Қазақстан теннис туры



Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"

Нұр-Сұлтан (Астана), "Дәулет" Спорткомбинаты МКҚК
Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"

* О турнире

* Характеристики турнира

Ерлер - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.Д.П.
* Возрастная группа: 16 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
Ерлер - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 16 және одан төмен
* Количество участников: 16
Әйелдер - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.Д.П.
* Возрастная группа: 16 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
Әйелдер - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 16 және одан төмен
* Количество участников: 16

* Положение

Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"
Дата проведения: 11.07.2022 (дс) — 17.07.2022 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Федерация тенниса РК / Нұр-Сұлтан (Астана)
7172 390385, 7172 390387
y.polskiy@ktf.kz
Место проведения
"Дәулет" Спорткомбинаты МКҚК
Нұр-Сұлтан (Астана), Қордай көш. 4,
7172 24 80 90, 7172 24 80 86
office@tennisdaulet.kz
Директор турнира
Даниленко Екатерина Вячеславовна
87015553462
e.danilenko@ktf.kz
Главный судья
Айтжанов Куаныш Бакытжанулы
8-701-657-87-80
kuna.ast@mail.ru
Участники турнира
16 және одан төмен
Размер сетки
Основной турнир:
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, обязаны иметь оплаченный KazPIN. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через систему KazPin на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
4000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
01.07.2022 (жм)
Последний день отказа
2022-07-05 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 10.07.2022, 16:00 - 18:00
Отборочный этап: 08.07.2022, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Обеспечение
Условия финансирования
Награждение

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Федерация тенниса РК

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана) Телефон: 7172 390385, 7172 390387
Факс: 7172 390287 E-mail: y.polskiy@ktf.kz
* Директор: Польский Юрий Фёдорович (Вице-президент)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Даниленко Екатерина Вячеславовна 87015553462 e.danilenko@ktf.kz
* Главный судья Айтжанов Куаныш Бакытжанулы 8-701-657-87-80 kuna.ast@mail.ru

* Арена

"Дәулет" Спорткомбинаты МКҚК

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана) * Адрес: Қордай көш. 4 Сыйымдылығы:
Телефон: 7172 24 80 90, 7172 24 80 86 Факс: E-mail: office@tennisdaulet.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 3744 30.06.2022 Маратулы Илияс 1242 17.05.2006 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 07/07/2022
2 3059 29.06.2022 Куфельд Вячеслав Андреевич 1358 31.01.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 2972 24.06.2022 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 1689 06.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 2665 30.06.2022 Джавадов Давид Рафаилович 1167 29.06.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
5 2540 17.06.2022 Сорокин Тихон Дмитриевич 1303 21.01.2006 Алматы
6 2097 30.06.2022 Карим Темирлан Ильдарулы 2093 01.12.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
7 1940 29.06.2022 Мальцев Максим Станиславович 1987 05.04.2006 Алматы
8 1819 28.06.2022 Аслан Темирлан 1528 21.03.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
9 1790 29.06.2022 Жакангер Дастан Азадулы 2036 19.02.2006 Алматы
10 1775 28.06.2022 Есеналы Олжас Жаркынулы 2655 07.08.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
11 1673 27.06.2022 Кайролла Мансур Ералыулы 1716 21.11.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
12 1611 19.06.2022 Пшеничный Ярослав Денисович 3478 13.04.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
13 1605 20.06.2022 Дуйсенгазин Дамир Саматович 1631 13.08.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
14 1575 26.06.2022 Буреев Святослав Валентинович 1904 20.07.2007 Актобе
15 1509 30.06.2022 Сарманов Таир Жасуланович 1338 17.09.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
16 1467 20.06.2022 Мищенко Михаил Анатольевич 2126 18.03.2009 Алматы
17 1420 22.06.2022 Рахимбаев Имангали Романович 2548 20.02.2007 Шымкент
18 1314 16.06.2022 Тагибеков Мадияр Алмасович 3249 07.08.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
19 1252 22.06.2022 Батырбеков Айдын Галымжанович 1476 10.05.2007 Алматы
20 1154 29.06.2022 Мальцев Вадим Станиславович 1986 05.04.2006 Алматы
21 1110 26.06.2022 Пономарев Иван Владимирович 3620 02.09.2008 Алматы
22 1035 28.06.2022 Мустафа Мустафа Арафат Билал 4009 29.08.2009 Атырау
23 950 15.06.2022 Харин Даниил Дмитриевич 1096 06.06.2006 Алматы
24 860 17.06.2022 Султамбеков Нурасыл Ермекович 1926 23.04.2007 Усть-Каменогорск
* Квалификационный турнир
1 786 18.06.2022 Пулькевич Ратмир Денисович 4164 08.12.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
2 752 16.06.2022 Юрекли Даниель Адалет 2640 16.07.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 717 14.06.2022 Набиулла Мансур Русланулы 3048 04.07.2008 Уральск
4 493 26.06.2022 Акимгерей Тамирлан Нурболович 2176 03.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
5 443 23.06.2022 Айтын Ридуан Бердибекулы 1508 08.03.2006 Туркестан поздний отказ от 06/07/2022
6 420 24.06.2022 Ибрагимов Дамир Ринатович 1737 05.07.2006 Туркестан поздний отказ от 06/07/2022
7 376 13.06.2022 Аманбек Диар Ауезбекович 3984 08.12.2008 Алматы
8 321 13.06.2022 Шалхимбаев Даниал Маратович 5209 05.09.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
9 313 27.06.2022 Ыкылас Ерасыл Жаксылыкулы 1652 22.07.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
10 272 23.06.2022 Райбек Саятбек Манасбекулы 2521 03.03.2006 Туркестан поздний отказ от 06/07/2022
11 264 16.06.2022 Лабуков Дмитрий Михайлович 1688 26.09.2007 Усть-Каменогорск
12 250 24.06.2022 Молдабек Мирас Маратулы 1793 15.02.2006 Туркестан поздний отказ от 06/07/2022
13 233 21.06.2022 Папертный Кирилл Леонидович 3961 04.01.2009 Лисаковск
14 228 24.06.2022 Марат Шынтас Берикулы 3860 30.11.2009 Актау
15 163 13.06.2022 Алеев Альтемир Мухаметалеевич 4804 06.07.2007 Семипалатинск
16 101 29.06.2022 Айдарбек Жадырасын Сабитулы 2478 25.10.2006 Кызылорда
17 94 16.06.2022 Сайлау Алимжан Темирбайулы 3234 24.08.2007 Актау
18 69 14.06.2022 Махамбетов Нурдаулет Аскарович 6153 25.05.2006 Экибастуз
19 53 13.06.2022 Әбдуәлі Нұрдәулет Еркебекұлы 5800 26.04.2007 Костанай
20 33 28.06.2022 Жусупов Батыр Эрикович 2689 04.02.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
21 23 13.06.2022 Аренов Айбек Муратович 2594 01.05.2006 Алматы
22 10 15.06.2022 Молдахмет Рахат Алибатуұлы 6163 22.04.2009 Алматы
23 0 13.06.2022 Тұрғұмбай Алихан Қайратұлы 6093 25.03.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
24 0 16.06.2022 Мухамбетов Айсултан Габитович 1726 12.12.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
25 0 22.06.2022 Сапарбеков Аскер Тимурович 2768 28.07.2006 Уральск
26 0 01.07.2022 Одилбеков Улугбек Бекзодуглы 6238 15.11.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Отказавшиеся игроки
1 1100 24.06.2022 Турлыбек Шынгыс Шакенулы 2821 28.08.2008 Шымкент отказ от 01/07/2022
2 1018 23.06.2022 Сауленко Тимур Дмитриевич 1747 20.09.2008 Алматы отказ от 30/06/2022
3 719 28.06.2022 Ким Владимир Владиславович 3498 19.12.2007 Караганда отказ от 28/06/2022
4 479 28.06.2022 Хаджимурадов Мансур Шихбубаевич 2003 25.08.2006 Алматы отказ от 04/07/2022
5 333 27.06.2022 Цинаев Дени Асланович 1499 18.02.2006 Алматы отказ от 05/07/2022
6 292 13.06.2022 Шинкаренко Элайджа Александрович 3599 18.05.2009 Алматы отказ от 22/06/2022
7 291 23.06.2022 Нурумбет Адилет Ерболулы 3359 17.10.2009 Шымкент отказ от 28/06/2022
8 198 20.06.2022 Алигужинов Алан Нурсланович 5224 06.03.2008 Алматы отказ от 02/07/2022
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 2390 28.06.2022 Амиргалиева Малика Карловна 2170 05.09.2007 Усть-Каменогорск
2 2258 24.06.2022 Какенова Альбина Руслановна 1781 31.01.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 1966 20.06.2022 Нуранбай Аружан Айбеккызы 2407 08.04.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 1481 16.06.2022 Нурмагамбетова Дилара Сериковна 1738 24.05.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
5 1313 13.06.2022 Семёнова Александра Викторовна 1336 02.01.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
6 1100 18.06.2022 Нуржан Томирис Талгаткызы 3157 15.12.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
7 1025 20.06.2022 Байтурсунова Камилла Ануаровна 3686 03.06.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
8 1015 14.06.2022 Крученко Кристина Николаевна 2905 23.06.2009 Алматы
9 927 13.06.2022 Виниченко Маргарита Андреевна 2983 05.04.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
10 894 29.06.2022 Абдугаппар Адия Даулеткызы 1378 15.02.2007 Шымкент
11 874 20.06.2022 Совет Айша Мараткызы 3083 23.08.2007 Караганда
12 865 14.06.2022 Ақтан Гауһар Қанатқызы 3763 14.06.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
13 859 13.06.2022 Альсейпулова Алуа Нурлановна 3299 20.01.2009 Алматы
14 659 29.06.2022 Колесникова Елена Алексеевна 4448 01.03.2009 Караганда
15 582 21.06.2022 Иванова Екатерина Александровна 2408 30.05.2008 Усть-Каменогорск
16 519 30.06.2022 Загалова Эвелина Викторовна 3501 27.09.2008 Актау
17 508 28.06.2022 Сайран Аиша Алтынбеккызы 2664 23.07.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
18 451 27.06.2022 Турсынханова Алия Тимуровна 4106 21.12.2009 Караганда
19 410 15.06.2022 Ташипова Альмира Рустемовна 4764 05.11.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
20 386 13.06.2022 Ахметова Саида Алибековна 1490 28.11.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
21 350 15.06.2022 Кенжебаева Айлана Азаматовна 1767 09.03.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
22 333 18.06.2022 Жаксембаева Жания Арманкызы 3285 17.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
23 326 28.06.2022 Крот Олеся Ильинична 2330 11.05.2007 Алматы
24 279 13.06.2022 Исхакова Диана Руслановна 3515 23.12.2009 Усть-Каменогорск
* Квалификационный турнир
1 250 13.06.2022 Новоселова Анисия Владимировна 4423 13.03.2007 Алматы
2 221 13.06.2022 Аскаркызы Ажар 1267 14.08.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 166 15.06.2022 Беймуратова Амина Маратовна 3535 30.07.2008 Алматы поздний отказ от 06/07/2022
4 162 13.06.2022 Кустанаева Мадина Зинадиновна 2300 09.07.2006 Уральск
5 137 13.06.2022 Сисекенова Милена Самировна 4938 19.11.2009 Атырау
6 118 16.06.2022 Таир Азэль Таиркызы 1703 15.07.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
7 63 30.06.2022 Максот Амина Русланкызы 4189 22.02.2006 Актау
8 30 27.06.2022 Балабай Жансая Азаматкызы 3354 20.02.2009 Актау
9 0 23.06.2022 Алимова Дамиля Руслановна 2782 14.09.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
10 0 24.06.2022 Муратбекова Диана Маратовна 4238 29.09.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
11 0 25.06.2022 Акшабакова Молдир Султанбековна 4194 09.07.2006 Актау
12 0 28.06.2022 Аскарова Адема Асхатовна 1492 28.04.2006 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 08/07/2022
* Дозаявленные игроки
1 2565 00.00.0000 Кузнецова Яна Вячеславовна 1249 15.08.2006 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Отказавшиеся игроки
1 2346 13.06.2022 Жук Эвелина Артемовна 1288 02.10.2007 Алматы отказ от 04/07/2022
2 1906 28.06.2022 Сорокопуд Алиса Алексеевна 3101 11.12.2007 Усть-Каменогорск отказ от 05/07/2022
3 1812 26.06.2022 Амангажиева Данайя Руслановна 2374 27.06.2008 Алматы отказ от 04/07/2022
4 1608 28.06.2022 Жанатаева Еркежан Айдоскызы 3185 10.03.2009 Алматы отказ от 04/07/2022
5 1151 30.06.2022 Иванова Татьяна Владимировна 2613 16.04.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 01/07/2022
6 765 27.06.2022 Ланских Кира Викторовна 5250 27.06.2009 Алматы отказ от 04/07/2022
7 398 24.06.2022 Ирискулова Сабина Ерлановна 3137 08.10.2008 Шымкент отказ от 28/06/2022
8 167 24.06.2022 Убайдулла Акмаржан Канаткызы 3975 01.11.2008 Шымкент отказ от 26/06/2022
9 29 21.06.2022 Борадзова Анастасия Руслановна 4325 12.03.2009 Актау отказ от 28/06/2022

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"
Дата проведения: 11.07.2022 (дс) — 17.07.2022 (жс)
Ерлер - Жалғыз

1/16
1
Куфельд В. А.
15
Мищенко М. А.
6:2 6:2
24
Пулькевич Р. Д.
13
Буреев С. В.
6:1 6:1
22
Харин Д. Д.
16
Рахимбаев И. Р.
4:6 6:4 6:4
19
Мальцев В. С.
7
Аслан Т.
6:4 1:6 6:4
5
Карим Т. И.
28
Аманбек Д. А.
6:1 6:1
18
Батырбеков А. Г.
31
Айдарбек Ж. С.
6:0 6:1
9
Есеналы О. Ж.
17
Тагибеков М. А.
6:2 6:1
3
Джавадов Д. Р.
21
Мустафа Мустафа А. Б.
6:2 6:0
4
Сорокин Т. Д.
29
Ыкылас Е. Ж.
6:3 6:1
25
Юрекли Д. А.
10
Кайролла М. Е.
6:2 6:4
14
Сарманов Т. Ж.
23
Султамбеков Н. Е.
6:2 7:5
26
Набиулла М. Р.
6
Мальцев М. С.
6:2 6:1
8
Жакангер Д. А.
20
Пономарев И. В.
6:1 6:3
11
Пшеничный Я. Д.
27
Акимгерей Т. Н.
6:0 6:2
12
Дуйсенгазин Д. С.
32
Сайлау А. Т.
3:0
30
Алеев А. М.
2
Бахтияр Е. Б.
6:1 6:1
1/8
1
Куфельд В. А.
13
Буреев С. В.
7:5 6:0
16
Рахимбаев И. Р.
7
Аслан Т.
7:6 (7:1) 6:1
5
Карим Т. И.
18
Батырбеков А. Г.
6:2 6:1
9
Есеналы О. Ж.
3
Джавадов Д. Р.
6:1
4
Сорокин Т. Д.
10
Кайролла М. Е.
6:2 6:2
14
Сарманов Т. Ж.
6
Мальцев М. С.
6:1 6:2
8
Жакангер Д. А.
11
Пшеничный Я. Д.
7:5 6:0
32
Сайлау А. Т.
2
Бахтияр Е. Б.
6:0 6:2
1/4
1
Куфельд В. А.
16
Рахимбаев И. Р.
6:3 6:0
18
Батырбеков А. Г.
9
Есеналы О. Ж.
6:3 6:1
4
Сорокин Т. Д.
14
Сарманов Т. Ж.
6:2 6:2
8
Жакангер Д. А.
2
Бахтияр Е. Б.
6:4 1:6 6:3
Полуфинал
1
Куфельд В. А.
9
Есеналы О. Ж.
6:0 6:0
14
Сарманов Т. Ж.
2
Бахтияр Е. Б.
За 1-е место
1
Куфельд В. А.
14
Сарманов Т. Ж.
За 3-е место
9
Есеналы О. Ж.
2
Бахтияр Е. Б.

5-8

5-8
16
Рахимбаев И. Р.
18
Батырбеков А. Г.
6:1 6:2
4
Сорокин Т. Д.
8
Жакангер Д. А.
6:3 6:2
За 5-6 место
18
Батырбеков А. Г.
8
Жакангер Д. А.
6:3 6:2
За 7-8 место
16
Рахимбаев И. Р.
4
Сорокин Т. Д.

9-16

9-16
13
Буреев С. В.
7
Аслан Т.
6:4 3:0
5
Карим Т. И.
3
Джавадов Д. Р.
10
Кайролла М. Е.
6
Мальцев М. С.
6:2 6:2
11
Пшеничный Я. Д.
32
Сайлау А. Т.
6:4 2:6 10:8
9-12
13
Буреев С. В.
5
Карим Т. И.
6:4 6:4
6
Мальцев М. С.
11
Пшеничный Я. Д.
6:1 6:0
За 9-10 место
5
Карим Т. И.
6
Мальцев М. С.
6:4 6:2
За 11-12 место
13
Буреев С. В.
11
Пшеничный Я. Д.

13-16

13-16
За 13-14 место
За 14-16 место

17-32

17-32
15
Мищенко М. А.
24
Пулькевич Р. Д.
6:2 6:0
22
Харин Д. Д.
19
Мальцев В. С.
6:3 6:1
28
Аманбек Д. А.
31
Айдарбек Ж. С.
6:3 5:7 6:2
17
Тагибеков М. А.
21
Мустафа Мустафа А. Б.
6:2 6:2
29
Ыкылас Е. Ж.
25
Юрекли Д. А.
6:1 6:2
23
Султамбеков Н. Е.
26
Набиулла М. Р.
6:4 6:3
20
Пономарев И. В.
27
Акимгерей Т. Н.
6:0 6:0
12
Дуйсенгазин Д. С.
30
Алеев А. М.
17-24
15
Мищенко М. А.
19
Мальцев В. С.
6:3 6:4
31
Айдарбек Ж. С.
17
Тагибеков М. А.
6:3 6:2
25
Юрекли Д. А.
23
Султамбеков Н. Е.
7:5 6:1
20
Пономарев И. В.
30
Алеев А. М.
6:2 6:3
17-20
19
Мальцев В. С.
17
Тагибеков М. А.
6:2 6:2
25
Юрекли Д. А.
20
Пономарев И. В.
7:5 6:4
За 17-18 место
19
Мальцев В. С.
20
Пономарев И. В.
4:6 6:2 10:4
За 19-20 место
17
Тагибеков М. А.
25
Юрекли Д. А.

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"
Дата проведения: 11.07.2022 (дс) — 17.07.2022 (жс)
Ерлер - Жұптар

1/8
1
Сорокин Т. Д.
Джавадов Д. Р.
13
Аманбек Д. А.
Шалхимбаев Д. М.
11
Набиулла М. Р.
Акимгерей Т. Н.
7:5 6:4
12
Пулькевич Р. Д.
Жусупов Б. Э.
10
Ыкылас Е. Ж.
Мустафа Мустафа А. Б.
6:3 6:4
14
Сапарбеков А. Т.
Марат Ш. Б.
3
Аслан Т.
Жакангер Д. А.
6:0 6:0
4
Есеналы О. Ж.
Дуйсенгазин Д. С.
5
Кайролла М. Е.
Мищенко М. А.
6:3 6:1
7
Султамбеков Н. Е.
Буреев С. В.
9
Батырбеков А. Г.
Пономарев И. В.
6:2 1:6 10:6
6
Тагибеков М. А.
Пшеничный Я. Д.
8
Харин Д. Д.
Рахимбаев И. Р.
7:5 6:1
15
Сайлау А. Т.
Махамбетов Н. А.
2
Карим Т. И.
Куфельд В. А.
1/4
1
Сорокин Т. Д.
Джавадов Д. Р.
13
Аманбек Д. А.
Шалхимбаев Д. М.
10
Ыкылас Е. Ж.
Мустафа Мустафа А. Б.
3
Аслан Т.
Жакангер Д. А.
6:3 6:1
4
Есеналы О. Ж.
Дуйсенгазин Д. С.
7
Султамбеков Н. Е.
Буреев С. В.
6:4 6:2
8
Харин Д. Д.
Рахимбаев И. Р.
2
Карим Т. И.
Куфельд В. А.
6:4 6:3
Полуфинал
13
Аманбек Д. А.
Шалхимбаев Д. М.
3
Аслан Т.
Жакангер Д. А.
6:0 6:0
4
Есеналы О. Ж.
Дуйсенгазин Д. С.
2
Карим Т. И.
Куфельд В. А.
6:1 6:3
За 1-е место
3
Аслан Т.
Жакангер Д. А.
2
Карим Т. И.
Куфельд В. А.
4:6 7:5 12:10
За 3-е место
13
Аманбек Д. А.
Шалхимбаев Д. М.
4
Есеналы О. Ж.
Дуйсенгазин Д. С.
6:1 6:3
Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"
Дата проведения: 11.07.2022 (дс) — 17.07.2022 (жс)
Әйелдер - Жалғыз

1/16
1
Кузнецова Я. В.
23
Жаксембаева Ж. А.
6:3 6:1
15
Колесникова Е. А.
28
Кустанаева М. З.
6:2 6:2
25
Исхакова Д. Р.
24
Крот О. И.
6:1 6:1
26
Новоселова А. В.
5
Нурмагамбетова Д. С.
6:0 6:2
7
Нуржан Т. Т.
16
Иванова Е. А.
4:6 6:1 6:0
27
Аскаркызы А.
19
Турсынханова А. Т.
0:6 7:5 7:6 (7:4)
13
Ақтан Г. Қ.
17
Загалова Э. В.
6:2 7:5
9
Крученко К. Н.
4
Нуранбай А. А.
6:3 7:5
3
Какенова А. Р.
12
Совет А. М.
6:2 6:2
31
Максот А. Р.
21
Ахметова С. А.
6:1 6:4
10
Виниченко М. А.
29
Сисекенова М. С.
7:6 (7:1) 6:2
20
Ташипова А. Р.
6
Семёнова А. В.
6:2 6:2
8
Байтурсунова К. А.
14
Альсейпулова А. Н.
7:5 6:2
11
Абдугаппар А. Д.
22
Кенжебаева А. А.
7:6 (7:2) 6:3
18
Сайран А. А.
32
Балабай Ж. А.
6:3 6:2
30
Таир А. Т.
2
Амиргалиева М. К.
6:0 6:0
1/8
1
Кузнецова Я. В.
28
Кустанаева М. З.
6:2 6:0
24
Крот О. И.
5
Нурмагамбетова Д. С.
6:0 6:4
7
Нуржан Т. Т.
19
Турсынханова А. Т.
6:1 6:0
17
Загалова Э. В.
4
Нуранбай А. А.
6:0 6:1
3
Какенова А. Р.
21
Ахметова С. А.
6:4 6:3
10
Виниченко М. А.
6
Семёнова А. В.
7:5 6:3
8
Байтурсунова К. А.
11
Абдугаппар А. Д.
6:1 6:2
32
Балабай Ж. А.
2
Амиргалиева М. К.
6:1 6:0
1/4
1
Кузнецова Я. В.
5
Нурмагамбетова Д. С.
6:1 7:5
7
Нуржан Т. Т.
4
Нуранбай А. А.
7:5 5:7 7:5
3
Какенова А. Р.
6
Семёнова А. В.
7:6 (7:4) 6:1
11
Абдугаппар А. Д.
2
Амиргалиева М. К.
7:5 6:1
Полуфинал
1
Кузнецова Я. В.
7
Нуржан Т. Т.
6:4 6:1
3
Какенова А. Р.
2
Амиргалиева М. К.
За 1-е место
7
Нуржан Т. Т.
3
Какенова А. Р.
6:4 6:2
За 3-е место
1
Кузнецова Я. В.
2
Амиргалиева М. К.

5-8

5-8
5
Нурмагамбетова Д. С.
4
Нуранбай А. А.
6:2 6:2
6
Семёнова А. В.
11
Абдугаппар А. Д.
5:7 7:6 (7:4) 10:8
За 5-6 место
4
Нуранбай А. А.
11
Абдугаппар А. Д.
6:3 6:3
За 7-8 место
5
Нурмагамбетова Д. С.
6
Семёнова А. В.

9-16

9-16
28
Кустанаева М. З.
24
Крот О. И.
7:5 6:3
19
Турсынханова А. Т.
17
Загалова Э. В.
6:1 6:1
21
Ахметова С. А.
10
Виниченко М. А.
6:7 (3:7) 6:3 10:8
8
Байтурсунова К. А.
32
Балабай Ж. А.
6:1 6:2
9-12
28
Кустанаева М. З.
17
Загалова Э. В.
6:2 7:5
21
Ахметова С. А.
8
Байтурсунова К. А.
За 9-10 место
28
Кустанаева М. З.
8
Байтурсунова К. А.
6:3 3:6 10:2
За 11-12 место
17
Загалова Э. В.
21
Ахметова С. А.

13-16

13-16
За 13-14 место
За 14-16 место

17-32

17-32
23
Жаксембаева Ж. А.
15
Колесникова Е. А.
4:6 6:0 11:9
25
Исхакова Д. Р.
26
Новоселова А. В.
6:3 6:2
16
Иванова Е. А.
27
Аскаркызы А.
6:2 6:1
13
Ақтан Г. Қ.
9
Крученко К. Н.
6:0 6:1
12
Совет А. М.
31
Максот А. Р.
6:4 6:1
29
Сисекенова М. С.
20
Ташипова А. Р.
6:3 6:2
14
Альсейпулова А. Н.
22
Кенжебаева А. А.
6:0 6:2
18
Сайран А. А.
30
Таир А. Т.
6:4 6:4
17-24
15
Колесникова Е. А.
26
Новоселова А. В.
6:1 6:2
16
Иванова Е. А.
9
Крученко К. Н.
7:5 6:2
12
Совет А. М.
20
Ташипова А. Р.
7:5 6:3
22
Кенжебаева А. А.
18
Сайран А. А.
3:6 6:0 10:8
17-20
15
Колесникова Е. А.
9
Крученко К. Н.
6:2 6:4
12
Совет А. М.
22
Кенжебаева А. А.
7:6 (8:6)
За 17-18 место
9
Крученко К. Н.
22
Кенжебаева А. А.
6:3 6:0
За 19-20 место
15
Колесникова Е. А.
12
Совет А. М.

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Nur-Sultan Gold 16&Under "Wilson Open"
Дата проведения: 11.07.2022 (дс) — 17.07.2022 (жс)
Әйелдер - Жұптар

1/8
1
Какенова А. Р.
Нуранбай А. А.
8
Колесникова Е. А.
Турсынханова А. Т.
7
Абдугаппар А. Д.
Ахметова С. А.
6:0 6:1
10
Кенжебаева А. А.
Жаксембаева Ж. А.
11
Кустанаева М. З.
Загалова Э. В.
7:5 6:3
3
Семёнова А. В.
Ақтан Г. Қ.
4
Байтурсунова К. А.
Альсейпулова А. Н.
6
Иванова Е. А.
Крученко К. Н.
6:1 6:3
5
Совет А. М.
Виниченко М. А.
12
Крот О. И.
Новоселова А. В.
6:3 4:6 10:8
9
Ташипова А. Р.
Исхакова Д. Р.
13
Максот А. Р.
Балабай Ж. А.
4:6 6:3 10:8
2
Нурмагамбетова Д. С.
Кузнецова Я. В.
1/4
1
Какенова А. Р.
Нуранбай А. А.
7
Абдугаппар А. Д.
Ахметова С. А.
6:1 7:6 (7:4)
11
Кустанаева М. З.
Загалова Э. В.
3
Семёнова А. В.
Ақтан Г. Қ.
6:7 (3:7) 6:4 13:11
6
Иванова Е. А.
Крученко К. Н.
5
Совет А. М.
Виниченко М. А.
6:2 6:4
13
Максот А. Р.
Балабай Ж. А.
2
Нурмагамбетова Д. С.
Кузнецова Я. В.
6:1 6:1
Полуфинал
1
Какенова А. Р.
Нуранбай А. А.
3
Семёнова А. В.
Ақтан Г. Қ.
6:1 6:0
6
Иванова Е. А.
Крученко К. Н.
2
Нурмагамбетова Д. С.
Кузнецова Я. В.
6:1 6:0
За 1-е место
1
Какенова А. Р.
Нуранбай А. А.
2
Нурмагамбетова Д. С.
Кузнецова Я. В.
7:5 6:4
За 3-е место
3
Семёнова А. В.
Ақтан Г. Қ.
6
Иванова Е. А.
Крученко К. Н.
6:3 7:5

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 1358 Куфельд Вячеслав Андреевич 31.01.2006 Нур-Султан (Астана) 1 300
2 1338 Сарманов Таир Жасуланович 17.09.2007 Нур-Султан (Астана) 2 267
3 2655 Есеналы Олжас Жаркынулы 07.08.2008 Нур-Султан (Астана) 3 237
4 1689 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 06.10.2007 Нур-Султан (Астана) 4 211
5 2036 Жакангер Дастан Азадулы 19.02.2006 Алматы 5 187
6 1476 Батырбеков Айдын Галымжанович 10.05.2007 Алматы 6 167
7 2548 Рахимбаев Имангали Романович 20.02.2007 Шымкент 7-8 148
8 1303 Сорокин Тихон Дмитриевич 21.01.2006 Алматы 7-8 148
9 1987 Мальцев Максим Станиславович 05.04.2006 Алматы 9 132
10 2093 Карим Темирлан Ильдарулы 01.12.2007 Нур-Султан (Астана) 10 117
11 1904 Буреев Святослав Валентинович 20.07.2007 Актобе 11-12 106
12 3478 Пшеничный Ярослав Денисович 13.04.2009 Нур-Султан (Астана) 11-12 106
13 1528 Аслан Темирлан 21.03.2006 Нур-Султан (Астана) 13-16 91
14 1167 Джавадов Давид Рафаилович 29.06.2006 Нур-Султан (Астана) 13-16 91
15 1716 Кайролла Мансур Ералыулы 21.11.2008 Нур-Султан (Астана) 13-16 91
16 3234 Сайлау Алимжан Темирбайулы 24.08.2007 Актау 13-16 91
17 1986 Мальцев Вадим Станиславович 05.04.2006 Алматы 17 82
18 3620 Пономарев Иван Владимирович 02.09.2008 Алматы 18 73
19 3249 Тагибеков Мадияр Алмасович 07.08.2009 Нур-Султан (Астана) 19-20 62
20 2640 Юрекли Даниель Адалет 16.07.2009 Нур-Султан (Астана) 19-20 62
21 2126 Мищенко Михаил Анатольевич 18.03.2009 Алматы 21-24 57
22 2478 Айдарбек Жадырасын Сабитулы 25.10.2006 Кызылорда 21-24 57
23 1926 Султамбеков Нурасыл Ермекович 23.04.2007 Усть-Каменогорск 21-24 57
24 4804 Алеев Альтемир Мухаметалеевич 06.07.2007 Семипалатинск 21-24 57
25 4164 Пулькевич Ратмир Денисович 08.12.2009 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
26 1096 Харин Даниил Дмитриевич 06.06.2006 Алматы 25-32 42
27 3984 Аманбек Диар Ауезбекович 08.12.2008 Алматы 25-32 42
28 4009 Мустафа Мустафа Арафат Билал 29.08.2009 Атырау 25-32 42
29 1652 Ыкылас Ерасыл Жаксылыкулы 22.07.2006 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
30 3048 Набиулла Мансур Русланулы 04.07.2008 Уральск 25-32 42
31 2176 Акимгерей Тамирлан Нурболович 03.10.2007 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
32 1631 Дуйсенгазин Дамир Саматович 13.08.2008 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 1528
2036
Аслан Темирлан
Жакангер Дастан Азадулы
21.03.2006
19.02.2006
Нур-Султан (Астана)
Алматы
1 37
37
2 2093
1358
Карим Темирлан Ильдарулы
Куфельд Вячеслав Андреевич
01.12.2007
31.01.2006
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
2 33
33
3 2655
1631
Есеналы Олжас Жаркынулы
Дуйсенгазин Дамир Саматович
07.08.2008
13.08.2008
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
3 27
27
4 3984
5209
Аманбек Диар Ауезбекович
Шалхимбаев Даниал Маратович
08.12.2008
05.09.2008
Алматы
Нур-Султан (Астана)
4 27
27
5 1652
4009
Ыкылас Ерасыл Жаксылыкулы
Мустафа Мустафа Арафат Билал
22.07.2006
29.08.2009
Нур-Султан (Астана)
Атырау
5-8 19
19
6 1926
1904
Султамбеков Нурасыл Ермекович
Буреев Святослав Валентинович
23.04.2007
20.07.2007
Усть-Каменогорск
Актобе
5-8 19
19
7 1096
2548
Харин Даниил Дмитриевич
Рахимбаев Имангали Романович
06.06.2006
20.02.2007
Алматы
Шымкент
5-8 19
19
8 3048
2176
Набиулла Мансур Русланулы
Акимгерей Тамирлан Нурболович
04.07.2008
03.10.2007
Уральск
Нур-Султан (Астана)
9-16 12
12
9 4164
2689
Пулькевич Ратмир Денисович
Жусупов Батыр Эрикович
08.12.2009
04.02.2009
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 12
12
10 2768
3860
Сапарбеков Аскер Тимурович
Марат Шынтас Берикулы
28.07.2006
30.11.2009
Уральск
Актау
9-16 12
12
11 1716
2126
Кайролла Мансур Ералыулы
Мищенко Михаил Анатольевич
21.11.2008
18.03.2009
Нур-Султан (Астана)
Алматы
9-16 12
12
12 1476
3620
Батырбеков Айдын Галымжанович
Пономарев Иван Владимирович
10.05.2007
02.09.2008
Алматы
Алматы
9-16 12
12
13 3249
3478
Тагибеков Мадияр Алмасович
Пшеничный Ярослав Денисович
07.08.2009
13.04.2009
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 12
12
14 3234
6153
Сайлау Алимжан Темирбайулы
Махамбетов Нурдаулет Аскарович
24.08.2007
25.05.2006
Актау
Экибастуз
9-16 12
12
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 1781 Какенова Альбина Руслановна 31.01.2008 Нур-Султан (Астана) 1 300
2 3157 Нуржан Томирис Талгаткызы 15.12.2009 Нур-Султан (Астана) 2 267
3 1249 Кузнецова Яна Вячеславовна 15.08.2006 Нур-Султан (Астана) 3 237
4 2170 Амиргалиева Малика Карловна 05.09.2007 Усть-Каменогорск 4 211
5 2407 Нуранбай Аружан Айбеккызы 08.04.2008 Нур-Султан (Астана) 5 187
6 1378 Абдугаппар Адия Даулеткызы 15.02.2007 Шымкент 6 167
7 1738 Нурмагамбетова Дилара Сериковна 24.05.2007 Нур-Султан (Астана) 7-8 148
8 1336 Семёнова Александра Викторовна 02.01.2008 Нур-Султан (Астана) 7-8 148
9 2300 Кустанаева Мадина Зинадиновна 09.07.2006 Уральск 9 132
10 3686 Байтурсунова Камилла Ануаровна 03.06.2008 Нур-Султан (Астана) 10 117
11 3501 Загалова Эвелина Викторовна 27.09.2008 Актау 11-12 106
12 1490 Ахметова Саида Алибековна 28.11.2006 Нур-Султан (Астана) 11-12 106
13 2330 Крот Олеся Ильинична 11.05.2007 Алматы 13-16 91
14 4106 Турсынханова Алия Тимуровна 21.12.2009 Караганда 13-16 91
15 2983 Виниченко Маргарита Андреевна 05.04.2007 Нур-Султан (Астана) 13-16 91
16 3354 Балабай Жансая Азаматкызы 20.02.2009 Актау 13-16 91
17 2905 Крученко Кристина Николаевна 23.06.2009 Алматы 17 82
18 1767 Кенжебаева Айлана Азаматовна 09.03.2007 Нур-Султан (Астана) 18 73
19 4448 Колесникова Елена Алексеевна 01.03.2009 Караганда 19-20 62
20 3083 Совет Айша Мараткызы 23.08.2007 Караганда 19-20 62
21 4423 Новоселова Анисия Владимировна 13.03.2007 Алматы 21-24 57
22 2408 Иванова Екатерина Александровна 30.05.2008 Усть-Каменогорск 21-24 57
23 4764 Ташипова Альмира Рустемовна 05.11.2009 Нур-Султан (Астана) 21-24 57
24 2664 Сайран Аиша Алтынбеккызы 23.07.2009 Нур-Султан (Астана) 21-24 57
25 3285 Жаксембаева Жания Арманкызы 17.10.2007 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
26 3515 Исхакова Диана Руслановна 23.12.2009 Усть-Каменогорск 25-32 42
27 1267 Аскаркызы Ажар 14.08.2007 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
28 3763 Актан Гаухар Канаткызы 14.06.2009 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
29 4189 Максот Амина Русланкызы 22.02.2006 Актау 25-32 42
30 4938 Сисекенова Милена Самировна 19.11.2009 Атырау 25-32 42
31 3299 Альсейпулова Алуа Нурлановна 20.01.2009 Алматы 25-32 42
32 1703 Таир Азэль Таиркызы 15.07.2008 Нур-Султан (Астана) 25-32 42
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 1781
2407
Какенова Альбина Руслановна
Нуранбай Аружан Айбеккызы
31.01.2008
08.04.2008
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
1 37
37
2 1738
1249
Нурмагамбетова Дилара Сериковна
Кузнецова Яна Вячеславовна
24.05.2007
15.08.2006
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
2 33
33
3 1336
3763
Семёнова Александра Викторовна
Актан Гаухар Канаткызы
02.01.2008
14.06.2009
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
3-4 27
27
4 2408
2905
Иванова Екатерина Александровна
Крученко Кристина Николаевна
30.05.2008
23.06.2009
Усть-Каменогорск
Алматы
3-4 27
27
5 1378
1490
Абдугаппар Адия Даулеткызы
Ахметова Саида Алибековна
15.02.2007
28.11.2006
Шымкент
Нур-Султан (Астана)
5-8 19
19
6 2300
3501
Кустанаева Мадина Зинадиновна
Загалова Эвелина Викторовна
09.07.2006
27.09.2008
Уральск
Актау
5-8 19
19
7 3083
2983
Совет Айша Мараткызы
Виниченко Маргарита Андреевна
23.08.2007
05.04.2007
Караганда
Нур-Султан (Астана)
5-8 19
19
8 4189
3354
Максот Амина Русланкызы
Балабай Жансая Азаматкызы
22.02.2006
20.02.2009
Актау
Актау
5-8 19
19
9 4448
4106
Колесникова Елена Алексеевна
Турсынханова Алия Тимуровна
01.03.2009
21.12.2009
Караганда
Караганда
9-16 12
12
10 1767
3285
Кенжебаева Айлана Азаматовна
Жаксембаева Жания Арманкызы
09.03.2007
17.10.2007
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 12
12
11 3686
3299
Байтурсунова Камилла Ануаровна
Альсейпулова Алуа Нурлановна
03.06.2008
20.01.2009
Нур-Султан (Астана)
Алматы
9-16 12
12
12 2330
4423
Крот Олеся Ильинична
Новоселова Анисия Владимировна
11.05.2007
13.03.2007
Алматы
Алматы
9-16 12
12
13 4764
3515
Ташипова Альмира Рустемовна
Исхакова Диана Руслановна
05.11.2009
23.12.2009
Нур-Султан (Астана)
Усть-Каменогорск
9-16 12
12

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер