/03/2023
18 0 18.03.2023 Мухит Бейбарыс Дауренулы 4406 23.02.2013 Актобе
19 0 19.03.2023 Кабаев Мирас Жасуланович 5267 27.07.2014 Актобе
20 17 21.03.2023 Ашикбаев Дастан Азаматулы 6324 07.02.2014 Актобе
* Отказавшиеся игроки
1 0 07.03.2023 Жандулла Санжар Канатулы 4979 10.09.2013 Астана отказ от 14/03/2023
2 0 13.03.2023 Рымбек Ахмет Әділетұлы 5886 09.12.2013 Астана отказ от 24/03/2023
3 0 07.03.2023 Гусев Матвей Денисович 5834 05.08.2013 Астана отказ от 07/03/2023
4 0 06.03.2023 Лубинец Максим Максимович 5426 28.06.2013 Алматы отказ от 27/03/2023
5 9 06.03.2023 Есентайұлы Мұстафа 5801 15.05.2014 Алматы отказ от 20/03/2023
6 0 09.03.2023 Мухамбетжан Эльхан Мадиулы 6336 03.04.2014 Актобе отказ от 25/03/2023
7 0 16.03.2023 Ақылбек Әлихан Акылбекович 5814 11.11.2013 Алматы отказ от 27/03/2023
8 124 17.03.2023 Брегвадзе Габриель Бесикович 5790 19.08.2014 Атырау отказ от 24/03/2023
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 06.03.2023 Ерімбет Ақзере Ериккызы 4597 23.01.2013 Актобе
2 0 19.03.2023 Магзом Марьям Алтайкызы 5217 07.01.2013 Астана
3 0 12.03.2023 Дурманова Владислава Максимовна 5406 30.01.2013 Атырау
4 0 17.03.2023 Балкан Айзере Сериккызы 5087 21.11.2013 Актау
5 0 06.03.2023 Жандосова Іңкәр Рахымжанкызы 4654 04.10.2013 Актобе
6 0 12.03.2023 Нұрғали Аружан Талғатқызы 5769 06.12.2013 Уральск
7 0 17.03.2023 Пердебек Даяна Жеңісбекқызы 5600 07.08.2013 Шымкент
8 0 06.03.2023 Якия Ясмин Абылаевна 5394 03.06.2013 Актобе
9 0 07.03.2023 Бакитова Аружан Ерденкызы 5263 19.09.2013 Актобе
10 0 15.03.2023 Аубекер Әйгерім Жубангаликызы 4735 20.02.2013 Актобе
11 0 20.03.2023 Погодаева Мария Александровна 4505 28.03.2013 Уральск
12 0 06.03.2023 Серик Адия Маратовна 5255 03.11.2013 Актобе
13 12 06.03.2023 Бочкарева Аэлита Яковлевна 6097 18.06.2014 Алматы
14 0 06.03.2023 Жумагалиева Жаная Жаслановна 5982 07.12.2013 Актобе
15 0 07.03.2023 Курманалина Амина Абзаловна 5809 22.10.2013 Актобе
16 26 06.03.2023 Ибрагимова Ариана Рахимовна 6015 26.04.2014 Алматы
17 0 06.03.2023 Болвакина Арина Александровна 6026 27.05.2013 Астана
18 0 06.03.2023 Айдар Айдана Алмасқызы 5827 05.01.2013 Астана
19 0 06.03.2023 Петерс Эвелина Антоновна 5894 14.08.2013 Астана
20 1 06.03.2023 Калмагамбетова Алуа Бериккызы 6130 09.09.2014 Актобе
21 0 06.03.2023 Панина Виктория Максимовна 6048 10.10.2013 Костанай
22 0 06.03.2023 Шевчук Валерия Леонидовна 4995 24.05.2013 Актобе
23 0 06.03.2023 Билялова Камила Нурлановна 5615 23.10.2013 Петропавловск
24 0 06.03.2023 Третьякова Милослава Витальевна 5966 07.06.2013 Рудный
* Ожидающие игроки
1 0 06.03.2023 Шестакова Николь Юрьевна 6292 05.12.2013 Алматы поздний отказ от 28/03/2023
2 0 06.03.2023 Шатова Милана Вадимовна 6000 27.09.2013 Алматы
3 0 06.03.2023 Кизюта Илона Дмитриевна 6196 05.11.2013 Алматы
4 0 06.03.2023 Мухлисова Банарис Ильятқызы 5936 02.08.2013 Алматы
5 0 06.03.2023 Тен Дана Вадимовна 6080 09.03.2013 Костанай
6 4 06.03.2023 Русина София Сергеевна 5999 09.11.2014 Алматы
7 0 06.03.2023 Мұрат Інжу Дамирқызы 6299 13.08.2014 Алматы
8 0 06.03.2023 Жумабаева Адель Саяновна 6469 20.08.2013 Караганда поздний отказ от 29/03/2023
9 6 06.03.2023 Уталиева Исмира Булатқызы 5897 14.08.2014 Актобе
10 1 06.03.2023 Кайраткызы Амина 5270 22.11.2014 Актобе
11 0 06.03.2023 Дегтярь Юна Вадимовна 5835 18.09.2013 Астана
12 0 06.03.2023 Дегтярь Влада Вадимовна 5836 18.09.2013 Астана
13 0 06.03.2023 Дараева Хадиджа Наградовна 5477 01.08.2014 Алматы
14 0 06.03.2023 Манасова Амина Алибековна 5399 07.05.2013 Атырау поздний отказ от 31/03/2023
15 0 06.03.2023 Абдрахимова Айлина Нурболатовна 5825 02.08.2013 Астана
16 0 06.03.2023 Лобец Аделина Руслановна 4911 11.08.2013 Актобе
17 0 06.03.2023 Мурзагулова Инкар Ермуратовна 5988 12.09.2013 Актобе
18 0 06.03.2023 Абубакир Аяулым Акканаткызы 5389 08.01.2014 Актобе
19 0 09.03.2023 Матайбек Сымбат Медетовна 5937 19.07.2013 Актобе
20 0 09.03.2023 Нуржанова Сафия Ермековна 6235 25.12.2013 Алматы
21 0 09.03.2023 Нуржанова Самира Ермековна 6237 25.12.2013 Алматы
22 0 10.03.2023 Куанбаева Айару Нурболатовна 6168 08.03.2014 Актобе
23 0 20.03.2023 Утегенова Аяра Нурлановна 5726 05.05.2013 Атырау
24 0 20.03.2023 Бақтыбай Мұнтазбегім Ақжомартқызы 5647 25.06.2013 Атырау поздний отказ от 31/03/2023
* Отказавшиеся игроки
1 0 06.03.2023 Бакиева Айлин Анваровна 5359 28.01.2013 Алматы отказ от 13/03/2023
2 0 06.03.2023 Курбатова Мартина Сергеевна 5312 20.06.2013 Караганда отказ от 09/03/2023
3 0 07.03.2023 Борисова Милана Сергеевна 5072 23.08.2013 Алматы отказ от 24/03/2023
4 21 06.03.2023 Ковалева Вита Дмитриевна 5981 22.04.2014 Алматы отказ от 28/03/2023
5 0 06.03.2023 Бейсебаева Данеля Дауренкызы 5468 24.04.2013 Алматы отказ от 13/03/2023
6 21 06.03.2023 Алимжанова Ариана Тимуровна 5271 01.05.2014 Алматы отказ от 12/03/2023
7 0 06.03.2023 Фелькер Дарья Яковлевна 5464 07.08.2013 Алматы отказ от 14/03/2023
8 0 14.03.2023 Тузельбаева Адия Дауреновна 5586 04.08.2013 Шымкент отказ от 19/03/2023
9 0 06.03.2023 Исанова Сафия Саяткызы 5854 27.08.2013 Алматы отказ от 27/03/2023
10 0 10.03.2023 Тугелбаева Саида Аскаровна 6050 15.02.2013 Талдыкорган отказ от 15/03/2023
11 0 06.03.2023 Бакенова Дамили Дарханкызы 6351 08.09.2013 Алматы отказ от 18/03/2023
12 0 07.03.2023 Исмагулова Айдана Ермековна 5325 25.01.2013 Лисаковск отказ от 21/03/2023
13 0 13.03.2023 Лазутина Алиса Александровна 5207 05.08.2013 Шымкент отказ от 28/03/2023
14 26 06.03.2023 Пулина Виктория Александровна 5478 31.05.2014 Алматы отказ от 25/03/2023
15 0 06.03.2023 Амангелді Арина Ернарқызы 5867 16.04.2013 Алматы отказ от 17/03/2023
16 0 06.03.2023 Жусупова Жамиля Нурланқызы 5794 17.01.2013 Астана отказ от 21/03/2023
17 0 17.03.2023 Мезякова Дамели Мухтаржановна 6291 05.03.2013 Алматы отказ от 24/03/2023

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

«Наурыз» атты 10 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 03.04.2023 (дс) — 09.04.2023 (жс)

1/16
1
Ақансері Н. М.
31
Кабаев М. Ж.
4:1 4:0
15
Симко Е. А.
27
Данияр А. М.
4:0 4:1
32
Ашикбаев Д. А.
29
Бекетов Т. А.
4:1 4:1
10
Галка А. Ю.
7
Каленов Н. С.
4:2 2:4 15:13
5
Хайрутдинов Р. Р.
30
Мухит Б. Д.
4:0 4:1
24
Қуанышбай Д. Н.
17
Кульшаров И. Ж.
2:4 4:1 11:9
18
Ким А. Д.
25
Сагиндыков М. И.
4:0 4:0
20
Пешков Д. М.
3
Джуасов А. Д.
4:0 4:0
4
Оразбай А. С.
14
Садыков М. И.
4:0 4:0
16
Туритаев А. М.
19
Курманиязов Н. К.
4:1 5:3
12
Ақансері Н. М.
11
Дуйсенгазин А. С.
4:0 4:2
23
Роин И.
8
Соложенков А. А.
4:0 4:0
6
Батиханов Е. Б.
21
Ерғали И. Н.
4:0 4:0
9
Храмов М. Д.
13
Каблакатов А. Е.
4:0 4:1
26
Тұрабай М. Ғ.
22
Смелянец Д. Г.
4:1 4:0
28
Сабыркул А. Ж.
2
Талько А. С.
4:0 4:1
1/8
1
Ақансері Н. М.
15
Симко Е. А.
4:0 4:0
32
Ашикбаев Д. А.
10
Галка А. Ю.
4:0 4:2
5
Хайрутдинов Р. Р.
17
Кульшаров И. Ж.
4:1 4:2
18
Ким А. Д.
3
Джуасов А. Д.
4:0 4:0
4
Оразбай А. С.
16
Туритаев А. М.
4:0 4:2
12
Ақансері Н. М.
8
Соложенков А. А.
4:2 4:1
6
Батиханов Е. Б.
9
Храмов М. Д.
4:1 5:3
22
Смелянец Д. Г.
2
Талько А. С.
4:2 4:2
1/4
1
Ақансері Н. М.
32
Ашикбаев Д. А.
4:0 4:2
5
Хайрутдинов Р. Р.
3
Джуасов А. Д.
4:1 4:0
4
Оразбай А. С.
8
Соложенков А. А.
3:5 4:1 10:8
9
Храмов М. Д.
2
Талько А. С.
4:0 4:1
Полуфинал
1
Ақансері Н. М.
3
Джуасов А. Д.
5:3 5:4 (7:2)
8
Соложенков А. А.
9
Храмов М. Д.
4:1 4:0
За 1-е место
1
Ақансері Н. М.
9
Храмов М. Д.
4:2 4:1
За 3-е место
3
Джуасов А. Д.
8
Соложенков А. А.
4:2 4:1

5-8

5-8
32
Ашикбаев Д. А.
5
Хайрутдинов Р. Р.
6:2
4
Оразбай А. С.
2
Талько А. С.
7:5
За 5-6 место
5
Хайрутдинов Р. Р.
2
Талько А. С.
7:6 (7:2)
За 7-8 место
32
Ашикбаев Д. А.
4
Оразбай А. С.
6:1

9-16

9-16
15
Симко Е. А.
10
Галка А. Ю.
6:2
17
Кульшаров И. Ж.
18
Ким А. Д.
6:0
16
Туритаев А. М.
12
Ақансері Н. М.
6:2
6
Батиханов Е. Б.
22
Смелянец Д. Г.
6:4
9-12
10
Галка А. Ю.
18
Ким А. Д.
6:2
12
Ақансері Н. М.
6
Батиханов Е. Б.
6:4
За 9-10 место
18
Ким А. Д.
12
Ақансері Н. М.
6:2
За 11-12 место
10
Галка А. Ю.
6
Батиханов Е. Б.
6:1

13-16

13-16
15
Симко Е. А.
17
Кульшаров И. Ж.
6:1
16
Туритаев А. М.
22
Смелянец Д. Г.
6:1
За 13-14 место
17
Кульшаров И. Ж.
22
Смелянец Д. Г.
6:1
За 14-16 место
15
Симко Е. А.
16
Туритаев А. М.
6:0

17-32

17-32
31
Кабаев М. Ж.
27
Данияр А. М.
6:3
29
Бекетов Т. А.
7
Каленов Н. С.
6:1
30
Мухит Б. Д.
24
Қуанышбай Д. Н.
7:6 (7:4)
25
Сагиндыков М. И.
20
Пешков Д. М.
6:0
14
Садыков М. И.
19
Курманиязов Н. К.
6:1
11
Дуйсенгазин А. С.
23
Роин И.
6:0
21
Ерғали И. Н.
13
Каблакатов А. Е.
6:0
26
Тұрабай М. Ғ.
28
Сабыркул А. Ж.
7:6 (8:6)
17-24
31
Кабаев М. Ж.
7
Каленов Н. С.
7:5
30
Мухит Б. Д.
20
Пешков Д. М.
6:3
19
Курманиязов Н. К.
11
Дуйсенгазин А. С.
6:2
13
Каблакатов А. Е.
26
Тұрабай М. Ғ.
6:1
17-20
7
Каленов Н. С.
30
Мухит Б. Д.
6:3
11
Дуйсенгазин А. С.
13
Каблакатов А. Е.
6:1
За 17-18 место
30
Мухит Б. Д.
11
Дуйсенгазин А. С.
За 19-20 место
7
Каленов Н. С.
13
Каблакатов А. Е.
7:5

21-24

21-24
31
Кабаев М. Ж.
20
Пешков Д. М.
6:2
19
Курманиязов Н. К.
26
Тұрабай М. Ғ.
6:0
За 21-22 место
20
Пешков Д. М.
19
Курманиязов Н. К.
6:3
За 23-24 место
31
Кабаев М. Ж.
26
Тұрабай М. Ғ.
6:1

25-32

25-32
27
Данияр А. М.
29
Бекетов Т. А.
6:1
24
Қуанышбай Д. Н.
25
Сагиндыков М. И.
6:0
14
Садыков М. И.
23
Роин И.
6:1
21
Ерғали И. Н.
28
Сабыркул А. Ж.
6:4
25-28
29
Бекетов Т. А.
24
Қуанышбай Д. Н.
6:3
14
Садыков М. И.
21
Ерғали И. Н.
6:2
За 25-26 место
24
Қуанышбай Д. Н.
14
Садыков М. И.
6:2
За 27-28 место
29
Бекетов Т. А.
21
Ерғали И. Н.
7:5

29-32

29-32
27
Данияр А. М.
25
Сагиндыков М. И.
6:1
23
Роин И.
28
Сабыркул А. Ж.
6:4
За 29-30 место
27
Данияр А. М.
23
Роин И.
6:3
За 31-32 место
25
Сагиндыков М. И.
28
Сабыркул А. Ж.
Директор турнира: Солдатенко Анатолий Юрьевич
Главный судья: Сартаев Жасулан Асанулы
«Наурыз» атты 10 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 03.04.2023 (дс) — 09.04.2023 (жс)

1/16
1
Ерімбет А. Е.
9
Бакитова А. Е.
4:1 4:1
25
Кизюта И. Д.
26
Мухлисова Б. И.
5:3 4:2
19
Калмагамбетова А. Б.
13
Бочкарева А. Я.
4:0 5:4 (7:3)
24
Шатова М. В.
5
Жандосова І. Р.
4:0 4:0
8
Якия Я. А.
22
Билялова К. Н.
5:3 4:2
27
Тен Д. В.
23
Третьякова М. В.
4:1 4:0
32
Матайбек С. М.
14
Жумагалиева Ж. Ж.
4:2 4:0
29
Уталиева И. Б.
4
Балкан А. С.
4:1 4:1
3
Дурманова В. М.
15
Курманалина А. А.
4:1 0:4 12:10
16
Ибрагимова А. Р.
28
Мұрат І. Д.
4:0 4:2
30
Кайраткызы А.
21
Шевчук В. Л.
5:4 (7:5) 4:0
17
Болвакина А. А.
6
Нұрғали А. Т.
4:1 4:2
7
Пердебек Д. Ж.
10
Аубекер Ә. Ж.
5:4 (7:3) 3:5 10:4
18
Айдар А. А.
12
Серик А. М.
5:3 4:1
31
Мурзагулова И. Е.
11
Погодаева М. А.
4:0 5:4 (7:2)
20
Панина В. М.
2
Магзом М. А.
4:1 5:4 (7:3)
1/8
1
Ерімбет А. Е.
26
Мухлисова Б. И.
4:0 4:0
13
Бочкарева А. Я.
5
Жандосова І. Р.
5:4 (7:4) 4:2
8
Якия Я. А.
27
Тен Д. В.
5:3 4:2
14
Жумагалиева Ж. Ж.
4
Балкан А. С.
5:3 4:0
15
Курманалина А. А.
16
Ибрагимова А. Р.
4:1 4:2
21
Шевчук В. Л.
6
Нұрғали А. Т.
4:2 2:4 10:7
10
Аубекер Ә. Ж.
12
Серик А. М.
4:2 4:2
11
Погодаева М. А.
2
Магзом М. А.
4:0 4:0
1/4
1
Ерімбет А. Е.
5
Жандосова І. Р.
4:0 4:1
8
Якия Я. А.
4
Балкан А. С.
4:1 1:4 10:7
16
Ибрагимова А. Р.
6
Нұрғали А. Т.
4:2 3:5 10:8
12
Серик А. М.
2
Магзом М. А.
4:1 4:0
Полуфинал
1
Ерімбет А. Е.
8
Якия Я. А.
4:0 4:0
6
Нұрғали А. Т.
2
Магзом М. А.
4:0 4:2
За 1-е место
1
Ерімбет А. Е.
2
Магзом М. А.
4:1 4:1
За 3-е место
8
Якия Я. А.
6
Нұрғали А. Т.
1:4 4:1 10:6

5-8

5-8
5
Жандосова І. Р.
4
Балкан А. С.
6:4
16
Ибрагимова А. Р.
12
Серик А. М.
6:1
За 5-6 место
5
Жандосова І. Р.
12
Серик А. М.
6:3
За 7-8 место
4
Балкан А. С.
16
Ибрагимова А. Р.
6:3

9-16

9-16
26
Мухлисова Б. И.
13
Бочкарева А. Я.
6:4
27
Тен Д. В.
14
Жумагалиева Ж. Ж.
6:2
15
Курманалина А. А.
21
Шевчук В. Л.
6:4
10
Аубекер Ә. Ж.
11
Погодаева М. А.
6:1
9-12
13
Бочкарева А. Я.
27
Тен Д. В.
6:0
15
Курманалина А. А.
10
Аубекер Ә. Ж.
7:6 (7:3)
За 9-10 место
27
Тен Д. В.
10
Аубекер Ә. Ж.
6:3
За 11-12 место
13
Бочкарева А. Я.
15
Курманалина А. А.
6:1

13-16

13-16
26
Мухлисова Б. И.
14
Жумагалиева Ж. Ж.
6:3
21
Шевчук В. Л.
11
Погодаева М. А.
6:4
За 13-14 место
26
Мухлисова Б. И.
21
Шевчук В. Л.
6:0
За 14-16 место
14
Жумагалиева Ж. Ж.
11
Погодаева М. А.
6:2

17-32

17-32
9
Бакитова А. Е.
25
Кизюта И. Д.
6:0
19
Калмагамбетова А. Б.
24
Шатова М. В.
7:6 (7:3)
22
Билялова К. Н.
23
Третьякова М. В.
6:1
32
Матайбек С. М.
29
Уталиева И. Б.
7:5
3
Дурманова В. М.
28
Мұрат І. Д.
30
Кайраткызы А.
17
Болвакина А. А.
6:2
7
Пердебек Д. Ж.
18
Айдар А. А.
6:2
31
Мурзагулова И. Е.
20
Панина В. М.
6:4
17-24
9
Бакитова А. Е.
24
Шатова М. В.
6:0
22
Билялова К. Н.
32
Матайбек С. М.
6:1
28
Мұрат І. Д.
17
Болвакина А. А.
6:3
7
Пердебек Д. Ж.
20
Панина В. М.
6:2
17-20
9
Бакитова А. Е.
22
Билялова К. Н.
6:2
17
Болвакина А. А.
20
Панина В. М.
За 17-18 место
9
Бакитова А. Е.
20
Панина В. М.
6:2
За 19-20 место
22
Билялова К. Н.
17
Болвакина А. А.
6:1

21-24

21-24
24
Шатова М. В.
32
Матайбек С. М.
6:3
28
Мұрат І. Д.
7
Пердебек Д. Ж.
6:0
За 21-22 место
32
Матайбек С. М.
7
Пердебек Д. Ж.
6:1
За 23-24 место
24
Шатова М. В.
28
Мұрат І. Д.
6:4

25-32

25-32
25
Кизюта И. Д.
19
Калмагамбетова А. Б.
6:4
23
Третьякова М. В.
29
Уталиева И. Б.
6:3
3
Дурманова В. М.
30
Кайраткызы А.
18
Айдар А. А.
31
Мурзагулова И. Е.
6:0
25-28
19
Калмагамбетова А. Б.
23
Третьякова М. В.
6:1
30
Кайраткызы А.
18
Айдар А. А.
6:1
За 25-26 место
23
Третьякова М. В.
18
Айдар А. А.
За 27-28 место
19
Калмагамбетова А. Б.
30
Кайраткызы А.
7:6 (7:2)

29-32

29-32
25
Кизюта И. Д.
29
Уталиева И. Б.
6:0
3
Дурманова В. М.
31
Мурзагулова И. Е.
За 29-30 место
29
Уталиева И. Б.
31
Мурзагулова И. Е.
За 31-32 место
25
Кизюта И. Д.
3
Дурманова В. М.
Директор турнира: Солдатенко Анатолий Юрьевич
Главный судья: Сартаев Жасулан Асанулы

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4517 Акансери Нуртилеу Мадиулы 03.03.2013 Актобе 1 15
2 4492 Храмов Максим Денисович 08.12.2013 Актобе 2 13
3 5496 Джуасов Альтаир Даулетович 13.04.2014 Астана 3 11
4 5891 Соложенков Артем Андреевич 11.06.2014 Лисаковск 4 10
5 4488 Хайрутдинов Рафаэль Рустамович 12.09.2014 Актобе 5 9
6 5506 Талько Арсений Сергеевич 13.10.2013 Астана 6 8
7 5740 Оразбай Алиаскар Серикулы 02.11.2014 Актобе 7 7
8 6324 Ашикбаев Дастан Азаматулы 07.02.2014 Актобе 8 6
9 5928 Акансери Нурберген Мадиулы 18.12.2014 Актобе 9 5
10 5644 Ким Алан Дмитриевич 18.03.2014 Алматы 10 4
11 5290 Галка Александр Юрьевич 05.07.2013 Актобе 11 3
12 4900 Батиханов Ерасыл Бауыржанулы 02.09.2013 Актобе 12 2
13 5952 Смелянец Давид Григорьевич 29.05.2014 Костанай 13 1
14 5958 Кульшаров Исмаил Жанатбекович 04.09.2013 Актобе 14 1
15 4698 Туритаев Алим Муратович 16.05.2013 Актобе 15 1
16 5826 Симко Елисей Андреевич 27.08.2013 Астана 16 1
17 4406 Мухит Бейбарыс Дауренулы 23.02.2013 Актобе 17 0
18 5711 Дуйсенгазин Алибек Саматович 17.05.2013 Астана 18 0
19 4770 Каленов Нурлан Серикович 27.03.2013 Актобе 19 0
20 5883 Каблакатов Алан Ермекович 16.04.2013 Астана 20 0
21 5288 Курманиязов Нурислам Куанышулы 15.05.2014 Актобе 21 0
22 5823 Пешков Демьян Максимович 25.10.2013 Астана 22 0
23 5267 Кабаев Мирас Жасуланович 27.07.2014 Актобе 23 0
24 6038 Турабай Мадияр Галымжанулы 19.04.2014 Актобе 24 0
25 6143 Куанышбай Динмухамед Нурдаулетулы 28.06.2014 Актобе 25 0
26 5910 Садыков Максим Ильдарович 06.10.2013 Актобе 26 0
27 5614 Бекетов Тамерлан Азаматович 20.02.2013 Актобе 27 0
28 6203 Ергали Исмаил Нурбекулы 04.10.2014 Актобе 28 0
29 5355 Роин Ибрахим 04.06.2014 Актобе 29 0
30 5627 Данияр Айсултан Мадиярович 04.10.2013 Шымкент 30 0
31 6333 Сагиндыков Махдиар Ильдарович 19.03.2014 Актобе 31 0
32 6334 Сабыркулов Алдияр Жанибекович 02.11.2014 Актобе 32 0
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4597 Еримбет Акзере Ериккызы 23.01.2013 Актобе 1 15
2 5217 Магзом Марьям Алтайкызы 07.01.2013 Астана 2 13
3 5394 Якия Ясмин Абылаевна 03.06.2013 Актобе 3 11
4 5769 Нургали Аружан Талгатовна 06.12.2013 Уральск 4 10
5 4654 Жандосова Инкар Рахымжанкызы 04.10.2013 Актобе 5 9
6 5255 Серик Адия Маратовна 03.11.2013 Актобе 6 8
7 6015 Ибрагимова Ариана Рахимовна 26.04.2014 Алматы 7 7
8 5087 Балкан Айзере Сериккызы 21.11.2013 Актау 8 6
9 6080 Тен Дана Вадимовна 09.03.2013 Костанай 9 5
10 4735 Аубекер Айгерим Жубангаликызы 20.02.2013 Актобе 10 4
11 5809 Курманалина Амина Абзаловна 22.10.2013 Актобе 11 3
12 6097 Бочкарева Аэлита Яковлевна 18.06.2014 Алматы 12 2
13 4995 Шевчук Валерия Леонидовна 24.05.2013 Актобе 13 1
14 5936 Мухлисова Банарис Ильятовна 02.08.2013 Алматы 14 1
15 4505 Погодаева Мария Александровна 28.03.2013 Уральск 15 1
16 5982 Жумагалиева Жаная Жаслановна 07.12.2013 Актобе 16 1
17 5263 Бакитова Аружан Ерденкызы 19.09.2013 Актобе 17 0
18 6048 Панина Виктория Максимовна 10.10.2013 Костанай 18 0
19 5615 Билялова Камила Нурлановна 23.10.2013 Петропавловск 19 0
20 6026 Болвакина Арина Александровна 27.05.2013 Астана 20 0
21 5600 Пердебек Даяна Женисбековна 07.08.2013 Шымкент 21 0
22 5937 Матайбек Сымбат Медетовна 19.07.2013 Актобе 22 0
23 6299 Мурат Инжу Дамиркызы 13.08.2014 Алматы 23 0
24 6000 Шатова Милана Вадимовна 27.09.2013 Алматы 24 0
25 5966 Третьякова Милослава Витальевна 07.06.2013 Рудный 25 0
26 5827 Айдар Айдана Алмаскызы 05.01.2013 Астана 26 0
27 5270 Кайраткызы Амина 22.11.2014 Актобе 27 0
28 6130 Калмагамбетова Алуа Бериккызы 09.09.2014 Актобе 28 0
29 5897 Уталиева Исмира Булатовна 14.08.2014 Актобе 29 0
30 5988 Мурзагулова Инкар Ермуратовна 12.09.2013 Актобе 30 0
31 6196 Кизюта Илона Дмитриевна 05.11.2013 Алматы 31 0
32 5406 Дурманова Владислава Максимовна 30.01.2013 Атырау 32 0
* Количество игроков: 32

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер