Теннис 10-ға дейін



Жасыл доп

Шымкент, "Теннис Орталығы"
Жасыл доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Жасыл доп
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Филиал РОО "Федерация тенниса" по г. Шымкент / Шымкент

a.pirimkulov@ktf.kz
Место проведения
"Теннис Орталығы"
Шымкент, Шымкент, Б. Момышұлы көш., 20Д,
7252 30 11 87, 7252 21 49 24
Директор турнира
Пиримкулов Адилет Ерланович
+7 (775) 333-23-60
a.pirimkulov@ktf.kz
Главный судья
Шайбаков Денис Артемович
87003411147
shaibakov04@bk.ru
Участники турнира
green 9-10
Размер сетки
Основной турнир:
Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты
 
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
4000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
04.06.2024 (сс)
Последний день отказа
2024-06-05 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 07.06.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Негізгі турнирдің барлық матчтары 4 ойынға дейінгі 2 қысқартылған жиынтықтан тұрады (4/4 есебімен жиынтықта 7 ұпайға дейін галстук ойналады). Сет бойынша 1/1 есебімен ойыншылар 7 ұпайға дейін галстук ойнайды.

Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (жиынтықта 4/4 есебімен 7 ұпайға дейін галстук ойналады), тек үшінші-төртінші орын матчынан басқа, ол да ойналады.негізгі турнирдің барлық матчтары. 

Негізгі және қосымша турнирдің барлық матчтарында 40/40 есебімен шешуші ұпай ойнатылады, қабылдаушы қабылдау алаңын таңдай алады
 
Обеспечение
Су, доптар, төрешілер, дәрігер
 
Условия финансирования
Турнирді ұйымдастыруға және өткізуге байланысты шығындарды Шымкент қаласының "Теннис Федерациясы" РҚБ филиалы көтереді

Ойыншылардың жол жүруіне, тамақтануына және тұруына байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдары немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді
 
Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері Шымкент қаласы "теннис федерациясы" РҚБ филиалынан естелік дипломдармен, медальдармен және сыйлықтармен марапатталады
 

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Филиал РОО "Федерация тенниса" по г. Шымкент

Қала: Шымкент Телефон:
Факс: E-mail: a.pirimkulov@ktf.kz
* Директор: Пиримкулов Адилет Ерланович (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Пиримкулов Адилет Ерланович +7 (775) 333-23-60 a.pirimkulov@ktf.kz
* Главный судья Шайбаков Денис Артемович 87003411147 shaibakov04@bk.ru

* Арена

"Теннис Орталығы"

Қала: Шымкент * Адрес: Шымкент, Б. Момышұлы көш., 20Д Сыйымдылығы:
Телефон: 7252 30 11 87, 7252 21 49 24 Факс: 301187 E-mail:

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 27 27.05.2024 Мухаддас Бакытжан Алмасбекулы 5384 03.03.2014 Шымкент
2 26 13.05.2024 Аглиулин Ратмир Ринатович 6018 25.02.2014 Шымкент
3 3 11.05.2024 Матвиенко Владимир Константинович 6624 25.04.2014 Шымкент
4 3 03.06.2024 Нұрмахан Ернар Даниярұлы 7423 12.02.2014 Туркестан
5 3 03.06.2024 Утепберген Әліхан Ғалымжанұлы 7425 24.08.2014 Туркестан
6 3 04.06.2024 Атаханов Азизбек Әлімжанұлы 7475 10.01.2015 Туркестан
7 0 10.05.2024 Дуйсенбин Есимхан Ануарулы 6342 25.04.2014 Кордай
8 0 10.05.2024 Әбітай Арулан Мұратханұлы 6337 14.05.2014 Кордай
9 0 23.05.2024 Алтынсарин Иманғали Даниярұлы 6491 17.07.2015 Шымкент
10 0 26.05.2024 Толыбай Арнұр Бауыржанұлы 7204 18.03.2015 Шымкент
11 0 28.05.2024 Ержанұлы Алихан Ержанұлы 6522 04.03.2015 Шымкент
12 0 30.05.2024 Уласбек Ерасыл Ерболулы 6552 01.08.2014 Туркестан
13 0 30.05.2024 Танатар Арсен Берикулы 6529 05.06.2015 Туркестан
14 0 03.06.2024 Еркін Қожамжар Қайсарұлы 6919 03.09.2015 Шымкент
15 0 03.06.2024 Әшір Асылмұрат Қажымұратұлы 7614 26.04.2015 Туркестан
16 0 04.06.2024 Алиханов Арсен Нурманович 7690 07.03.2015 Туркестан
17 0 04.06.2024 Сарманов Айсултан Нуртасулы 7695 05.05.2015 Туркестан
18 0 04.06.2024 Мәлік Ерболат Русланұлы 7696 06.03.2014 Туркестан
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Бексултан Жансұлтан Алмасұлы 7765 30.09.2014 Шымкент
2 0 00.00.0000 Қалдыбай Нариман Асқарұлы 7723 29.08.2014 Туркестан
3 0 00.00.0000 Жұбай Әли Нұржанұлы 6487 03.03.2015 Кызылорда
* Отказавшиеся игроки
1 0 10.05.2024 Канторбаев Жангир Толегенович 6644 25.10.2015 Актобе отказ от 26/05/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 41 13.05.2024 Ирискулова Селвина Ерлановна 5781 19.02.2014 Шымкент
2 24 30.05.2024 Дауранова Дурдона Муслимовна 6263 24.11.2014 Туркестан
3 21 16.05.2024 Сүндет Арай Полатбекқызы 6599 29.05.2014 Шымкент
4 21 21.05.2024 Шалхаркызы Милана 5395 13.01.2014 Шымкент
5 8 19.05.2024 Мкртчян Карина Левоновна 5816 22.12.2014 Шымкент
6 4 30.05.2024 Оразалы Айғаным Даулетқызы 6197 11.08.2015 Шымкент
7 0 10.05.2024 Жетыбаева Даяна Саяткызы 6641 04.06.2015 Кордай
8 0 10.05.2024 Джапаркулова Дарина Тимуровна 6425 22.01.2015 Кордай
9 0 10.05.2024 Әбітай Ақниет Мұратханқызы 6343 14.05.2014 Кордай
10 0 10.05.2024 Жетыбаева Милана Алмазовна 5625 09.11.2014 Кордай
11 0 13.05.2024 Нургалиева Жаннель Тимуровна 6356 31.08.2015 Актобе
12 0 20.05.2024 Огонян Анна Владимировна 6494 01.03.2015 Шымкент
13 0 24.05.2024 Молдағали Қасиет Адильжанқызы 7129 01.01.2015 Астана
14 0 28.05.2024 Мукат Айерке Сакенкызы 7715 19.12.2014 Шымкент
15 0 28.05.2024 Кусейнова Амелия Исламовна 7757 09.03.2015 Туркестан
16 0 28.05.2024 Серік Адия Рахымжақызы 7689 02.05.2015 Шымкент
17 0 29.05.2024 Ержан Аянат Мадияровна 6538 24.08.2015 Шымкент
18 0 29.05.2024 Жайнат Айлин Азаматқызы 7206 06.01.2015 Шымкент
19 0 30.05.2024 Шалхар Аиша Беккызы 6475 20.06.2015 Шымкент
20 0 30.05.2024 Қазыбек Аделина Нұрбахытқызы 7158 14.07.2015 Шымкент
21 0 30.05.2024 Анарбаева Розалина Фарруховна 7472 05.07.2015 Туркестан
22 0 30.05.2024 Ихсанова Аниса Элдаровна 6528 05.04.2015 Туркестан
23 0 02.06.2024 Мырзахан Жәния Маратқызы 5778 24.07.2015 Шымкент

* Расписание

* Файл расписания пока не загружен

Сетки

* Файл сеток для данного турнира пока не загружен
* Файл сеток для данного турнира пока не загружен

Сетки new

Жасыл доп (Шымкент)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)

1/16
1
Мухаддас Б. А.
11
Ержанұлы А. Е.
19
Жұбай Ә. Н.
8
Әбітай А. М.
6
Атаханов А. Ә.
15
Сарманов А. Н.
10
Толыбай А. Б.
4:2 4:2
17
Бексултан Ж. А.
4
Нұрмахан Е. Д.
3
Матвиенко В. К.
9
Алтынсарин И. Д.
12
Еркін Қ. Қ.
18
Қалдыбай Н. А.
4:0 4:0
5
Утепберген Ә. Ғ.
7
Дуйсенбин Е. А.
16
Мәлік Е. Р.
14
Алиханов А. Н.
4:2 5:4 (7:5)
13
Әшір А. Қ.
2
Аглиулин Р. Р.
1/8
1
Мухаддас Б. А.
11
Ержанұлы А. Е.
4:0 4:1
19
Жұбай Ә. Н.
8
Әбітай А. М.
4:0 4:0
6
Атаханов А. Ә.
10
Толыбай А. Б.
4:1 4:0
17
Бексултан Ж. А.
4
Нұрмахан Е. Д.
4:1 4:2
3
Матвиенко В. К.
9
Алтынсарин И. Д.
0:4 4:1 7:0
12
Еркін Қ. Қ.
5
Утепберген Ә. Ғ.
4:0 4:0
7
Дуйсенбин Е. А.
16
Мәлік Е. Р.
4:1 4:1
13
Әшір А. Қ.
2
Аглиулин Р. Р.
4:0 4:0
1/4
1
Мухаддас Б. А.
19
Жұбай Ә. Н.
4:0 4:0
10
Толыбай А. Б.
17
Бексултан Ж. А.
5:3 4:2
3
Матвиенко В. К.
12
Еркін Қ. Қ.
4:1 2:4 7:3
7
Дуйсенбин Е. А.
2
Аглиулин Р. Р.
4:0 4:0
Полуфинал
1
Мухаддас Б. А.
10
Толыбай А. Б.
4:1 4:1
3
Матвиенко В. К.
2
Аглиулин Р. Р.
4:1 5:3
За 1-е место
1
Мухаддас Б. А.
2
Аглиулин Р. Р.
2:4 4:5 (6:8) 2:7
За 3-е место
10
Толыбай А. Б.
3
Матвиенко В. К.
4:0 4:0

5-8

5-8
19
Жұбай Ә. Н.
17
Бексултан Ж. А.
4:1
12
Еркін Қ. Қ.
7
Дуйсенбин Е. А.
4:2
За 5-6 место
19
Жұбай Ә. Н.
12
Еркін Қ. Қ.
4:2
За 7-8 место
17
Бексултан Ж. А.
7
Дуйсенбин Е. А.
4:2

9-16

9-16
11
Ержанұлы А. Е.
8
Әбітай А. М.
4:0
6
Атаханов А. Ә.
4
Нұрмахан Е. Д.
4:2
9
Алтынсарин И. Д.
5
Утепберген Ә. Ғ.
4:0
16
Мәлік Е. Р.
13
Әшір А. Қ.
4:1
9-12
11
Ержанұлы А. Е.
4
Нұрмахан Е. Д.
4:0
5
Утепберген Ә. Ғ.
16
Мәлік Е. Р.
4:2
За 9-10 место
11
Ержанұлы А. Е.
5
Утепберген Ә. Ғ.
4:2
За 11-12 место
4
Нұрмахан Е. Д.
16
Мәлік Е. Р.
4:2

13-16

13-16
8
Әбітай А. М.
6
Атаханов А. Ә.
4:0
9
Алтынсарин И. Д.
13
Әшір А. Қ.
4:0
За 13-14 место
6
Атаханов А. Ә.
13
Әшір А. Қ.
4:0
За 14-16 место
8
Әбітай А. М.
9
Алтынсарин И. Д.
4:0

17-32

17-32
15
Сарманов А. Н.
18
Қалдыбай Н. А.
14
Алиханов А. Н.
17-24
15
Сарманов А. Н.
18
Қалдыбай Н. А.
14
Алиханов А. Н.
17-20
15
Сарманов А. Н.
18
Қалдыбай Н. А.
14
Алиханов А. Н.
4:1
За 17-18 место
15
Сарманов А. Н.
18
Қалдыбай Н. А.
4:2
За 19-20 место
14
Алиханов А. Н.

21-24

21-24
За 21-22 место
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Директор турнира: Пиримкулов Адилет Ерланович
Главный судья: Шайбаков Денис Артемович
Жасыл доп (Шымкент)
Период проведения ОЭ: -
Период проведения ОТ: 08.06.2024 (сн) — 09.06.2024 (жс)
'Сетки пока нет
Директор турнира: Пиримкулов Адилет Ерланович
Главный судья: Шайбаков Денис Артемович

* Результаты

* Результатов по данному турниру пока не получены
* Результатов по данному турниру пока не получены

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер