Қазақстан теннис туры



Nur-Sultan Gold 14&Under

Нұр-Сұлтан (Астана), "Дәулет" Спорткомбинаты МКҚК
Nur-Sultan Gold 14&Under

* О турнире

* Характеристики турнира

* Юноши 14 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Юноши 14 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: 16
* Девушки 14 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Девушки 14 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 14 және одан төмен
* Количество участников: 16

* Положение

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Федерация тенниса РК

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана) Телефон: 7172 390385, 7172 390387
Факс: 7172 390287 E-mail: y.polskiy@ktf.kz
* Директор: Польский Юрий Фёдорович (Вице-президент)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Темиргалиева Дина Батыргаливна 7172 481759
* Главный судья Айтжанов Куаныш Бакытжанулы 8-701-657-87-80 kuna.ast@mail.ru

* Арена

"Дәулет" Спорткомбинаты МКҚК

Қала: Нұр-Сұлтан (Астана) * Адрес: Қордай көш. 4 Сыйымдылығы:
Телефон: 7172 24 80 90, 7172 24 80 86 Факс: E-mail: office@tennisdaulet.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 1320 18.05.2021 Жалгасбай Дамир Жанатулы 3334 21.02.2008 Алматы
2 995 24.05.2021 Карим Темирлан Ильдарулы 2093 01.12.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 889 17.05.2021 Пшеничный Ярослав Денисович 3478 13.04.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 02/06/2021
4 398 20.05.2021 Кайретдинов Таир Мерекеевич 1874 18.12.2008 Кокчетав
5 611 14.05.2021 Лукашов Родион Игоревич 2372 16.01.2008 Алматы
6 707 18.05.2021 Мищенко Михаил Анатольевич 2126 18.03.2009 Алматы
7 812 10.05.2021 Кайролла Мансур Ералыулы 1716 21.11.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
8 860 11.05.2021 Султамбеков Нурасыл Ермекович 1926 23.04.2007 Усть-Каменогорск
9 1611 22.05.2021 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 1689 06.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
10 640 21.05.2021 Требухин Арсений Александрович 2580 14.02.2008 Алматы
11 789 19.05.2021 Искандиров Тэмуджин Серикжанович 3345 27.02.2008 Актобе
12 616 27.05.2021 Саинов Мансур Тимурович 2487 13.10.2009 Актобе
13 1012 20.05.2021 Николенко Никита Петрович 3634 12.10.2007 Шымкент
14 512 21.05.2021 Ниеткалиев Ансар Бакытжанович 3448 18.12.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
15 561 10.05.2021 Пономарев Иван Владимирович 3620 02.09.2008 Алматы
16 861 24.05.2021 Буреев Святослав Валентинович 1904 20.07.2007 Актобе поздний отказ от 01/06/2021
17 421 26.05.2021 Пулькевич Ратмир Денисович 4164 08.12.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
18 683 19.05.2021 Ким Владимир Владиславович 3498 19.12.2007 Караганда поздний отказ от 04/06/2021
19 796 25.05.2021 Рахимбаев Имангали Романович 2548 20.02.2007 Шымкент
20 835 15.05.2021 Малий Игорь Владимирович 3318 26.03.2007 Лисаковск
21 473 24.05.2021 Сауленко Тимур Дмитриевич 1747 20.09.2008 Алматы
22 463 26.05.2021 Какамбетов Мансур Куанышевич 2465 04.05.2009 Актобе
23 520 14.05.2021 Набиулла Мансур Русланулы 3048 04.07.2008 Уральск
24 573 10.05.2021 Каминский Роберт Ильич 3411 23.01.2010 Алматы
* Квалификационный турнир
1 565 12.05.2021 Шагатаев Рамазан Динмухамедович 3054 12.09.2008 Караганда
2 692 17.05.2021 Батырбеков Айдын Галымжанович 1476 10.05.2007 Алматы
3 405 10.05.2021 Базарбаев Санжар Русланович 2180 31.03.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 261 10.05.2021 Аманбек Диар Ауезбекович 3984 08.12.2008 Алматы
5 422 12.05.2021 Сарманов Асан Жасуланович 2610 04.08.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
6 376 25.05.2021 Есеналы Олжас Жаркынулы 2655 07.08.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
7 924 12.05.2021 Сарманов Таир Жасуланович 1338 17.09.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
8 281 26.05.2021 Турлыбек Шынгыс Шакенулы 2821 28.08.2008 Шымкент поздний отказ от 01/06/2021
9 350 18.05.2021 Софрыгин Александр Александрович 4114 30.03.2010 Алматы
10 398 13.05.2021 Акимгерей Тамирлан Нурболович 2176 03.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 02/06/2021
11 121 15.05.2021 Марат Ленар Эрикулы 1733 08.06.2008 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 04/06/2021
12 204 26.05.2021 Сагындык Рамазан Русланулы 3136 09.09.2008 Шымкент
13 65 18.05.2021 Кабикен Батырхан Жанатулы 4065 12.08.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
14 115 16.05.2021 Ковалёв Платон Константинович 4502 04.02.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
15 184 10.05.2021 Шалхимбаев Даниал Маратович 5209 05.09.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
16 162 10.05.2021 Лабуков Дмитрий Михайлович 1688 26.09.2007 Усть-Каменогорск
17 42 11.05.2021 Жаканов Мансур Муханбетханулы 2200 20.06.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
18 465 13.05.2021 Темирбек Султан Асхатулы 4643 03.09.2008 Караганда
19 436 10.05.2021 Мукатаев Тимур Эмильевич 2636 02.08.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
20 70 10.05.2021 Каминский Максим Ильич 5367 13.09.2007 Алматы
21 10 11.05.2021 Омаров Инсар Сауленович 4430 30.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 06/06/2021
22 39 16.05.2021 Цой Арон Михайлович 3514 13.12.2009 Талдыкорган
23 61 25.05.2021 Мырзахмет Бахтияр Кайратулы 4429 05.10.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 03/06/2021
24 163 10.05.2021 Алеев Альтемир Мухаметалеевич 4804 06.07.2007 Семипалатинск
25 61 13.05.2021 Джамбулатов Алишер Ерланович 2411 29.10.2008 Усть-Каменогорск
26 0 15.05.2021 Абдраш Аян Алтынбекулы 5624 26.03.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Ожидающие игроки
1 114 17.05.2021 Тахирулы Азат 1413 20.06.2007 Усть-Каменогорск
2 0 20.05.2021 Аймагамбет Амирторе Ерланулы 1772 20.08.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 0 21.05.2021 Батырхан Асхат Алмасулы 5045 17.05.2011 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 37 25.05.2021 Дербисин Шынгыс Азаматулы 1995 12.03.2009 Актобе
* Отказавшиеся игроки
1 1312 27.05.2021 Шакен Мансур Курметович 1339 04.07.2007 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 27/05/2021
2 403 11.05.2021 Сыздыков Аркен Арманович 4187 17.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 31/05/2021
3 424 14.05.2021 Акималиев Чынгыз Уланович 1745 25.09.2009 Бішкек отказ от 28/05/2021
4 801 17.05.2021 Трайгель Родион Сергеевич 3432 30.03.2010 Караганда отказ от 01/06/2021
5 315 14.05.2021 Нұрғазы Әмір Берікұлы 4644 18.01.2010 Алматы отказ от 24/05/2021
6 347 10.05.2021 Таренов Карим Дамирович 3315 31.05.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 24/05/2021
7 472 10.05.2021 Асқар Амир Салауатұлы 4424 28.04.2011 Алматы отказ от 29/05/2021
8 383 17.05.2021 Гаврилов Макар Владимирович 4450 18.05.2009 Караганда отказ от 29/05/2021
9 325 11.05.2021 Серикулы Юнусбек 3497 28.11.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 22/05/2021
10 174 10.05.2021 Искаков Тамерлан Нурланович 3199 29.04.2008 Караганда отказ от 25/05/2021
11 221 10.05.2021 Исраилов Мухаммад Исаевич 4477 04.12.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 01/06/2021
12 372 27.05.2021 Вилсим Даниэль Рафаэльевич 3750 28.08.2009 Алматы отказ от 31/05/2021
13 159 20.05.2021 Айдарбек Мирас Шериулы 4642 05.06.2011 Алматы отказ от 29/05/2021
14 229 11.05.2021 Кужахметов Максим Русланович 3846 20.08.2010 Тараз отказ от 24/05/2021
15 275 16.05.2021 Арсанукаев Абубакар Мухамед-Эминович 4512 31.03.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 24/05/2021
16 60 19.05.2021 Капаров Джалил Назымбекович 3976 01.08.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 30/05/2021
17 66 10.05.2021 Жуман Арыстан Тамирланулы 3876 15.07.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 30/05/2021
18 109 10.05.2021 Утегенов Хакназар Саматович 5545 15.02.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 24/05/2021
19 36 17.05.2021 Амангелди Мади Асканулы 4958 13.07.2009 Атырау отказ от 01/06/2021
20 151 14.05.2021 Мамышев Галимабдаррахман Мугданович 5502 24.12.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 31/05/2021
21 52 14.05.2021 Сейсекеев Ислам Ибрагимович 4985 02.09.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 23/05/2021
22 10 24.05.2021 Байкенов Илья Александрович 5145 10.11.2010 Петропавловск отказ от 31/05/2021
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 1357 11.05.2021 Крымкова Анастасия Андреевна 1111 05.02.2007 Тараз
2 1595 14.05.2021 Колбасина Ариана Вячеславовна 1418 20.01.2007 Алматы
3 1473 14.05.2021 Гогулина Ариана Олеговна 1531 06.05.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 1083 13.05.2021 Тореген Сатима Римкызы 2628 21.11.2008 Алматы
5 1730 11.05.2021 Слепцова Полина Николаевна 2038 22.05.2007 Алматы
6 1061 24.05.2021 Картабекова Энкар Ериккызы 3156 01.02.2007 Алматы
7 869 27.05.2021 Исакова София Алексеевна 2826 08.05.2008 Алматы
8 1197 12.05.2021 Жук Эвелина Артемовна 1288 02.10.2007 Алматы
9 1370 16.05.2021 Амиргалиева Малика Карловна 2170 05.09.2007 Усть-Каменогорск
10 736 16.05.2021 Нуржан Томирис Талгаткызы 3157 15.12.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
11 1233 10.05.2021 Какенова Альбина Руслановна 1781 31.01.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
12 1003 26.05.2021 Корышева Ева Вячеславовна 2481 31.08.2009 Актобе
13 900 14.05.2021 Ким Яна Александровна 3733 26.06.2008 Караганда
14 889 10.05.2021 Нуранбай Аружан Айбеккызы 2407 08.04.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
15 928 21.05.2021 Балаганская Эвелина Алексеевна 3211 25.08.2009 Алматы
16 1096 28.05.2021 Сорокопуд Алиса Алексеевна 3101 11.12.2007 Усть-Каменогорск
17 701 12.05.2021 Мырзакулова Айя Ерболовна 2373 03.08.2008 Алматы
18 643 24.05.2021 Дандаева Аружан Жанабайкызы 2053 31.01.2009 Актобе
19 798 14.05.2021 Амангажиева Данайя Руслановна 2374 27.06.2008 Алматы
20 816 13.05.2021 Буданова Карина Акылтаевна 2398 04.02.2008 Алматы
21 672 12.05.2021 Семёнова Александра Викторовна 1336 02.01.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
22 436 25.05.2021 Крученко Кристина Николаевна 2905 23.06.2009 Алматы
23 750 28.05.2021 Абдугаппар Адия Даулеткызы 1378 15.02.2007 Шымкент
24 409 11.05.2021 Сериккали Сабина Бауыржанкызы 3570 22.02.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Квалификационный турнир
1 250 11.05.2021 Акшалова Азиза Муратовна 1592 25.10.2008 Алматы
2 805 10.05.2021 Маманфина Аделина Эмильевна 2634 29.08.2008 Караганда
3 498 14.05.2021 Иванова Татьяна Владимировна 2613 16.04.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 490 25.05.2021 Хамитова Сара Бейбитовна 2007 13.05.2009 Алматы
5 1036 11.05.2021 Нурмагамбетова Дилара Сериковна 1738 24.05.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
6 575 13.05.2021 Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы 4068 31.10.2009 Караганда
7 405 26.05.2021 Русланова Руслана Руслановна 2842 03.06.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
8 646 13.05.2021 Совет Айша Мараткызы 3083 23.08.2007 Караганда
9 525 11.05.2021 Байтурсунова Камилла Ануаровна 3686 03.06.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
10 128 10.05.2021 Маслова Мария Евгеньевна 1822 24.09.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
11 293 20.05.2021 Сайран Аиша Алтынбеккызы 2664 23.07.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
12 239 17.05.2021 Азаматкызы Гулден 3453 28.10.2010 Экибастуз
13 169 13.05.2021 Баялина Аружан Ерболкызы 4186 08.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) поздний отказ от 01/06/2021
14 274 12.05.2021 Аутова Инкар Ералиевна 3406 12.09.2009 Алматы
15 369 26.05.2021 Пасенова Юлианна Васильевна 3342 11.02.2008 Актау
16 581 13.05.2021 Омарбек Адия Кайнаркызы 3010 16.03.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
17 355 12.05.2021 Болатова Малика Габдоллаевна 3053 18.03.2009 Караганда
18 353 28.05.2021 Ақтан Гауһар Қанатқызы 3763 14.06.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
19 560 12.05.2021 Виниченко Маргарита Андреевна 2983 05.04.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
20 78 22.05.2021 Бахтияр Медина Бауыржанкызы 2608 31.07.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
21 424 22.05.2021 Омарова Мадина Нурлановна 2746 05.10.2007 Петропавловск
22 258 11.05.2021 Кенжебаева Айлана Азаматовна 1767 09.03.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
23 183 26.05.2021 Садырбакиева Сафина Машуровна 3100 18.10.2009 Алматы
24 273 26.05.2021 Ирискулова Сабина Ерлановна 3137 08.10.2008 Шымкент
25 333 10.05.2021 Жаксембаева Жания Арманкызы 3285 17.10.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
26 240 24.05.2021 Силантьева Анастасия Александровна 2378 01.06.2008 Алматы
* Ожидающие игроки
1 232 10.05.2021 Богрянская Ника Игоревна 3802 10.05.2011 Нұр-Сұлтан (Астана)
2 144 12.05.2021 Беймуратова Амина Маратовна 3535 30.07.2008 Алматы
3 81 15.05.2021 Султанбек Ясмин Нурланкызы 3486 22.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
4 132 10.05.2021 Эртман Кира Глебовна 4464 05.03.2008 Алматы
5 221 10.05.2021 Аскаркызы Ажар 1267 14.08.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
6 110 10.05.2021 Мырзахметова Адия Кайратовна 3424 20.03.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
7 59 10.05.2021 Оспан Тогжан Олжаскызы 3922 08.11.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
8 30 10.05.2021 Бекетова Жамиля Азаматовна 2207 06.01.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
9 215 20.05.2021 Анкудинова Мария Анатольевна 5616 18.02.2008 Караганда
10 33 17.05.2021 Жантасова Зере Амантаевна 4817 23.11.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
11 30 10.05.2021 Саханова Томирис Булатовна 4380 14.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
12 10 11.05.2021 Абаева Айлин Руслановна 4229 30.05.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
13 10 10.05.2021 Оспан Аяжан Олжаскызы 3923 05.07.2010 Усть-Каменогорск
14 63 10.05.2021 Есмаканова Мадина Канашевна 3507 18.04.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
15 49 17.05.2021 Наурызбай Инжу Мураткызы 4059 24.12.2010 Нұр-Сұлтан (Астана)
16 10 19.05.2021 Муминова Нуринисо Дамировна 3979 29.08.2010 Тараз
17 0 26.05.2021 Кузембаева Торгын Рашидкызы 2776 22.10.2008 Нұр-Сұлтан (Астана)
18 20 27.05.2021 Огай Тамила Антоновна 3995 29.07.2010 Талдыкорган
19 28 28.05.2021 Умбетова Аяулым Торехановна 1494 12.01.2007 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Дозаявленные игроки
1 239 00.00.0000 Ташипова Альмира Рустемовна 4764 05.11.2009 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Отказавшиеся игроки
1 837 26.05.2021 Жанатаева Еркежан Айдоскызы 3185 10.03.2009 Алматы отказ от 01/06/2021
2 544 18.05.2021 Булешева Линара Алибековна 3518 12.05.2010 Алматы отказ от 24/05/2021
3 411 18.05.2021 Барабанова Полина Александровна 4449 26.08.2010 Караганда отказ от 27/05/2021
4 440 20.05.2021 Утепберген Медина Абжаткызы 3539 10.02.2010 Алматы отказ от 25/05/2021
5 530 15.05.2021 Альсейпулова Алуа Нурлановна 3299 20.01.2009 Алматы отказ от 25/05/2021
6 717 27.05.2021 Шухратова Сабина Фуркатовна 1593 06.02.2009 Шымкент отказ от 28/05/2021
7 195 15.05.2021 Нугманова Зауреш Армановна 2376 14.07.2009 Алматы отказ от 24/05/2021
8 254 10.05.2021 Королёва Алиса Владимировна 3898 06.06.2010 Алматы отказ от 01/06/2021
9 268 10.05.2021 Кирюшенко Екатерина Олександровна 4298 20.04.2010 Караганда отказ от 30/05/2021
10 220 11.05.2021 Абзалова Алина Айдаровна 2898 13.09.2010 Караганда отказ от 18/05/2021
11 220 10.05.2021 Куралбай Айша Аскаркызы 3911 12.07.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 27/05/2021
12 359 13.05.2021 Тян Екатерина Станиславовна 1103 25.11.2008 Алматы отказ от 01/06/2021
13 10 14.05.2021 Мараткызы Сания 1706 14.02.2008 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 24/05/2021
14 35 11.05.2021 Самарцева Карина Андреевна 3774 16.09.2008 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 31/05/2021
15 277 10.05.2021 Мекебаева Динара Бакытжановна 4263 05.05.2009 Алматы отказ от 25/05/2021
16 161 11.05.2021 Жусип Айари Артуркызы 3947 21.04.2010 Алматы отказ от 24/05/2021
17 135 10.05.2021 Маханбеталиева Айлин Олжасовна 3548 24.05.2010 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 25/05/2021
18 213 10.05.2021 Хусаинова Адель Дулатовна 3694 30.07.2010 Алматы отказ от 18/05/2021
19 36 13.05.2021 Есенова Алина Сергеевна 2675 12.07.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 01/06/2021
20 190 14.05.2021 Мараткызы Алана 3845 03.10.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 20/05/2021
21 3 14.05.2021 Успанова Азиза Азаматовна 4185 27.04.2009 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 23/05/2021
22 20 10.05.2021 Ниязбек Лана Руслановна 3336 13.03.2008 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 15/05/2021
23 221 14.05.2021 Байбекова Дарина Нургазиевна 5591 11.11.2008 Алматы отказ от 30/05/2021
24 0 16.05.2021 Арингазинова Айлин Нуржановна 4497 08.08.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 28/05/2021
25 110 21.05.2021 Нурланкызы Даяна 3990 21.07.2010 Актау отказ от 21/05/2021
26 38 21.05.2021 Туркименбай Меруерт Асылбеккызы 3991 19.03.2010 Актау отказ от 21/05/2021
27 10 23.05.2021 Панченко Яна Сергеевна 5519 30.08.2011 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 27/05/2021
28 138 24.05.2021 Стеганцова Нонна Станиславовна 3003 30.08.2009 Экибастуз отказ от 27/05/2021

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Nur-Sultan Gold 14&Under
Дата проведения: 07.06.2021 (дс) — 13.06.2021 (жс)
* Юноши 14 - Жалғыз

1/16
1
Жалгасбай Д. Ж.
25
Аманбек Д. А.
6-0 6-0
32
Алеев А. М.
9
Требухин А. А.
6-4 6-2
13
Ниеткалиев А. Б.
31
Каминский М. И.
6-2 4-6 10-8
23
Батырбеков А. Г.
6
Кайролла М. Е.
5-7 6-2 10-5
8
Бахтияр Е. Б.
30
Мукатаев Т. Э.
6-2 6-3
29
Лабуков Д. М.
11
Саинов М. Т.
4-6 6-0 10-6
12
Николенко Н. П.
17
Малий И. В.
6-0 6-0
21
Каминский Р. И.
3
Кайретдинов Т. М.
6-4 6-4
4
Лукашов Р. И.
24
Базарбаев С. Р.
7-6 (7-5) 6-2
27
Есеналы О. Ж.
14
Пономарев И. В.
7-6 (7-5) 6-0
16
Рахимбаев И. Р.
19
Какамбетов М. К.
6-2 6-1
26
Сарманов А. Ж.
7
Султамбеков Н. Е.
6-3 7-5
5
Мищенко М. А.
22
Шагатаев Р. Д.
6-4 6-1
28
Сарманов Т. Ж.
15
Пулькевич Р. Д.
6-3 6-0
10
Искандиров Т. С.
18
Сауленко Т. Д.
3-6 6-4 10-6
20
Набиулла М. Р.
2
Карим Т. И.
6-0 6-0
1/8
1
Жалгасбай Д. Ж.
9
Требухин А. А.
6-3 6-2
13
Ниеткалиев А. Б.
23
Батырбеков А. Г.
6-2 6-0
8
Бахтияр Е. Б.
11
Саинов М. Т.
6-0 6-0
12
Николенко Н. П.
3
Кайретдинов Т. М.
6-4 2-6 10-8
4
Лукашов Р. И.
14
Пономарев И. В.
6-4 6-4
16
Рахимбаев И. Р.
7
Султамбеков Н. Е.
6-4 7-6 (6-4)
5
Мищенко М. А.
28
Сарманов Т. Ж.
6-3 6-1
10
Искандиров Т. С.
2
Карим Т. И.
6-2 6-1
1/4
1
Жалгасбай Д. Ж.
23
Батырбеков А. Г.
6-1 6-0
8
Бахтияр Е. Б.
3
Кайретдинов Т. М.
6-2 6-1
4
Лукашов Р. И.
16
Рахимбаев И. Р.
7-6 (6-0) 6-1
28
Сарманов Т. Ж.
2
Карим Т. И.
6-4 6-4
Полуфинал
1
Жалгасбай Д. Ж.
8
Бахтияр Е. Б.
6-3 6-2
16
Рахимбаев И. Р.
28
Сарманов Т. Ж.
6-1 6-4
За 1-е место
1
Жалгасбай Д. Ж.
28
Сарманов Т. Ж.
6-1 6-4
За 3-е место
8
Бахтияр Е. Б.
16
Рахимбаев И. Р.
6-0 6-0

5-8

5-8
23
Батырбеков А. Г.
3
Кайретдинов Т. М.
4-1 4-1
4
Лукашов Р. И.
2
Карим Т. И.
4-0 4-1
За 5-6 место
3
Кайретдинов Т. М.
2
Карим Т. И.
5-4 (6-3) 4-2
За 7-8 место
23
Батырбеков А. Г.
4
Лукашов Р. И.
4-1 4-2

9-16

9-16
9
Требухин А. А.
13
Ниеткалиев А. Б.
4-2 4-1
11
Саинов М. Т.
12
Николенко Н. П.
4-2 4-0
14
Пономарев И. В.
7
Султамбеков Н. Е.
5-3 4-1
5
Мищенко М. А.
10
Искандиров Т. С.
5-3 4-1
9-12
9
Требухин А. А.
12
Николенко Н. П.
1-4 4-1 10-8
14
Пономарев И. В.
5
Мищенко М. А.
4-1 4-2
За 9-10 место
9
Требухин А. А.
14
Пономарев И. В.
4-0 4-1
За 11-12 место
12
Николенко Н. П.
5
Мищенко М. А.
4-2 4-0

13-16

13-16
13
Ниеткалиев А. Б.
11
Саинов М. Т.
5-4 (6-2) 0-4 9-7
7
Султамбеков Н. Е.
10
Искандиров Т. С.
5-4 (6-1) 5-4 (6-3)
За 13-14 место
11
Саинов М. Т.
7
Султамбеков Н. Е.
1-4 4-0 7-2
За 14-16 место
13
Ниеткалиев А. Б.
10
Искандиров Т. С.
4-1 5-3

17-32

17-32
25
Аманбек Д. А.
32
Алеев А. М.
0-4 4-1 7-5
31
Каминский М. И.
6
Кайролла М. Е.
4-0 4-0
30
Мукатаев Т. Э.
29
Лабуков Д. М.
4-2 4-2
17
Малий И. В.
21
Каминский Р. И.
4-0 4-2
24
Базарбаев С. Р.
27
Есеналы О. Ж.
4-1 4-1
19
Какамбетов М. К.
26
Сарманов А. Ж.
4-1 1-4 7-4
22
Шагатаев Р. Д.
15
Пулькевич Р. Д.
1-4 4-1 7-5
18
Сауленко Т. Д.
20
Набиулла М. Р.
4-0 4-1
17-24
25
Аманбек Д. А.
6
Кайролла М. Е.
4-1 5-3
30
Мукатаев Т. Э.
17
Малий И. В.
4-5 (6-3) 5-3 7-5
27
Есеналы О. Ж.
19
Какамбетов М. К.
4-1 4-2
15
Пулькевич Р. Д.
18
Сауленко Т. Д.
5-3 4-1
17-20
6
Кайролла М. Е.
17
Малий И. В.
4-1 4-0
27
Есеналы О. Ж.
18
Сауленко Т. Д.
2-4 4-0 7-0
За 17-18 место
17
Малий И. В.
27
Есеналы О. Ж.
4-2 4-1
За 19-20 место
6
Кайролла М. Е.
18
Сауленко Т. Д.
5-4 (7-5) 4-0

21-24

21-24
25
Аманбек Д. А.
30
Мукатаев Т. Э.
4-1 4-0
19
Какамбетов М. К.
15
Пулькевич Р. Д.
4-2 4-2
За 21-22 место
30
Мукатаев Т. Э.
19
Какамбетов М. К.
5-4 (6-4) 1-4 7-4
За 23-24 место
25
Аманбек Д. А.
15
Пулькевич Р. Д.
4-0 4-2

25-32

25-32
32
Алеев А. М.
31
Каминский М. И.
4-0 4-0
29
Лабуков Д. М.
21
Каминский Р. И.
4-2 4-0
24
Базарбаев С. Р.
26
Сарманов А. Ж.
4-1 4-1
22
Шагатаев Р. Д.
20
Набиулла М. Р.
4-0 5-3
25-28
32
Алеев А. М.
21
Каминский Р. И.
4-0 4-0
26
Сарманов А. Ж.
22
Шагатаев Р. Д.
4-2 4-2
За 25-26 место
21
Каминский Р. И.
26
Сарманов А. Ж.
4-1 4-2
За 27-28 место
32
Алеев А. М.
22
Шагатаев Р. Д.
4-2 4-0

29-32

29-32
31
Каминский М. И.
29
Лабуков Д. М.
5-3 5-3
24
Базарбаев С. Р.
20
Набиулла М. Р.
4-1 4-1
За 29-30 место
29
Лабуков Д. М.
24
Базарбаев С. Р.
2-4 4-1 7-1
За 31-32 место
31
Каминский М. И.
20
Набиулла М. Р.
Nur-Sultan Gold 14&Under
Дата проведения: 07.06.2021 (дс) — 13.06.2021 (жс)
* Юноши 14 - Жұптар

1/8
1
Бахтияр Е. Б.
Жалгасбай Д. Ж.
9
Николенко Н. П.
Сарманов Т. Ж.
5
Мищенко М. А.
Саинов М. Т.
6-3 6-1
7
Ниеткалиев А. Б.
Шагатаев Р. Д.
15
Сарманов А. Ж.
Сагындык Р. Р.
6-4 6-2
14
Сауленко Т. Д.
Мукатаев Т. Э.
4
Лукашов Р. И.
Требухин А. А.
6-2 6-3
3
Кайретдинов Т. М.
Кайролла М. Е.
11
Каминский Р. И.
Пулькевич Р. Д.
6-4 6-7 (6-4) 10-2
12
Аманбек Д. А.
Есеналы О. Ж.
8
Батырбеков А. Г.
Пономарев И. В.
6-0 6-0
6
Искандиров Т. С.
Какамбетов М. К.
10
Малий И. В.
Рахимбаев И. Р.
6-2 6-2
13
Лабуков Д. М.
Набиулла М. Р.
2
Карим Т. И.
Султамбеков Н. Е.
6-0 6-0
1/4
1
Бахтияр Е. Б.
Жалгасбай Д. Ж.
9
Николенко Н. П.
Сарманов Т. Ж.
7-6 (6-2) 6-3
15
Сарманов А. Ж.
Сагындык Р. Р.
14
Сауленко Т. Д.
Мукатаев Т. Э.
6-0 6-3
3
Кайретдинов Т. М.
Кайролла М. Е.
8
Батырбеков А. Г.
Пономарев И. В.
6-4 7-6 (6-3)
10
Малий И. В.
Рахимбаев И. Р.
2
Карим Т. И.
Султамбеков Н. Е.
3-6 6-0 10-3
Полуфинал
1
Бахтияр Е. Б.
Жалгасбай Д. Ж.
14
Сауленко Т. Д.
Мукатаев Т. Э.
6-0 4-6 (7-5)
8
Батырбеков А. Г.
Пономарев И. В.
2
Карим Т. И.
Султамбеков Н. Е.
6-3 7-6 (7-5)
За 1-е место
1
Бахтияр Е. Б.
Жалгасбай Д. Ж.
2
Карим Т. И.
Султамбеков Н. Е.
6-4 6-2
За 3-е место
14
Сауленко Т. Д.
Мукатаев Т. Э.
8
Батырбеков А. Г.
Пономарев И. В.
3-6 7-5 10-6
Nur-Sultan Gold 14&Under
Дата проведения: 07.06.2021 (дс) — 13.06.2021 (жс)
* Девушки 14 - Жалғыз

1/16
1
Крымкова А. А.
28
Хамитова С. Б.
6-2 6-2
17
Мырзакулова А. Е.
12
Корышева Е. В.
6-4 6-2
15
Балаганская Э. А.
19
Амангажиева Д. Р.
6-2 6-2
31
Русланова Р. Р.
7
Исакова С. А.
6-1 6-1
6
Картабекова Э. Е.
26
Маманфина А. Э.
6-2 6-0
22
Крученко К. Н.
14
Нуранбай А. А.
6-3 6-2
13
Ким Я. А.
20
Буданова К. А.
6-2 7-5
27
Иванова Т. В.
3
Гогулина А. О.
7-5 6-2
4
Тореген С. Р.
18
Дандаева А. Ж.
6-3 6-1
30
Жакыпбаева Д. Б.
11
Какенова А. Р.
5-7 6-1 10-4
9
Амиргалиева М. К.
24
Сериккали С. Б.
6-0 6-0
29
Нурмагамбетова Д. С.
5
Слепцова П. Н.
6-2 6-2
8
Жук Э. А.
23
Абдугаппар А. Д.
6-4 4-6 10-8
32
Совет А. М.
16
Сорокопуд А. А.
6-2 6-1
10
Нуржан Т. Т.
25
Акшалова А. М.
6-1 6-0
21
Семёнова А. В.
2
Колбасина А. В.
6-2 6-0
1/8
1
Крымкова А. А.
12
Корышева Е. В.
6-0 6-1
15
Балаганская Э. А.
7
Исакова С. А.
6-1 6-1
6
Картабекова Э. Е.
22
Крученко К. Н.
6-2 6-1
13
Ким Я. А.
3
Гогулина А. О.
6-3 6-2
4
Тореген С. Р.
11
Какенова А. Р.
6-2 6-3
9
Амиргалиева М. К.
5
Слепцова П. Н.
2-6 7-5 12-10
23
Абдугаппар А. Д.
16
Сорокопуд А. А.
6-3 2-6 10-7
10
Нуржан Т. Т.
2
Колбасина А. В.
6-2 6-1
1/4
1
Крымкова А. А.
7
Исакова С. А.
6-4 2-6 10-8
6
Картабекова Э. Е.
3
Гогулина А. О.
6-4 7-6 (6-4)
4
Тореген С. Р.
5
Слепцова П. Н.
6-1 6-1
23
Абдугаппар А. Д.
2
Колбасина А. В.
3-6 6-4 10-5
Полуфинал
1
Крымкова А. А.
3
Гогулина А. О.
6-2 6-2
5
Слепцова П. Н.
23
Абдугаппар А. Д.
6-1 6-0
За 1-е место
1
Крымкова А. А.
5
Слепцова П. Н.
2-6 6-2 6-1
За 3-е место
3
Гогулина А. О.
23
Абдугаппар А. Д.
6-0 7-5

5-8

5-8
7
Исакова С. А.
6
Картабекова Э. Е.
4-1 4-1
4
Тореген С. Р.
2
Колбасина А. В.
2-4 4-1 12-10
За 5-6 место
7
Исакова С. А.
2
Колбасина А. В.
5-4 (6-3) 1-4 7-4
За 7-8 место
6
Картабекова Э. Е.
4
Тореген С. Р.
4-0 4-2

9-16

9-16
12
Корышева Е. В.
15
Балаганская Э. А.
4-1 4-1
22
Крученко К. Н.
13
Ким Я. А.
4-0 4-0
11
Какенова А. Р.
9
Амиргалиева М. К.
4-2 5-4 (6-3)
16
Сорокопуд А. А.
10
Нуржан Т. Т.
4-0 4-0
9-12
12
Корышева Е. В.
13
Ким Я. А.
4-0 4-0
9
Амиргалиева М. К.
16
Сорокопуд А. А.
4-1 4-2
За 9-10 место
12
Корышева Е. В.
9
Амиргалиева М. К.
4-1 4-0
За 11-12 место
13
Ким Я. А.
16
Сорокопуд А. А.
4-2 5-4 (8-6)

13-16

13-16
15
Балаганская Э. А.
22
Крученко К. Н.
4-1 4-1
11
Какенова А. Р.
10
Нуржан Т. Т.
4-2 4-1
За 13-14 место
15
Балаганская Э. А.
11
Какенова А. Р.
4-1 4-2
За 14-16 место
22
Крученко К. Н.
10
Нуржан Т. Т.
3-5 4-2 7-1

17-32

17-32
28
Хамитова С. Б.
17
Мырзакулова А. Е.
4-1 4-0
19
Амангажиева Д. Р.
31
Русланова Р. Р.
2-4 4-2 7-1
26
Маманфина А. Э.
14
Нуранбай А. А.
4-2 4-1
20
Буданова К. А.
27
Иванова Т. В.
1-4 4-1 10-8
18
Дандаева А. Ж.
30
Жакыпбаева Д. Б.
4-0 4-0
24
Сериккали С. Б.
29
Нурмагамбетова Д. С.
4-0 4-0
8
Жук Э. А.
32
Совет А. М.
4-1 4-2
25
Акшалова А. М.
21
Семёнова А. В.
4-2 4-1
17-24
17
Мырзакулова А. Е.
31
Русланова Р. Р.
5-3 5-4 (6-1)
26
Маманфина А. Э.
27
Иванова Т. В.
4-1 4-0
18
Дандаева А. Ж.
29
Нурмагамбетова Д. С.
4-0 4-0
8
Жук Э. А.
21
Семёнова А. В.
4-1 5-3
17-20
17
Мырзакулова А. Е.
26
Маманфина А. Э.
5-4 (8-6) 5-4 (6-2)
18
Дандаева А. Ж.
21
Семёнова А. В.
4-1 1-4 7-5
За 17-18 место
17
Мырзакулова А. Е.
18
Дандаева А. Ж.
4-1 4-2
За 19-20 место
26
Маманфина А. Э.
21
Семёнова А. В.
4-1 4-1

21-24

21-24
31
Русланова Р. Р.
27
Иванова Т. В.
5-3 4-0
29
Нурмагамбетова Д. С.
8
Жук Э. А.
4-2 4-1
За 21-22 место
27
Иванова Т. В.
8
Жук Э. А.
4-1 5-3
За 23-24 место
31
Русланова Р. Р.
29
Нурмагамбетова Д. С.

25-32

25-32
28
Хамитова С. Б.
19
Амангажиева Д. Р.
14
Нуранбай А. А.
20
Буданова К. А.
4-1 4-1
30
Жакыпбаева Д. Б.
24
Сериккали С. Б.
4-0 4-1
32
Совет А. М.
25
Акшалова А. М.
4-1 5-4 (6-2)
25-28
28
Хамитова С. Б.
20
Буданова К. А.
4-0 4-2
30
Жакыпбаева Д. Б.
32
Совет А. М.
5-3 4-0
За 25-26 место
20
Буданова К. А.
32
Совет А. М.
4-0 2-4 8-6
За 27-28 место
28
Хамитова С. Б.
30
Жакыпбаева Д. Б.
4-0 5-4(6-1)

29-32

29-32
19
Амангажиева Д. Р.
14
Нуранбай А. А.
24
Сериккали С. Б.
25
Акшалова А. М.
4-1 4-0
За 29-30 место
25
Акшалова А. М.
За 31-32 место
24
Сериккали С. Б.
Nur-Sultan Gold 14&Under
Дата проведения: 07.06.2021 (дс) — 13.06.2021 (жс)
* Девушки 14 - Жұптар

1/8
1
Колбасина А. В.
Слепцова П. Н.
14
Нурмагамбетова Д. С.
Ирискулова С. Е.
6-2 6-2
11
Мырзакулова А. Е.
Акшалова А. М.
7
Абдугаппар А. Д.
Жук Э. А.
6-1 7-6 (6-4)
5
Нуранбай А. А.
Нуржан Т. Т.
9
Маманфина А. Э.
Сорокопуд А. А.
6-2 6-1
15
Мырзахметова А. К.
Ташипова А. Р.
3
Исакова С. А.
Тореген С. Р.
6-0 6-0
4
Гогулина А. О.
Какенова А. Р.
10
Буданова К. А.
Семёнова А. В.
6-4 6-1
12
Ким Я. А.
Совет А. М.
8
Крученко К. Н.
Балаганская Э. А.
7-6 (7-5) 6-1 10-5
6
Дандаева А. Ж.
Корышева Е. В.
16
Богрянская Н. И.
Султанбек Я. Н.
6-0 6-0
13
Жакыпбаева Д. Б.
Сериккали С. Б.
2
Крымкова А. А.
Амиргалиева М. К.
6-0 6-1
1/4
1
Колбасина А. В.
Слепцова П. Н.
7
Абдугаппар А. Д.
Жук Э. А.
6-3 7-5
9
Маманфина А. Э.
Сорокопуд А. А.
3
Исакова С. А.
Тореген С. Р.
6-3 6-3
4
Гогулина А. О.
Какенова А. Р.
12
Ким Я. А.
Совет А. М.
6-0 6-2
6
Дандаева А. Ж.
Корышева Е. В.
2
Крымкова А. А.
Амиргалиева М. К.
2-6 6-3 10-7
Полуфинал
1
Колбасина А. В.
Слепцова П. Н.
3
Исакова С. А.
Тореген С. Р.
6-4 2-6 10-6
4
Гогулина А. О.
Какенова А. Р.
2
Крымкова А. А.
Амиргалиева М. К.
6-3 1-6 10-5
За 1-е место
3
Исакова С. А.
Тореген С. Р.
2
Крымкова А. А.
Амиргалиева М. К.
6-3 2-6 13-11
За 3-е место
1
Колбасина А. В.
Слепцова П. Н.
4
Гогулина А. О.
Какенова А. Р.
7-6 (7-5) 6-3

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 3334 Жалгасбай Дамир Жанатулы 21.02.2008 Алматы 1 150
2 1338 Сарманов Таир Жасуланович 17.09.2007 Нур-Султан (Астана) 2 133
3 1689 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 06.10.2007 Нур-Султан (Астана) 3 118
4 2548 Рахимбаев Имангали Романович 20.02.2007 Шымкент 4 105
5 2093 Карим Темирлан Ильдарулы 01.12.2007 Нур-Султан (Астана) 5 93
6 1874 Кайретдинов Таир Мерекеевич 18.12.2008 Кокчетав 6 83
7 1476 Батырбеков Айдын Галымжанович 10.05.2007 Алматы 7 76
8 2372 Лукашов Родион Игоревич 16.01.2008 Алматы 8 71
9 2580 Требухин Арсений Александрович 14.02.2008 Алматы 9 66
10 3620 Пономарев Иван Владимирович 02.09.2008 Алматы 10 58
11 3634 Николенко Никита Петрович 12.10.2007 Шымкент 11 55
12 2126 Мищенко Михаил Анатольевич 18.03.2009 Алматы 12 52
13 1926 Султамбеков Нурасыл Ермекович 23.04.2007 Усть-Каменогорск 13 49
14 2487 Саинов Мансур Тимурович 13.10.2009 Актобе 14 47
15 3345 Искандиров Тэмуджин Серикжанович 27.02.2008 Актобе 15 45
16 3448 Ниеткалиев Ансар Бакытжанович 18.12.2010 Нур-Султан (Астана) 16 43
17 3318 Малий Игорь Владимирович 26.03.2007 Лисаковск 17 41
18 2655 Есеналы Олжас Жаркынулы 07.08.2008 Нур-Султан (Астана) 18 36
19 1716 Кайролла Мансур Ералыулы 21.11.2008 Нур-Султан (Астана) 19 33
20 1747 Сауленко Тимур Дмитриевич 20.09.2008 Алматы 20 29
21 2465 Какамбетов Мансур Куанышевич 04.05.2009 Актобе 21 26
22 2636 Мукатаев Тимур Эмильевич 02.08.2007 Нур-Султан (Астана) 22 25
23 3984 Аманбек Диар Ауезбекович 08.12.2008 Алматы 23 24
24 4164 Пулькевич Ратмир Денисович 08.12.2009 Нур-Султан (Астана) 24 23
25 3411 Каминский Роберт Ильич 23.01.2010 Алматы 25 21
26 2610 Сарманов Асан Жасуланович 04.08.2009 Нур-Султан (Астана) 26 20
27 4804 Алеев Альтемир Мухаметалеевич 06.07.2007 Семипалатинск 27 19
28 3054 Шагатаев Рамазан Динмухамедович 12.09.2008 Караганда 28 18
29 2180 Базарбаев Санжар Русланович 31.03.2008 Нур-Султан (Астана) 29 17
30 1688 Лабуков Дмитрий Михайлович 26.09.2007 Усть-Каменогорск 30 16
31 3048 Набиулла Мансур Русланулы 04.07.2008 Уральск 31-32 15
32 5367 Каминский Максим Ильич 13.09.2007 Алматы 32 14
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 1689
3334
Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы
Жалгасбай Дамир Жанатулы
06.10.2007
21.02.2008
Нур-Султан (Астана)
Алматы
1 19
19
2 2093
1926
Карим Темирлан Ильдарулы
Султамбеков Нурасыл Ермекович
01.12.2007
23.04.2007
Нур-Султан (Астана)
Усть-Каменогорск
2 16
16
3 1476
3620
Батырбеков Айдын Галымжанович
Пономарев Иван Владимирович
10.05.2007
02.09.2008
Алматы
Алматы
3 13
13
4 1747
2636
Сауленко Тимур Дмитриевич
Мукатаев Тимур Эмильевич
20.09.2008
02.08.2007
Алматы
Нур-Султан (Астана)
4 13
13
5 3634
1338
Николенко Никита Петрович
Сарманов Таир Жасуланович
12.10.2007
17.09.2007
Шымкент
Нур-Султан (Астана)
5-8 9
9
6 2610
3136
Сарманов Асан Жасуланович
Сагындык Рамазан Русланулы
04.08.2009
09.09.2008
Нур-Султан (Астана)
Шымкент
5-8 9
9
7 1874
1716
Кайретдинов Таир Мерекеевич
Кайролла Мансур Ералыулы
18.12.2008
21.11.2008
Кокчетав
Нур-Султан (Астана)
5-8 9
9
8 3318
2548
Малий Игорь Владимирович
Рахимбаев Имангали Романович
26.03.2007
20.02.2007
Лисаковск
Шымкент
5-8 9
9
9 2126
2487
Мищенко Михаил Анатольевич
Саинов Мансур Тимурович
18.03.2009
13.10.2009
Алматы
Актобе
9-16 6
6
10 3448
3054
Ниеткалиев Ансар Бакытжанович
Шагатаев Рамазан Динмухамедович
18.12.2010
12.09.2008
Нур-Султан (Астана)
Караганда
9-16 6
6
11 2372
2580
Лукашов Родион Игоревич
Требухин Арсений Александрович
16.01.2008
14.02.2008
Алматы
Алматы
9-16 6
6
12 3411
4164
Каминский Роберт Ильич
Пулькевич Ратмир Денисович
23.01.2010
08.12.2009
Алматы
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
13 3984
2655
Аманбек Диар Ауезбекович
Есеналы Олжас Жаркынулы
08.12.2008
07.08.2008
Алматы
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
14 3345
2465
Искандиров Тэмуджин Серикжанович
Какамбетов Мансур Куанышевич
27.02.2008
04.05.2009
Актобе
Актобе
9-16 6
6
15 1688
3048
Лабуков Дмитрий Михайлович
Набиулла Мансур Русланулы
26.09.2007
04.07.2008
Усть-Каменогорск
Уральск
9-16 6
6
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 2038 Слепцова Полина Николаевна 22.05.2007 Алматы 1 150
2 1111 Крымкова Анастасия Андреевна 05.02.2007 Тараз 2 133
3 1531 Гогулина Ариана Олеговна 06.05.2008 Нур-Султан (Астана) 3 118
4 1378 Абдугаппар Адия Даулеткызы 15.02.2007 Шымкент 4 105
5 1418 Колбасина Ариана Вячеславовна 20.01.2007 Алматы 5 93
6 2826 Исакова София Алексеевна 08.05.2008 Алматы 6 83
7 2628 Тореген Сатима Римкызы 21.11.2008 Алматы 7 76
8 3156 Картабекова Энкар Ериккызы 01.02.2007 Алматы 8 71
9 2481 Корышева Ева Вячеславовна 31.08.2009 Актобе 9 66
10 2170 Амиргалиева Малика Карловна 05.09.2007 Усть-Каменогорск 10 58
11 3733 Ким Яна Александровна 26.06.2008 Караганда 11 55
12 3101 Сорокопуд Алиса Алексеевна 11.12.2007 Усть-Каменогорск 12 52
13 1781 Какенова Альбина Руслановна 31.01.2008 Нур-Султан (Астана) 13 49
14 3211 Балаганская Эвелина Алексеевна 25.08.2009 Алматы 14 47
15 3157 Нуржан Томирис Талгаткызы 15.12.2009 Нур-Султан (Астана) 15 45
16 2905 Крученко Кристина Николаевна 23.06.2009 Алматы 16 43
17 2373 Мырзакулова Айя Ерболовна 03.08.2008 Алматы 17 41
18 2053 Дандаева Аружан Жанабайкызы 31.01.2009 Актобе 18 36
19 2634 Маманфина Аделина Эмильевна 29.08.2008 Караганда 19 33
20 1336 Семёнова Александра Викторовна 02.01.2008 Нур-Султан (Астана) 20 29
21 1288 Жук Эвелина Артемовна 02.10.2007 Алматы 21 26
22 2613 Иванова Татьяна Владимировна 16.04.2009 Нур-Султан (Астана) 22 25
23 1738 Нурмагамбетова Дилара Сериковна 24.05.2007 Нур-Султан (Астана) 23-24 24
24 2842 Русланова Руслана Руслановна 03.06.2010 Нур-Султан (Астана) 24 23
25 3083 Совет Айша Мараткызы 23.08.2007 Караганда 25 21
26 2398 Буданова Карина Акылтаевна 04.02.2008 Алматы 26 20
27 2007 Хамитова Сара Бейбитовна 13.05.2009 Алматы 27 19
28 4068 Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы 31.10.2009 Караганда 28 18
29 1592 Акшалова Азиза Муратовна 25.10.2008 Алматы 29-30 17
30 3570 Сериккали Сабина Бауыржанкызы 22.02.2009 Нур-Султан (Астана) 31-32 15
31 2374 Амангажиева Данайя Руслановна 27.06.2008 Алматы 32 14
32 2407 Нуранбай Аружан Айбеккызы 08.04.2008 Нур-Султан (Астана) 32 14
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 2826
2628
Исакова София Алексеевна
Тореген Сатима Римкызы
08.05.2008
21.11.2008
Алматы
Алматы
1 19
19
2 1111
2170
Крымкова Анастасия Андреевна
Амиргалиева Малика Карловна
05.02.2007
05.09.2007
Тараз
Усть-Каменогорск
2 16
16
3 1418
2038
Колбасина Ариана Вячеславовна
Слепцова Полина Николаевна
20.01.2007
22.05.2007
Алматы
Алматы
3 13
13
4 1531
1781
Гогулина Ариана Олеговна
Какенова Альбина Руслановна
06.05.2008
31.01.2008
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
4 13
13
5 1378
1288
Абдугаппар Адия Даулеткызы
Жук Эвелина Артемовна
15.02.2007
02.10.2007
Шымкент
Алматы
5-8 9
9
6 2634
3101
Маманфина Аделина Эмильевна
Сорокопуд Алиса Алексеевна
29.08.2008
11.12.2007
Караганда
Усть-Каменогорск
5-8 9
9
7 3733
3083
Ким Яна Александровна
Совет Айша Мараткызы
26.06.2008
23.08.2007
Караганда
Караганда
5-8 9
9
8 2053
2481
Дандаева Аружан Жанабайкызы
Корышева Ева Вячеславовна
31.01.2009
31.08.2009
Актобе
Актобе
5-8 9
9
9 1738
3137
Нурмагамбетова Дилара Сериковна
Ирискулова Сабина Ерлановна
24.05.2007
08.10.2008
Нур-Султан (Астана)
Шымкент
9-16 6
6
10 2373
1592
Мырзакулова Айя Ерболовна
Акшалова Азиза Муратовна
03.08.2008
25.10.2008
Алматы
Алматы
9-16 6
6
11 2407
3157
Нуранбай Аружан Айбеккызы
Нуржан Томирис Талгаткызы
08.04.2008
15.12.2009
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
12 3424
4764
Мырзахметова Адия Кайратовна
Ташипова Альмира Рустемовна
20.03.2010
05.11.2009
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
13 2398
1336
Буданова Карина Акылтаевна
Семёнова Александра Викторовна
04.02.2008
02.01.2008
Алматы
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
14 2905
3211
Крученко Кристина Николаевна
Балаганская Эвелина Алексеевна
23.06.2009
25.08.2009
Алматы
Алматы
9-16 6
6
15 3802
3486
Богрянская Ника Игоревна
Султанбек Ясмин Нурланкызы
10.05.2011
22.04.2010
Нур-Султан (Астана)
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6
16 4068
3570
Жакыпбаева Даяна Бахтияркызы
Сериккали Сабина Бауыржанкызы
31.10.2009
22.02.2009
Караганда
Нур-Султан (Астана)
9-16 6
6

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер