Теннис 10-ға дейін



Қызғылт сары доп

Алматы, Gorky Tennis Park
Қызғылт сары доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128

* Положение

Қызғылт сары доп
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Теннисный клуб "Gorky Tennis Park" / Алматы
727 3975337
info@gorky.kz
Место проведения
Gorky Tennis Park
Алматы, ,
727 397-53-37, 771 779-28-62
info@gorky.kz
Директор турнира
Шустер Вадим
Тел. +7 778 376 69 20
Главный судья
Тасыбекова Гульмира .
87014654757
early_flower@mail.ru
Участники турнира
orange 8-9
Размер сетки
Основной турнир:
Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
8000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
04.06.2024 (сс)
Последний день отказа
2024-06-05 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 07.06.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:00
Формат проведения
Барлық орындардың сызбасы бар жетілдірілген олимпиада жүйесі
Негізгі турнирдің барлық матчтары 6 ойынға дейін 1 сеттен тұрады (егер есеп 6/6 болса, сетте 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады). Сеттердегі есеп 1/1 болғанда, ойыншылар 7 ұпайға дейін тай-брейк ойнайды.
Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) 1-ші қысқартылған құрамнан 4 ойынға дейін ойналады (4/4 есебімен, тай-брейк 7 ұпайға дейін сетте ойналады), ойынды қоспағанда. негізгі турнирдің барлық матчтары сияқты ойналатын үшінші-төртінші орын үшін матч.
Ойындағы негізгі және қосымша турнирдің барлық матчтарында 40/40 есебімен шешуші ұпай ойналады, қабылдаушы сервисті алу үшін шаршыны таңдай алады.
 
Обеспечение
Су, доптар, төрешілер, дәрігер
Условия финансирования
Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды   «Gorky Tennis Park» өз мойнына алады
Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді
 
Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері  «Gorky Tennis Park»  естелік дипломдарымен, медальдарымен және сыйлықтарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Теннисный клуб "Gorky Tennis Park"

Қала: Алматы Телефон: 727 3975337
Факс: E-mail: info@gorky.kz
* Директор: Мазур Сергей Александрович

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Шустер Вадим Тел. +7 778 376 69 20
* Главный судья Тасыбекова Гульмира . 87014654757 early_flower@mail.ru

* Арена

Gorky Tennis Park

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 200
Телефон: 727 397-53-37, 771 779-28-62 Факс: 727 397-53-37 E-mail: info@gorky.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 10.05.2024 Сейлбай Бейбарыс Досжанұлы 6989 22.12.2015 Актобе
2 0 10.05.2024 Ким Владислав Юрьевич 6900 27.10.2015 Алматы
3 0 11.05.2024 Пак Артур Аркадьевич 7538 03.03.2016 Алматы
4 0 11.05.2024 Кадауов Эмиль Бауыржанович 6904 28.04.2016 Алматы
5 3 11.05.2024 Боков Ролан Константинович 5870 20.11.2015 Алматы
6 0 11.05.2024 Шамырканов Қасым Бакытович 7545 26.08.2016 Алматы
7 0 12.05.2024 Угай Максим Павелулы 6858 09.01.2016 Алматы
8 0 20.05.2024 Азимов Даниял Шарафутдинович 7516 09.11.2016 Астана
9 0 22.05.2024 Сүлеймен Айбатыр Олжасұлы 7531 23.09.2015 Алматы
10 0 23.05.2024 Сейсенбай Айсултан Маманулы 6534 08.10.2015 Астана
11 0 23.05.2024 Захир-Уд-Дин Белал - 6865 21.09.2016 Алматы
12 0 25.05.2024 Коньков Иван Сергеевич 6448 27.01.2015 Алматы
13 0 27.05.2024 Шакиров Танирберген Дауренович 6842 07.04.2015 Алматы
14 0 28.05.2024 Акжалов Богдан Сергеевич 7708 29.10.2015 Алматы
15 0 28.05.2024 Уваров Виктор Денисович 6403 16.02.2017 Алматы
16 12 01.06.2024 Соколовский Ян Юрьевич 6303 07.09.2015 Алматы
17 0 04.06.2024 Сериков Алинұр Бауыржанұлы 6920 13.04.2016 Шымкент
18 0 04.06.2024 Бақытұлы Нұрғиса 7344 16.09.2015 Алматы
19 0 04.06.2024 Жапсарбай Ануар Айбарұлы 7340 29.08.2015 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Айдарбек Нұрәлі Шеріұлы 6912 23.09.2015 Алматы
2 0 00.00.0000 Налибеков Дамир Даниярулы 7312 26.02.2016 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 10.05.2024 Темирханов Алидар Адлетулы 6845 23.10.2015 Алматы отказ от 04/06/2024
2 0 04.06.2024 Сұлтанбек Батыр Дарханұлы 7764 18.10.2015 Алматы отказ от 05/06/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 10.05.2024 Ломановская Маргарита Павловна 7585 09.10.2015 Алматы
2 0 10.05.2024 Жулушева София Сериковна 6730 25.12.2015 Алматы
3 0 10.05.2024 Амантаева Нагима Алихановна 7295 31.01.2016 Алматы
4 4 10.05.2024 Жусабек Айлин Ертайкызы 6882 01.12.2015 Астана
5 0 10.05.2024 Самажан Айлар Санжарқызы 6283 19.11.2015 Астана
6 0 11.05.2024 Юсупова Алана Рамазановна 6285 09.12.2016 Алматы
7 0 11.05.2024 Карасева Майя Евгеньевна 6836 15.07.2015 Алматы
8 0 11.05.2024 Беспалова Ника Игоревна 6297 10.12.2015 Алматы
9 0 12.05.2024 Аманбаева Жамиля Еркебулановна 7112 11.08.2016 Алматы
10 0 12.05.2024 Ергешева Севара Алишеровна 7579 22.02.2016 Алматы
11 0 12.05.2024 Асхат Айзия 6905 15.11.2015 Алматы
12 1 14.05.2024 Сорокатая Ева Сергеевна 6898 11.12.2015 Алматы
13 0 17.05.2024 Хаким Аиша Ұланқызы 6483 29.02.2016 Алматы
14 0 19.05.2024 Уалихан Інжу Медетқызы 6944 04.05.2015 Астана
15 0 19.05.2024 Павловская София Павловна 7390 15.09.2015 Талдыкорган
16 0 23.05.2024 Жаукеева Інжу Санжарқызы 6255 09.09.2016 Алматы
17 0 24.05.2024 Тоқтархан Амира Жайыққызы 7420 23.01.2016 Алматы
18 0 24.05.2024 Сулейменова Алиша Еркиновна 7282 15.12.2016 Алматы
19 0 24.05.2024 Аманкельди Аиша Куанышбеккызы 7688 03.10.2015 Алматы
20 0 24.05.2024 Қанатқызы Інжу 6160 27.12.2015 Алматы
21 0 25.05.2024 Бердикулова Адель Бакдаулетовна 7677 16.04.2015 Алматы
22 0 27.05.2024 Бекайдар Адия Қайратқызы 7671 03.03.2015 Алматы
23 0 27.05.2024 Рахимжанова Юлия 7298 24.07.2016 Алматы
24 0 27.05.2024 Алкамова Ирода Фарходовна 7008 15.01.2016 Алматы
25 0 28.05.2024 Осипова Екатерина Эдуардовна 7359 19.07.2016 Алматы
26 0 28.05.2024 Сабитқызы Сырғалым 7711 04.04.2016 Актобе
27 0 30.05.2024 Сергеева Наима Артуровна 7686 11.08.2015 Алматы
28 0 02.06.2024 Кадирхан Зарина Алмазовна 6986 26.03.2015 Астана
29 0 04.06.2024 Бауржан Сафия Ерболқызы 5865 17.08.2015 Алматы
30 0 04.06.2024 Алиқызы Аймира 6251 22.08.2015 Алматы
31 0 04.06.2024 Кәрімжанова Ділдә Саматқызы 7152 11.05.2016 Астана
32 0 04.06.2024 Нұрғали Алуа Талғатқызы 7571 26.09.2016 Уральск
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Акиньшина Софья Максимовна 7153 15.01.2016 Алматы
2 0 00.00.0000 Ғабиден Ділда Арсенқызы 7702 19.09.2015 Алматы
3 0 00.00.0000 Кусмангалиева Айлин Аиша Бахытжановна 7280 17.04.2016 Алматы
4 0 00.00.0000 Жакина Мансура Сериковна 7739 02.02.2015 Алматы
5 0 00.00.0000 Утешова Алима Максаткызы 5922 04.05.2015 Алматы
6 0 00.00.0000 Мырзакулова Дамели Тимуровна 6876 21.05.2016 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 10.05.2024 Ерік Айым Ғаниқызы 6894 07.09.2015 Алматы отказ от 26/05/2024
2 0 10.05.2024 Нурмаганбетова Линара Куатовна 6215 19.09.2015 Алматы отказ от 03/06/2024
3 0 11.05.2024 Пердебек Назерке Женисбеккызы 7401 15.02.2016 Шымкент отказ от 29/05/2024
4 0 14.05.2024 Нурсеитова Алия Дамировна 7629 29.08.2016 Алматы отказ от 27/05/2024
5 0 23.05.2024 Бейсенова Данэлия Бахытжановна 7199 26.07.2015 Алматы отказ от 05/06/2024
6 0 24.05.2024 Ермағанбет Диана Айдосқызы 6521 12.03.2015 Алматы отказ от 03/06/2024
7 0 03.06.2024 Хачатурян Асмик Арамаисовна 6542 22.10.2015 Алматы отказ от 03/06/2024

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

* Файл сеток для данного турнира пока не загружен
* Файл сеток для данного турнира пока не загружен

Сетки new

Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)

1/16
1
Соколовский Я. Ю.
9
Сейсенбай А. М.
11
Шакиров Т. Д.
16
Айдарбек Н. Ш.
6:2
8
Сүлеймен А. О.
5
Кадауов Э. Б.
14
Сериков А. Б.
12
Акжалов Б. С.
4
Ким В. Ю.
3
Сейлбай Б. Д.
15
Жапсарбай А. А.
10
Захир-Уд-Дин Б. -.
6
Шамырканов Қ. Б.
7
Угай М. П.
13
Уваров В. Д.
17
Налибеков Д. Д.
2
Боков Р. К.
1/8
1
Соколовский Я. Ю.
9
Сейсенбай А. М.
6:2
16
Айдарбек Н. Ш.
8
Сүлеймен А. О.
6:0
5
Кадауов Э. Б.
14
Сериков А. Б.
6:0
12
Акжалов Б. С.
4
Ким В. Ю.
3
Сейлбай Б. Д.
15
Жапсарбай А. А.
6:1
10
Захир-Уд-Дин Б. -.
6
Шамырканов Қ. Б.
6:1
7
Угай М. П.
13
Уваров В. Д.
6:3
17
Налибеков Д. Д.
2
Боков Р. К.
6:2
1/4
9
Сейсенбай А. М.
16
Айдарбек Н. Ш.
6:4
5
Кадауов Э. Б.
12
Акжалов Б. С.
6:0
3
Сейлбай Б. Д.
6
Шамырканов Қ. Б.
6:1
13
Уваров В. Д.
2
Боков Р. К.
6:3
Полуфинал
16
Айдарбек Н. Ш.
5
Кадауов Э. Б.
6:3
6
Шамырканов Қ. Б.
2
Боков Р. К.
6:1
За 1-е место
5
Кадауов Э. Б.
2
Боков Р. К.
6:3
За 3-е место
16
Айдарбек Н. Ш.
6
Шамырканов Қ. Б.
6:1

5-8

5-8
9
Сейсенбай А. М.
12
Акжалов Б. С.
3
Сейлбай Б. Д.
13
Уваров В. Д.
4:0
За 5-6 место
9
Сейсенбай А. М.
13
Уваров В. Д.
4:1
За 7-8 место
12
Акжалов Б. С.
3
Сейлбай Б. Д.

9-16

9-16
1
Соколовский Я. Ю.
8
Сүлеймен А. О.
4:1
14
Сериков А. Б.
4
Ким В. Ю.
15
Жапсарбай А. А.
10
Захир-Уд-Дин Б. -.
4:1
7
Угай М. П.
17
Налибеков Д. Д.
4:1
9-12
8
Сүлеймен А. О.
14
Сериков А. Б.
4:0
15
Жапсарбай А. А.
7
Угай М. П.
4:0
За 9-10 место
8
Сүлеймен А. О.
7
Угай М. П.
4:0
За 11-12 место
14
Сериков А. Б.
15
Жапсарбай А. А.
6:0

13-16

13-16
1
Соколовский Я. Ю.
4
Ким В. Ю.
10
Захир-Уд-Дин Б. -.
17
Налибеков Д. Д.
4:0
За 13-14 место
1
Соколовский Я. Ю.
17
Налибеков Д. Д.
4:1
За 14-16 место
4
Ким В. Ю.
10
Захир-Уд-Дин Б. -.

17-32

17-32
11
Шакиров Т. Д.
17-24
11
Шакиров Т. Д.
17-20
11
Шакиров Т. Д.
За 17-18 место
11
Шакиров Т. Д.
За 19-20 место

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Шустер Вадим
Главный судья: Тасыбекова Гульмира .
Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)

1/16
1
Сорокатая Е. С.
15
Тоқтархан А. Ж.
6:0
20
Рахимжанова Ю.
17
Аманкельди А. К.
6:0
28
Ғабиден Д. А.
13
Павловская С. П.
7:5
26
Нұрғали А. Т.
5
Юсупова А. Р.
6:0
7
Беспалова Н. И.
24
Кадирхан З. А.
6:1
21
Осипова Е. Э.
31
Утешова А. М.
6:0
27
Акиньшина С. М.
16
Сулейменова А. Е.
7:5
18
Бердикулова А. Б.
3
Жулушева С. С.
6:0
4
Самажан А. С.
12
Уалихан І. М.
6:1
6
Карасева М. Е.
32
Мырзакулова Д. Т.
6:3
23
Сергеева Н. А.
14
Жаукеева І. С.
6:0
30
Жакина М. С.
8
Аманбаева Ж. Е.
6:0
9
Ергешева С. А.
29
Кусмангалиева А. Б.
4:1
22
Сабитқызы С.
10
Асхат А.
6:0
25
Алиқызы А.
19
Бекайдар А. Қ.
6:0
11
Хаким А. Ұ.
2
Ломановская М. П.
1/8
1
Сорокатая Е. С.
17
Аманкельди А. К.
6:0
13
Павловская С. П.
5
Юсупова А. Р.
6:0
7
Беспалова Н. И.
31
Утешова А. М.
6:1
27
Акиньшина С. М.
3
Жулушева С. С.
6:3
4
Самажан А. С.
6
Карасева М. Е.
6:3
14
Жаукеева І. С.
8
Аманбаева Ж. Е.
7:6 (7:5)
9
Ергешева С. А.
10
Асхат А.
6:2
25
Алиқызы А.
11
Хаким А. Ұ.
7:6 (7:1)
1/4
1
Сорокатая Е. С.
5
Юсупова А. Р.
6:1
31
Утешова А. М.
3
Жулушева С. С.
6:4
4
Самажан А. С.
8
Аманбаева Ж. Е.
6:4
10
Асхат А.
25
Алиқызы А.
6:3
Полуфинал
1
Сорокатая Е. С.
31
Утешова А. М.
6:4
4
Самажан А. С.
25
Алиқызы А.
6:2
За 1-е место
1
Сорокатая Е. С.
25
Алиқызы А.
6:4
За 3-е место
31
Утешова А. М.
4
Самажан А. С.
7:6 (7:2)

5-8

5-8
5
Юсупова А. Р.
3
Жулушева С. С.
4:0
8
Аманбаева Ж. Е.
10
Асхат А.
4:1
За 5-6 место
5
Юсупова А. Р.
10
Асхат А.
4:2
За 7-8 место
3
Жулушева С. С.
8
Аманбаева Ж. Е.
5:3

9-16

9-16
17
Аманкельди А. К.
13
Павловская С. П.
5:3
7
Беспалова Н. И.
27
Акиньшина С. М.
4:2
6
Карасева М. Е.
14
Жаукеева І. С.
4:0
9
Ергешева С. А.
11
Хаким А. Ұ.
4:1
9-12
13
Павловская С. П.
7
Беспалова Н. И.
4:0
14
Жаукеева І. С.
11
Хаким А. Ұ.
4:1
За 9-10 место
13
Павловская С. П.
11
Хаким А. Ұ.
4:0
За 11-12 место
7
Беспалова Н. И.
14
Жаукеева І. С.
4:0

13-16

13-16
17
Аманкельди А. К.
27
Акиньшина С. М.
6
Карасева М. Е.
9
Ергешева С. А.
5:4 (7:3)
За 13-14 место
17
Аманкельди А. К.
6
Карасева М. Е.
4:0
За 14-16 место
27
Акиньшина С. М.
9
Ергешева С. А.

17-32

17-32
15
Тоқтархан А. Ж.
20
Рахимжанова Ю.
5:4 (7:5)
28
Ғабиден Д. А.
26
Нұрғали А. Т.
5:3
24
Кадирхан З. А.
21
Осипова Е. Э.
4:0
16
Сулейменова А. Е.
18
Бердикулова А. Б.
4:1
12
Уалихан І. М.
32
Мырзакулова Д. Т.
4:1
23
Сергеева Н. А.
30
Жакина М. С.
5:4 (7:5)
29
Кусмангалиева А. Б.
22
Сабитқызы С.
19
Бекайдар А. Қ.
2
Ломановская М. П.
17-24
20
Рахимжанова Ю.
26
Нұрғали А. Т.
4:0
24
Кадирхан З. А.
16
Сулейменова А. Е.
4:2
32
Мырзакулова Д. Т.
23
Сергеева Н. А.
4:1
22
Сабитқызы С.
19
Бекайдар А. Қ.
4:1
17-20
26
Нұрғали А. Т.
24
Кадирхан З. А.
5:3
23
Сергеева Н. А.
19
Бекайдар А. Қ.
4:0
За 17-18 место
26
Нұрғали А. Т.
23
Сергеева Н. А.
4:1
За 19-20 место
24
Кадирхан З. А.
19
Бекайдар А. Қ.
4:0

21-24

21-24
20
Рахимжанова Ю.
16
Сулейменова А. Е.
4:1
32
Мырзакулова Д. Т.
22
Сабитқызы С.
4:0
За 21-22 место
16
Сулейменова А. Е.
32
Мырзакулова Д. Т.
5:4 (7:1)
За 23-24 место
20
Рахимжанова Ю.
22
Сабитқызы С.

25-32

25-32
15
Тоқтархан А. Ж.
28
Ғабиден Д. А.
4:0
21
Осипова Е. Э.
18
Бердикулова А. Б.
4:0
12
Уалихан І. М.
30
Жакина М. С.
4:1
29
Кусмангалиева А. Б.
2
Ломановская М. П.
25-28
28
Ғабиден Д. А.
18
Бердикулова А. Б.
4:2
12
Уалихан І. М.
29
Кусмангалиева А. Б.
За 25-26 место
28
Ғабиден Д. А.
12
Уалихан І. М.
4:2
За 27-28 место
18
Бердикулова А. Б.
29
Кусмангалиева А. Б.

29-32

29-32
15
Тоқтархан А. Ж.
21
Осипова Е. Э.
4:1
30
Жакина М. С.
2
Ломановская М. П.
За 29-30 место
15
Тоқтархан А. Ж.
30
Жакина М. С.
4:2
За 31-32 место
21
Осипова Е. Э.
2
Ломановская М. П.
Директор турнира: Шустер Вадим
Главный судья: Тасыбекова Гульмира .

* Результаты

* Результатов по данному турниру пока не получены
* Результатов по данному турниру пока не получены

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер