Теннис 10-ға дейін



Жасыл доп

Алматы, ТЦ "Эйс"
Жасыл доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Жасыл доп
Период проведения ОТ: 18.05.2024 (сн) — 19.05.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АФ РОО "Федерация тенниса" / Алматы
727 2626911
a.kvassov@ktf.kz
Место проведения
ТЦ "Эйс"
Алматы, ,
727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66
tc-ace@mail.ru
Директор турнира
Квасов Андрей Николаевич
727 3858885, +7 (777) 378-75-87
a.kvassov@ktf.kz
Главный судья
Кузнецова Алёна Евгеньевна
+77472364466
alena.kz.98@mail.ru
Участники турнира
green 9-10
Размер сетки
Основной турнир:

Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты

Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
8000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
14.05.2024 (сс)
Последний день отказа
2024-05-15 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 17.05.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Барлық орындарды ұтыс ойынымен жетілдірілген олимпиадалық жүйе негізгі турнирдің барлық матчтары 4 ойынға дейінгі 2 жиынтықтан тұрады (жиынтықта 4/4 есебімен 7 ұпайға дейін галстук ойналады). Сет бойынша 1/1 есебімен ойыншылар 7 ұпайға дейін галстук ойнайды.
Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (жиынтықта 4/4 есебімен 7 ұпайға дейін галстук ойналады), тек үшінші-төртінші орын матчынан басқа, ол да ойналады.негізгі турнирдің барлық матчтары.
Негізгі және қосымша турнирдің барлық матчтарында 40/40 есебімен шешуші ұпай ойнатылады, қабылдаушы қабылдау алаңын таңдай алады
Обеспечение

Су, доптар, төрешілер, дәрігер

Условия финансирования

Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалы өз мойнына алады

Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді

Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері Алматы қаласы "теннис федерациясы" РҚБ филиалының дипломдарымен, медальдарымен және жүлделерімен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Алматы Телефон: 727 2626911
Факс: E-mail: a.kvassov@ktf.kz
* Директор: Квасов Андрей Николаевич (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Квасов Андрей Николаевич 727 3858885, +7 (777) 378-75-87 a.kvassov@ktf.kz
* Главный судья Кузнецова Алёна Евгеньевна +77472364466 alena.kz.98@mail.ru

* Арена

ТЦ "Эйс"

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 90+150
Телефон: 727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66 Факс: E-mail: tc-ace@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 10 05.05.2024 Сорокин Макар Дмитриевич 6010 10.04.2014 Алматы
2 8 27.04.2024 Соколовский Ян Юрьевич 6303 07.09.2015 Алматы
3 3 20.04.2024 Ибрагимов Фатих Фуркатович 6708 03.02.2014 Алматы
4 3 22.04.2024 Куренков Ролан Тимурович 7067 03.06.2015 Алматы
5 3 29.04.2024 Боков Ролан Константинович 5870 20.11.2015 Алматы
6 1 22.04.2024 Малыгин Владимир Дмитриевич 5861 27.10.2015 Алматы
7 0 20.04.2024 Шакуля Родион Константинович 6290 27.05.2014 Алматы
8 0 20.04.2024 Тұрлыбек Ерсұлтан Жасұланұлы 7157 12.05.2014 Алматы
9 0 20.04.2024 Мубарак Алмат Русланулы 6535 05.09.2015 Алматы
10 0 21.04.2024 Коберидзе Ираклий Давидович 6371 19.05.2015 Алматы
11 0 22.04.2024 Мусали Рахман Али Рауанұлы 6382 31.07.2015 Алматы
12 0 23.04.2024 Мусин Матвей Максимович 5597 10.07.2015 Алматы
13 0 23.04.2024 Ким Владислав Юрьевич 6900 27.10.2015 Алматы
14 0 25.04.2024 Бауыржан Тамерлан Сакенұлы 6910 07.07.2014 Алматы
15 0 27.04.2024 Кронгарт Эрик Артемович 7087 25.05.2014 Алматы
16 0 28.04.2024 Сүлеймен Айбатыр Олжасұлы 7531 23.09.2015 Алматы
17 0 30.04.2024 Кененбаев Нуртай Болотбекович 7252 21.10.2014 Алматы
18 0 10.05.2024 Дуболазов Давид Александрович 6373 15.06.2015 Алматы
19 0 11.05.2024 Айдарбек Нұрәлі Шеріұлы 6912 23.09.2015 Алматы
20 0 13.05.2024 Нам Дэниел Вячеславович 6584 25.11.2014 Астана
* Отказавшиеся игроки
1 19 02.05.2024 Шобидинов Марсель Умидович 6434 14.10.2015 Алматы отказ от 13/05/2024
2 1 20.04.2024 Төрехан Мади Алимжанұлы 6267 31.07.2014 Алматы отказ от 09/05/2024
3 0 19.04.2024 Андриянов Ильяс Николаевич 5805 23.03.2014 Алматы отказ от 10/05/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 8 19.04.2024 Калтенова София Елжасовна 5900 24.12.2014 Алматы
2 4 19.04.2024 Сарсеева Самира Нурлановна 6461 17.08.2014 Алматы
3 1 21.04.2024 Ниязбекова Назира Жаслановна 6571 27.11.2014 Алматы
4 0 19.04.2024 Константинова Арина Александровна 6815 08.10.2014 Алматы
5 0 19.04.2024 Ерік Айым Ғаниқызы 6894 07.09.2015 Алматы
6 0 19.04.2024 Асхат Айзия 6905 15.11.2015 Алматы
7 0 19.04.2024 Бимагамбет Зара Нурлыбеккызы 7027 30.03.2014 Алматы
8 0 19.04.2024 Жулушева София Сериковна 6730 25.12.2015 Алматы
9 0 19.04.2024 Филинская Дарья Алексеевна 6672 25.10.2014 Алматы
10 0 19.04.2024 Талғат Дария Зуфарқызы 6474 10.05.2015 Алматы
11 0 19.04.2024 Гренбьерг Камила Павловна 6931 07.03.2014 Алматы
12 0 19.04.2024 Аскерова Кира Вадимовна 6564 05.11.2014 Алматы
13 0 19.04.2024 Гезукара Элизабет Муратовна 6014 06.06.2014 Алматы
14 0 19.04.2024 Керім Айзере 6820 08.06.2014 Алматы
15 0 19.04.2024 Потапова Каролина Максимовна 6250 26.09.2014 Алматы
16 0 20.04.2024 Шалай Елизавета Игоревна 7435 11.03.2014 Алматы
17 0 21.04.2024 Ермағанбет Диана Айдосқызы 6521 12.03.2015 Алматы
18 0 21.04.2024 Ыбырайым Анель 7065 02.01.2014 Алматы
19 0 22.04.2024 Сейсембай Сания Батырбеккызы 7064 01.04.2015 Алматы
20 0 22.04.2024 Мырзакулова Сана Ерболовна 6276 25.06.2015 Алматы
21 0 24.04.2024 Мұратбек Балкис Біржанқызы 6201 05.09.2014 Алматы
22 0 24.04.2024 Чернышова Дарья Даниловна 5227 12.08.2014 Алматы
23 0 24.04.2024 Ахметбекова Айша Русланқызы 6532 21.05.2015 Астана
24 0 25.04.2024 Сковроньска Данеля ЛукашҚызы 7358 11.08.2015 Алматы
25 0 25.04.2024 Өтебаева Дария Бейбіткызы 6909 11.06.2014 Алматы
26 0 25.04.2024 Новикова Кира Юрьевна 6648 23.05.2015 Алматы
27 0 26.04.2024 Калшабекова Айшвария Берікқызы 7159 12.10.2014 Шымкент
28 0 27.04.2024 Қанатқызы Інжу 6160 27.12.2015 Алматы
29 0 02.05.2024 Алиқызы Аймира 6251 22.08.2015 Алматы
30 0 06.05.2024 Бауржан Сафия Ерболқызы 5865 17.08.2015 Алматы
31 0 07.05.2024 Кадирхан Зарина Алмазовна 6986 26.03.2015 Астана
32 0 08.05.2024 Сансызбаева Айрис Фархатовна 6404 19.01.2014 Алматы
33 0 10.05.2024 Салғара Сара Ерденқызы 7327 19.08.2014 Алматы
34 0 14.05.2024 Лабодовская Ангелина Сергеевна 6706 04.06.2014 Алматы
35 0 14.05.2024 Кузьменко Алисия Дмитриевна 7605 07.10.2014 Алматы
36 0 14.05.2024 Ғабиден Ділда Арсенқызы 7702 19.09.2015 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 10 23.04.2024 Дитц Полина Витальевна 6381 20.04.2015 Алматы отказ от 06/05/2024
2 1 21.04.2024 Арыстан Дамели Ерназаркызы 6326 21.05.2015 Алматы отказ от 14/05/2024
3 0 19.04.2024 Кан Елизавета Владимировна 6978 28.03.2014 Алматы отказ от 15/05/2024
4 0 19.04.2024 Нурмаганбетова Линара Куатовна 6215 19.09.2015 Алматы отказ от 13/05/2024
5 0 19.04.2024 Әбдімәлік Дана Мұратқызы 6566 22.04.2015 Алматы отказ от 15/05/2024
6 0 19.04.2024 Мулдашева Рамина Тимуровна 6911 11.09.2014 Алматы отказ от 10/05/2024
7 0 21.04.2024 Базарбай Тина Нуртулегенкызы 7638 05.11.2014 Астана отказ от 21/04/2024
8 0 23.04.2024 Касымгалиева Аружан Серікханқызы 7079 20.03.2014 Алматы отказ от 13/05/2024
9 0 23.04.2024 Сорокатая Ева Сергеевна 6898 11.12.2015 Алматы отказ от 15/05/2024
10 0 02.05.2024 Мажитаева Инесса Темировна 7511 13.06.2014 Алматы отказ от 14/05/2024
11 0 09.05.2024 Таишева Амина Амангалиевна 6901 22.04.2015 Алматы отказ от 15/05/2024

* Расписание

Сетки

* Файл сеток для данного турнира пока не загружен
* Файл сеток для данного турнира пока не загружен

Сетки new

Жасыл доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 18.05.2024 (сн) — 19.05.2024 (жс)

1/16
1
Сорокин М. Д.
17
Айдарбек Н. Ш.
13
Кронгарт Э. А.
10
Мусин М. М.
4:0 4:0
5
Шакуля Р. К.
6
Тұрлыбек Е. Ж.
9
Мусали Р. Р.
11
Ким В. Ю.
3
Куренков Р. Т.
4
Боков Р. К.
16
Дуболазов Д. А.
15
Кененбаев Н. Б.
7
Мубарак А. Р.
8
Коберидзе И. Д.
14
Сүлеймен А. О.
12
Бауыржан Т. С.
2
Ибрагимов Ф. Ф.
1/8
1
Сорокин М. Д.
17
Айдарбек Н. Ш.
4:0 4:0
10
Мусин М. М.
5
Шакуля Р. К.
4:0 4:0
6
Тұрлыбек Е. Ж.
9
Мусали Р. Р.
4:0 4:0
11
Ким В. Ю.
3
Куренков Р. Т.
4:2 4:0
4
Боков Р. К.
16
Дуболазов Д. А.
4:2 5:3
15
Кененбаев Н. Б.
7
Мубарак А. Р.
4:2 3:5 7:5
8
Коберидзе И. Д.
14
Сүлеймен А. О.
4:0 4:0
12
Бауыржан Т. С.
2
Ибрагимов Ф. Ф.
4:0 4:0
1/4
1
Сорокин М. Д.
10
Мусин М. М.
4:2 4:1
9
Мусали Р. Р.
3
Куренков Р. Т.
2:4 4:2 7:3
16
Дуболазов Д. А.
7
Мубарак А. Р.
4:1 4:0
8
Коберидзе И. Д.
2
Ибрагимов Ф. Ф.
5:4 (8:6) 4:1
Полуфинал
10
Мусин М. М.
9
Мусали Р. Р.
4:1 4:0
16
Дуболазов Д. А.
8
Коберидзе И. Д.
4:5 (3:7) 4:1 7:2
За 1-е место
10
Мусин М. М.
8
Коберидзе И. Д.
4:1 4:2
За 3-е место
9
Мусали Р. Р.
16
Дуболазов Д. А.
4:0 4:2

5-8

5-8
1
Сорокин М. Д.
3
Куренков Р. Т.
4:1
7
Мубарак А. Р.
2
Ибрагимов Ф. Ф.
4:1
За 5-6 место
1
Сорокин М. Д.
2
Ибрагимов Ф. Ф.
4:2
За 7-8 место
3
Куренков Р. Т.
7
Мубарак А. Р.
4:0

9-16

9-16
17
Айдарбек Н. Ш.
5
Шакуля Р. К.
4:0
6
Тұрлыбек Е. Ж.
11
Ким В. Ю.
4:1
4
Боков Р. К.
15
Кененбаев Н. Б.
14
Сүлеймен А. О.
12
Бауыржан Т. С.
4:0
9-12
17
Айдарбек Н. Ш.
11
Ким В. Ю.
4:0
15
Кененбаев Н. Б.
12
Бауыржан Т. С.
4:0
За 9-10 место
17
Айдарбек Н. Ш.
12
Бауыржан Т. С.
4:2
За 11-12 место
11
Ким В. Ю.
15
Кененбаев Н. Б.
4:1

13-16

13-16
5
Шакуля Р. К.
6
Тұрлыбек Е. Ж.
5:3
4
Боков Р. К.
14
Сүлеймен А. О.
За 13-14 место
5
Шакуля Р. К.
14
Сүлеймен А. О.
4:0
За 14-16 место
6
Тұрлыбек Е. Ж.
4
Боков Р. К.

17-32

17-32
13
Кронгарт Э. А.
17-24
13
Кронгарт Э. А.
17-20
13
Кронгарт Э. А.
За 17-18 место
13
Кронгарт Э. А.
За 19-20 место

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Квасов Андрей Николаевич
Главный судья: Кузнецова Алёна Евгеньевна
Жасыл доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 18.05.2024 (сн) — 19.05.2024 (жс)

1/16
1
Калтенова С. Е.
19
Өтебаева Д. Б.
13
Шалай Е. И.
5:4 (7:5) 4:0
12
Потапова К. М.
24
Салғара С. Е.
4:0 4:1
23
Сансызбаева А. Ф.
8
Филинская Д. А.
4:2 4:1
5
Ерік А. Ғ.
26
Кузьменко А. Д.
21
Калшабекова А. Б.
27
Ғабиден Д. А.
11
Керім А.
4:1 4:1
4
Константинова А. А.
3
Ниязбекова Н. Ж.
14
Ермағанбет Д. А.
16
Мырзакулова С. Е.
4:1 4:2
10
Гренбьерг К. П.
22
Қанатқызы І.
4:2 4:0
9
Талғат Д. З.
6
Асхат А.
4:2 4:0
7
Жулушева С. С.
18
Чернышова Д. Д.
4:1 4:1
17
Мұратбек Б. Б.
15
Ыбырайым А.
4:2 2:4 10:8
20
Новикова К. Ю.
25
Лабодовская А. С.
4:0 4:1
2
Сарсеева С. Н.
1/8
1
Калтенова С. Е.
19
Өтебаева Д. Б.
5:3 5:3
12
Потапова К. М.
8
Филинская Д. А.
4:0 4:2
5
Ерік А. Ғ.
21
Калшабекова А. Б.
4:2 4:1
11
Керім А.
4
Константинова А. А.
4:2 4:2
3
Ниязбекова Н. Ж.
14
Ермағанбет Д. А.
5:3 4:2
22
Қанатқызы І.
9
Талғат Д. З.
4:0 4:0
18
Чернышова Д. Д.
17
Мұратбек Б. Б.
4:0 4:0
20
Новикова К. Ю.
2
Сарсеева С. Н.
4:1 0:4 7:2
1/4
1
Калтенова С. Е.
12
Потапова К. М.
4:0 4:2
5
Ерік А. Ғ.
4
Константинова А. А.
2:4 5:3 7:5
3
Ниязбекова Н. Ж.
9
Талғат Д. З.
4:1 5:3
18
Чернышова Д. Д.
2
Сарсеева С. Н.
4:0 5:4 (7:3)
Полуфинал
12
Потапова К. М.
5
Ерік А. Ғ.
4:1 4:1
3
Ниязбекова Н. Ж.
18
Чернышова Д. Д.
4:0 5:3
За 1-е место
12
Потапова К. М.
18
Чернышова Д. Д.
5:3 4:0
За 3-е место
5
Ерік А. Ғ.
3
Ниязбекова Н. Ж.

5-8

5-8
1
Калтенова С. Е.
4
Константинова А. А.
5:3
9
Талғат Д. З.
2
Сарсеева С. Н.
5:3
За 5-6 место
1
Калтенова С. Е.
2
Сарсеева С. Н.
4:2
За 7-8 место
4
Константинова А. А.
9
Талғат Д. З.
4:0

9-16

9-16
19
Өтебаева Д. Б.
8
Филинская Д. А.
4:2
21
Калшабекова А. Б.
11
Керім А.
4:2
14
Ермағанбет Д. А.
22
Қанатқызы І.
4:0
17
Мұратбек Б. Б.
20
Новикова К. Ю.
4:0
9-12
8
Филинская Д. А.
11
Керім А.
4:0
14
Ермағанбет Д. А.
20
Новикова К. Ю.
4:1
За 9-10 место
8
Филинская Д. А.
14
Ермағанбет Д. А.
4:2
За 11-12 место
11
Керім А.
20
Новикова К. Ю.
4:0

13-16

13-16
19
Өтебаева Д. Б.
21
Калшабекова А. Б.
22
Қанатқызы І.
17
Мұратбек Б. Б.
За 13-14 место
19
Өтебаева Д. Б.
22
Қанатқызы І.
5:3
За 14-16 место
21
Калшабекова А. Б.
17
Мұратбек Б. Б.

17-32

17-32
13
Шалай Е. И.
24
Салғара С. Е.
23
Сансызбаева А. Ф.
4:1
26
Кузьменко А. Д.
27
Ғабиден Д. А.
16
Мырзакулова С. Е.
10
Гренбьерг К. П.
6
Асхат А.
4:0
7
Жулушева С. С.
15
Ыбырайым А.
4:0
25
Лабодовская А. С.
17-24
13
Шалай Е. И.
23
Сансызбаева А. Ф.
4:0
26
Кузьменко А. Д.
27
Ғабиден Д. А.
16
Мырзакулова С. Е.
6
Асхат А.
5:3
7
Жулушева С. С.
25
Лабодовская А. С.
4:1
17-20
23
Сансызбаева А. Ф.
27
Ғабиден Д. А.
4:0
6
Асхат А.
7
Жулушева С. С.
4:0
За 17-18 место
23
Сансызбаева А. Ф.
6
Асхат А.
4:1
За 19-20 место
27
Ғабиден Д. А.
7
Жулушева С. С.
4:0

21-24

21-24
13
Шалай Е. И.
26
Кузьменко А. Д.
16
Мырзакулова С. Е.
25
Лабодовская А. С.
4:2
За 21-22 место
13
Шалай Е. И.
16
Мырзакулова С. Е.
За 23-24 место
26
Кузьменко А. Д.
25
Лабодовская А. С.

25-32

25-32
24
Салғара С. Е.
10
Гренбьерг К. П.
15
Ыбырайым А.
25-28
24
Салғара С. Е.
10
Гренбьерг К. П.
15
Ыбырайым А.
4:0
За 25-26 место
24
Салғара С. Е.
15
Ыбырайым А.
4:0
За 27-28 место
10
Гренбьерг К. П.

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Квасов Андрей Николаевич
Главный судья: Кузнецова Алёна Евгеньевна

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5597 Мусин Матвей Максимович 10.07.2015 Алматы 1 0
2 6371 Коберидзе Ираклий Давидович 19.05.2015 Алматы 2 0
3 6382 Мусали Рахман Али Рауанулы 31.07.2015 Алматы 3 0
4 6373 Дуболазов Давид Александрович 15.06.2015 Алматы 4
5 6010 Сорокин Макар Дмитриевич 10.04.2014 Алматы 5 0
6 6708 Ибрагимов Фатих Фуркатович 03.02.2014 Алматы 6 0
7 7067 Куренков Ролан Тимурович 03.06.2015 Алматы 7 0
8 6535 Мубарак Алмат Русланулы 05.09.2015 Алматы 8
9 6912 Айдарбек Нурали Шериулы 23.09.2015 Алматы 9
10 6910 Бауыржан Тамерлан Сакенулы 07.07.2014 Алматы 10
11 7252 Кененбаев Нуртай Болотбекович 21.10.2014 Алматы 11 0
12 6900 Ким Владислав Юрьевич 27.10.2015 Алматы 12
13 6290 Шакуля Родион Константинович 27.05.2014 Алматы 13
14 7531 Сулеймен Айбатыр Олжасулы 23.09.2015 Алматы 14
15 7157 Турлыбек Ерсултан Жасуланулы 12.05.2014 Алматы 15
16 5870 Боков Ролан Константинович 20.11.2015 Алматы 16 0
17 7087 Кронгарт Эрик Артемович 25.05.2014 Алматы 17
* Количество игроков: 17
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5227 Чернышова Дарья Даниловна 12.08.2014 Алматы 1 0
2 6250 Потапова Каролина Максимовна 26.09.2014 Алматы 2 0
3 6894 Ерик Айым Ганикызы 07.09.2015 Алматы 3
4 6571 Ниязбекова Назира Жаслановна 27.11.2014 Алматы 4 0
5 6461 Сарсеева Самира Нурлановна 17.08.2014 Алматы 5 0
6 5900 Калтенова София Елжасовна 24.12.2014 Алматы 6 0
7 6474 Талгат Дария Зуфаровна 10.05.2015 Алматы 7 0
8 6815 Константинова Арина Александровна 08.10.2014 Алматы 8 0
9 6521 Ермаганбет Диана Айдоскызы 12.03.2015 Алматы 9
10 6672 Филинская Дарья Алексеевна 25.10.2014 Алматы 10 0
11 6648 Новикова Кира Юрьевна 23.05.2015 Алматы 11
12 6820 Керим Айзере Бауыржановна 08.06.2014 Алматы 12
13 6909 Утебаева Дария Бейбитовна 11.06.2014 Алматы 13
14 6160 Канаткызы Инжу 27.12.2015 Алматы 14
15 7159 Калшабекова Айшвария Бериковна 12.10.2014 Шымкент 16
16 6201 Муратбек Балкис Биржанкызы 05.09.2014 Алматы 16
17 6905 Асхат Айзия 15.11.2015 Алматы 17
18 6404 Сансызбаева Айрис Фархатовна 19.01.2014 Алматы 18
19 6730 Жулушева София Сериковна 25.12.2015 Алматы 19 0
20 7702 Габиден Дильда Арсеновна 19.09.2015 Алматы 20
21 7435 Шалай Елизавета Игоревна 11.03.2014 Алматы 21
22 6276 Мырзакулова Сана Ерболовна 25.06.2015 Алматы 22
23 6706 Лабодовская Ангелина Сергеевна 04.06.2014 Алматы 23
24 7605 Кузьменко Алисия Дмитриевна 07.10.2014 Алматы 24
25 7065 Ыбырайым Анель 02.01.2014 Алматы 25
26 7327 Салгара Сара Ерденкызы 19.08.2014 Алматы 26
27 6931 Гренбьерг Камила Павловна 07.03.2014 Алматы 27
* Количество игроков: 27

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер