Қазақстан теннис туры



Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under)

Астана, Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК
Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under)

* О турнире

* Характеристики турнира

* Юноши 14 - Жалғыз
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Юноши 14 - Жұптар
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: 16
* Девушки 14 - Жалғыз
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Девушки 14 - Жұптар
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: 16

* Положение

Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under)
Период проведения ОЭ: 25.03.2023 (сн) — 26.03.2023 (жс)
Период проведения ОТ: 27.03.2023 (дс) — 01.04.2023 (сн)
Информация турнира
Организаторы турнира
Федерация тенниса РК / Астана
7172 738301, 7172 738301
d.doskarayev@ktf.kz
Место проведения
Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК
Астана, Қордай көш. 6,
7172 248375
office@tennisdaulet.kz
Директор турнира
Даниленко Екатерина Вячеславовна
87015553462
e.danilenko@ktf.kz
Главный судья
Жакупов Амир Жанатович
+77015448633
amir_zhak@mail.ru
Участники турнира
14 және одан төмен
Размер сетки
Основной турнир:
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
4000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
17.03.2023 (жм)
Последний день отказа
2023-03-21 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 26.03.2023, 16:00 - 18:00
Отборочный этап: 24.03.2023, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Обеспечение
Условия финансирования
Награждение

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Федерация тенниса РК

Қала: Астана Телефон: 7172 738301, 7172 738301
Факс: 7172 738301 E-mail: d.doskarayev@ktf.kz
* Директор: Доскараев Диас Бауржанович (Вице-президент)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Даниленко Екатерина Вячеславовна 87015553462 e.danilenko@ktf.kz
* Главный судья Жакупов Амир Жанатович +77015448633 amir_zhak@mail.ru

* Арена

Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК

Қала: Астана * Адрес: Қордай көш. 6 Сыйымдылығы:
Телефон: 7172 248375 Факс: E-mail: office@tennisdaulet.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 1356 11.03.2023 Трайгель Родион Сергеевич 3432 30.03.2010 Караганда
2 1116 27.02.2023 Цыбулько Анатолий Олегович 3047 19.10.2009 Алматы
3 1336 01.03.2023 Юрекли Даниель Адалет 2640 16.07.2009 Астана
4 1087 10.03.2023 Ниеткалиев Ансар Бакытжанович 3448 18.12.2010 Астана
5 1202 05.03.2023 Сорокин Егор Дмитриевич 1991 03.02.2009 Алматы
6 846 11.03.2023 Санжарулы Жанторе 3392 06.10.2010 Астана
7 815 10.03.2023 Какамбетов Мансур Куанышевич 2465 04.05.2009 Актобе КМС
8 880 12.03.2023 Тулепбергенов Диас Улыкпанулы 3289 05.03.2010 Астана
9 1341 27.02.2023 Пулькевич Ратмир Денисович 4164 08.12.2009 Астана
10 1024 16.03.2023 Мустафа Мустафа Арафат Билал 4009 29.08.2009 Астана
11 874 14.03.2023 Попадько Михаил Алексеевич 3238 26.03.2009 Актобе 2 вз.р.
12 643 05.03.2023 Брегвадзе Гиорги Бесикович 4252 12.06.2010 Атырау
13 964 01.03.2023 Маханов Ахмади Искендирбекулы 4283 25.03.2011 Актобе 1 юн.р.
14 588 27.02.2023 Амангелды Далер Мейрамулы 2954 22.03.2009 Уральск
15 772 10.03.2023 Абибулла Мади Батырбекулы 3322 26.09.2009 Туркестан
16 850 05.03.2023 Сыздыков Аркен Арманович 4187 17.04.2010 Астана
17 719 07.03.2023 Папертный Кирилл Леонидович 3961 04.01.2009 Лисаковск
18 812 12.03.2023 Софрыгин Александр Александрович 4114 30.03.2010 Астана
19 455 10.03.2023 Раздольский Роман Станиславович 3214 24.08.2009 Актобе
20 355 17.03.2023 Дилжан Арман Сандибекулы 3748 19.01.2010 Актобе КМС
21 601 27.02.2023 Архипкин Марк Дмитриевич 2387 07.08.2009 Алматы
22 584 07.03.2023 Балкан Нурдаулет Серикулы 3790 27.05.2011 Актау
23 690 27.02.2023 Диланулы Абилмансур 2963 30.08.2009 Уральск
24 863 12.03.2023 Мурат Искандер Ерболатович 4476 07.02.2009 Атырау
* Квалификационный турнир
1 549 06.03.2023 Нурумбет Адилет Ерболулы 3359 17.10.2009 Шымкент
2 628 06.03.2023 Вилсим Даниэль Рафаэльевич 3750 28.08.2009 Алматы
3 446 27.02.2023 Бондаренко Иван Олегович 3899 02.10.2010 Актобе 1 вз.р.
4 534 07.03.2023 Сериков Виктор Сергеевич 3423 19.01.2011 Караганда
5 938 02.03.2023 Муканов Темирлан Даулеткельдинович 2609 04.02.2009 Алматы
6 283 14.03.2023 Сериков Адиль Кайратович 3301 03.03.2010 Астана
7 318 01.03.2023 Исраилов Мухаммад Исаевич 4477 04.12.2010 Астана
8 508 06.03.2023 Москаленко Давид Данилович 3481 30.10.2009 Астана
9 523 28.02.2023 Жангали Даулет Амангелдыулы 3875 02.04.2010 Актобе
10 455 27.02.2023 Куандык Бекарыс Жасуланулы 4417 29.06.2011 Астана
11 611 06.03.2023 Бауыржанов Бексултан Бауыржанович 3526 25.02.2011 Астана
12 321 16.03.2023 Калюжнов Рафаэль Михайлович 4175 21.05.2010 Алматы
13 232 02.03.2023 Каршыга Ернар Курмангазыулы 3989 28.08.2010 Уральск
14 312 27.02.2023 Андижан Али Амиржанулы 4072 29.07.2011 Астана
15 173 01.03.2023 Мырзахмет Бахтияр Кайратулы 4429 05.10.2011 Астана
16 135 06.03.2023 Сейсекеев Ислам Ибрагимович 4985 02.09.2010 Астана
17 272 04.03.2023 Джуасов Санжар Даулетович 5497 20.12.2011 Астана
18 195 27.02.2023 Пакирдинов Ельжан Бауржанович 4101 03.02.2011 Астана
19 344 10.03.2023 Ахметов Тимур Аскарулы 4171 21.10.2011 Астана
20 212 05.03.2023 Капаров Джалил Назымбекович 3976 01.08.2009 Астана поздний отказ от 24/03/2023
21 120 11.03.2023 Акташ Альп 5487 09.12.2011 Астана
22 43 14.03.2023 Мамышев Галимабдаррахман Мугданович 5502 24.12.2009 Астана
23 80 06.03.2023 Кабдолрахим Тамерлан Равильулы 5751 13.07.2011 Алматы
24 0 10.03.2023 Кабикен Батырхан Жанатулы 4065 12.08.2010 Астана
25 283 27.02.2023 Булекбаев Жанторе Галымжанович 4857 16.06.2012 Астана
26 77 27.02.2023 Уандыков Даниял Арленович 4037 12.07.2011 Астана
* Ожидающие игроки
1 34 09.03.2023 Бигалиев Темирлан Бакытбекович 2657 16.08.2009 Усть-Каменогорск
2 87 03.03.2023 Ткаченко Артём Андреевич 2346 25.03.2010 Шымкент поздний отказ от 21/03/2023
3 998 15.03.2023 Сарманов Асан Жасуланович 2610 04.08.2009 Астана
4 191 06.03.2023 Маулен Бексултан Еркинбекулы 3890 28.07.2009 Шымкент поздний отказ от 22/03/2023
5 97 03.03.2023 Абдраимов Алан Асланович 5490 20.04.2012 Астана
6 95 04.03.2023 Лапшин Илья Александрович 4506 14.12.2011 Астана
7 227 04.03.2023 Талько Артемий Сергеевич 4518 03.03.2012 Астана
8 21 27.02.2023 Рудницкий Климентий Кириллович 5680 20.12.2010 Павлодар
9 25 09.03.2023 Цветков Лев Евгеньевич 2428 13.07.2009 Көкшетау
10 253 28.02.2023 Жанабилов Алан Ласкерович 2682 30.07.2009 Астана
11 213 10.03.2023 Мухаметкали Ескендир Ернатулы 3191 05.06.2009 Алматы
12 16 27.02.2023 Еркінбек Мағжан Махамбетулы 4626 27.04.2011 Астана
13 0 01.03.2023 Кашаев Максат Омарович 4172 06.04.2010 Астана
14 0 08.03.2023 Чернов Максим Дмитриевич 4082 13.05.2009 Караганда
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Танат Ескендір Дарханұлы 6380 03.06.2011 Астана
* Отказавшиеся игроки
1 706 09.03.2023 Асқар Амир Салауатұлы 4424 28.04.2011 Алматы отказ от 19/03/2023
2 640 06.03.2023 Кужахметов Максим Русланович 3846 20.08.2010 Астана отказ от 09/03/2023
3 553 27.02.2023 Барлықов Сырымжан Кайратович 4664 20.02.2013 Актобе отказ от 21/03/2023
4 660 01.03.2023 Фремд Артем Дмитриевич 4311 25.06.2010 Алматы отказ от 20/03/2023
5 462 28.02.2023 Саменков Глеб Олегович 3882 11.09.2011 Актобе отказ от 21/03/2023
6 409 06.03.2023 Нариман Алдияр 4577 03.07.2011 Астана отказ от 20/03/2023
7 399 06.03.2023 Касенгалиев Абулхаир Айдарович 4987 07.03.2011 Астана отказ от 18/03/2023
8 755 02.03.2023 Утегенов Хакназар Саматович 5545 15.02.2010 Астана отказ от 21/03/2023
9 335 09.03.2023 Батиханов Марлен Бауыржанулы 4276 08.04.2011 Актобе отказ от 14/03/2023
10 257 28.02.2023 Амандиков Адиль Нурболатович 3874 02.11.2010 Актобе отказ от 21/03/2023
11 375 02.03.2023 Темирбаев Алихан Махамбетович 3828 14.02.2011 Уральск отказ от 20/03/2023
12 232 02.03.2023 Жусупов Батыр Эрикович 2689 04.02.2009 Астана отказ от 20/03/2023
13 475 01.03.2023 Мухамедкали Алшинхан Достыкулы 4590 12.03.2011 Усть-Каменогорск отказ от 13/03/2023
14 263 10.03.2023 Рахимбай Айсултан Еркинбекович 4147 03.06.2012 Алматы отказ от 13/03/2023
15 525 01.03.2023 Савельев Кирилл Павлович 5512 22.07.2009 Алматы отказ от 20/03/2023
16 332 27.02.2023 Русланұлы Нүрислам Русланович 4734 14.05.2012 Талдыкорган отказ от 11/03/2023
17 216 28.02.2023 Акимгерей Даниял Нурболулы 4788 14.08.2012 Астана отказ от 20/03/2023
18 111 27.02.2023 Омаров Инсар Сауленович 4430 30.04.2010 Астана отказ от 19/03/2023
19 94 27.02.2023 Диланулы Алпамыс 4400 07.02.2013 Уральск отказ от 20/03/2023
20 280 03.03.2023 Ануфриев Данил Русланович 4998 05.05.2010 Алматы отказ от 15/03/2023
21 357 27.02.2023 Ким Роман Сергеевич 4055 11.08.2009 Қырғызстан отказ от 16/03/2023
22 109 27.02.2023 Бородин Марк Вадимович 4871 07.08.2012 Алматы отказ от 13/03/2023
23 16 02.03.2023 Жандулла Санжар Канатулы 4979 10.09.2013 Астана отказ от 08/03/2023
24 109 09.03.2023 Батиханов Ерасыл Бауыржанулы 4900 02.09.2013 Актобе отказ от 14/03/2023
25 78 08.03.2023 Тұрбек Нұрислам Шаимұратұлы 5491 08.06.2012 Астана отказ от 16/03/2023
26 219 27.02.2023 Ким Максим Сергеевич 4056 16.05.2011 Бішкек отказ от 16/03/2023
27 6 27.02.2023 Пешков Демьян Максимович 5823 25.10.2013 Астана отказ от 20/03/2023
28 0 05.03.2023 Сайран Керімхан Алтынбекұлы 6148 12.11.2012 Астана отказ от 05/03/2023
29 17 15.03.2023 Сапар Дидар Алмазулы 6695 26.03.2012 Астана отказ от 15/03/2023
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 2473 05.03.2023 Балаганская Эвелина Алексеевна 3211 25.08.2009 Алматы
2 1243 03.03.2023 Хамитова Сара Бейбитовна 2007 13.05.2009 Алматы
3 1005 03.03.2023 Иванова Татьяна Владимировна 2613 16.04.2009 Алматы
4 1619 03.03.2023 Крученко Кристина Николаевна 2905 23.06.2009 Алматы
5 1022 08.03.2023 Дерезовская Мария Васильевна 2419 07.06.2009 Актобе 1 вз.р.
6 1336 09.03.2023 Жунусова Зинира 2617 21.04.2009 Актобе КМС
7 1173 07.03.2023 Баймахан Найля Ержанкызы 2714 01.03.2010 Алматы
8 1157 01.03.2023 Булешева Линара Алибековна 3518 12.05.2010 Алматы
9 2177 06.03.2023 Ақтан Гауһар Қанатқызы 3763 14.06.2009 Астана
10 1047 05.03.2023 Барабанова Полина Александровна 4449 26.08.2010 Караганда
11 641 06.03.2023 Альсейпулова Алуа Нурлановна 3299 20.01.2009 Алматы
12 909 04.03.2023 Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы 4068 31.10.2009 Караганда
13 871 11.03.2023 Колесникова Елена Алексеевна 4448 01.03.2009 Караганда
14 1264 27.02.2023 Аутова Инкар Ералиевна 3406 12.09.2009 Алматы
15 993 07.03.2023 Убайдулла Гаухар Канаткызы 3974 25.02.2010 Шымкент
16 784 14.03.2023 Отепберген Медина Абжаткызы 3539 10.02.2010 Алматы поздний отказ от 24/03/2023
17 1213 05.03.2023 Турсынханова Алия Тимуровна 4106 21.12.2009 Алматы
18 1832 05.03.2023 Сайран Аиша Алтынбеккызы 2664 23.07.2009 Астана
19 771 09.03.2023 Волкова Виолетта Антоновна 2697 11.09.2010 Алматы
20 1049 03.03.2023 Кирова София Сергеевна 3194 15.08.2010 Алматы
21 971 27.02.2023 Хусаинова Адель Дулатовна 3694 30.07.2010 Алматы
22 538 08.03.2023 Ташипова Альмира Рустемовна 4764 05.11.2009 Астана
23 65 10.03.2023 Муминова Нуринисо Дамировна 3979 29.08.2010 Тараз
24 344 08.03.2023 Марат Алуа Нуртайкызы 2265 27.01.2010 Уральск
* Квалификационный турнир
1 864 08.03.2023 Есенали Амина Ериковна 4519 22.04.2009 Алматы
2 224 08.03.2023 Ізбасар Аяжан Ізбасарқызы 3276 23.02.2010 Актобе
3 440 02.03.2023 Куралбай Айша Аскаркызы 3911 12.07.2011 Астана
4 674 28.02.2023 Лазаренко Полина Сергеевна 4419 03.07.2012 Астана
5 590 01.03.2023 Мырзахметова Адия Кайратовна 3424 20.03.2010 Астана
6 435 06.03.2023 Ким Ева Александровна 4297 10.01.2011 Караганда поздний отказ от 24/03/2023
7 1264 17.03.2023 Есмаканова Мадина Канашевна 3507 18.04.2010 Астана
8 568 09.03.2023 Нурушева Ляйсан Булатовна 3804 24.07.2011 Астана
9 173 09.03.2023 Мартынова Ксения Александровна 4268 28.11.2010 Көкшетау
10 52 04.03.2023 Солтанова Амалия Олеговна 3339 05.02.2010 Караганда
11 621 28.02.2023 Кенжетай Адия Нурланкызы 3297 13.10.2009 Туркестан
12 338 01.03.2023 Мараткызы Алана 3845 03.10.2011 Астана
13 422 03.03.2023 Алагузова Медина Максатовна 4422 19.02.2012 Астана
14 274 01.03.2023 Столяренко Зарина Сергеевна 3973 21.02.2010 Астана
15 117 05.03.2023 Жумаханова Жамиля Дархановна 4879 22.03.2010 Алматы
16 103 28.02.2023 Болат Анель Айдаркызы 4355 04.08.2010 Усть-Каменогорск поздний отказ от 24/03/2023
17 163 27.02.2023 Чижаковская Валерия Валерьевна 3332 24.12.2009 Көкшетау
18 530 15.03.2023 Подлесная Милана Александровна 5484 03.09.2012 Караганда
19 308 06.03.2023 Кусайын Сания Сансызбайкызы 3337 28.09.2010 Көкшетау
20 170 06.03.2023 Юшкова Дарья Александровна 4612 07.07.2010 Алматы
21 408 27.02.2023 Эркинова Чинора Бекмуратовна 5582 18.07.2010 Алматы
22 119 27.02.2023 Батырхан Айерке Кайраткызы 4651 26.11.2011 Астана
23 170 27.02.2023 Аленова Адель Дастановна 5365 16.12.2011 Астана
24 34 12.03.2023 Жанашева Алина Муратовна 3500 31.05.2009 Көкшетау
25 177 28.02.2023 Ижан Салима Айбеккызы 5509 18.02.2012 Кызылорда
26 0 14.03.2023 Жантасова Зере Амантаевна 4817 23.11.2010 Астана
* Ожидающие игроки
1 14 27.02.2023 Горобцова Елизавета Юрьевна 5474 06.04.2012 Астана
2 28 27.02.2023 Иванкина София Александровна 3555 21.04.2009 Көкшетау
3 111 03.03.2023 Абдраимова Альбина Аслановна 5503 15.12.2013 Астана
4 91 28.02.2023 Кабылда Адел Асланкызы 4466 23.03.2012 Астана
5 29 27.02.2023 Леонтьева Злата Валерьевна 3821 09.12.2010 Павлодар
6 163 28.02.2023 Шорина Адия Олжасовна 4960 12.12.2011 Алматы
7 158 02.03.2023 Арингазинова Айлин Нуржановна 4497 08.08.2011 Астана
8 17 27.02.2023 Батырхан Айзере Кайраткызы 5733 27.04.2013 Астана
9 18 27.02.2023 Рустами Лаяна Рустамовна 5589 10.08.2012 Астана
10 135 27.02.2023 Юлат Каусария Мадиарқызы 5815 30.03.2012 Астана
11 63 04.03.2023 Сарсекеева Торгын Бекзаткызы 5817 21.09.2011 Астана
12 6 27.02.2023 Исанова Сафия Саяткызы 5854 27.08.2013 Алматы
13 83 28.02.2023 Амандосова Дильназ Маратовна 4913 09.03.2012 Актобе
14 73 27.02.2023 Кизюта Илона Дмитриевна 6196 05.11.2013 Алматы
15 8 27.02.2023 Петерс Эвелина Антоновна 5894 14.08.2013 Астана
16 0 27.02.2023 Алексеева Алиса Олеговна 5552 05.05.2011 Астана
17 0 27.02.2023 Пак Каролина Аркадьевна 5965 18.11.2012 Алматы
18 49 27.02.2023 Ахмедова Ясмин Обидбековна 6316 26.06.2013 Астана
19 0 27.02.2023 Байсеитова Аяна Айбековна 4060 06.02.2009 Актау
20 0 27.02.2023 Шамшина Джамиля Куанышқызы 6625 22.09.2012 Астана
21 0 28.02.2023 Лукьяненко Аделина Олеговна 6061 28.07.2009 Павлодар
22 3 28.02.2023 Амиртаева Аружан Аскаровна 5651 17.03.2011 Астана
23 25 28.02.2023 Өтен Әдемі Аркенқызы 6631 17.11.2012 Астана
24 3 01.03.2023 Оразалы Гүлжан Нұржанқызы 6578 02.04.2011 Астана
25 0 02.03.2023 Абдрахимова Айлина Нурболатовна 5825 02.08.2013 Астана
26 0 06.03.2023 Али Илана Дауренкызы 5643 29.09.2010 Астана
27 0 07.03.2023 Әділхан Аяулым Азаматқызы 6268 02.07.2012 Астана
28 9 14.03.2023 Попова Дарья Викторовна 6513 27.03.2011 Уральск
29 0 16.03.2023 Мырзағали Данел Дастанқызы 6697 12.10.2010 Астана поздний отказ от 27/03/2023
* Дозаявленные игроки
25 257 28.02.2023 Шипкова София Сергеевна 5634 19.06.2011 Астана отказ от 10/03/2023, дозаявка от 24/03/2023
* Отказавшиеся игроки
1 1798 06.03.2023 Сафиулина Сафина Игоревна 3286 22.05.2009 Алматы отказ от 20/03/2023
2 1312 07.03.2023 Битиева Виктория Вадимовна 3506 06.04.2010 Караганда отказ от 18/03/2023
3 245 08.03.2023 Дандаева Аружан Жанабайкызы 2053 31.01.2009 Актобе КМС отказ от 19/03/2023
4 1484 27.02.2023 Королёва Алиса Владимировна 3898 06.06.2010 Алматы отказ от 16/03/2023
5 563 27.02.2023 Стеганцова Нонна Станиславовна 3003 30.08.2009 Уральск отказ от 18/03/2023
6 1247 03.03.2023 Болатова Малика Габдоллаевна 3053 18.03.2009 Караганда отказ от 19/03/2023
7 1227 27.02.2023 Кирюшенко Екатерина Олександровна 4298 20.04.2010 Караганда отказ от 09/03/2023
8 634 28.02.2023 Канагатова Айым Асетовна 4784 07.05.2012 Талдыкорган отказ от 08/03/2023
9 546 28.02.2023 Кузьменко Владислава Ростиславовна 4044 29.12.2011 Актобе отказ от 14/03/2023
10 531 27.02.2023 Альсейпулова Адема Нурлановна 4891 17.03.2012 Алматы отказ от 21/03/2023
11 431 05.03.2023 Пак София Игоревна 4259 17.08.2011 Астана отказ от 09/03/2023
12 636 02.03.2023 Слепченко Елизавета Петровна 4619 30.03.2011 Астана отказ от 17/03/2023
13 448 27.02.2023 Фаерфас Мария Романовна 4916 20.06.2011 Астана отказ от 19/03/2023
14 373 13.03.2023 Есеева Дария Нуркеновна 3576 07.01.2011 Уральск отказ от 20/03/2023
15 339 27.02.2023 Кенбаева Малика Канатовна 5322 03.03.2011 Алматы отказ от 10/03/2023
16 302 27.02.2023 Сисекенова Милена Самировна 4938 19.11.2009 Атырау отказ от 15/03/2023
17 449 01.03.2023 Каменова Дария Еркебулановна 4504 12.04.2012 Алматы отказ от 12/03/2023
18 366 27.02.2023 Фаерфас Мадлен Романовна 4917 20.06.2011 Астана отказ от 19/03/2023
19 253 28.02.2023 Ержанова Аружан Ерканатовна 5071 16.04.2011 Усть-Каменогорск отказ от 15/03/2023
20 398 27.02.2023 Айкумбаева Раушан Алмасовна 4510 24.03.2010 Алматы отказ от 21/03/2023
21 116 01.03.2023 Бакиева Сальвира Анваровна 5161 14.03.2011 Алматы отказ от 06/03/2023
22 228 28.02.2023 Мустафина Адель Адилькызы 4256 22.03.2011 Усть-Каменогорск отказ от 19/03/2023
23 6 08.03.2023 Мендыгалиева Жанна Ануаровна 3851 26.03.2010 Актобе отказ от 15/03/2023
24 239 28.02.2023 Комаева Кристина Рустамовна 4052 19.07.2011 Актау отказ от 20/03/2023
26 110 04.03.2023 Махсот Асия 3850 21.01.2011 Актобе отказ от 13/03/2023
27 430 27.02.2023 Карташова Анна Игоревна 5573 21.04.2010 Алматы отказ от 17/03/2023
28 188 01.03.2023 Адилбек Айару Адилеткызы 4286 22.04.2012 Актобе отказ от 07/03/2023
29 148 27.02.2023 Воробьева Милана Юрьевна 5038 03.06.2011 Алматы отказ от 19/03/2023
30 487 28.02.2023 Абиканова Дария Ержановна 5793 05.01.2009 Усть-Каменогорск отказ от 15/03/2023
31 34 02.03.2023 Танабас Амина Думанкызы 4972 03.11.2011 Алматы отказ от 10/03/2023
32 115 02.03.2023 Исагали Анар Ильяскызы 5592 15.12.2012 Актобе отказ от 02/03/2023
33 24 07.03.2023 Курманалина Амина Абзаловна 5809 22.10.2013 Актобе отказ от 07/03/2023
34 66 28.02.2023 Нуржанова Самира Ермековна 6237 25.12.2013 Алматы отказ от 03/03/2023
35 56 28.02.2023 Нуржанова Сафия Ермековна 6235 25.12.2013 Алматы отказ от 03/03/2023

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under) (Астана)
Период проведения ОЭ: 25.03.2023 (сн) — 26.03.2023 (жс)
Период проведения ОТ: 27.03.2023 (дс) — 01.04.2023 (сн)

1/16
1
Трайгель Р. С.
10
Мустафа Мустафа А. Б.
6:0 6:0
24
Мурат И. Е.
17
Папертный К. Л.
7:6 (7:2) 7:6 (7:5)
25
Нурумбет А. Е.
27
Сериков В. С.
3:6 6:1 6:1
15
Абибулла М. Б.
5
Сорокин Е. Д.
6:2 0:6 6:3
6
Санжарулы Ж.
31
Каршыга Е. К.
6:0 6:3
13
Маханов А. И.
29
Москаленко Д. Д.
6:1 6:1
26
Вилсим Д. Р.
18
Софрыгин А. А.
6:2 6:2
23
Диланулы А.
3
Юрекли Д. А.
6:0 6:0
4
Ниеткалиев А. Б.
16
Сыздыков А. А.
6:2 7:5
21
Архипкин М. Д.
20
Дилжан А. С.
7:5 6:0
12
Брегвадзе Г. Б.
11
Попадько М. А.
7:5 7:5
32
Сарманов А. Ж.
8
Тулепбергенов Д. У.
6:3 6:0
7
Какамбетов М. К.
19
Раздольский Р. С.
6:4 6:3
28
Муканов Т. Д.
30
Жангали Д. А.
6:2 6:3
14
Амангелды Д. М.
9
Пулькевич Р. Д.
1:6 6:4 6:1
22
Балкан Н. С.
2
Цыбулько А. О.
6:3 6:0
1/8
1
Трайгель Р. С.
24
Мурат И. Е.
6:1 6:0
27
Сериков В. С.
15
Абибулла М. Б.
6:1 6:3
6
Санжарулы Ж.
13
Маханов А. И.
6:3 5:7 6:4
18
Софрыгин А. А.
3
Юрекли Д. А.
6:2 6:0
4
Ниеткалиев А. Б.
20
Дилжан А. С.
6:3 6:3
11
Попадько М. А.
8
Тулепбергенов Д. У.
6:3 6:1
7
Какамбетов М. К.
28
Муканов Т. Д.
7:6 (11:9) 6:1
9
Пулькевич Р. Д.
2
Цыбулько А. О.
7:6 (11:9) 6:1
1/4
1
Трайгель Р. С.
15
Абибулла М. Б.
6:2 6:4
13
Маханов А. И.
3
Юрекли Д. А.
6:3 6:2
4
Ниеткалиев А. Б.
8
Тулепбергенов Д. У.
6:2 6:3
7
Какамбетов М. К.
2
Цыбулько А. О.
4:6 6:3 6:3
Полуфинал
1
Трайгель Р. С.
3
Юрекли Д. А.
7:6 (7:3) 4:6 6:2
4
Ниеткалиев А. Б.
2
Цыбулько А. О.
6:4 6:4
За 1-е место
1
Трайгель Р. С.
4
Ниеткалиев А. Б.
6:2 6:1
За 3-е место
3
Юрекли Д. А.
2
Цыбулько А. О.
6:1 6:0

5-8

5-8
15
Абибулла М. Б.
13
Маханов А. И.
7:6 (7:2) 7:6 (7:5)
8
Тулепбергенов Д. У.
7
Какамбетов М. К.
6:1 5:7 6:3
За 5-6 место
13
Маханов А. И.
8
Тулепбергенов Д. У.
3:6
За 7-8 место
15
Абибулла М. Б.
7
Какамбетов М. К.

9-16

9-16
24
Мурат И. Е.
27
Сериков В. С.
6:4 6:3
6
Санжарулы Ж.
18
Софрыгин А. А.
6:3 3:6 6:4
20
Дилжан А. С.
11
Попадько М. А.
7:5 6:1
28
Муканов Т. Д.
9
Пулькевич Р. Д.
6:1 6:0
9-12
27
Сериков В. С.
6
Санжарулы Ж.
6:1 6:2
20
Дилжан А. С.
9
Пулькевич Р. Д.
6:1 6:2
За 9-10 место
27
Сериков В. С.
9
Пулькевич Р. Д.
6:0 7:5
За 11-12 место
6
Санжарулы Ж.
20
Дилжан А. С.
6:2 6:1

13-16

13-16
24
Мурат И. Е.
18
Софрыгин А. А.
6:4 3:6 7:5
11
Попадько М. А.
28
Муканов Т. Д.
5:7 6:4 6:2
За 13-14 место
24
Мурат И. Е.
11
Попадько М. А.
6:4 6:2
За 14-16 место
18
Софрыгин А. А.
28
Муканов Т. Д.

17-32

17-32
10
Мустафа Мустафа А. Б.
17
Папертный К. Л.
6:2 6:1
25
Нурумбет А. Е.
5
Сорокин Е. Д.
6:0 6:1
31
Каршыга Е. К.
29
Москаленко Д. Д.
6:3 6:2
26
Вилсим Д. Р.
23
Диланулы А.
7:6 (7:3) 7:5
16
Сыздыков А. А.
21
Архипкин М. Д.
7:6 (8:6) 6:2
12
Брегвадзе Г. Б.
32
Сарманов А. Ж.
4:6 6:4 10:8
19
Раздольский Р. С.
30
Жангали Д. А.
6:3 6:2
14
Амангелды Д. М.
22
Балкан Н. С.
6:1 6:3
17-24
17
Папертный К. Л.
5
Сорокин Е. Д.
4:6 6:2 11:9
29
Москаленко Д. Д.
26
Вилсим Д. Р.
6:2 7:5
16
Сыздыков А. А.
12
Брегвадзе Г. Б.
6:7 (6:8) 6:2 10:8
30
Жангали Д. А.
14
Амангелды Д. М.
6:4 6:4
17-20
5
Сорокин Е. Д.
26
Вилсим Д. Р.
7:6 (7:3) 7:5
12
Брегвадзе Г. Б.
14
Амангелды Д. М.
7:5 7:6 (7:1)
За 17-18 место
5
Сорокин Е. Д.
12
Брегвадзе Г. Б.
4:6 6:0 10:6
За 19-20 место
26
Вилсим Д. Р.
14
Амангелды Д. М.
6:2 6:2

21-24

21-24
17
Папертный К. Л.
29
Москаленко Д. Д.
6:3 6:0
16
Сыздыков А. А.
30
Жангали Д. А.
6:4 7:6 (7:3)
За 21-22 место
17
Папертный К. Л.
16
Сыздыков А. А.
6:3 6:3
За 23-24 место
29
Москаленко Д. Д.
30
Жангали Д. А.
7:6 (9:7) 4:6 10:3

25-32

25-32
10
Мустафа Мустафа А. Б.
25
Нурумбет А. Е.
7:6 (7:4) 3:6 10:4
31
Каршыга Е. К.
23
Диланулы А.
6:2 6:0
21
Архипкин М. Д.
32
Сарманов А. Ж.
6:4 6:2
19
Раздольский Р. С.
22
Балкан Н. С.
6:2 6:3
25-28
25
Нурумбет А. Е.
23
Диланулы А.
7:6 (7:4) 6:3
32
Сарманов А. Ж.
22
Балкан Н. С.
6:4 3:6 10:7
За 25-26 место
23
Диланулы А.
32
Сарманов А. Ж.
6:2 6:0
За 27-28 место
25
Нурумбет А. Е.
22
Балкан Н. С.
6:0 3:6 10:7

29-32

29-32
10
Мустафа Мустафа А. Б.
31
Каршыга Е. К.
21
Архипкин М. Д.
19
Раздольский Р. С.
6:0 6:3
За 29-30 место
31
Каршыга Е. К.
19
Раздольский Р. С.
6:1 6:1
За 31-32 место
10
Мустафа Мустафа А. Б.
21
Архипкин М. Д.
Директор турнира: Даниленко Екатерина Вячеславовна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under) (Астана)
Период проведения ОЭ: 25.03.2023 (сн) — 26.03.2023 (жс)
Период проведения ОТ: 27.03.2023 (дс) — 01.04.2023 (сн)

1/8
1
Юрекли Д. А.
Сорокин Е. Д.
16
Москаленко Д. Д.
Сериков В. С.
6:0 6:2
15
Мустафа Мустафа А. Б.
Сарманов А. Ж.
5
Софрыгин А. А.
Санжарулы Ж.
4:6 6:1 10:8
13
Муканов Т. Д.
Вилсим Д. Р.
14
Жангали Д. А.
Архипкин М. Д.
6:3 2:6 12:10
7
Дилжан А. С.
Попадько М. А.
4
Какамбетов М. К.
Ниеткалиев А. Б.
6:2 6:3
3
Трайгель Р. С.
Брегвадзе Г. Б.
11
Папертный К. Л.
Диланулы А.
6:3 6:2
9
Нурумбет А. Е.
Абибулла М. Б.
6
Тулепбергенов Д. У.
Амангелды Д. М.
6:4 7:5
8
Маханов А. И.
Балкан Н. С.
12
Раздольский Р. С.
Бондаренко И. О.
6:2 6:0
10
Сыздыков А. А.
Мурат И. Е.
2
Цыбулько А. О.
Пулькевич Р. Д.
6:1 6:2
1/4
1
Юрекли Д. А.
Сорокин Е. Д.
5
Софрыгин А. А.
Санжарулы Ж.
6:7 (1:7) 6:3 11:9
14
Жангали Д. А.
Архипкин М. Д.
4
Какамбетов М. К.
Ниеткалиев А. Б.
6:4 6:3
3
Трайгель Р. С.
Брегвадзе Г. Б.
6
Тулепбергенов Д. У.
Амангелды Д. М.
3:6 6:3 10:8
8
Маханов А. И.
Балкан Н. С.
2
Цыбулько А. О.
Пулькевич Р. Д.
6:4 6:3
Полуфинал
1
Юрекли Д. А.
Сорокин Е. Д.
4
Какамбетов М. К.
Ниеткалиев А. Б.
3:6 7:6 (8:6) 11:9
6
Тулепбергенов Д. У.
Амангелды Д. М.
2
Цыбулько А. О.
Пулькевич Р. Д.
6:3 6:3
За 1-е место
1
Юрекли Д. А.
Сорокин Е. Д.
2
Цыбулько А. О.
Пулькевич Р. Д.
6:2 7:5
За 3-е место
4
Какамбетов М. К.
Ниеткалиев А. Б.
6
Тулепбергенов Д. У.
Амангелды Д. М.
6:7 (6:8) 6:4 10:7
Директор турнира: Даниленко Екатерина Вячеславовна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under) (Астана)
Период проведения ОЭ: 25.03.2023 (сн) — 26.03.2023 (жс)
Период проведения ОТ: 27.03.2023 (дс) — 01.04.2023 (сн)

1/16
1
Балаганская Э. А.
16
Турсынханова А. Т.
6:0 6:2
24
Есенали А. Е.
11
Альсейпулова А. Н.
6:3 6:2
27
Есмаканова М. К.
22
Муминова Н. Д.
6:2 6:3
26
Лазаренко П. С.
7
Баймахан Н. Е.
6:4 7:6 (8:6)
5
Дерезовская М. В.
31
Чижаковская В. В.
7:5 6:4
19
Кирова С. С.
10
Барабанова П. А.
6:1 6:3
14
Аутова И. Е.
30
Алагузова М. М.
7:6 (7:3) 6:1
21
Ташипова А. Р.
3
Иванова Т. В.
4:6 6:0 6:1
4
Крученко К. Н.
12
Жакыпбаева Д. Б.
6:3 6:0
32
Иванкина С. А.
9
Ақтан Г. Қ.
6:3 6:3
20
Хусаинова А. Д.
23
Марат А. Н.
6:3 6:1
13
Колесникова Е. А.
8
Булешева Л. А.
6:1 6:3
6
Жунусова З.
25
Ізбасар А. І.
6:2 6:2
18
Волкова В. А.
29
Кенжетай А. Н.
7:5 4:6 7:5
28
Мартынова К. А.
15
Убайдулла Г. К.
6:0 6:0
17
Сайран А. А.
2
Хамитова С. Б.
6:4 7:6 (17:15)
1/8
1
Балаганская Э. А.
11
Альсейпулова А. Н.
7:6 (7:4) 6:4
27
Есмаканова М. К.
7
Баймахан Н. Е.
6:1
5
Дерезовская М. В.
10
Барабанова П. А.
6:2 6:0
14
Аутова И. Е.
3
Иванова Т. В.
7:5 7:5
4
Крученко К. Н.
9
Ақтан Г. Қ.
6:0 7:5
20
Хусаинова А. Д.
8
Булешева Л. А.
6:4 6:3
6
Жунусова З.
18
Волкова В. А.
6:2 6:2
15
Убайдулла Г. К.
17
Сайран А. А.
2:6 6:4 6:3
1/4
1
Балаганская Э. А.
7
Баймахан Н. Е.
6:1 7:5
10
Барабанова П. А.
3
Иванова Т. В.
6:3 6:2
4
Крученко К. Н.
8
Булешева Л. А.
6:1 6:3
6
Жунусова З.
15
Убайдулла Г. К.
6:4 7:5
Полуфинал
1
Балаганская Э. А.
10
Барабанова П. А.
6:0 6:2
4
Крученко К. Н.
6
Жунусова З.
6:1 6:2
За 1-е место
1
Балаганская Э. А.
4
Крученко К. Н.
4:6 6:2 7:6 (11:9)
За 3-е место
10
Барабанова П. А.
6
Жунусова З.
6:4 7:5

5-8

5-8
7
Баймахан Н. Е.
3
Иванова Т. В.
6:4 6:1
8
Булешева Л. А.
15
Убайдулла Г. К.
6:4 7:5
За 5-6 место
7
Баймахан Н. Е.
8
Булешева Л. А.
7:5 6:4
За 7-8 место
3
Иванова Т. В.
15
Убайдулла Г. К.
6:4 6:3

9-16

9-16
11
Альсейпулова А. Н.
27
Есмаканова М. К.
5
Дерезовская М. В.
14
Аутова И. Е.
3:6 7:5 12:10
9
Ақтан Г. Қ.
20
Хусаинова А. Д.
6:0 7:5
18
Волкова В. А.
17
Сайран А. А.
9-12
11
Альсейпулова А. Н.
5
Дерезовская М. В.
6:3 6:3
9
Ақтан Г. Қ.
17
Сайран А. А.
7:5 5:7 6:4
За 9-10 место
5
Дерезовская М. В.
9
Ақтан Г. Қ.
За 11-12 место
11
Альсейпулова А. Н.
17
Сайран А. А.
3:6 6:0 6:2

13-16

13-16
27
Есмаканова М. К.
14
Аутова И. Е.
20
Хусаинова А. Д.
18
Волкова В. А.
За 13-14 место
14
Аутова И. Е.
20
Хусаинова А. Д.
6:3 6:0
За 14-16 место
27
Есмаканова М. К.
18
Волкова В. А.

17-32

17-32
16
Турсынханова А. Т.
24
Есенали А. Е.
6:2 2:6 11:9
22
Муминова Н. Д.
26
Лазаренко П. С.
6:0 6:1
31
Чижаковская В. В.
19
Кирова С. С.
6:3 6:4
30
Алагузова М. М.
21
Ташипова А. Р.
1:6 7:5 10:3
12
Жакыпбаева Д. Б.
32
Иванкина С. А.
23
Марат А. Н.
13
Колесникова Е. А.
6:4 6:3
25
Ізбасар А. І.
29
Кенжетай А. Н.
6:4 6:1
28
Мартынова К. А.
2
Хамитова С. Б.
17-24
16
Турсынханова А. Т.
26
Лазаренко П. С.
6:4 7:5
19
Кирова С. С.
30
Алагузова М. М.
6:3 6:3
12
Жакыпбаева Д. Б.
13
Колесникова Е. А.
6:2 6:3
29
Кенжетай А. Н.
28
Мартынова К. А.
6:3 6:2
17-20
26
Лазаренко П. С.
19
Кирова С. С.
6:2 7:5
12
Жакыпбаева Д. Б.
29
Кенжетай А. Н.
6:2 5:7 10:8
За 17-18 место
19
Кирова С. С.
12
Жакыпбаева Д. Б.
6:2 6:0
За 19-20 место
26
Лазаренко П. С.
29
Кенжетай А. Н.
6:4 6:1

21-24

21-24
16
Турсынханова А. Т.
30
Алагузова М. М.
7:6 (7:4) 6:1
13
Колесникова Е. А.
28
Мартынова К. А.
4:3
За 21-22 место
16
Турсынханова А. Т.
28
Мартынова К. А.
6:3 6:1
За 23-24 место
30
Алагузова М. М.
13
Колесникова Е. А.

25-32

25-32
24
Есенали А. Е.
22
Муминова Н. Д.
6:1 6:0
31
Чижаковская В. В.
21
Ташипова А. Р.
6:3 6:4
32
Иванкина С. А.
23
Марат А. Н.
25
Ізбасар А. І.
2
Хамитова С. Б.
25-28
24
Есенали А. Е.
31
Чижаковская В. В.
2:6 6:4 10:6
23
Марат А. Н.
25
Ізбасар А. І.
6:0 6:1
За 25-26 место
31
Чижаковская В. В.
23
Марат А. Н.
6:3 6:2
За 27-28 место
24
Есенали А. Е.
25
Ізбасар А. І.
6:1 6:0

29-32

29-32
22
Муминова Н. Д.
21
Ташипова А. Р.
6:2 6:3
32
Иванкина С. А.
2
Хамитова С. Б.
За 29-30 место
21
Ташипова А. Р.
За 31-32 место
22
Муминова Н. Д.
Директор турнира: Даниленко Екатерина Вячеславовна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Astana Gold 14&Under (Champioship 14&Under) (Астана)
Период проведения ОЭ: 25.03.2023 (сн) — 26.03.2023 (жс)
Период проведения ОТ: 27.03.2023 (дс) — 01.04.2023 (сн)

1/8
1
Иванова Т. В.
Балаганская Э. А.
14
Лазаренко П. С.
Алагузова М. М.
6
Барабанова П. А.
Аутова И. Е.
6:1 7:6 (11:9)
12
Ташипова А. Р.
Есмаканова М. К.
7
Колесникова Е. А.
Убайдулла Г. К.
6:3 6:3
13
Ізбасар А. І.
Мартынова К. А.
3
Волкова В. А.
Хамитова С. Б.
4
Дерезовская М. В.
Ақтан Г. Қ.
9
Муминова Н. Д.
Марат А. Н.
6:2 6:1
10
Хусаинова А. Д.
Есенали А. Е.
8
Кирова С. С.
Альсейпулова А. Н.
6:4 6:3
11
Турсынханова А. Т.
Кенжетай А. Н.
5
Жунусова З.
Жакыпбаева Д. Б.
6:1 7:5
15
Иванкина С. А.
Чижаковская В. В.
2
Булешева Л. А.
Крученко К. Н.
6:0 6:1
1/4
1
Иванова Т. В.
Балаганская Э. А.
6
Барабанова П. А.
Аутова И. Е.
6:4 6:4
7
Колесникова Е. А.
Убайдулла Г. К.
13
Ізбасар А. І.
Мартынова К. А.
6:2 7:5
4
Дерезовская М. В.
Ақтан Г. Қ.
8
Кирова С. С.
Альсейпулова А. Н.
6:1 6:4
5
Жунусова З.
Жакыпбаева Д. Б.
2
Булешева Л. А.
Крученко К. Н.
6:1 6:4
Полуфинал
1
Иванова Т. В.
Балаганская Э. А.
7
Колесникова Е. А.
Убайдулла Г. К.
6:4 6:7 (3:7) 10:8
4
Дерезовская М. В.
Ақтан Г. Қ.
2
Булешева Л. А.
Крученко К. Н.
6:1 6:2
За 1-е место
1
Иванова Т. В.
Балаганская Э. А.
2
Булешева Л. А.
Крученко К. Н.
7:6 (8:6) 6:3
За 3-е место
7
Колесникова Е. А.
Убайдулла Г. К.
4
Дерезовская М. В.
Ақтан Г. Қ.
6:4 6:4
Директор турнира: Даниленко Екатерина Вячеславовна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3432 Трайгель Родион Сергеевич 30.03.2010 Караганда 1 180
2 3448 Ниеткалиев Ансар Бакытжанович 18.12.2010 Астана 2 160
3 2640 Юрекли Даниель Адалет 16.07.2009 Астана 3 142
4 3047 Цыбулько Анатолий Олегович 19.10.2009 Алматы 4 126
5 4283 Маханов Ахмади Искендирбекулы 25.03.2011 Актобе 5 112
6 3289 Тулепбергенов Диас Улыкпанулы 05.03.2010 Астана 6 100
7 3322 Абибулла Мади Батырбекулы 26.09.2009 Туркестан 7 94
8 2465 Какамбетов Мансур Куанышевич 04.05.2009 Актобе 8 87
9 4164 Пулькевич Ратмир Денисович 08.12.2009 Астана 9 79
10 3423 Сериков Виктор Сергеевич 19.01.2011 Караганда 10 70
11 3392 Санжарулы Жанторе 06.10.2010 Астана 11 63
12 3748 Дилжан Арман Сандибекулы 19.01.2010 Актобе 12 59
13 4476 Мурат Искандер Ерболатович 07.02.2009 Атырау 13 55
14 3238 Попадько Михаил Алексеевич 26.03.2009 Актобе 14 53
15 4114 Софрыгин Александр Александрович 30.03.2010 Астана 15 51
16 2609 Муканов Темирлан Даулеткельдинович 04.02.2009 Алматы 16 50
17 1991 Сорокин Егор Дмитриевич 03.02.2009 Алматы 17 49
18 4252 Брегвадзе Гиорги Бесикович 12.06.2010 Атырау 18 43
19 3750 Вилсим Даниэль Рафаэльевич 28.08.2009 Алматы 19 39
20 2954 Амангелды Далер Мейрамулы 22.03.2009 Уральск 20 35
21 3961 Папертный Кирилл Леонидович 04.01.2009 Лисаковск 21 33
22 4187 Сыздыков Аркен Арманович 17.04.2010 Астана 22 32
23 3875 Жангали Даулет Амангелдыулы 02.04.2010 Актобе 23 31
24 3481 Москаленко Давид Данилович 30.10.2009 Астана 24 30
25 2610 Сарманов Асан Жасуланович 04.08.2009 Астана 25 28
26 2963 Диланулы Абилмансур 30.08.2009 Уральск 26 27
27 3790 Балкан Нурдаулет Серикулы 27.05.2011 Актау 27 26
28 3359 Нурумбет Адилет Ерболулы 17.10.2009 Шымкент 28 25
29 3214 Раздольский Роман Станиславович 24.08.2009 Актобе 29 24
30 3989 Каршыга Ернар Курмангазыулы 28.08.2010 Уральск 30 23
31 2387 Архипкин Марк Дмитриевич 07.08.2009 Алматы 31 21
32 4009 Мустафа Мустафа Арафат Билал 29.08.2009 Астана 32 20
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3047
4164
Цыбулько Анатолий Олегович
Пулькевич Ратмир Денисович
19.10.2009
08.12.2009
Алматы
Астана
1 22
22
2 2640
1991
Юрекли Даниель Адалет
Сорокин Егор Дмитриевич
16.07.2009
03.02.2009
Астана
Алматы
2 20
20
3 3289
2954
Тулепбергенов Диас Улыкпанулы
Амангелды Далер Мейрамулы
05.03.2010
22.03.2009
Астана
Уральск
3 16
16
4 2465
3448
Какамбетов Мансур Куанышевич
Ниеткалиев Ансар Бакытжанович
04.05.2009
18.12.2010
Актобе
Астана
4 16
16
5 4114
3392
Софрыгин Александр Александрович
Санжарулы Жанторе
30.03.2010
06.10.2010
Астана
Астана
5-8 12
12
6 3875
2387
Жангали Даулет Амангелдыулы
Архипкин Марк Дмитриевич
02.04.2010
07.08.2009
Актобе
Алматы
5-8 12
12
7 3432
4252
Трайгель Родион Сергеевич
Брегвадзе Гиорги Бесикович
30.03.2010
12.06.2010
Караганда
Атырау
5-8 12
12
8 4283
3790
Маханов Ахмади Искендирбекулы
Балкан Нурдаулет Серикулы
25.03.2011
27.05.2011
Актобе
Актау
5-8 12
12
9 3481
3423
Москаленко Давид Данилович
Сериков Виктор Сергеевич
30.10.2009
19.01.2011
Астана
Караганда
9-16 8
8
10 4009
2610
Мустафа Мустафа Арафат Билал
Сарманов Асан Жасуланович
29.08.2009
04.08.2009
Астана
Астана
9-16 8
8
11 2609
3750
Муканов Темирлан Даулеткельдинович
Вилсим Даниэль Рафаэльевич
04.02.2009
28.08.2009
Алматы
Алматы
9-16 8
8
12 3748
3238
Дилжан Арман Сандибекулы
Попадько Михаил Алексеевич
19.01.2010
26.03.2009
Актобе
Актобе
9-16 8
8
13 3961
2963
Папертный Кирилл Леонидович
Диланулы Абилмансур
04.01.2009
30.08.2009
Лисаковск
Уральск
9-16 8
8
14 3359
3322
Нурумбет Адилет Ерболулы
Абибулла Мади Батырбекулы
17.10.2009
26.09.2009
Шымкент
Туркестан
9-16 8
8
15 3214
3899
Раздольский Роман Станиславович
Бондаренко Иван Олегович
24.08.2009
02.10.2010
Актобе
Актобе
9-16 8
8
16 4187
4476
Сыздыков Аркен Арманович
Мурат Искандер Ерболатович
17.04.2010
07.02.2009
Астана
Атырау
9-16 8
8
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 2905 Крученко Кристина Николаевна 23.06.2009 Алматы 1 180
2 3211 Балаганская Эвелина Алексеевна 25.08.2009 Алматы 2 160
3 2617 Жунусова Зинира 21.04.2009 Актобе 3 142
4 4449 Барабанова Полина Александровна 26.08.2010 Караганда 4 126
5 3518 Булешева Линара Алибековна 12.05.2010 Алматы 5 112
6 2714 Баймахан Найля Ержановна 01.03.2010 Алматы 6 100
7 3974 Убайдулла Гаухар Канаткызы 25.02.2010 Шымкент 7 94
8 2613 Иванова Татьяна Владимировна 16.04.2009 Алматы 8 87
9 3763 Актан Гаухар Канаткызы 14.06.2009 Астана 9 79
10 2419 Дерезовская Мария Васильевна 07.06.2009 Актобе 10 70
11 2664 Сайран Аиша Алтынбеккызы 23.07.2009 Астана 11 63
12 3299 Альсейпулова Алуа Нурлановна 20.01.2009 Алматы 12 59
13 3406 Аутова Инкар Ералиевна 12.09.2009 Алматы 13 55
14 3694 Хусаинова Адель Дулатовна 30.07.2010 Алматы 14 53
15 2697 Волкова Виолетта Антоновна 11.09.2010 Алматы 16 50
16 3507 Есмаканова Мадина Канашевна 18.04.2010 Астана 16 50
17 4068 Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы 31.10.2009 Караганда 17 49
18 3194 Кирова София Сергеевна 15.08.2010 Алматы 18 43
19 3297 Кенжетай Адия Нурланкызы 13.10.2009 Туркестан 19 39
20 4419 Лазаренко Полина Сергеевна 03.07.2012 Астана 20 35
21 4106 Турсынханова Алия Тимуровна 21.12.2009 Алматы 21 33
22 4268 Мартынова Ксения Александровна 28.11.2010 Кокшетау 22 32
23 4422 Алагузова Медина Максатовна 19.02.2012 Астана 23 31
24 4448 Колесникова Елена Алексеевна 01.03.2009 Караганда 24 30
25 2265 Марат Алуа Нуртайкызы 27.01.2010 Уральск 25 28
26 3332 Чижаковская Валерия Валерьевна 24.12.2009 Кокшетау 26 27
27 4519 Есенали Амина Ериковна 22.04.2009 Алматы 27 26
28 3276 Избасар Аяжан Избасаркызы 23.02.2010 Актобе 28 25
29 4764 Ташипова Альмира Рустемовна 05.11.2009 Астана 29 24
30 3979 Муминова Нуринисо Дамировна 29.08.2010 Тараз 31 21
31 3555 Иванкина София Александровна 21.04.2009 Кокшетау 32 20
32 2007 Хамитова Сара Бейбитовна 13.05.2009 Алматы 32 20
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3518
2905
Булешева Линара Алибековна
Крученко Кристина Николаевна
12.05.2010
23.06.2009
Алматы
Алматы
1 22
22
2 2613
3211
Иванова Татьяна Владимировна
Балаганская Эвелина Алексеевна
16.04.2009
25.08.2009
Алматы
Алматы
2 20
20
3 2419
3763
Дерезовская Мария Васильевна
Актан Гаухар Канаткызы
07.06.2009
14.06.2009
Актобе
Астана
3 16
16
4 4448
3974
Колесникова Елена Алексеевна
Убайдулла Гаухар Канаткызы
01.03.2009
25.02.2010
Караганда
Шымкент
4 16
16
5 4449
3406
Барабанова Полина Александровна
Аутова Инкар Ералиевна
26.08.2010
12.09.2009
Караганда
Алматы
5-8 12
12
6 3276
4268
Избасар Аяжан Избасаркызы
Мартынова Ксения Александровна
23.02.2010
28.11.2010
Актобе
Кокшетау
5-8 12
12
7 3194
3299
Кирова София Сергеевна
Альсейпулова Алуа Нурлановна
15.08.2010
20.01.2009
Алматы
Алматы
5-8 12
12
8 2617
4068
Жунусова Зинира
Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы
21.04.2009
31.10.2009
Актобе
Караганда
5-8 12
12
9 4419
4422
Лазаренко Полина Сергеевна
Алагузова Медина Максатовна
03.07.2012
19.02.2012
Астана
Астана
9-16 8
8
10 4764
3507
Ташипова Альмира Рустемовна
Есмаканова Мадина Канашевна
05.11.2009
18.04.2010
Астана
Астана
9-16 8
8
11 2697
2007
Волкова Виолетта Антоновна
Хамитова Сара Бейбитовна
11.09.2010
13.05.2009
Алматы
Алматы
9-16 8
8
12 3979
2265
Муминова Нуринисо Дамировна
Марат Алуа Нуртайкызы
29.08.2010
27.01.2010
Тараз
Уральск
9-16 8
8
13 3694
4519
Хусаинова Адель Дулатовна
Есенали Амина Ериковна
30.07.2010
22.04.2009
Алматы
Алматы
9-16 8
8
14 4106
3297
Турсынханова Алия Тимуровна
Кенжетай Адия Нурланкызы
21.12.2009
13.10.2009
Алматы
Туркестан
9-16 8
8
15 3555
3332
Иванкина София Александровна
Чижаковская Валерия Валерьевна
21.04.2009
24.12.2009
Кокшетау
Кокшетау
9-16 8
8

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер