Теннис 10-ға дейін



Қызғылт сары доп

Алматы, Gorky Tennis Park
Қызғылт сары доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-128

* Положение

Қызғылт сары доп
Период проведения ОТ: 11.05.2024 (сн) — 12.05.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Теннисный клуб "Gorky Tennis Park" / Алматы
727 3975337
info@gorky.kz
Место проведения
Gorky Tennis Park
Алматы, ,
727 397-53-37, 771 779-28-62
info@gorky.kz
Директор турнира
Шустер Вадим
Тел. +7 778 376 69 20
Главный судья
Тасыбекова Гульмира .
87014654757
early_flower@mail.ru
Участники турнира
orange 8-9
Размер сетки
Основной турнир:
Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
8000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
07.05.2024 (сс)
Последний день отказа
2024-05-08 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 10.05.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:00
Формат проведения
 Барлық орындардың сызбасы бар жетілдірілген олимпиада жүйесі
Негізгі турнирдің барлық матчтары 6 ойынға дейін 1 сеттен тұрады (егер есеп 6/6 болса, сетте 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады). Сеттердегі есеп 1/1 болғанда, ойыншылар 7 ұпайға дейін тай-брейк ойнайды.
Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) 1-ші қысқартылған құрамнан 4 ойынға дейін ойналады (4/4 есебімен, тай-брейк 7 ұпайға дейін сетте ойналады), ойынды қоспағанда. негізгі турнирдің барлық матчтары сияқты ойналатын үшінші-төртінші орын үшін матч.
Ойындағы негізгі және қосымша турнирдің барлық матчтарында 40/40 есебімен шешуші ұпай ойналады, қабылдаушы сервисті алу үшін шаршыны таңдай алады.
 
Обеспечение
Су, доптар, төрешілер, дәрігер
Условия финансирования
Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды   «Gorky Tennis Park» өз мойнына алады
Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді
 
Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері  «Gorky Tennis Park»  естелік дипломдарымен, медальдарымен және сыйлықтарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Теннисный клуб "Gorky Tennis Park"

Қала: Алматы Телефон: 727 3975337
Факс: E-mail: info@gorky.kz
* Директор: Мазур Сергей Александрович

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Шустер Вадим Тел. +7 778 376 69 20
* Главный судья Тасыбекова Гульмира . 87014654757 early_flower@mail.ru

* Арена

Gorky Tennis Park

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 200
Телефон: 727 397-53-37, 771 779-28-62 Факс: 727 397-53-37 E-mail: info@gorky.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 12.04.2024 Байдилла Эмирали Даниярұлы 7244 04.04.2016 Астана
2 0 12.04.2024 Кадауов Эмиль Бауыржанович 6904 28.04.2016 Алматы
3 0 13.04.2024 Мақсұт Нур Мухаммед Жанатұлы 7455 18.12.2016 Астана
4 0 15.04.2024 Пак Артур Аркадьевич 7538 03.03.2016 Алматы
5 3 15.04.2024 Куренков Ролан Тимурович 7067 03.06.2015 Алматы
6 0 15.04.2024 Шамырканов Қасым Бакытович 7545 26.08.2016 Алматы
7 0 17.04.2024 Жумабаев Альмансур Маратович 7558 12.07.2016 Астана
8 0 17.04.2024 Ануарбек Арсен Қуандықұлы 7190 30.09.2016 Астана
9 0 21.04.2024 Кәрімбеков Арыстанбек Нұрдәулетұлы 7429 05.02.2016 Астана
10 0 21.04.2024 Рахымберген Айсұлтан Серікжанұлы 7612 09.09.2015 Алматы
11 0 21.04.2024 Кутанов Даниал Әлжаппарұлы 7246 12.12.2015 Астана
12 0 21.04.2024 Мусали Рахман Али Рауанұлы 6382 31.07.2015 Алматы
13 0 22.04.2024 Власов Лев Александрович 6555 14.09.2016 Усть-Каменогорск
14 0 22.04.2024 Темирханов Алидар Адлетулы 6845 23.10.2015 Алматы
15 0 23.04.2024 Тұяқ Арон Ерланұлы 7147 26.09.2015 Астана
16 0 24.04.2024 Акжалов Богдан Сергеевич 7708 29.10.2015 Алматы
17 0 25.04.2024 Сабыржан Айсултан Айдарұлы 7058 08.04.2016 Көкшетау
18 0 26.04.2024 Шептунов Даниил Дмитриевич 7615 04.05.2015 Алматы
19 0 29.04.2024 Кузьменко Максим Сергеевич 6402 16.02.2016 Алматы
20 0 30.04.2024 Абдукаримов Алан Русланович 7510 28.04.2015 Бішкек
21 0 30.04.2024 Абдиев Алан Асылбекович 7474 04.09.2015 Бішкек
22 0 02.05.2024 Толыбай Арнұр Бауыржанұлы 7204 18.03.2015 Шымкент
23 0 03.05.2024 Уваров Виктор Денисович 6403 16.02.2017 Алматы
24 0 06.05.2024 Батурский Лев Андреевич 7403 11.03.2016 Бішкек
25 0 06.05.2024 Саймудинов Даниль Рустамович 6952 15.12.2015 Алматы
26 0 07.05.2024 Черкасов Кирилл Станиславович 7465 29.11.2016 Алматы
27 0 07.05.2024 Эм Ален Валерьевич 6959 27.09.2016 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Шакиров Танирберген Дауренович 6842 07.04.2015 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 12.04.2024 Избасаров Акмаль Серикпай-улы 7249 07.03.2016 Астана отказ от 30/04/2024
2 0 12.04.2024 Избасаров Адият Серикпай-улы 7250 07.03.2016 Астана отказ от 30/04/2024
3 3 16.04.2024 Боков Ролан Константинович 5870 20.11.2015 Алматы отказ от 08/05/2024
4 0 20.04.2024 Ибраемов Омар Рустемулы 7536 26.04.2016 Актобе отказ от 25/04/2024
5 0 23.04.2024 Пердебай Амирғали Олжасұлы 7704 15.11.2016 Туркестан отказ от 29/04/2024
6 0 26.04.2024 Захир-Уд-Дин Белал - 6865 21.09.2016 Алматы отказ от 08/05/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 12.04.2024 Асхат Айзия 6905 15.11.2015 Алматы
2 0 12.04.2024 Жулушева София Сериковна 6730 25.12.2015 Алматы
3 0 12.04.2024 Ерік Айым Ғаниқызы 6894 07.09.2015 Алматы
4 0 12.04.2024 Диас Айя Адия 7148 07.08.2016 Астана
5 0 12.04.2024 Муканова Томирис Артуровна 7386 28.07.2016 Астана
6 0 12.04.2024 Нурмаганбетова Линара Куатовна 6215 19.09.2015 Алматы
7 0 13.04.2024 Аманбаева Жамиля Еркебулановна 7112 11.08.2016 Алматы
8 0 13.04.2024 Айдос Аиша Ануаркызы 7392 07.04.2016 Астана
9 0 15.04.2024 Сковроньска Данеля ЛукашҚызы 7358 11.08.2015 Алматы
10 0 15.04.2024 Лемко Каролина Максимовна 7270 08.01.2016 Караганда
11 0 15.04.2024 Амантаева Нагима Алихановна 7295 31.01.2016 Алматы
12 0 16.04.2024 Батыр Амира Талгаткызы 7272 08.01.2015 Алматы
13 0 16.04.2024 Кәрімжанова Ділдә Саматқызы 7152 11.05.2016 Астана
14 0 16.04.2024 Рахым Маржан Дарханкызы 6837 04.11.2016 Актобе
15 0 17.04.2024 Жаукеева Інжу Санжарқызы 6255 09.09.2016 Алматы
16 4 19.04.2024 Жусабек Айлин Ертайкызы 6882 01.12.2015 Астана
17 0 21.04.2024 Лукьянченко Ульяна Евгеньевна 7011 23.10.2015 Караганда
18 0 22.04.2024 Хаким Аиша Ұланқызы 6483 29.02.2016 Алматы
19 0 22.04.2024 Сулейменова Алиша Еркиновна 7282 15.12.2016 Алматы
20 0 22.04.2024 Ғабиден Ділда Арсенқызы 7702 19.09.2015 Алматы
21 0 23.04.2024 Сорокатая Ева Сергеевна 6898 11.12.2015 Алматы
22 0 23.04.2024 Кощегулова Сания Асхаткызы 7337 13.10.2015 Алматы
23 0 25.04.2024 Ахметова Амира Тимуровна 6995 21.02.2016 Алматы
24 0 26.04.2024 Губарева Эмилия Александровна 7328 15.02.2016 Алматы
25 0 26.04.2024 Жабинская Николь Кирилловна 6482 12.02.2015 Алматы
26 0 28.04.2024 Лысенкова Дарья Андреевна 6647 29.05.2016 Алматы
27 0 01.05.2024 Ергешева Севара Алишеровна 7579 22.02.2016 Алматы
28 0 01.05.2024 Бакенова Марьям Дарханқызы 6607 18.07.2016 Алматы
29 0 02.05.2024 Назарчук Полина Константиновна 6934 11.08.2015 Астана
30 0 02.05.2024 Қайргелді Дария Жандосқызы 7154 28.11.2015 Астана
31 0 03.05.2024 Жалиддун Аниса Мадиярқызы 7275 05.09.2015 Астана
32 0 04.05.2024 Самудинова Айтумар Сыргаковна 7530 10.06.2016 Бішкек
33 0 06.05.2024 Салимбаева Ашадийя Дулатқызы 6783 01.02.2016 Алматы
34 0 07.05.2024 Бахытова София Смаиловна 6516 28.09.2015 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Сулейманова Меруерт Марленовна 6681 24.08.2015 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 12.04.2024 Талғат Дария Зуфарқызы 6474 10.05.2015 Алматы отказ от 28/04/2024
2 0 16.04.2024 Ермағанбет Диана Айдосқызы 6521 12.03.2015 Алматы отказ от 29/04/2024
3 0 19.04.2024 Біржанова Джалилла Болатқызы 7296 16.09.2016 Караганда отказ от 30/04/2024
4 0 22.04.2024 Карасева Майя Евгеньевна 6836 15.07.2015 Алматы отказ от 03/05/2024
5 0 25.04.2024 Павловская София Павловна 7390 15.09.2015 Талдыкорган отказ от 08/05/2024
6 0 27.04.2024 Амирова Алуа Рашидовна 6417 20.02.2015 Алматы отказ от 01/05/2024
7 0 01.05.2024 Тасмагамбетова Зере Олжаскызы 7674 01.03.2016 Алматы отказ от 07/05/2024
8 0 06.05.2024 Айкумбаева Аруна Алмаскызы 6449 17.06.2015 Алматы отказ от 06/05/2024

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 11.05.2024 (сн) — 12.05.2024 (жс)

1/16
1
Байдилла Э. Д.
13
Сабыржан А. А.
12
Акжалов Б. С.
6:1
19
Батурский Л. А.
9
Мусали Р. Р.
6:3
5
Шамырканов Қ. Б.
6
Ануарбек А. Қ.
18
Уваров В. Д.
17
Абдиев А. А.
15
Кузьменко М. С.
6:1
3
Мақсұт Н. Ж.
4
Пак А. А.
16
Абдукаримов А. Р.
14
Шептунов Д. Д.
20
Саймудинов Д. Р.
6:0
7
Рахымберген А. С.
8
Кутанов Д. Ә.
10
Власов Л. А.
21
Шакиров Т. Д.
7:6 (7:3)
11
Тұяқ А. Е.
2
Кадауов Э. Б.
1/8
1
Байдилла Э. Д.
12
Акжалов Б. С.
19
Батурский Л. А.
5
Шамырканов Қ. Б.
3:0
6
Ануарбек А. Қ.
18
Уваров В. Д.
6:0
17
Абдиев А. А.
3
Мақсұт Н. Ж.
6:0
4
Пак А. А.
16
Абдукаримов А. Р.
6:1
20
Саймудинов Д. Р.
7
Рахымберген А. С.
7:6 (7:5)
8
Кутанов Д. Ә.
21
Шакиров Т. Д.
6:0
11
Тұяқ А. Е.
2
Кадауов Э. Б.
6:0
1/4
1
Байдилла Э. Д.
19
Батурский Л. А.
6:3
18
Уваров В. Д.
17
Абдиев А. А.
6:3
16
Абдукаримов А. Р.
20
Саймудинов Д. Р.
6:2
21
Шакиров Т. Д.
2
Кадауов Э. Б.
6:1
Полуфинал
19
Батурский Л. А.
18
Уваров В. Д.
6:0
16
Абдукаримов А. Р.
2
Кадауов Э. Б.
6:4
За 1-е место
19
Батурский Л. А.
16
Абдукаримов А. Р.
7:5
За 3-е место
18
Уваров В. Д.
2
Кадауов Э. Б.
6:4

5-8

5-8
1
Байдилла Э. Д.
17
Абдиев А. А.
5:3
20
Саймудинов Д. Р.
21
Шакиров Т. Д.
4:1
За 5-6 место
17
Абдиев А. А.
20
Саймудинов Д. Р.
4:2
За 7-8 место
1
Байдилла Э. Д.
21
Шакиров Т. Д.
4:1

9-16

9-16
12
Акжалов Б. С.
5
Шамырканов Қ. Б.
4:0
6
Ануарбек А. Қ.
3
Мақсұт Н. Ж.
4:2
4
Пак А. А.
7
Рахымберген А. С.
4:0
8
Кутанов Д. Ә.
11
Тұяқ А. Е.
4:0
9-12
5
Шамырканов Қ. Б.
3
Мақсұт Н. Ж.
4:1
4
Пак А. А.
8
Кутанов Д. Ә.
5:3
За 9-10 место
5
Шамырканов Қ. Б.
8
Кутанов Д. Ә.
4:1
За 11-12 место
3
Мақсұт Н. Ж.
4
Пак А. А.
4:0

13-16

13-16
12
Акжалов Б. С.
6
Ануарбек А. Қ.
4:1
7
Рахымберген А. С.
11
Тұяқ А. Е.
4:0
За 13-14 место
6
Ануарбек А. Қ.
7
Рахымберген А. С.
4:2
За 14-16 место
12
Акжалов Б. С.
11
Тұяқ А. Е.

17-32

17-32
13
Сабыржан А. А.
9
Мусали Р. Р.
15
Кузьменко М. С.
14
Шептунов Д. Д.
10
Власов Л. А.
17-24
13
Сабыржан А. А.
9
Мусали Р. Р.
15
Кузьменко М. С.
14
Шептунов Д. Д.
10
Власов Л. А.
17-20
13
Сабыржан А. А.
15
Кузьменко М. С.
4:2
14
Шептунов Д. Д.
10
Власов Л. А.
4:0
За 17-18 место
15
Кузьменко М. С.
10
Власов Л. А.
4:2
За 19-20 место
13
Сабыржан А. А.
14
Шептунов Д. Д.
4:2

21-24

21-24
9
Мусали Р. Р.
За 21-22 место
9
Мусали Р. Р.
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Шустер Вадим
Главный судья: Тасыбекова Гульмира .
Қызғылт сары доп (Алматы)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 11.05.2024 (сн) — 12.05.2024 (жс)

1/16
1
Асхат А.
11
Рахым М. Д.
26
Самудинова А. С.
6:0
28
Сулейманова М. М.
14
Хаким А. Ұ.
6:0
21
Жабинская Н. К.
8
Сковроньска Д. Л.
6:2
5
Муканова Т. А.
24
Қайргелді Д. Ж.
6:0
18
Кощегулова С. А.
20
Губарева Э. А.
6:2
25
Жалиддун А. М.
16
Ғабиден Д. А.
6:3
3
Ерік А. Ғ.
4
Диас А.
13
Лукьянченко У. Е.
23
Ергешева С. А.
6:4
10
Кәрімжанова Д. С.
17
Сорокатая Е. С.
6:0
12
Жаукеева І. С.
6
Аманбаева Ж. Е.
6:3
7
Айдос А. А.
19
Ахметова А. Т.
6:0
15
Сулейменова А. Е.
27
Салимбаева А. Д.
6:0
9
Лемко К. М.
22
Лысенкова Д. А.
6:1
2
Жулушева С. С.
1/8
1
Асхат А.
26
Самудинова А. С.
6:1
14
Хаким А. Ұ.
21
Жабинская Н. К.
6:2
24
Қайргелді Д. Ж.
18
Кощегулова С. А.
6:3
25
Жалиддун А. М.
3
Ерік А. Ғ.
6:1
4
Диас А.
13
Лукьянченко У. Е.
6:2
17
Сорокатая Е. С.
6
Аманбаева Ж. Е.
6:0
19
Ахметова А. Т.
27
Салимбаева А. Д.
6:4
22
Лысенкова Д. А.
2
Жулушева С. С.
6:0
1/4
1
Асхат А.
14
Хаким А. Ұ.
6:1
24
Қайргелді Д. Ж.
3
Ерік А. Ғ.
6:1
13
Лукьянченко У. Е.
17
Сорокатая Е. С.
6:3
27
Салимбаева А. Д.
2
Жулушева С. С.
6:1
Полуфинал
1
Асхат А.
3
Ерік А. Ғ.
6:0
13
Лукьянченко У. Е.
2
Жулушева С. С.
6:2
За 1-е место
1
Асхат А.
2
Жулушева С. С.
6:4
За 3-е место
3
Ерік А. Ғ.
13
Лукьянченко У. Е.
6:3

5-8

5-8
14
Хаким А. Ұ.
24
Қайргелді Д. Ж.
4:0
17
Сорокатая Е. С.
27
Салимбаева А. Д.
4:0
За 5-6 место
14
Хаким А. Ұ.
17
Сорокатая Е. С.
4:1
За 7-8 место
24
Қайргелді Д. Ж.
27
Салимбаева А. Д.
4:2

9-16

9-16
26
Самудинова А. С.
21
Жабинская Н. К.
4:1
18
Кощегулова С. А.
25
Жалиддун А. М.
5:3
4
Диас А.
6
Аманбаева Ж. Е.
4:0
19
Ахметова А. Т.
22
Лысенкова Д. А.
5:3
9-12
21
Жабинская Н. К.
18
Кощегулова С. А.
4:0
6
Аманбаева Ж. Е.
22
Лысенкова Д. А.
5:3
За 9-10 место
21
Жабинская Н. К.
6
Аманбаева Ж. Е.
4:1
За 11-12 место
18
Кощегулова С. А.
22
Лысенкова Д. А.
4:1

13-16

13-16
26
Самудинова А. С.
25
Жалиддун А. М.
4:1
4
Диас А.
19
Ахметова А. Т.
За 13-14 место
26
Самудинова А. С.
19
Ахметова А. Т.
5:4 (7:3)
За 14-16 место
25
Жалиддун А. М.
4
Диас А.

17-32

17-32
11
Рахым М. Д.
28
Сулейманова М. М.
8
Сковроньска Д. Л.
4:0
5
Муканова Т. А.
20
Губарева Э. А.
4:1
16
Ғабиден Д. А.
23
Ергешева С. А.
10
Кәрімжанова Д. С.
12
Жаукеева І. С.
4:0
7
Айдос А. А.
15
Сулейменова А. Е.
4:1
9
Лемко К. М.
17-24
11
Рахым М. Д.
8
Сковроньска Д. Л.
4:0
20
Губарева Э. А.
16
Ғабиден Д. А.
4:1
23
Ергешева С. А.
12
Жаукеева І. С.
4:2
15
Сулейменова А. Е.
9
Лемко К. М.
4:1
17-20
8
Сковроньска Д. Л.
20
Губарева Э. А.
4:1
12
Жаукеева І. С.
9
Лемко К. М.
4:0
За 17-18 место
8
Сковроньска Д. Л.
9
Лемко К. М.
4:1
За 19-20 место
20
Губарева Э. А.
12
Жаукеева І. С.
4:0

21-24

21-24
11
Рахым М. Д.
16
Ғабиден Д. А.
4:1
23
Ергешева С. А.
15
Сулейменова А. Е.
4:1
За 21-22 место
16
Ғабиден Д. А.
23
Ергешева С. А.
4:0
За 23-24 место
11
Рахым М. Д.
15
Сулейменова А. Е.
4:0

25-32

25-32
28
Сулейманова М. М.
5
Муканова Т. А.
10
Кәрімжанова Д. С.
7
Айдос А. А.
25-28
28
Сулейманова М. М.
5
Муканова Т. А.
4:2
10
Кәрімжанова Д. С.
7
Айдос А. А.
4:1
За 25-26 место
5
Муканова Т. А.
10
Кәрімжанова Д. С.
4:0
За 27-28 место
28
Сулейманова М. М.
7
Айдос А. А.
4:1

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Шустер Вадим
Главный судья: Тасыбекова Гульмира .

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 7403 Батурский Лев Андреевич 11.03.2016 Бишкек 1
2 7510 Абдукаримов Алан Русланович 28.04.2015 Бишкек 2
3 6403 Уваров Виктор Денисович 16.02.2017 Алматы 3
4 6904 Кадауов Эмиль Бауыржанович 28.04.2016 Алматы 4
5 7474 Абдиев Алан Асылбекович 04.09.2015 Бишкек 5
6 6952 Саймудинов Даниль Рустамович 15.12.2015 Алматы 6
7 7244 Байдилла Эмирали Даниярулы 04.04.2016 Астана 7
8 6842 Шакиров Танирберген Дауренович 07.04.2015 Алматы 8
9 7246 Кутанов Даниал Альжаппарулы 12.12.2015 Астана 9
10 7545 Шамырканов Касым Бакытович 26.08.2016 Алматы 10
11 7538 Пак Артур Аркадьевич 03.03.2016 Алматы 11
12 7455 Максут Нур Мухаммед Жанатулы 18.12.2016 Астана 12
13 7190 Ануарбек Арсен Куандыкулы 30.09.2016 Астана 13
14 7612 Рахымберген Айсултан Серикжанулы 09.09.2015 Алматы 14
15 7147 Туяк Арон Ерланович 26.09.2015 Астана 15
16 7708 Акжалов Богдан Сергеевич 29.10.2015 Алматы 16
17 6555 Власов Лев Александрович 14.09.2016 Усть-Каменогорск 17
18 6402 Кузьменко Максим Сергеевич 16.02.2016 Алматы 18
19 7615 Шептунов Даниил Дмитриевич 04.05.2015 Алматы 19
20 7058 Сабыржан Айсултан Айдарулы 08.04.2016 Кокшетау 20
21 6382 Мусали Рахман Али Рауанулы 31.07.2015 Алматы 21 0
* Количество игроков: 21
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 6905 Асхат Айзия 15.11.2015 Алматы 1
2 6730 Жулушева София Сериковна 25.12.2015 Алматы 2 0
3 7011 Лукьянченко Ульяна Евгеньевна 23.10.2015 Караганда 3
4 6894 Ерик Айым Ганикызы 07.09.2015 Алматы 4
5 6898 Сорокатая Ева Сергеевна 11.12.2015 Алматы 5 0
6 6483 Хаким Аиша Уланкызы 29.02.2016 Алматы 6
7 6783 Салимбаева Ашадийя Дулатовна 01.02.2016 Алматы 7
8 7154 Кайргелды Дария Жандоскызы 28.11.2015 Астана 8
9 6482 Жабинская Николь Кирилловна 12.02.2015 Алматы 9 0
10 7112 Аманбаева Жамиля Еркебулановна 11.08.2016 Алматы 10
11 6647 Лысенкова Дарья Андреевна 29.05.2016 Алматы 11
12 7337 Кощегулова Сания Асхатовна 13.10.2015 Алматы 12
13 6995 Ахметова Амира Тимуровна 21.02.2016 Алматы 13
14 7530 Самудинова Айтумар Сыргаковна 10.06.2016 Бишкек 14
15 7275 Жалиддун Аниса Мадияркызы 05.09.2015 Астана 15
16 7148 Диас Айя Адия 07.08.2016 Астана 16
17 7270 Лемко Каролина Максимовна 08.01.2016 Караганда 17
18 7358 Сковроньска Данеля Лукашкызы 11.08.2015 Алматы 18
19 6255 Жаукеева Инжу Санжаровна 09.09.2016 Алматы 19
20 7328 Губарева Эмилия Александровна 15.02.2016 Алматы 20
21 7579 Ергешева Севара Алишеровна 22.02.2016 Алматы 21
22 7702 Габиден Дильда Арсеновна 19.09.2015 Алматы 22
23 7282 Сулейменова Алиша Еркиновна 15.12.2016 Алматы 23
24 6837 Рахым Маржан Дарханкызы 04.11.2016 Актобе 24
25 7152 Каримжанова Дильда Саматовна 11.05.2016 Астана 25
26 7386 Муканова Томирис Артуровна 28.07.2016 Астана 26
27 7392 Айдос Аиша Ануаркызы 07.04.2016 Астана 27
28 6681 Сулейманова Меруерт Марленовна 24.08.2015 Алматы 28
* Количество игроков: 28

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер