Қазақстан теннис туры



Atyrau Masters 12&U

Атырау, Теннис Орталығы
Atyrau Masters 12&U

* О турнире

* Характеристики турнира

* Юноши 12 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Девушки 12 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Юноши 12 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: 16
* Девушки 12 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: 16

* Положение

Atyrau Masters 12&U
Дата проведения: 14.11.2022 (дс) — 20.11.2022 (жс)
Отборочный этап: 12.11.2022 (сн) — 13.11.2022 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Филиал РОО Федерация тенниса по Атырауской области / Атырау


Место проведения
Теннис Орталығы
Атырау, Әбілқайыр хан көш. 48,

tennis.atyrau@mail.ru
Директор турнира
Тихомирова-Брегвадзе Вера Рафаиловна
+7 (701) 727-25-14
vera-zvezda@mail.ru
Главный судья
Амирбек Бекарыс .
+7 701 515 98 25
Bekarysamirbek@mail.ru
Участники турнира
12 және одан төмен
Размер сетки
Основной турнир:
Ұлдар мен қыздарға арналған жалғызбастылар: тікелей соққы - 24, Q - 4, WC - 4
Ұлдар мен қыздардың жұптары: тікелей соққы - 13, ДК – 3
Отборочный этап:
Ұлдар мен қыздарға арналған жалғызбастылар: тікелей соққы – 26, WC– 6
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
5000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
04.11.2022 (жм)
Последний день отказа
2022-11-08 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 13.11.2022, 16:00 - 18:00
Отборочный этап: 11.11.2022, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Жеке және жұптық жарыстарда өтетін жеке турнир:
Жекелей сында барлық орындардың жеребелерімен жетілдірілген олимпиадалық жүйе бойынша, жұптық жарыста Халықаралық теннис федерациясы қабылдаған қолданыстағы теннис ережелері бойынша бірінші жеңіліске дейін олимпиадалық жүйе бойынша өтеді.
Жартылай финалға дейінгі негізгі турнирдің барлық жеке матчтары тай-брейкпен екі сеттен және 10 ұпайға дейінгі шешуші тай-брейк матчының үшінші сетінен тұрады. Жартылай финалдан бастап матчтар үш сеттен тұрады, 6/6 есебімен, 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады. 5-ші орыннан 32-ші орынға дейінгі матчтар 5 ұпайға дейінгі тай-брейкпен 4 ойынға дейін 2 қысқа сеттен және 7 ұпайға дейінгі шешуші матч тай-брейктен тұрады.
Жұптық матчтар тай-брейкпен 7 ұпайға дейінгі екі сеттен және үшінші сет 10 ұпайға дейін тай-брейкпен шешуші матчтан тұрады.
Обеспечение
Төрешілік, корттар, доптар, матчтарға арналған су, дәрігер.
Условия финансирования
Корттарды жалға алу, төрешілердің жұмысына ақы төлеу, төрешілер алқасының күнделікті жәрдемақысы, доптар, су сатып алу және турнир дәрігерінің ақысын төлеуге байланысты шығындарды РҚБ Теннис федерациясының Атырау облысы бойынша филиалы көтереді. ММ Атырау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының қолдауымен.
Турнирге қатысушылардың және олармен бірге жүретін адамдардың жол жүруіне, тамақтануына және тұруына байланысты барлық шығыстар жіберуші ұйымдар есебінен немесе қатысушылардың өз қаражаты есебінен төленеді.
Награждение
Финалдан кейінгі марапаттар. Турнир жеңімпаздарына медальдар мен дипломдар. Турнирдің әрбір қатысушысы естелік сыйлықпен және 3 АЕК-ке дейінгі дипломмен марапатталады.

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Филиал РОО Федерация тенниса по Атырауской области

Қала: Атырау Телефон:
Факс: E-mail:
* Директор: Тихомирова-Брегвадзе Вера Рафаиловна (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Тихомирова-Брегвадзе Вера Рафаиловна +7 (701) 727-25-14 vera-zvezda@mail.ru
* Главный судья Амирбек Бекарыс . +7 701 515 98 25 Bekarysamirbek@mail.ru

* Арена

Теннис Орталығы

Қала: Атырау * Адрес: Әбілқайыр хан көш. 48 Сыйымдылығы:
Телефон: Факс: E-mail: tennis.atyrau@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 493 01.11.2022 Исраилов Мухаммад Исаевич 4477 04.12.2010 Астана
2 435 29.10.2022 Жангали Даулет Амангелдыулы 3875 02.04.2010 Актобе поздний отказ от 08/11/2022
3 382 03.11.2022 Утегенов Хакназар Саматович 5545 15.02.2010 Астана
4 379 02.11.2022 Амандиков Адиль Нурболатович 3874 02.11.2010 Актобе поздний отказ от 10/11/2022
5 342 01.11.2022 Оразбай Альбара Серикулы 4560 03.08.2012 Актобе
6 339 27.10.2022 Каршыга Ернар Курмангазыулы 3989 28.08.2010 Уральск
7 325 19.10.2022 Бегалеев Куаныш Айдынгалиевич 4583 10.04.2011 Актобе
8 325 20.10.2022 Барлықов Сырымжан Кайратович 4664 20.02.2013 Актобе
9 277 21.10.2022 Андижан Али Амиржанулы 4072 29.07.2011 Астана
10 213 27.10.2022 Темирбаев Алихан Махамбетович 3828 14.02.2011 Уральск
11 179 31.10.2022 Жук Илья Алексеевич 4359 08.12.2011 Павлодар
12 148 21.10.2022 Козлов Захар Дмитриевич 4490 30.12.2012 Актобе поздний отказ от 08/11/2022
13 145 18.10.2022 Ақансері Нұртілеу Мәдиұлы 4517 03.03.2013 Актобе
14 83 17.10.2022 Каналиев Алидар Ерланович 5101 14.10.2010 Уральск
15 68 21.10.2022 Алибекулы Марат 4963 09.08.2010 Атырау
16 68 25.10.2022 Сагидолла Амир Асхатович 4942 06.12.2011 Атырау
17 56 24.10.2022 Убниев Сункар Салтанатулы 4780 30.12.2012 Актобе
18 41 23.10.2022 Турарбек Алихан Равильулы 3716 15.01.2011 Атырау
19 41 03.11.2022 Ералиев Айтемир Бахытбекулы 4585 11.01.2011 Шымкент
20 32 25.10.2022 Букаев Жаназар Ануарович 4944 26.04.2011 Атырау
21 28 02.11.2022 Соложенков Кирилл Андреевич 5703 07.12.2010 Лисаковск
22 25 22.10.2022 Имантай Калкаман Даниярулы 4952 28.11.2011 Атырау
23 13 18.10.2022 Арыстанбай Бекарыс Арманулы 5397 05.05.2010 Атырау
24 13 31.10.2022 Каржау Диар Рустемулы 4865 16.05.2012 Актау поздний отказ от 13/11/2022
* Квалификационный турнир
1 12 31.10.2022 Гадилбек Айсултан Батырбекулы 4962 18.06.2010 Атырау
2 10 18.10.2022 Бекбаев Темрлан Галымулы 5485 29.03.2010 Атырау
3 0 26.10.2022 Базарбай Жанибек Мухтарулы 5407 13.08.2010 Атырау
4 0 30.10.2022 Әліби Еркебұлан Бауыржанұлы 5635 03.02.2012 Атырау
5 0 31.10.2022 Барабанов Иван Александрович 5504 26.11.2013 Караганда
6 0 31.10.2022 Аймурат Алдияр Айдосулы 4950 30.03.2010 Атырау
* Дозаявленные игроки
1 305 00.00.0000 Касенгалиев Абулхаир Айдарович 4987 07.03.2011 Астана
2 15 00.00.0000 Тулин Вячеслав Павлович 3582 11.01.2010 Атырау
3 0 00.00.0000 Абдуллаев Арлан Ринатович 5402 17.03.2012 Атырау
8 5 27.10.2022 Шарипбай Райян Рауанулы 5400 05.02.2012 Атырау отказ от 07/11/2022, дозаявка от 11/11/2022
* Отказавшиеся игроки
1 611 03.11.2022 Нариман Алдияр 4577 03.07.2011 Астана отказ от 07/11/2022
2 577 01.11.2022 Саменков Глеб Олегович 3882 11.09.2011 Актобе отказ от 07/11/2022
3 378 01.11.2022 Болатжан Нұрдәулет Дидарұлы 5486 30.11.2012 Астана отказ от 03/11/2022
4 201 01.11.2022 Русланұлы Нүрислам Русланович 4734 14.05.2012 Талдыкорган отказ от 08/11/2022
5 117 03.11.2022 Акташ Альп 5487 09.12.2011 Астана отказ от 06/11/2022
6 80 17.10.2022 Омаров Инсар Сауленович 4430 30.04.2010 Астана отказ от 06/11/2022
7 28 03.11.2022 Лукашов Демид Ярославович 5202 17.06.2012 Талдыкорган отказ от 04/11/2022
9 2 28.10.2022 Калшабеков Барлас Берикович 5588 14.05.2013 Шымкент отказ от 02/11/2022
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 717 28.10.2022 Асет Алина Асетовна 3484 30.12.2010 Актобе
2 478 26.10.2022 Кузьменко Владислава Ростиславовна 4044 29.12.2011 Актобе
3 425 18.10.2022 Аскарова Ару Асетовна 3807 02.08.2011 Актобе
4 389 23.10.2022 Марат Алуа Нуртайкызы 2265 27.01.2010 Уральск
5 388 25.10.2022 Есмаканова Мадина Канашевна 3507 18.04.2010 Астана
6 361 25.10.2022 Слепченко Елизавета Петровна 4619 30.03.2011 Астана
7 327 31.10.2022 Фаерфас Мария Романовна 4916 20.06.2011 Алматы
8 305 03.11.2022 Кенбаева Малика Канатовна 5322 03.03.2011 Алматы
9 300 31.10.2022 Фаерфас Мадлен Романовна 4917 20.06.2011 Алматы
10 293 17.10.2022 Семенова Ксения Дмитриевна 5037 21.03.2011 Тараз поздний отказ от 08/11/2022
11 251 22.10.2022 Нурушева Ляйсан Булатовна 3804 24.07.2011 Астана
12 248 23.10.2022 Жумаханова Жамиля Дархановна 4879 22.03.2010 Алматы
13 216 31.10.2022 Калмагамбетова Аружан Бериккызы 4763 30.11.2012 Актобе
14 202 31.10.2022 Есеева Дария Нуркеновна 3576 07.01.2011 Уральск
15 191 01.11.2022 Абаева Айлин Руслановна 4229 30.05.2010 Астана
16 181 20.10.2022 Балычева Анна Михайловна 4427 30.05.2011 Астана
17 176 25.10.2022 Кусайын Сания Сансызбайкызы 3337 28.09.2010 Кокчетав
18 163 17.10.2022 Нурланкызы Даяна 3990 21.07.2010 Актау поздний отказ от 13/11/2022
19 156 03.11.2022 Жаубатырова Аружан Асылханкызы 4650 03.11.2012 Актобе
20 138 29.10.2022 Мустафина Адель Адилькызы 4256 22.03.2011 Усть-Каменогорск
21 84 20.10.2022 Ерімбет Ақзере Ериккызы 4597 23.01.2013 Актобе
22 67 30.10.2022 Шипкова София Сергеевна 5634 19.06.2011 Астана
23 63 20.10.2022 Ысмагул Казима Арыстанкызы 3566 24.12.2010 Атырау
24 56 25.10.2022 Туркименбай Меруерт Асылбеккызы 3991 19.03.2010 Актау поздний отказ от 13/11/2022
* Квалификационный турнир
1 55 21.10.2022 Лазенкова Василиса Владимировна 4986 27.09.2012 Актобе
2 48 27.10.2022 Накупова Айша Кайраткызы 4638 06.03.2011 Астана
3 13 20.10.2022 Аубекер Әйгерім Жубангаликызы 4735 20.02.2013 Актобе
4 5 20.10.2022 Артемьева Валерия Анатольевна 4948 10.08.2010 Атырау
5 0 18.10.2022 Манасова Амина Алибековна 5399 07.05.2013 Атырау
6 0 18.10.2022 Серебрякова Анастасия Юрьевна 4947 09.09.2010 Атырау
7 0 20.10.2022 Сакишева Салтанат Адилбековна 6218 06.12.2011 Атырау
8 0 20.10.2022 Швецова Ольга Андреевна 5903 20.05.2010 Атырау
9 0 21.10.2022 Мадиева Ажар Ганиевна 5472 16.02.2010 Атырау
10 0 24.10.2022 Бақтыбай Игінұр Ақжомартқызы 5829 12.03.2010 Атырау
11 0 25.10.2022 Аманкосова Камилла Нурболатовна 6219 27.02.2012 Атырау
12 0 31.10.2022 Бақтыбай Мұнтазбегім Ақжомартқызы 5647 25.06.2013 Атырау
13 0 31.10.2022 Дюгай Алина Артемовна 5746 21.08.2012 Атырау
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Тулина Полина Павловна 5057 01.10.2012 Атырау
19 0 22.10.2022 Дурманова Владислава Максимовна 5406 30.01.2013 Атырау отказ от 08/11/2022, дозаявка от 11/11/2022
* Отказавшиеся игроки
1 600 22.10.2022 Хусаинова Адель Дулатовна 3694 30.07.2010 Алматы отказ от 03/11/2022
2 308 30.10.2022 Ержанова Аружан Ерканатовна 5071 16.04.2011 Усть-Каменогорск отказ от 07/11/2022
3 263 20.10.2022 Столяренко Зарина Сергеевна 3973 21.02.2010 Астана отказ от 07/11/2022
4 241 18.10.2022 Сайлаубекова Аяжан Куатовна 4441 06.01.2011 Астана отказ от 05/11/2022
5 224 23.10.2022 Жасулан Енлик Ерланкызы 3603 15.10.2010 Талдыкорган отказ от 02/11/2022
6 144 02.11.2022 Махсот Асия 3850 21.01.2011 Актобе отказ от 08/11/2022
7 46 25.10.2022 Балкан Айзере Сериккызы 5087 21.11.2013 Актау отказ от 07/11/2022
8 45 22.10.2022 Магзом Марьям Алтайкызы 5217 07.01.2013 Астана отказ от 08/11/2022
9 41 22.10.2022 Самат Алия Дарынкызы 4396 21.05.2012 Актобе отказ от 04/11/2022
10 38 25.10.2022 Прохорова Виктория Сергеевна 3386 06.03.2011 Астана отказ от 08/11/2022
11 32 20.10.2022 Имангалиева Азалия Алибековна 4895 08.10.2012 Актобе отказ от 07/11/2022
12 24 04.11.2022 Исагали Анар Ильяскызы 5592 15.12.2012 Актобе отказ от 05/11/2022
13 12 25.10.2022 Адилше Айзере Максаткызы 5088 28.11.2012 Актау отказ от 29/10/2022
14 6 29.10.2022 Шорина Адия Олжасовна 4960 12.12.2011 Алматы отказ от 29/10/2022
15 3 23.10.2022 Арингазинова Айлин Нуржановна 4497 08.08.2011 Астана отказ от 01/11/2022
16 1 30.10.2022 Борычева Мария Денисовна 5648 02.03.2012 Рудный отказ от 06/11/2022
17 0 17.10.2022 Мұрат Айя Дамирқызы 6300 25.10.2012 Алматы отказ от 08/11/2022
18 0 21.10.2022 Баймуханбетова Гульзада Умирбековна 5718 25.02.2011 Атырау отказ от 31/10/2022
20 0 23.10.2022 Прохорова Вероника Сергеевна 5234 31.10.2012 Уральск отказ от 03/11/2022
21 0 24.10.2022 Сапарова Сурайя Сериковна 5461 28.12.2012 Атырау отказ от 08/11/2022

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Atyrau Masters 12&U
Дата проведения: 14.11.2022 (дс) — 20.11.2022 (жс)
* Юноши 12 - Жалғыз

1/16
1
Исраилов М. И.
21
Арыстанбай Б. А.
9
Темирбаев А. М.
6:1 6:0
26
Әліби Е. Б.
15
Турарбек А. Р.
6:2 6:3
14
Убниев С. С.
8
Андижан А. А.
6:1 6:3
5
Бегалеев К. А.
18
Соложенков К. А.
6:2 6:2
23
Бекбаев Т. Г.
19
Имантай К. Д.
6:0 6:1
24
Шарипбай Р. Р.
10
Жук И. А.
7:5 6:2
3
Оразбай А. С.
4
Каршыга Е. К.
16
Ералиев А. Б.
6:1 6:2
13
Сагидолла А. А.
22
Гадилбек А. Б.
6:0 6:1
25
Базарбай Ж. М.
17
Букаев Ж. А.
6:3 6:1
29
Абдуллаев А. Р.
6
Барлықов С. К.
6:0 6:0
7
Касенгалиев А. А.
27
Барабанов И. А.
6:0 6:0
11
Ақансері Н. М.
20
Тулин В. П.
6:2 6:3
28
Аймурат А. А.
12
Алибекулы М.
6:4 6:3
2
Утегенов Х. С.
1/8
1
Исраилов М. И.
9
Темирбаев А. М.
6:0 6:2
15
Турарбек А. Р.
8
Андижан А. А.
6:2 6:4
5
Бегалеев К. А.
19
Имантай К. Д.
6:1 7:5
24
Шарипбай Р. Р.
3
Оразбай А. С.
6:2 6:1
4
Каршыга Е. К.
13
Сагидолла А. А.
6:3 6:4
17
Букаев Ж. А.
6
Барлықов С. К.
6:0 6:0
7
Касенгалиев А. А.
11
Ақансері Н. М.
6:0 6:1
12
Алибекулы М.
2
Утегенов Х. С.
6:3 6:2
1/4
1
Исраилов М. И.
8
Андижан А. А.
6:2 6:2
5
Бегалеев К. А.
3
Оразбай А. С.
6:3 3:6 10:7
4
Каршыга Е. К.
6
Барлықов С. К.
6:0 6:4
7
Касенгалиев А. А.
2
Утегенов Х. С.
6:1 6:2
Полуфинал
1
Исраилов М. И.
5
Бегалеев К. А.
3:6 6:3 6:3
6
Барлықов С. К.
7
Касенгалиев А. А.
6:1 6:2
За 1-е место
1
Исраилов М. И.
6
Барлықов С. К.
6:4 6:3
За 3-е место
5
Бегалеев К. А.
7
Касенгалиев А. А.
6:3 5:7 6:0

5-8

5-8
8
Андижан А. А.
3
Оразбай А. С.
4:0 4:1
4
Каршыга Е. К.
2
Утегенов Х. С.
4:0 4:1
За 5-6 место
3
Оразбай А. С.
4
Каршыга Е. К.
4:0 4:0
За 7-8 место
8
Андижан А. А.
2
Утегенов Х. С.
3:5 4:2 7:3

9-16

9-16
9
Темирбаев А. М.
15
Турарбек А. Р.
4:2 4:1
19
Имантай К. Д.
24
Шарипбай Р. Р.
3:5 4:1 7:4
13
Сагидолла А. А.
17
Букаев Ж. А.
4:0 4:1
11
Ақансері Н. М.
12
Алибекулы М.
4:1 4:0
9-12
9
Темирбаев А. М.
24
Шарипбай Р. Р.
5:3 4:0
13
Сагидолла А. А.
11
Ақансері Н. М.
4:1 4:1
За 9-10 место
9
Темирбаев А. М.
11
Ақансері Н. М.
4:1 0:4 7:3
За 11-12 место
24
Шарипбай Р. Р.
13
Сагидолла А. А.
4:1 5:3

13-16

13-16
15
Турарбек А. Р.
19
Имантай К. Д.
4:0 4:2
17
Букаев Ж. А.
12
Алибекулы М.
4:2 4:2
За 13-14 место
15
Турарбек А. Р.
17
Букаев Ж. А.
4:0 4:5 (0:5) 8:6
За 14-16 место
19
Имантай К. Д.
12
Алибекулы М.
5:3 3:5 7:4

17-32

17-32
21
Арыстанбай Б. А.
26
Әліби Е. Б.
14
Убниев С. С.
4:1 2:4 7:0
18
Соложенков К. А.
23
Бекбаев Т. Г.
4:1 4:1
10
Жук И. А.
16
Ералиев А. Б.
22
Гадилбек А. Б.
4:0 4:1
25
Базарбай Ж. М.
29
Абдуллаев А. Р.
4:2 4:1
27
Барабанов И. А.
20
Тулин В. П.
4:1 4:2
28
Аймурат А. А.
17-24
21
Арыстанбай Б. А.
26
Әліби Е. Б.
4:1 4:1
18
Соложенков К. А.
10
Жук И. А.
4:2 4:1
16
Ералиев А. Б.
29
Абдуллаев А. Р.
4:1 4:2
20
Тулин В. П.
28
Аймурат А. А.
4:1 4:2
17-20
26
Әліби Е. Б.
10
Жук И. А.
4:2 4:2
16
Ералиев А. Б.
20
Тулин В. П.
4:0 4:0
За 17-18 место
10
Жук И. А.
16
Ералиев А. Б.
4:2 4:2
За 19-20 место
26
Әліби Е. Б.
20
Тулин В. П.
4:2 5:4 (5:3)

21-24

21-24
21
Арыстанбай Б. А.
18
Соложенков К. А.
5:3 5:4 (5:2)
29
Абдуллаев А. Р.
28
Аймурат А. А.
За 21-22 место
18
Соложенков К. А.
29
Абдуллаев А. Р.
4:2 4:2
За 23-24 место
21
Арыстанбай Б. А.
28
Аймурат А. А.
5:4 (5:1) 4:2

25-32

25-32
14
Убниев С. С.
23
Бекбаев Т. Г.
22
Гадилбек А. Б.
25
Базарбай Ж. М.
4:1 4:2
27
Барабанов И. А.
25-28
14
Убниев С. С.
23
Бекбаев Т. Г.
4:0 4:0
22
Гадилбек А. Б.
27
Барабанов И. А.
5:3 4:2
За 25-26 место
14
Убниев С. С.
27
Барабанов И. А.
4:2 5:4 (5:2)
За 27-28 место
23
Бекбаев Т. Г.
22
Гадилбек А. Б.
4:0 4:2

29-32

29-32
25
Базарбай Ж. М.
За 29-30 место
25
Базарбай Ж. М.
За 31-32 место
Atyrau Masters 12&U
Дата проведения: 14.11.2022 (дс) — 20.11.2022 (жс)
* Девушки 12 - Жалғыз

1/16
1
Асет А. А.
16
Мустафина А. А.
6:0 6:2
17
Ерімбет А. Е.
25
Серебрякова А. Ю.
6:0 6:0
9
Жумаханова Ж. Д.
30
Бақтыбай М. А.
6:1 6:3
13
Балычева А. М.
5
Фаерфас М. Р.
6:1 6:1
6
Кенбаева М. К.
22
Аубекер Ә. Ж.
6:1 6:0
19
Ысмагул К. А.
29
Аманкосова К. Н.
3:6 6:0 10:6
18
Шипкова С. С.
10
Калмагамбетова А. Б.
6:2 6:3
15
Жаубатырова А. А.
4
Марат А. Н.
6:1 6:2
3
Аскарова А. А.
11
Есеева Д. Н.
6:1 6:2
21
Накупова А. К.
28
Бақтыбай И. А.
6:2 6:1
26
Швецова О. А.
23
Артемьева В. А.
6:0 6:2
27
Мадиева А. Г.
8
Нурушева Л. Б.
6:0 6:0
7
Фаерфас М. Р.
12
Абаева А. Р.
6:2 6:1
20
Лазенкова В. В.
31
Тулина П. П.
6:2 6:1
32
Дурманова В. М.
24
Манасова А. А.
6:2 6:2
14
Кусайын С. С.
2
Кузьменко В. Р.
6:2 6:2
1/8
1
Асет А. А.
17
Ерімбет А. Е.
6:0 6:2
9
Жумаханова Ж. Д.
5
Фаерфас М. Р.
6:3 4:1
6
Кенбаева М. К.
19
Ысмагул К. А.
6:1 6:0
10
Калмагамбетова А. Б.
4
Марат А. Н.
6:3 6:1
11
Есеева Д. Н.
21
Накупова А. К.
6:1 6:0
26
Швецова О. А.
8
Нурушева Л. Б.
6:0 6:0
7
Фаерфас М. Р.
20
Лазенкова В. В.
6:3 6:0
24
Манасова А. А.
2
Кузьменко В. Р.
6:2 6:1
1/4
1
Асет А. А.
5
Фаерфас М. Р.
6:0 6:2
6
Кенбаева М. К.
4
Марат А. Н.
6:1 6:2
11
Есеева Д. Н.
8
Нурушева Л. Б.
6:0 6:3
7
Фаерфас М. Р.
2
Кузьменко В. Р.
6:4 6:1
Полуфинал
1
Асет А. А.
4
Марат А. Н.
6:3 6:3
8
Нурушева Л. Б.
2
Кузьменко В. Р.
6:3 7:6 (7:3)
За 1-е место
1
Асет А. А.
8
Нурушева Л. Б.
2:6 6:2 6:3
За 3-е место
4
Марат А. Н.
2
Кузьменко В. Р.
6:1 6:0

5-8

5-8
5
Фаерфас М. Р.
6
Кенбаева М. К.
2:4 5:3 7:4
11
Есеева Д. Н.
7
Фаерфас М. Р.
4:1 5:3
За 5-6 место
6
Кенбаева М. К.
11
Есеева Д. Н.
4:1 4:1
За 7-8 место
5
Фаерфас М. Р.
7
Фаерфас М. Р.
4:0 4:1

9-16

9-16
17
Ерімбет А. Е.
9
Жумаханова Ж. Д.
4:2 4:0
19
Ысмагул К. А.
10
Калмагамбетова А. Б.
4:2 4:2
21
Накупова А. К.
26
Швецова О. А.
4:2 4:2
20
Лазенкова В. В.
24
Манасова А. А.
4:2 4:2
9-12
9
Жумаханова Ж. Д.
10
Калмагамбетова А. Б.
21
Накупова А. К.
24
Манасова А. А.
4:1 4:3 (5:2)
За 9-10 место
9
Жумаханова Ж. Д.
21
Накупова А. К.
4:2 5:3
За 11-12 место
10
Калмагамбетова А. Б.
24
Манасова А. А.

13-16

13-16
17
Ерімбет А. Е.
19
Ысмагул К. А.
4:2 0:4 8:6
26
Швецова О. А.
20
Лазенкова В. В.
5:4 (5:3) 4:0
За 13-14 место
19
Ысмагул К. А.
20
Лазенкова В. В.
5:3 4:1
За 14-16 место
17
Ерімбет А. Е.
26
Швецова О. А.
4:1 4:0

17-32

17-32
16
Мустафина А. А.
25
Серебрякова А. Ю.
30
Бақтыбай М. А.
13
Балычева А. М.
4:2 4:0
22
Аубекер Ә. Ж.
29
Аманкосова К. Н.
5:4 (5:1) 5:3
18
Шипкова С. С.
15
Жаубатырова А. А.
4:1 4:2
3
Аскарова А. А.
28
Бақтыбай И. А.
4:1 4:0
23
Артемьева В. А.
27
Мадиева А. Г.
4:1 4:2
12
Абаева А. Р.
31
Тулина П. П.
4:0 4:1
32
Дурманова В. М.
14
Кусайын С. С.
4:1 4:1
17-24
16
Мустафина А. А.
30
Бақтыбай М. А.
22
Аубекер Ә. Ж.
15
Жаубатырова А. А.
4:0 4:0
3
Аскарова А. А.
27
Мадиева А. Г.
4:0 4:0
12
Абаева А. Р.
14
Кусайын С. С.
4:1 4:0
17-20
30
Бақтыбай М. А.
15
Жаубатырова А. А.
4:1 4:1
3
Аскарова А. А.
12
Абаева А. Р.
4:0 4:0
За 17-18 место
15
Жаубатырова А. А.
12
Абаева А. Р.
4:1 4:1
За 19-20 место
30
Бақтыбай М. А.
3
Аскарова А. А.
4:1 2:4 7:2

21-24

21-24
16
Мустафина А. А.
22
Аубекер Ә. Ж.
27
Мадиева А. Г.
14
Кусайын С. С.
4:1 4:1
За 21-22 место
22
Аубекер Ә. Ж.
14
Кусайын С. С.
За 23-24 место
16
Мустафина А. А.
27
Мадиева А. Г.

25-32

25-32
25
Серебрякова А. Ю.
13
Балычева А. М.
29
Аманкосова К. Н.
18
Шипкова С. С.
4:1 4:1
28
Бақтыбай И. А.
23
Артемьева В. А.
4:2 4:2
31
Тулина П. П.
32
Дурманова В. М.
4:0 4:1
25-28
13
Балычева А. М.
18
Шипкова С. С.
5:4 (5:3) 2:4 7:5
28
Бақтыбай И. А.
32
Дурманова В. М.
4:0 4:0
За 25-26 место
18
Шипкова С. С.
32
Дурманова В. М.
4:1 4:1
За 27-28 место
13
Балычева А. М.
28
Бақтыбай И. А.
4:1 4:1

29-32

29-32
25
Серебрякова А. Ю.
29
Аманкосова К. Н.
23
Артемьева В. А.
31
Тулина П. П.
5:4 (5:2) 5:3
За 29-30 место
29
Аманкосова К. Н.
31
Тулина П. П.
4:1 4:0
За 31-32 место
25
Серебрякова А. Ю.
23
Артемьева В. А.
Atyrau Masters 12&U
Дата проведения: 14.11.2022 (дс) — 20.11.2022 (жс)
* Юноши 12 - Жұптар

1/8
1
Андижан А. А.
Исраилов М. И.
12
Арыстанбай Б. А.
Аймурат А. А.
11
Гадилбек А. Б.
Тулин В. П.
6:1 6:2
6
Жук И. А.
Ералиев А. Б.
7
Турарбек А. Р.
Алибекулы М.
7:5 6:1 10:5
3
Касенгалиев А. А.
Бегалеев К. А.
4
Утегенов Х. С.
Темирбаев А. М.
8
Абдуллаев А. Р.
Сагидолла А. А.
6:1 6:3
5
Ақансері Н. М.
Каршыга Е. К.
9
Букаев Ж. А.
Имантай К. Д.
6:1 6:3
10
Барабанов И. А.
Соложенков К. А.
13
Шарипбай Р. Р.
Әліби Е. Б.
2:6 1:6
2
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
1/4
1
Андижан А. А.
Исраилов М. И.
11
Гадилбек А. Б.
Тулин В. П.
6:4 6:2
7
Турарбек А. Р.
Алибекулы М.
3
Касенгалиев А. А.
Бегалеев К. А.
6:1 6:3
4
Утегенов Х. С.
Темирбаев А. М.
5
Ақансері Н. М.
Каршыга Е. К.
7:5 6:4
13
Шарипбай Р. Р.
Әліби Е. Б.
2
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
6:0 6:1
Полуфинал
1
Андижан А. А.
Исраилов М. И.
3
Касенгалиев А. А.
Бегалеев К. А.
7:5 6:3
5
Ақансері Н. М.
Каршыга Е. К.
2
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
0:6 6:4 10:2
За 1-е место
3
Касенгалиев А. А.
Бегалеев К. А.
2
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
7:6 (8:6) 5:7 10:4
За 3-е место
1
Андижан А. А.
Исраилов М. И.
5
Ақансері Н. М.
Каршыга Е. К.
6:3 1:6 10:5
Atyrau Masters 12&U
Дата проведения: 14.11.2022 (дс) — 20.11.2022 (жс)
* Девушки 12 - Жұптар

1/8
1
Асет А. А.
Кузьменко В. Р.
11
Дюгай А. А.
Артемьева В. А.
12
Дурманова В. М.
Манасова А. А.
6:0 6:0
8
Есеева Д. Н.
Ысмагул К. А.
9
Шипкова С. С.
Кусайын С. С.
6:4 5:7 10:7
5
Балычева А. М.
Кенбаева М. К.
4
Аскарова А. А.
Жаубатырова А. А.
6:3 6:3
3
Фаерфас М. Р.
Фаерфас М. Р.
7
Ерімбет А. Е.
Калмагамбетова А. Б.
6:2 6:1
13
Аманкосова К. Н.
Бақтыбай М. А.
10
Швецова О. А.
Накупова А. К.
7:6 (7:4) 7:5
14
Мадиева А. Г.
Бақтыбай И. А.
15
Тулина П. П.
Сакишева С. А.
4:6 6:1 10:4
6
Мустафина А. А.
Абаева А. Р.
2
Нурушева Л. Б.
Марат А. Н.
6:2 6:2
1/4
1
Асет А. А.
Кузьменко В. Р.
12
Дурманова В. М.
Манасова А. А.
6:1 6:0
9
Шипкова С. С.
Кусайын С. С.
4
Аскарова А. А.
Жаубатырова А. А.
6:1 7:6 (7:3)
3
Фаерфас М. Р.
Фаерфас М. Р.
10
Швецова О. А.
Накупова А. К.
6:1 6:1
14
Мадиева А. Г.
Бақтыбай И. А.
2
Нурушева Л. Б.
Марат А. Н.
6:0 6:0
Полуфинал
1
Асет А. А.
Кузьменко В. Р.
9
Шипкова С. С.
Кусайын С. С.
6:3 6:4
3
Фаерфас М. Р.
Фаерфас М. Р.
2
Нурушева Л. Б.
Марат А. Н.
6:3 6:2
За 1-е место
1
Асет А. А.
Кузьменко В. Р.
2
Нурушева Л. Б.
Марат А. Н.
6:3 6:3
За 3-е место
9
Шипкова С. С.
Кусайын С. С.
3
Фаерфас М. Р.
Фаерфас М. Р.
6:3 6:2

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4664 Барлыков Сырымжан Кайратович 20.02.2013 Актобе 1 80
2 4477 Исраилов Мухаммад Исаевич 04.12.2010 Астана 2 71
3 4583 Бегалеев Куаныш Айдынгалиевич 10.04.2011 Актобе 3 63
4 4987 Касенгалиев Абулхаир Айдарович 07.03.2011 Астана 4 56
5 3989 Каршыга Ернар Курмангазыулы 28.08.2010 Уральск 5 50
6 4560 Оразбай Альбара Серикулы 03.08.2012 Актобе 6 44
7 4072 Андижан Али Амиржанулы 29.07.2011 Астана 7 41
8 5545 Утегенов Хакназар Саматович 15.02.2010 Астана 8 37
9 3828 Темирбаев Алихан Махамбетович 14.02.2011 Уральск 9 35
10 4517 Акансери Нуртилеу Мадиулы 03.03.2013 Актобе 10 31
11 4942 Сагидолла Амир Асхатович 06.12.2011 Атырау 11 29
12 5400 Шарипбай Райян Рауанулы 05.02.2012 Атырау 12 27
13 3716 Турарбек Алихан Равильулы 15.01.2011 Атырау 13 26
14 4944 Букаев Жаназар Ануарович 26.04.2011 Атырау 14 25
15 4963 Алибекулы Марат 09.08.2010 Атырау 15 24
16 4952 Имантай Калкаман Даниярулы 28.11.2011 Атырау 16 23
17 4585 Ералиев Айтемир Бахытбекулы 11.01.2011 Шымкент 17 22
18 4359 Жук Илья Алексеевич 08.12.2011 Павлодар 18 19
19 3582 Тулин Вячеслав Павлович 11.01.2010 Атырау 19 18
20 5635 Алиби Еркебулан Бауыржанович 03.02.2012 Атырау 20 17
21 5402 Абдуллаев Арлан Ринатович 17.03.2012 Атырау 21 16
22 5703 Соложенков Кирилл Андреевич 07.12.2010 Лисаковск 22 15
23 5397 Арыстанбай Бекарыс Арманулы 05.05.2010 Атырау 23 14
24 4950 Аймурат Алдияр Айдосулы 30.03.2010 Атырау 24 13
25 4780 Убниев Сункар Салтанатулы 30.12.2012 Актобе 25 12
26 5504 Барабанов Иван Александрович 26.11.2013 Караганда 26 11
27 4962 Гадилбек Айсултан Батырбекулы 18.06.2010 Атырау 27 10
28 5485 Бекбаев Темирлан Галымович 29.03.2010 Атырау 28 9
29 5407 Базарбай Жанибек Мухтарулы 13.08.2010 Атырау 29 8
* Количество игроков: 29
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3484 Асет Алина Асетовна 30.12.2010 Актобе 1 80
2 3804 Нурушева Ляйсан Булатовна 24.07.2011 Астана 2 71
3 2265 Марат Алуа Нуртайкызы 27.01.2010 Уральск 3 63
4 4044 Кузьменко Владислава Ростиславовна 29.12.2011 Актобе 4 56
5 3576 Есеева Дария Нуркеновна 07.01.2011 Уральск 5 50
6 5322 Кенбаева Малика Канатовна 03.03.2011 Алматы 6 44
7 4916 Фаерфас Мария Романовна 20.06.2011 Алматы 7 41
8 4917 Фаерфас Мадлен Романовна 20.06.2011 Алматы 8 37
9 4879 Жумаханова Жамиля Дархановна 22.03.2010 Алматы 9 35
10 4638 Накупова Айша Кайраткызы 06.03.2011 Астана 10 31
11 5399 Манасова Амина Алибековна 07.05.2013 Атырау 11 29
12 4763 Калмагамбетова Аружан Бериккызы 30.11.2012 Актобе 12 27
13 3566 Ысмагул Казима Арыстанкызы 24.12.2010 Атырау 13 26
14 4986 Лазенкова Василиса Владимировна 27.09.2012 Актобе 14 25
15 4597 Еримбет Акзере Ериккызы 23.01.2013 Актобе 15 24
16 5903 Швецова Ольга Андреевна 20.05.2010 Атырау 16 23
17 4229 Абаева Айлин Руслановна 30.05.2010 Астана 17 22
18 4650 Жаубатырова Аружан Асылханкызы 03.11.2012 Актобе 18 19
19 3807 Аскарова Ару Асетовна 02.08.2011 Актобе 19 18
20 5647 Бактыбай Мунтазбегим Акжомарткызы 25.06.2013 Атырау 20 17
21 4735 Аубекер Айгерим Жубангаликызы 20.02.2013 Актобе 21 16
22 3337 Кусайын Сания Сансызбайкызы 28.09.2010 Кокчетав 22 15
23 5472 Мадиева Ажар Ганиевна 16.02.2010 Атырау 23 14
24 4256 Мустафина Адель Адилькызы 22.03.2011 Усть-Каменогорск 24 13
25 5634 Шипкова София Сергеевна 19.06.2011 Астана 25 12
26 5406 Дурманова Владислава Максимовна 30.01.2013 Атырау 26 11
27 4427 Балычева Анна Михайловна 30.05.2011 Астана 27 10
28 5829 Бактыбай Игынур Акжомарткызы 12.03.2010 Атырау 28 9
29 6219 Аманкосова Камилла Нурболатовна 27.02.2012 Атырау 29 8
30 5057 Тулина Полина Павловна 01.10.2012 Атырау 30 7
31 4948 Артемьева Валерия Анатольевна 10.08.2010 Атырау 31 6
32 4947 Серебрякова Анастасия Юрьевна 09.09.2010 Атырау 32 5
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4664
4560
Барлыков Сырымжан Кайратович
Оразбай Альбара Серикулы
20.02.2013
03.08.2012
Актобе
Актобе
1 10
10
2 4987
4583
Касенгалиев Абулхаир Айдарович
Бегалеев Куаныш Айдынгалиевич
07.03.2011
10.04.2011
Астана
Актобе
2 8
8
3 4072
4477
Андижан Али Амиржанулы
Исраилов Мухаммад Исаевич
29.07.2011
04.12.2010
Астана
Астана
3 7
7
4 4517
3989
Акансери Нуртилеу Мадиулы
Каршыга Ернар Курмангазыулы
03.03.2013
28.08.2010
Актобе
Уральск
4 7
7
5 4962
3582
Гадилбек Айсултан Батырбекулы
Тулин Вячеслав Павлович
18.06.2010
11.01.2010
Атырау
Атырау
5-8 5
5
6 3716
4963
Турарбек Алихан Равильулы
Алибекулы Марат
15.01.2011
09.08.2010
Атырау
Атырау
5-8 5
5
7 5545
3828
Утегенов Хакназар Саматович
Темирбаев Алихан Махамбетович
15.02.2010
14.02.2011
Астана
Уральск
5-8 5
5
8 5400
5635
Шарипбай Райян Рауанулы
Алиби Еркебулан Бауыржанович
05.02.2012
03.02.2012
Атырау
Атырау
5-8 5
5
9 5397
4950
Арыстанбай Бекарыс Арманулы
Аймурат Алдияр Айдосулы
05.05.2010
30.03.2010
Атырау
Атырау
9-16 3
3
10 4359
4585
Жук Илья Алексеевич
Ералиев Айтемир Бахытбекулы
08.12.2011
11.01.2011
Павлодар
Шымкент
9-16 3
3
11 5402
4942
Абдуллаев Арлан Ринатович
Сагидолла Амир Асхатович
17.03.2012
06.12.2011
Атырау
Атырау
9-16 3
3
12 4944
4952
Букаев Жаназар Ануарович
Имантай Калкаман Даниярулы
26.04.2011
28.11.2011
Атырау
Атырау
9-16 3
3
13 5504
5703
Барабанов Иван Александрович
Соложенков Кирилл Андреевич
26.11.2013
07.12.2010
Караганда
Лисаковск
9-16 3
3
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3804
2265
Нурушева Ляйсан Булатовна
Марат Алуа Нуртайкызы
24.07.2011
27.01.2010
Астана
Уральск
1 10
10
2 3484
4044
Асет Алина Асетовна
Кузьменко Владислава Ростиславовна
30.12.2010
29.12.2011
Актобе
Актобе
2 8
8
3 4916
4917
Фаерфас Мария Романовна
Фаерфас Мадлен Романовна
20.06.2011
20.06.2011
Алматы
Алматы
3 7
7
4 5634
3337
Шипкова София Сергеевна
Кусайын Сания Сансызбайкызы
19.06.2011
28.09.2010
Астана
Кокчетав
4 7
7
5 5406
5399
Дурманова Владислава Максимовна
Манасова Амина Алибековна
30.01.2013
07.05.2013
Атырау
Атырау
5-8 5
5
6 3807
4650
Аскарова Ару Асетовна
Жаубатырова Аружан Асылханкызы
02.08.2011
03.11.2012
Актобе
Актобе
5-8 5
5
7 5903
4638
Швецова Ольга Андреевна
Накупова Айша Кайраткызы
20.05.2010
06.03.2011
Атырау
Астана
5-8 5
5
8 5472
5829
Мадиева Ажар Ганиевна
Бактыбай Игынур Акжомарткызы
16.02.2010
12.03.2010
Атырау
Атырау
5-8 5
5
9 5746
4948
Дюгай Алина Артемовна
Артемьева Валерия Анатольевна
21.08.2012
10.08.2010
Атырау
Атырау
9-16 3
3
10 3576
3566
Есеева Дария Нуркеновна
Ысмагул Казима Арыстанкызы
07.01.2011
24.12.2010
Уральск
Атырау
9-16 3
3
11 4427
5322
Балычева Анна Михайловна
Кенбаева Малика Канатовна
30.05.2011
03.03.2011
Астана
Алматы
9-16 3
3
12 4597
4763
Еримбет Акзере Ериккызы
Калмагамбетова Аружан Бериккызы
23.01.2013
30.11.2012
Актобе
Актобе
9-16 3
3
13 6219
5647
Аманкосова Камилла Нурболатовна
Бактыбай Мунтазбегим Акжомарткызы
27.02.2012
25.06.2013
Атырау
Атырау
9-16 3
3
14 5057
6218
Тулина Полина Павловна
Сакишева Салтанат Адилбековна
01.10.2012
06.12.2011
Атырау
Атырау
9-16 3
3
15 4256
4229
Мустафина Адель Адилькызы
Абаева Айлин Руслановна
22.03.2011
30.05.2010
Усть-Каменогорск
Астана
9-16 3
3

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер