Теннис 10-ға дейін



Қызғылт сары доп

Алматы, ТЦ "Эйс"
Қызғылт сары доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128

* Положение

Қызғылт сары доп
Период проведения ОТ: 25.05.2024 (сн) — 26.05.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АФ РОО "Федерация тенниса" / Алматы
727 2626911
a.kvassov@ktf.kz
Место проведения
ТЦ "Эйс"
Алматы, ,
727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66
tc-ace@mail.ru
Директор турнира
Квасов Андрей Николаевич
727 3858885, +7 (777) 378-75-87
a.kvassov@ktf.kz
Главный судья
Кузнецова Алёна Евгеньевна
+77472364466
alena.kz.98@mail.ru
Участники турнира
orange 8-9
Размер сетки
Основной турнир:

Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты

Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
8000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
21.05.2024 (сс)
Последний день отказа
2024-05-22 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 24.05.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Барлық орындарды ұтыс ойынымен жетілдірілген олимпиадалық жүйе
Негізгі турнирдің барлық матчтары 6 ойынға дейінгі 1-ші жиынтықтан тұрады (6/6 есебімен жиынтықта 7 ұпайға дейін галстук ойналады). Сет бойынша 1/1 есебімен ойыншылар 7 ұпайға дейін галстук ойнайды.
Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (жиынтықта 4/4 есебімен 7 ұпайға дейін галстук ойналады), тек үшінші-төртінші орын матчынан басқа, ол да ойналады.негізгі турнирдің барлық матчтары. 
Негізгі және қосымша турнирдің барлық матчтарында 40/40 есебімен шешуші ұпай ойнатылады, қабылдаушы қабылдау алаңын таңдай алады
Обеспечение

Төрешілік, доп, су, дәрігер

Условия финансирования

Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалы өз мойнына алады

Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді

Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері Алматы қаласы "теннис федерациясы" РҚБ филиалының естелік дипломдарымен және медальдарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Алматы Телефон: 727 2626911
Факс: E-mail: a.kvassov@ktf.kz
* Директор: Квасов Андрей Николаевич (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Квасов Андрей Николаевич 727 3858885, +7 (777) 378-75-87 a.kvassov@ktf.kz
* Главный судья Кузнецова Алёна Евгеньевна +77472364466 alena.kz.98@mail.ru

* Арена

ТЦ "Эйс"

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 90+150
Телефон: 727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66 Факс: E-mail: tc-ace@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 26.04.2024 Кадауов Эмиль Бауыржанович 6904 28.04.2016 Алматы
2 0 28.04.2024 Пак Артур Аркадьевич 7538 03.03.2016 Алматы
3 0 28.04.2024 Сүлеймен Айбатыр Олжасұлы 7531 23.09.2015 Алматы
4 0 29.04.2024 Шамырканов Қасым Бакытович 7545 26.08.2016 Алматы
5 0 29.04.2024 Саймудинов Даниль Рустамович 6952 15.12.2015 Алматы
6 3 29.04.2024 Боков Ролан Константинович 5870 20.11.2015 Алматы
7 3 01.05.2024 Куренков Ролан Тимурович 7067 03.06.2015 Алматы
8 0 03.05.2024 Угай Максим Павелулы 6858 09.01.2016 Алматы
9 0 07.05.2024 Черкасов Кирилл Станиславович 7465 29.11.2016 Алматы
10 0 09.05.2024 Захир-Уд-Дин Белал - 6865 21.09.2016 Алматы
11 0 10.05.2024 Ким Владислав Юрьевич 6900 27.10.2015 Алматы
12 0 10.05.2024 Темирханов Алидар Адлетулы 6845 23.10.2015 Алматы
13 0 11.05.2024 Айдарбек Нұрәлі Шеріұлы 6912 23.09.2015 Алматы
14 0 11.05.2024 Шептунов Даниил Дмитриевич 7615 04.05.2015 Алматы
15 0 11.05.2024 Рахымберген Айсұлтан Серікжанұлы 7612 09.09.2015 Алматы
16 0 12.05.2024 Уваров Виктор Денисович 6403 16.02.2017 Алматы
17 0 12.05.2024 Кузьменко Максим Сергеевич 6402 16.02.2016 Алматы
18 0 14.05.2024 Когай Александр Андреевич 7603 03.11.2015 Алматы
19 2 16.05.2024 Хамитов Амре Сайранович 6386 18.03.2015 Астана
20 0 16.05.2024 Маулетов Мирлан Жасланович 7487 17.04.2017 Алматы
21 0 19.05.2024 Акжалов Богдан Сергеевич 7708 29.10.2015 Алматы
22 0 20.05.2024 Толоконников Ефим Евгеньевич 7751 22.04.2015 Алматы
23 0 21.05.2024 Жұбай Әли Нұржанұлы 6487 03.03.2015 Кызылорда
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Налибеков Дамир Даниярулы 7312 26.02.2016 Алматы
2 0 00.00.0000 Жапсарбай Ануар Айбарұлы 7340 29.08.2015 Алматы
3 0 00.00.0000 Алексеев Константин Юльевич 7697 07.04.2015 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 27.04.2024 Мамышев Мухаммад Мугданович 6473 06.05.2015 Астана отказ от 20/05/2024
2 19 02.05.2024 Шобидинов Марсель Умидович 6434 14.10.2015 Алматы отказ от 07/05/2024
3 0 04.05.2024 Ибраемов Омар Рустемулы 7536 26.04.2016 Актобе отказ от 14/05/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 26.04.2024 Ерік Айым Ғаниқызы 6894 07.09.2015 Алматы
2 0 26.04.2024 Жаукеева Інжу Санжарқызы 6255 09.09.2016 Алматы
3 0 26.04.2024 Нурмаганбетова Линара Куатовна 6215 19.09.2015 Алматы
4 0 26.04.2024 Юсупова Алана Рамазановна 6285 09.12.2016 Алматы
5 0 26.04.2024 Аманбаева Жамиля Еркебулановна 7112 11.08.2016 Алматы
6 0 27.04.2024 Жулушева София Сериковна 6730 25.12.2015 Алматы
7 0 28.04.2024 Хаким Аиша Ұланқызы 6483 29.02.2016 Алматы
8 4 28.04.2024 Жусабек Айлин Ертайкызы 6882 01.12.2015 Астана
9 0 30.04.2024 Павловская София Павловна 7390 15.09.2015 Талдыкорган
10 0 01.05.2024 Амирова Алуа Рашидовна 6417 20.02.2015 Алматы
11 0 02.05.2024 Тасмагамбетова Зере Олжаскызы 7674 01.03.2016 Алматы
12 0 04.05.2024 Ергешева Севара Алишеровна 7579 22.02.2016 Алматы
13 0 06.05.2024 Амантаева Нагима Алихановна 7295 31.01.2016 Алматы
14 0 07.05.2024 Сорокатая Ева Сергеевна 6898 11.12.2015 Алматы
15 0 09.05.2024 Ахметова Амира Тимуровна 6995 21.02.2016 Алматы
16 0 10.05.2024 Жанбырбаева Раяна Жандосқызы 7186 02.05.2016 Актобе
17 0 10.05.2024 Губарева Эмилия Александровна 7328 15.02.2016 Алматы
18 0 11.05.2024 Нурсеитова Алия Дамировна 7629 29.08.2016 Алматы
19 0 11.05.2024 Беспалова Ника Игоревна 6297 10.12.2015 Алматы
20 0 11.05.2024 Біржанова Джалилла Болатқызы 7296 16.09.2016 Караганда
21 0 13.05.2024 Басова Полина Антоновна 6939 10.06.2016 Алматы
22 0 13.05.2024 Назарчук Полина Константиновна 6934 11.08.2015 Астана
23 0 13.05.2024 Ғабиден Ділда Арсенқызы 7702 19.09.2015 Алматы
24 0 14.05.2024 Салимбаева Ашадийя Дулатқызы 6783 01.02.2016 Алматы
25 0 14.05.2024 Назарова Амели Чингизовна 6645 26.01.2016 Алматы
26 0 16.05.2024 Рахимжанова Юлия 7298 24.07.2016 Алматы
27 0 16.05.2024 Кадирхан Зарина Алмазовна 6986 26.03.2015 Астана
28 0 18.05.2024 Жалиддун Аниса Мадиярқызы 7275 05.09.2015 Астана
29 0 18.05.2024 Қанатқызы Інжу 6160 27.12.2015 Алматы
30 0 19.05.2024 Қаиржан Малика Ерікқызы 7635 01.12.2015 Алматы
31 0 20.05.2024 Алиқызы Аймира 6251 22.08.2015 Алматы
32 0 20.05.2024 Талғат Тоғжан Асхатқызы 7747 15.04.2015 Астана
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Бердикулова Адель Бакдаулетовна 7677 16.04.2015 Алматы
2 0 00.00.0000 Бекайдар Адия Қайратқызы 7671 03.03.2015 Алматы
3 0 00.00.0000 Сергеева Наима Артуровна 7686 11.08.2015 Алматы
4 0 00.00.0000 Аманкельди Аиша Куанышбеккызы 7688 03.10.2015 Алматы
5 0 00.00.0000 Жакина Мансура Сериковна 7739 02.02.2015 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 26.04.2024 Талғат Дария Зуфарқызы 6474 10.05.2015 Алматы отказ от 28/04/2024
2 0 28.04.2024 Асхат Айзия 6905 15.11.2015 Алматы отказ от 22/05/2024

* Расписание

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 25.05.2024 (сн) — 26.05.2024 (жс)

1/16
1
Кадауов Э. Б.
17
Жұбай Ә. Н.
16
Толоконников Е. Е.
6:3
9
Темирханов А. А.
8
Захир-Уд-Дин Б. -.
5
Саймудинов Д. Р.
12
Рахымберген А. С.
13
Уваров В. Д.
20
Алексеев К. Ю.
6:0
4
Шамырканов Қ. Б.
3
Сүлеймен А. О.
19
Жапсарбай А. А.
14
Кузьменко М. С.
7:5
11
Шептунов Д. Д.
6
Угай М. П.
7
Черкасов К. С.
10
Айдарбек Н. Ш.
15
Маулетов М. Ж.
18
Налибеков Д. Д.
6:0
2
Пак А. А.
1/8
1
Кадауов Э. Б.
17
Жұбай Ә. Н.
6:1
9
Темирханов А. А.
8
Захир-Уд-Дин Б. -.
6:3
5
Саймудинов Д. Р.
12
Рахымберген А. С.
6:2
13
Уваров В. Д.
4
Шамырканов Қ. Б.
6:1
3
Сүлеймен А. О.
19
Жапсарбай А. А.
6:4
11
Шептунов Д. Д.
6
Угай М. П.
6:0
7
Черкасов К. С.
10
Айдарбек Н. Ш.
6:0
18
Налибеков Д. Д.
2
Пак А. А.
6:2
1/4
1
Кадауов Э. Б.
9
Темирханов А. А.
6:0
5
Саймудинов Д. Р.
13
Уваров В. Д.
6:2
19
Жапсарбай А. А.
6
Угай М. П.
6:0
10
Айдарбек Н. Ш.
18
Налибеков Д. Д.
6:0
Полуфинал
1
Кадауов Э. Б.
13
Уваров В. Д.
6:2
6
Угай М. П.
10
Айдарбек Н. Ш.
6:3
За 1-е место
1
Кадауов Э. Б.
10
Айдарбек Н. Ш.
6:4
За 3-е место
13
Уваров В. Д.
6
Угай М. П.
6:2

5-8

5-8
9
Темирханов А. А.
5
Саймудинов Д. Р.
4:0
19
Жапсарбай А. А.
18
Налибеков Д. Д.
4:0
За 5-6 место
5
Саймудинов Д. Р.
18
Налибеков Д. Д.
5:3
За 7-8 место
9
Темирханов А. А.
19
Жапсарбай А. А.
4:2

9-16

9-16
17
Жұбай Ә. Н.
8
Захир-Уд-Дин Б. -.
4:1
12
Рахымберген А. С.
4
Шамырканов Қ. Б.
4:0
3
Сүлеймен А. О.
11
Шептунов Д. Д.
4:2
7
Черкасов К. С.
2
Пак А. А.
5:3
9-12
17
Жұбай Ә. Н.
4
Шамырканов Қ. Б.
4:1
3
Сүлеймен А. О.
7
Черкасов К. С.
4:0
За 9-10 место
17
Жұбай Ә. Н.
7
Черкасов К. С.
4:2
За 11-12 место
4
Шамырканов Қ. Б.
3
Сүлеймен А. О.
4:0

13-16

13-16
8
Захир-Уд-Дин Б. -.
12
Рахымберген А. С.
4:2
11
Шептунов Д. Д.
2
Пак А. А.
4:1
За 13-14 место
12
Рахымберген А. С.
2
Пак А. А.
4:0
За 14-16 место
8
Захир-Уд-Дин Б. -.
11
Шептунов Д. Д.
4:0

17-32

17-32
16
Толоконников Е. Е.
20
Алексеев К. Ю.
14
Кузьменко М. С.
15
Маулетов М. Ж.
17-24
16
Толоконников Е. Е.
20
Алексеев К. Ю.
14
Кузьменко М. С.
15
Маулетов М. Ж.
17-20
16
Толоконников Е. Е.
20
Алексеев К. Ю.
4:1
14
Кузьменко М. С.
15
Маулетов М. Ж.
4:2
За 17-18 место
20
Алексеев К. Ю.
15
Маулетов М. Ж.
5:4 (7:0)
За 19-20 место
16
Толоконников Е. Е.
14
Кузьменко М. С.
4:0

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Квасов Андрей Николаевич
Главный судья: Кузнецова Алёна Евгеньевна
Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 25.05.2024 (сн) — 26.05.2024 (жс)

1/32
1
Ерік А. Ғ.
33
Бердикулова А. Б.
32
Бекайдар А. Қ.
6:1
17
Беспалова Н. И.
16
Нурсеитова А. Д.
9
Тасмагамбетова З. О.
24
Рахимжанова Ю.
25
Кадирхан З. А.
8
Амирова А. Р.
5
Аманбаева Ж. Е.
28
Алиқызы А.
21
Ғабиден Д. А.
12
Сорокатая Е. С.
13
Ахметова А. Т.
20
Назарчук П. К.
29
Талғат Т. А.
4
Юсупова А. Р.
3
Нурмаганбетова Л. К.
30
Жакина М. С.
19
Басова П. А.
14
Жанбырбаева Р. Ж.
11
Амантаева Н. А.
22
Салимбаева А. Д.
27
Қаиржан М. Е.
6
Хаким А. Ұ.
7
Павловская С. П.
26
Жалиддун А. М.
23
Назарова А. Ч.
10
Ергешева С. А.
15
Губарева Э. А.
18
Біржанова Д. Б.
31
Аманкельди А. К.
34
Сергеева Н. А.
7:5
2
Жаукеева І. С.
1/16
1
Ерік А. Ғ.
32
Бекайдар А. Қ.
6:1
17
Беспалова Н. И.
16
Нурсеитова А. Д.
6:0
9
Тасмагамбетова З. О.
24
Рахимжанова Ю.
6:4
25
Кадирхан З. А.
8
Амирова А. Р.
6:1
5
Аманбаева Ж. Е.
28
Алиқызы А.
6:4
21
Ғабиден Д. А.
12
Сорокатая Е. С.
6:0
13
Ахметова А. Т.
20
Назарчук П. К.
6:0
29
Талғат Т. А.
4
Юсупова А. Р.
6:0
3
Нурмаганбетова Л. К.
30
Жакина М. С.
6:0
19
Басова П. А.
14
Жанбырбаева Р. Ж.
6:0
11
Амантаева Н. А.
22
Салимбаева А. Д.
6:1
27
Қаиржан М. Е.
6
Хаким А. Ұ.
6:0
7
Павловская С. П.
26
Жалиддун А. М.
6:3
23
Назарова А. Ч.
10
Ергешева С. А.
6:2
15
Губарева Э. А.
18
Біржанова Д. Б.
6:2
34
Сергеева Н. А.
2
Жаукеева І. С.
6:4
1/8
1
Ерік А. Ғ.
17
Беспалова Н. И.
6:3
24
Рахимжанова Ю.
8
Амирова А. Р.
6:0
28
Алиқызы А.
12
Сорокатая Е. С.
6:2
20
Назарчук П. К.
4
Юсупова А. Р.
6:2
3
Нурмаганбетова Л. К.
19
Басова П. А.
6:4
22
Салимбаева А. Д.
6
Хаким А. Ұ.
6:0
7
Павловская С. П.
23
Назарова А. Ч.
7:5
18
Біржанова Д. Б.
34
Сергеева Н. А.
6:2
1/4
1
Ерік А. Ғ.
8
Амирова А. Р.
6:0
28
Алиқызы А.
20
Назарчук П. К.
6:0
3
Нурмаганбетова Л. К.
6
Хаким А. Ұ.
6:3
23
Назарова А. Ч.
18
Біржанова Д. Б.
6:0
Полуфинал
1
Ерік А. Ғ.
20
Назарчук П. К.
6:1
3
Нурмаганбетова Л. К.
18
Біржанова Д. Б.
6:2
За 1-е место
20
Назарчук П. К.
3
Нурмаганбетова Л. К.
6:4
За 3-е место
1
Ерік А. Ғ.
18
Біржанова Д. Б.
7:6 (13:11)

5-8

5-8
8
Амирова А. Р.
28
Алиқызы А.
6
Хаким А. Ұ.
23
Назарова А. Ч.
4:0
За 5-6 место
8
Амирова А. Р.
6
Хаким А. Ұ.
4:0
За 7-8 место
28
Алиқызы А.
23
Назарова А. Ч.

9-16

9-16
17
Беспалова Н. И.
24
Рахимжанова Ю.
4:1
12
Сорокатая Е. С.
4
Юсупова А. Р.
4:0
19
Басова П. А.
22
Салимбаева А. Д.
4:1
7
Павловская С. П.
34
Сергеева Н. А.
4:1
9-12
17
Беспалова Н. И.
4
Юсупова А. Р.
5:3
19
Басова П. А.
7
Павловская С. П.
4:0
За 9-10 место
17
Беспалова Н. И.
19
Басова П. А.
4:0
За 11-12 место
4
Юсупова А. Р.
7
Павловская С. П.
4:0

13-16

13-16
24
Рахимжанова Ю.
12
Сорокатая Е. С.
22
Салимбаева А. Д.
34
Сергеева Н. А.
4:1
За 13-14 место
12
Сорокатая Е. С.
22
Салимбаева А. Д.
4:0
За 14-16 место
24
Рахимжанова Ю.
34
Сергеева Н. А.

17-32

17-32
32
Бекайдар А. Қ.
16
Нурсеитова А. Д.
4:1
9
Тасмагамбетова З. О.
25
Кадирхан З. А.
5
Аманбаева Ж. Е.
21
Ғабиден Д. А.
4:0
13
Ахметова А. Т.
29
Талғат Т. А.
4:0
30
Жакина М. С.
14
Жанбырбаева Р. Ж.
4:2
11
Амантаева Н. А.
27
Қаиржан М. Е.
4:2
26
Жалиддун А. М.
10
Ергешева С. А.
4:2
15
Губарева Э. А.
2
Жаукеева І. С.
4:1
17-24
32
Бекайдар А. Қ.
9
Тасмагамбетова З. О.
4:0
5
Аманбаева Ж. Е.
13
Ахметова А. Т.
5:4 (7:3)
14
Жанбырбаева Р. Ж.
11
Амантаева Н. А.
4:1
10
Ергешева С. А.
2
Жаукеева І. С.
4:0
17-20
32
Бекайдар А. Қ.
13
Ахметова А. Т.
4:0
11
Амантаева Н. А.
2
Жаукеева І. С.
За 17-18 место
13
Ахметова А. Т.
2
Жаукеева І. С.
4:2
За 19-20 место
32
Бекайдар А. Қ.
11
Амантаева Н. А.

21-24

21-24
9
Тасмагамбетова З. О.
5
Аманбаева Ж. Е.
14
Жанбырбаева Р. Ж.
10
Ергешева С. А.
4:0
За 21-22 место
5
Аманбаева Ж. Е.
10
Ергешева С. А.
5:4 (7:1)
За 23-24 место
9
Тасмагамбетова З. О.
14
Жанбырбаева Р. Ж.

25-32

25-32
16
Нурсеитова А. Д.
25
Кадирхан З. А.
21
Ғабиден Д. А.
29
Талғат Т. А.
4:1
30
Жакина М. С.
27
Қаиржан М. Е.
4:0
26
Жалиддун А. М.
15
Губарева Э. А.
4:1
25-28
16
Нурсеитова А. Д.
29
Талғат Т. А.
5:3
30
Жакина М. С.
26
Жалиддун А. М.
4:2
За 25-26 место
16
Нурсеитова А. Д.
26
Жалиддун А. М.
4:0
За 27-28 место
29
Талғат Т. А.
30
Жакина М. С.
4:2

29-32

29-32
25
Кадирхан З. А.
21
Ғабиден Д. А.
27
Қаиржан М. Е.
15
Губарева Э. А.
4:1
За 29-30 место
21
Ғабиден Д. А.
15
Губарева Э. А.
4:1
За 31-32 место
25
Кадирхан З. А.
27
Қаиржан М. Е.

33-64

33-64
33
Бердикулова А. Б.
31
Аманкельди А. К.
33-48
33
Бердикулова А. Б.
31
Аманкельди А. К.
33-40
33
Бердикулова А. Б.
31
Аманкельди А. К.
33-36
33
Бердикулова А. Б.
31
Аманкельди А. К.
За 33-34 место
33
Бердикулова А. Б.
31
Аманкельди А. К.
4:1
За 35-36 место

37-40

37-40
За 37-38 место
За 39-40 место

41-48

41-48
41-44
41-42
43-44

45-48

45-48
За 45-46 место
За 47-48 место

49-64

49-64
49-56
49-52
За 49-50 место
За 51-52 место

53-56

53-56
За 53-54 место
За 55-56 место

57-64

57-64
57-60
За 57-58 место
За 59-60 место

61-64

61-64
За 61-62 место
За 63-64 место
Директор турнира: Квасов Андрей Николаевич
Главный судья: Кузнецова Алёна Евгеньевна

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 6904 Кадауов Эмиль Бауыржанович 28.04.2016 Алматы 1
2 6912 Айдарбек Нурали Шериулы 23.09.2015 Алматы 2
3 6403 Уваров Виктор Денисович 16.02.2017 Алматы 3
4 6858 Угай Максим Павлович 09.01.2016 Алматы 4
5 6952 Саймудинов Даниль Рустамович 15.12.2015 Алматы 5
6 7312 Налибеков Дамир Даниярулы 26.02.2016 Алматы 6
7 7340 Жапсарбай Ануар Айбарулы 29.08.2015 Алматы 7
8 6845 Темирханов Алидар Адлетулы 23.10.2015 Алматы 8
9 7465 Черкасов Кирилл Станиславович 29.11.2016 Алматы 9
10 6487 Жубай Али Нуржанулы 03.03.2015 Кызылорда 10
11 7545 Шамырканов Касым Бакытович 26.08.2016 Алматы 11
12 7531 Сулеймен Айбатыр Олжасулы 23.09.2015 Алматы 12
13 7538 Пак Артур Аркадьевич 03.03.2016 Алматы 13
14 7612 Рахымберген Айсултан Серикжанулы 09.09.2015 Алматы 14
15 7615 Шептунов Даниил Дмитриевич 04.05.2015 Алматы 15
16 6865 Захир-Уд-Дин Белал - 21.09.2016 Алматы 16
17 7697 Алексеев Константин Юльевич 07.04.2015 Алматы 17
18 7487 Маулетов Мирлан Жасланович 17.04.2017 Алматы 18
19 6402 Кузьменко Максим Сергеевич 16.02.2016 Алматы 19
20 7751 Толоконников Ефим Евгеньевич 22.04.2015 Алматы 20
* Количество игроков: 20
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 6934 Назарчук Полина Константиновна 11.08.2015 Астана 1
2 6215 Нурмаганбетова Линара Куатовна 19.09.2015 Алматы 2 0
3 6894 Ерик Айым Ганикызы 07.09.2015 Алматы 3
4 7296 Биржанова Джалилла Булатовна 16.09.2016 Караганда 4
5 6483 Хаким Аиша Уланкызы 29.02.2016 Алматы 5
6 6417 Амирова Алуа Рашидовна 20.02.2015 Алматы 6
7 6645 Назарова Амели Чингизовна 26.01.2016 Алматы 7
8 6251 Аликызы Аймира 22.08.2015 Алматы 8 0
9 6939 Басова Полина Антоновна 10.06.2016 Алматы 9
10 6297 Беспалова Ника Игоревна 10.12.2015 Алматы 10
11 6285 Юсупова Алана Рамазановна 09.12.2016 Алматы 11
12 7390 Павловская София Павловна 15.09.2015 Талдыкорган 12
13 6898 Сорокатая Ева Сергеевна 11.12.2015 Алматы 13 0
14 6783 Салимбаева Ашадийя Дулатовна 01.02.2016 Алматы 14
15 7686 Сергеева Наима Артуровна 11.08.2015 Алматы 15
16 7298 Ибрагимова Ясмин Рустамовна 24.07.2016 Алматы 16
17 6995 Ахметова Амира Тимуровна 21.02.2016 Алматы 17
18 6255 Жаукеева Инжу Санжаровна 09.09.2016 Алматы 18
19 7671 Бекайдар Адия Кайраткызы 03.03.2015 Алматы 19
20 7295 Амантаева Нагима Алихановна 31.01.2016 Алматы 20
21 7112 Аманбаева Жамиля Еркебулановна 11.08.2016 Алматы 21
22 7579 Ергешева Севара Алишеровна 22.02.2016 Алматы 22
23 7186 Жанбырбаева Раяна Жандоскызы 02.05.2016 Актобе 23
24 7674 Тасмагамбетова Зере Олжасовна 01.03.2016 Алматы 24
25 7275 Жалиддун Аниса Мадияркызы 05.09.2015 Астана 25
26 7629 Нурсеитова Алия Дамировна 29.08.2016 Алматы 26
27 7739 Жакина Мансура Сериковна 02.02.2015 Алматы 27
28 7747 Талгат Тогжан Асхаткызы 15.04.2015 Астана 28
29 7702 Габиден Дильда Арсеновна 19.09.2015 Алматы 29
30 7328 Губарева Эмилия Александровна 15.02.2016 Алматы 30
31 7635 Каиржан Малика Ериковна 01.12.2015 Алматы 31
32 6986 Кадирхан Зарина Алмазовна 26.03.2015 Астана 32
33 7688 Аманкельди Аиша Куанышбековна 03.10.2015 Алматы 33
34 7677 Бердикулова Адель Бакдаулетовна 16.04.2015 Алматы 34
* Количество игроков: 34

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер