Теннис 10-ға дейін



Қызғылт сары доп

Алматы, ТЦ "Эйс"
Қызғылт сары доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Қызғылт сары доп
Дата проведения: 28.10.2022 (жм) — 30.10.2022 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АФ РОО "Федерация тенниса" / Алматы
727 2626911
zh.dairov@ktf.kz
Место проведения
ТЦ "Эйс"
Алматы, ,
727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66
tc-ace@mail.ru
Директор турнира
Квасов Андрей Николаевич
727 3858885, +7 (777) 378-75-87
a.kvassov@ktf.kz
Главный судья
Балаганская Кристина Согратовна
+77773765850
bks_1@mail.ru
Участники турнира
orange 8-9
Размер сетки
Основной турнир:

Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты

Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, обязаны иметь оплаченный KazPIN. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через систему KazPin на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
5000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
24.10.2022 (дс)
Последний день отказа
2022-10-26 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 28.10.2022, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Барлық орындарды ойнатумен жетілдірілген олимпиадалық жүйе.
Негізгі турнирдің барлық матчтары 6 геймге дейін 1-ші жиынтықтан тұрады (сетте 6/6 есебімен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады).

Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) негізгі турнирдің барлық матчтары сияқты ойналатын үшінші-төртінші матчты қоспағанда, 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (4/4 ұпаймен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады). 

Ойынның негізгі және қосымша турнирінің барлық матчтарында 40/40 ұпайымен шешуші ұпай ойналады, қабылдаушы өтініш қабылдау үшін шаршыны таңдай алады
Обеспечение

Су, доптар, төрешілер, дәрігер

Условия финансирования

Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалы өз мойнына алады

Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді

Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері "теннис федерациясы" РҚБ Алматы қ. филиалының дипломдарымен, медальдарымен және сыйлықтарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Алматы Телефон: 727 2626911
Факс: E-mail: zh.dairov@ktf.kz
* Директор: Даиров Жанат Жалгасбаевич (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Квасов Андрей Николаевич 727 3858885, +7 (777) 378-75-87 a.kvassov@ktf.kz
* Главный судья Балаганская Кристина Согратовна +77773765850 bks_1@mail.ru

* Арена

ТЦ "Эйс"

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 90+150
Телефон: 727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66 Факс: E-mail: tc-ace@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 04.10.2022 Есентайұлы Мұстафа 5801 15.05.2014 Алматы
2 0 01.10.2022 Олейников Станислав Алексеевич 6002 31.03.2014 Тараз
3 0 03.10.2022 Ким Алан Дмитриевич 5644 18.03.2014 Алматы
4 0 03.10.2022 Қрықбай Амир Асқарұлы 6021 23.06.2014 Кордай
5 0 04.10.2022 Тимошенко Илья Алексеевич 5955 04.02.2014 Алматы
6 0 08.10.2022 Ақылбек Әлихан Акылбекович 5814 11.11.2013 Алматы
7 0 10.10.2022 Әбітай Арулан Мұратханұлы 6337 14.05.2014 Кордай
8 0 12.10.2022 Капустин Радмир Константинович 5471 23.10.2013 Алматы
9 0 12.10.2022 Дуйсенбин Есимхан Ануарулы 6342 25.04.2014 Кордай
10 0 12.10.2022 Төрехан Мади Алимжанұлы 6267 31.07.2014 Алматы
11 0 14.10.2022 Лубинец Максим Максимович 5426 28.06.2013 Алматы
12 0 14.10.2022 Ким Даниэль Анатольевич 6172 21.06.2014 Алматы
13 0 14.10.2022 Селиванов Тамерлан Сергеевич 5332 04.03.2014 Алматы
14 0 15.10.2022 Сорокин Макар Дмитриевич 6010 10.04.2014 Алматы
15 3 16.10.2022 Колбасин Аристарх Вячеславович 5663 30.04.2013 Алматы
16 0 18.10.2022 Радецкий Артем Сергеевич 6352 20.06.2014 Актобе
17 0 19.10.2022 Уваров Роман Денисович 5879 13.02.2014 Алматы
18 0 21.10.2022 Чибитко Артем Максимович 6360 17.06.2013 Тараз
19 0 21.10.2022 Анарбеков Жантай Азаматович 6295 08.11.2013 Бішкек
20 0 22.10.2022 Шайлообеков Элхан Максатович 6092 17.09.2013 Бішкек
21 0 23.10.2022 Пулатов Иброхим Фаррухович 6231 16.08.2014
22 0 24.10.2022 Иванов Фаддей Владимирович 4840 23.11.2013 Алматы
23 0 24.10.2022 Тастамбеков Сабыржан Серикович 6273 18.10.2014 Алматы
24 0 24.10.2022 Шайхин Арон Ануарович 5362 10.09.2013 Алматы
25 0 24.10.2022 Булатхан Алан Бауыржанұлы 5641 12.05.2014 Нұр-Сұлтан (Астана)
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Хамитов Жарас Сабитулы 5791 06.07.2013 Алматы
2 0 00.00.0000 Бахытжан Алинұр Нұрланұлы 6364 13.02.2014 Тараз
* Отказавшиеся игроки
1 0 18.10.2022 Андриянов Ильяс Николаевич 5805 23.03.2014 Алматы отказ от 26/10/2022
2 0 04.10.2022 Белалов Тамирлан Тахирович 5935 18.01.2014 Алматы отказ от 21/10/2022
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 0 19.10.2022 Асылтастанбек Алия Ерболкызы 5980 13.07.2014 Тараз
2 0 30.09.2022 Алимжанова Ариана Тимуровна 5271 01.05.2014 Алматы
3 0 04.10.2022 Фелькер Дарья Яковлевна 5464 07.08.2013 Алматы
4 0 24.10.2022 Дягилева Рамина Олеговна 5022 06.11.2014 Алматы
5 0 30.09.2022 Касьянова Айым Асхатовна 6216 16.10.2014 Атырау
6 0 30.09.2022 Нуржанова Самира Ермековна 6237 25.12.2013 Алматы
7 0 30.09.2022 Нуржанова Сафия Ермековна 6235 25.12.2013 Алматы
8 0 01.10.2022 Вашенкова Амелия Артемовна 6289 13.09.2014 Бішкек
9 0 02.10.2022 Калинина Олександра Володимировна 6271 05.12.2013
10 0 02.10.2022 Естемесова Аида Исламбековна 5347 01.12.2013 Кордай
11 0 02.10.2022 Жетыбаева Милана Алмазовна 5625 09.11.2014 Кордай
12 0 03.10.2022 Магай Кристина Дмитриевна 5239 01.04.2013 Алматы
13 0 03.10.2022 Амангелді Арина Ернарқызы 5867 16.04.2013 Алматы
14 0 03.10.2022 Гезукара Элизабет Муратовна 6014 06.06.2014 Алматы
15 0 04.10.2022 Потапова Каролина Максимовна 6250 26.09.2014 Алматы
16 0 04.10.2022 Белоглазова Мила Кирилловна 6317 31.01.2013 Бішкек
17 0 04.10.2022 Шарипбай Инкар Шоканкызы 6279 07.01.2014 Алматы
18 0 04.10.2022 Дараева Хадиджа Наградовна 5477 01.08.2014 Алматы
19 0 04.10.2022 Шатова Милана Вадимовна 6000 27.09.2013 Алматы
20 0 04.10.2022 Мухлисова Банарис Ильятқызы 5936 02.08.2013 Алматы
21 0 05.10.2022 Мацковяк Таисия Вадимовна 6060 19.09.2014 Костанай
22 0 06.10.2022 Берік Аиша Бақытқызы 6332 13.11.2013 Кордай
23 0 10.10.2022 Халяпина АннаВиктория Андреевна 6099 17.07.2013 Алматы
24 0 10.10.2022 Ковалева Вита Дмитриевна 5981 22.04.2014 Алматы
25 0 11.10.2022 Чернышова Дарья Даниловна 5227 12.08.2014 Алматы
26 0 11.10.2022 Тоқтасын Жанерке Жомартқызы 6224 08.01.2013 Алматы
27 0 11.10.2022 Пулина Виктория Александровна 5478 31.05.2014 Алматы
28 0 12.10.2022 Әбітай Ақниет Мұратханқызы 6343 14.05.2014 Кордай
29 0 12.10.2022 Аргимбаева Полина Константиновна 5194 17.12.2013 Алматы
30 0 12.10.2022 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 6304 30.08.2013 Алматы
31 0 13.10.2022 Бочкарева Аэлита Яковлевна 6097 18.06.2014 Алматы
32 0 14.10.2022 Кизюта Илона Дмитриевна 6196 05.11.2013 Алматы
33 0 15.10.2022 Ақылтай Айзере Даниярқызы 6302 09.12.2014 Алматы
34 0 16.10.2022 Савицкая Мария Евгеньевна 5300 19.08.2013 Алматы
35 0 17.10.2022 Султанбаева Аяулым Жанибековна 5919 26.06.2014 Алматы
36 0 18.10.2022 Любман Алиса Ильинична 5938 25.06.2013 Алматы
37 0 19.10.2022 Шималина Милана Алексеевна 5016 02.10.2013 Алматы
38 0 19.10.2022 Сарсекей Айзере Айтан-кызы 5895 23.04.2014 Нұр-Сұлтан (Астана)
39 0 19.10.2022 Цой Ксения Евгеньевна 5572 22.08.2013 Алматы
40 0 20.10.2022 Утешова Айым Максаткызы 5923 07.01.2014 Алматы
41 0 20.10.2022 Хабиева Диана Ерболовна 5749 28.01.2014 Уральск
42 0 20.10.2022 Құрманбай Дания Азаматқызы 6340 30.10.2013 Алматы
43 0 20.10.2022 Дамиркызы Медина - 6298 09.06.2013 Алматы
44 0 20.10.2022 Бакенова Дамили Дарханкызы 6351 08.09.2013 Алматы
45 0 24.10.2022 Айдар Айдана Алмасқызы 5827 05.01.2013 Нұр-Сұлтан (Астана)
46 0 24.10.2022 Жайық Аяулым Ильяскызы 6320 11.06.2014 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Канкина Алима Бауржанқызы 6103 01.09.2013 Кокчетав
2 0 00.00.0000 Кайрат Камилла Мухидинкызы 6252 03.07.2014 Тараз
3 0 00.00.0000 Русина София Сергеевна 5999 09.11.2014 Алматы
4 6 00.00.0000 Кожуханова Дария Тлеулесовна 5789 27.09.2013 Тараз
5 0 00.00.0000 Шестакова Николь Юрьевна 6292 05.12.2013 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 30.09.2022 Ғаділбек София Жеткіншекқызы 5526 31.12.2013 Атырау отказ от 30/09/2022
2 0 30.09.2022 Каныбек Мерей Алмазкызы 5739 18.02.2014 Атырау отказ от 15/10/2022
3 0 04.10.2022 Райымбек Медина Ринаткызы 5727 21.02.2014 Атырау отказ от 19/10/2022
4 0 14.10.2022 Асильбекова Даяна Романовна 5482 30.04.2014 Алматы отказ от 26/10/2022

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Қызғылт сары доп
Дата проведения: 28.10.2022 (жм) — 30.10.2022 (жс)
Балалар - Жалғыз

1/16
1
Колбасин А. В.
3
Қрықбай А. А.
19
Булатхан А. Б.
6:0
20
Шайхин А. А.
5
Тимошенко И. А.
6:2
11
Лубинец М. М.
18
Пулатов И. Ф.
22
Хамитов Ж. С.
8
Әбітай А. М.
9
Төрехан М. А.
6:0
7
Ақылбек Ә. А.
4
Ким А. Д.
13
Сорокин М. Д.
10
Дуйсенбин Е. А.
6:0
15
Анарбеков Ж. А.
12
Селиванов Т. С.
6:0
2
Олейников С. А.
23
Бахытжан А. Н.
14
Уваров Р. Д.
21
Тастамбеков С. С.
6:4
16
Чибитко А. М.
17
Шайлообеков Э. М.
6:0
6
Есентайұлы М.
1/8
1
Колбасин А. В.
19
Булатхан А. Б.
6:0
20
Шайхин А. А.
11
Лубинец М. М.
6:0
18
Пулатов И. Ф.
22
Хамитов Ж. С.
6:1
9
Төрехан М. А.
7
Ақылбек Ә. А.
6:0
4
Ким А. Д.
13
Сорокин М. Д.
7:5
12
Селиванов Т. С.
2
Олейников С. А.
6:0
23
Бахытжан А. Н.
14
Уваров Р. Д.
6:2
17
Шайлообеков Э. М.
6
Есентайұлы М.
6:0
1/4
1
Колбасин А. В.
11
Лубинец М. М.
6:0
22
Хамитов Ж. С.
7
Ақылбек Ә. А.
6:3
4
Ким А. Д.
12
Селиванов Т. С.
6:3
14
Уваров Р. Д.
6
Есентайұлы М.
6:0
Полуфинал
11
Лубинец М. М.
7
Ақылбек Ә. А.
6:1
4
Ким А. Д.
6
Есентайұлы М.
6:0
За 1-е место
11
Лубинец М. М.
6
Есентайұлы М.
6:0
За 3-е место
7
Ақылбек Ә. А.
4
Ким А. Д.
6:4

5-8

5-8
1
Колбасин А. В.
22
Хамитов Ж. С.
4:0
12
Селиванов Т. С.
14
Уваров Р. Д.
4:0
За 5-6 место
1
Колбасин А. В.
12
Селиванов Т. С.
4:1
За 7-8 место
22
Хамитов Ж. С.
14
Уваров Р. Д.
5:3

9-16

9-16
19
Булатхан А. Б.
20
Шайхин А. А.
4:0
18
Пулатов И. Ф.
9
Төрехан М. А.
4:0
13
Сорокин М. Д.
2
Олейников С. А.
4:1
23
Бахытжан А. Н.
17
Шайлообеков Э. М.
4:2
9-12
20
Шайхин А. А.
18
Пулатов И. Ф.
4:2
2
Олейников С. А.
17
Шайлообеков Э. М.
5:3
За 9-10 место
20
Шайхин А. А.
17
Шайлообеков Э. М.
4:1
За 11-12 место
18
Пулатов И. Ф.
2
Олейников С. А.
5:4 (7:4)

13-16

13-16
19
Булатхан А. Б.
9
Төрехан М. А.
4:1
13
Сорокин М. Д.
23
Бахытжан А. Н.
4:0
За 13-14 место
19
Булатхан А. Б.
13
Сорокин М. Д.
4:1
За 14-16 место
9
Төрехан М. А.
23
Бахытжан А. Н.
5:3

17-32

17-32
3
Қрықбай А. А.
5
Тимошенко И. А.
8
Әбітай А. М.
10
Дуйсенбин Е. А.
15
Анарбеков Ж. А.
21
Тастамбеков С. С.
16
Чибитко А. М.
17-24
3
Қрықбай А. А.
5
Тимошенко И. А.
5:4 (7:3)
8
Әбітай А. М.
10
Дуйсенбин Е. А.
15
Анарбеков Ж. А.
4:0
21
Тастамбеков С. С.
16
Чибитко А. М.
4:0
17-20
5
Тимошенко И. А.
8
Әбітай А. М.
4:0
15
Анарбеков Ж. А.
21
Тастамбеков С. С.
5:3
За 17-18 место
5
Тимошенко И. А.
21
Тастамбеков С. С.
4:2
За 19-20 место
8
Әбітай А. М.
15
Анарбеков Ж. А.
4:0

21-24

21-24
3
Қрықбай А. А.
10
Дуйсенбин Е. А.
16
Чибитко А. М.
4:2
За 21-22 место
3
Қрықбай А. А.
16
Чибитко А. М.
5:4 (7:3)
За 23-24 место
10
Дуйсенбин Е. А.

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Қызғылт сары доп
Дата проведения: 28.10.2022 (жм) — 30.10.2022 (жс)
Девочки - Жалғыз

1/32
1
Кожуханова Д. Т.
10
Амангелді А. Е.
22
Тоқтасын Ж. Ж.
6:2
41
Шестакова Н. Ю.
15
Шатова М. В.
20
Ковалева В. Д.
40
Русина С. С.
33
Хабиева Д. Е.
6:3
23
Чернышова Д. Д.
37
Айдар А. А.
6:3
6
Калинина О. В.
7
Естемесова А. И.
25
Насрытдинова Э. Т.
29
Сарсекей А. А.
6:2
17
Мацковяк Т. В.
43
Кайрат К. М.
6:0
14
Дараева Х. Н.
13
Шарипбай И. Ш.
34
Құрманбай Д. А.
26
Кизюта И. Д.
6:4
36
Бакенова Д. Д.
3
Нуржанова С. Е.
4
Касьянова А. А.
32
Утешова А. М.
39
Жайық А. И.
7:6 (9:7)
30
Шималина М. А.
21
Пулина В. А.
16
Мухлисова Б. И.
38
Дягилева Р. О.
11
Белоглазова М. К.
42
Канкина А. Б.
6:4
5
Вашенкова А. А.
8
Жетыбаева М. А.
35
Дамиркызы М. -.
31
Асылтастанбек А. Е.
6:0
12
Потапова К. М.
24
Әбітай А. М.
6:0
18
Берік А. Б.
9
Магай К. Д.
27
Ақылтай А. Д.
28
Султанбаева А. Ж.
6:0
19
Халяпина А. А.
2
Нуржанова С. Е.
1/16
1
Кожуханова Д. Т.
22
Тоқтасын Ж. Ж.
6:0
41
Шестакова Н. Ю.
15
Шатова М. В.
6:1
20
Ковалева В. Д.
40
Русина С. С.
6:3
23
Чернышова Д. Д.
6
Калинина О. В.
6:1
7
Естемесова А. И.
29
Сарсекей А. А.
6:1
17
Мацковяк Т. В.
14
Дараева Х. Н.
6:1
13
Шарипбай И. Ш.
34
Құрманбай Д. А.
6:1
36
Бакенова Д. Д.
3
Нуржанова С. Е.
6:0
4
Касьянова А. А.
39
Жайық А. И.
6:0
30
Шималина М. А.
21
Пулина В. А.
6:4
16
Мухлисова Б. И.
38
Дягилева Р. О.
6:0
42
Канкина А. Б.
5
Вашенкова А. А.
6:2
8
Жетыбаева М. А.
31
Асылтастанбек А. Е.
6:0
12
Потапова К. М.
18
Берік А. Б.
6:0
9
Магай К. Д.
28
Султанбаева А. Ж.
6:0
19
Халяпина А. А.
2
Нуржанова С. Е.
6:2
1/8
1
Кожуханова Д. Т.
41
Шестакова Н. Ю.
6:2
20
Ковалева В. Д.
23
Чернышова Д. Д.
7:5
29
Сарсекей А. А.
17
Мацковяк Т. В.
6:1
34
Құрманбай Д. А.
3
Нуржанова С. Е.
6:1
39
Жайық А. И.
21
Пулина В. А.
6:2
38
Дягилева Р. О.
5
Вашенкова А. А.
6:0
31
Асылтастанбек А. Е.
12
Потапова К. М.
6:0
28
Султанбаева А. Ж.
19
Халяпина А. А.
6:1
1/4
1
Кожуханова Д. Т.
23
Чернышова Д. Д.
6:3
17
Мацковяк Т. В.
3
Нуржанова С. Е.
6:1
21
Пулина В. А.
38
Дягилева Р. О.
6:1
31
Асылтастанбек А. Е.
19
Халяпина А. А.
6:3
Полуфинал
23
Чернышова Д. Д.
17
Мацковяк Т. В.
6:2
38
Дягилева Р. О.
31
Асылтастанбек А. Е.
6:0
За 1-е место
23
Чернышова Д. Д.
38
Дягилева Р. О.
6:1
За 3-е место
17
Мацковяк Т. В.
31
Асылтастанбек А. Е.
6:1

5-8

5-8
1
Кожуханова Д. Т.
3
Нуржанова С. Е.
4:2
21
Пулина В. А.
19
Халяпина А. А.
4:0
За 5-6 место
1
Кожуханова Д. Т.
21
Пулина В. А.
4:1
За 7-8 место
3
Нуржанова С. Е.
19
Халяпина А. А.
4:2

9-16

9-16
41
Шестакова Н. Ю.
20
Ковалева В. Д.
4:2
29
Сарсекей А. А.
34
Құрманбай Д. А.
4:1
39
Жайық А. И.
5
Вашенкова А. А.
4:0
12
Потапова К. М.
28
Султанбаева А. Ж.
4:0
9-12
20
Ковалева В. Д.
34
Құрманбай Д. А.
4:1
5
Вашенкова А. А.
28
Султанбаева А. Ж.
4:2
За 9-10 место
20
Ковалева В. Д.
28
Султанбаева А. Ж.
5:4 (11:9)
За 11-12 место
34
Құрманбай Д. А.
5
Вашенкова А. А.
4:2

13-16

13-16
41
Шестакова Н. Ю.
29
Сарсекей А. А.
4:1
39
Жайық А. И.
12
Потапова К. М.
4:1
За 13-14 место
41
Шестакова Н. Ю.
12
Потапова К. М.
4:2
За 14-16 место
29
Сарсекей А. А.
39
Жайық А. И.
5:3

17-32

17-32
22
Тоқтасын Ж. Ж.
15
Шатова М. В.
4:0
40
Русина С. С.
6
Калинина О. В.
4:1
7
Естемесова А. И.
14
Дараева Х. Н.
4:1
13
Шарипбай И. Ш.
36
Бакенова Д. Д.
4:2
4
Касьянова А. А.
30
Шималина М. А.
4:0
16
Мухлисова Б. И.
42
Канкина А. Б.
5:4 (7:4)
8
Жетыбаева М. А.
18
Берік А. Б.
4:0
9
Магай К. Д.
2
Нуржанова С. Е.
4:2
17-24
22
Тоқтасын Ж. Ж.
40
Русина С. С.
4:2
14
Дараева Х. Н.
13
Шарипбай И. Ш.
5:3
30
Шималина М. А.
42
Канкина А. Б.
18
Берік А. Б.
2
Нуржанова С. Е.
4:0
17-20
40
Русина С. С.
14
Дараева Х. Н.
5:3
42
Канкина А. Б.
2
Нуржанова С. Е.
5:4 (7:2)
За 17-18 место
14
Дараева Х. Н.
2
Нуржанова С. Е.
4:1
За 19-20 место
40
Русина С. С.
42
Канкина А. Б.
4:1

21-24

21-24
22
Тоқтасын Ж. Ж.
13
Шарипбай И. Ш.
4:2
30
Шималина М. А.
18
Берік А. Б.
За 21-22 место
13
Шарипбай И. Ш.
18
Берік А. Б.
4:0
За 23-24 место
22
Тоқтасын Ж. Ж.
30
Шималина М. А.

25-32

25-32
15
Шатова М. В.
6
Калинина О. В.
4:0
7
Естемесова А. И.
36
Бакенова Д. Д.
4:0
4
Касьянова А. А.
16
Мухлисова Б. И.
4:0
8
Жетыбаева М. А.
9
Магай К. Д.
4:0
25-28
6
Калинина О. В.
36
Бакенова Д. Д.
4:0
16
Мухлисова Б. И.
9
Магай К. Д.
4:0
За 25-26 место
6
Калинина О. В.
16
Мухлисова Б. И.
4:0
За 27-28 место
36
Бакенова Д. Д.
9
Магай К. Д.
4:1

29-32

29-32
15
Шатова М. В.
7
Естемесова А. И.
4:1
4
Касьянова А. А.
8
Жетыбаева М. А.
4:2
За 29-30 место
15
Шатова М. В.
4
Касьянова А. А.
5:3
За 31-32 место
7
Естемесова А. И.
8
Жетыбаева М. А.
4:2

33-64

33-64
10
Амангелді А. Е.
33
Хабиева Д. Е.
37
Айдар А. А.
25
Насрытдинова Э. Т.
43
Кайрат К. М.
26
Кизюта И. Д.
32
Утешова А. М.
11
Белоглазова М. К.
35
Дамиркызы М. -.
24
Әбітай А. М.
27
Ақылтай А. Д.
33-48
10
Амангелді А. Е.
33
Хабиева Д. Е.
37
Айдар А. А.
4:1
25
Насрытдинова Э. Т.
43
Кайрат К. М.
4:1
26
Кизюта И. Д.
32
Утешова А. М.
11
Белоглазова М. К.
35
Дамиркызы М. -.
24
Әбітай А. М.
27
Ақылтай А. Д.
33-40
10
Амангелді А. Е.
33
Хабиева Д. Е.
4:2
25
Насрытдинова Э. Т.
26
Кизюта И. Д.
4:2
32
Утешова А. М.
11
Белоглазова М. К.
5:4 (7:3)
24
Әбітай А. М.
27
Ақылтай А. Д.
4:0
33-36
10
Амангелді А. Е.
25
Насрытдинова Э. Т.
4:0
11
Белоглазова М. К.
27
Ақылтай А. Д.
4:2
За 33-34 место
25
Насрытдинова Э. Т.
11
Белоглазова М. К.
5:4 (7:5)
За 35-36 место
10
Амангелді А. Е.
27
Ақылтай А. Д.
5:3

37-40

37-40
33
Хабиева Д. Е.
26
Кизюта И. Д.
5:3
32
Утешова А. М.
24
Әбітай А. М.
4:0
За 37-38 место
33
Хабиева Д. Е.
32
Утешова А. М.
4:1
За 39-40 место
26
Кизюта И. Д.
24
Әбітай А. М.
4:0

41-48

41-48
37
Айдар А. А.
43
Кайрат К. М.
35
Дамиркызы М. -.
41-44
37
Айдар А. А.
43
Кайрат К. М.
4:1
35
Дамиркызы М. -.
41-42
37
Айдар А. А.
35
Дамиркызы М. -.
43-44
43
Кайрат К. М.

45-48

45-48
За 45-46 место
За 47-48 место

49-64

49-64
49-56
49-52
За 49-50 место
За 51-52 место

53-56

53-56
За 53-54 место
За 55-56 место

57-64

57-64
57-60
За 57-58 место
За 59-60 место

61-64

61-64
За 61-62 место
За 63-64 место

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5801 Есентайулы Мустафа - 15.05.2014 Алматы 1
2 5426 Лубинец Максим Максимович 28.06.2013 Алматы 2 0
3 5814 Акылбек Алихан Акылбекович 11.11.2013 Алматы 3
4 5644 Ким Алан Дмитриевич 18.03.2014 Алматы 4
5 5332 Селиванов Тамерлан Сергеевич 04.03.2014 Алматы 5
6 5663 Колбасин Аристарх Вячеславович 30.04.2013 Алматы 6 0
7 5791 Хамитов Жарас Сабитович 06.07.2013 Алматы 7
8 5879 Уваров Роман Денисович 13.02.2014 Алматы 8
9 6092 Шайлообеков Элхан Максатович 17.09.2013 Бишкек 9
10 5362 Шайхин Арон Ануарович 10.09.2013 Алматы 10
11 6231 Пулатов Иброхим Фаррухович 16.08.2014 Ташкент 11
12 6002 Олейников Станислав Алексеевич 31.03.2014 Тараз 12
13 6010 Сорокин Макар Дмитриевич 10.04.2014 Алматы 13
14 5641 Булатхан Алан Бауыржанулы 12.05.2014 Нур-Султан (Астана) 14
15 6267 Торехан Мади Алимжанович 31.07.2014 Алматы 15
16 6364 Бахытжан Алинур Нурланулы 13.02.2014 Тараз 16
17 6273 Тастамбеков Сабыржан Серикович 18.10.2014 Алматы 17
18 5955 Тимошенко Илья Алексеевич 04.02.2014 Алматы 18
19 6295 Анарбеков Жантай Азаматович 08.11.2013 Бишкек 19
20 6337 Абитай Арулан Муратханулы 14.05.2014 Кордай 20
21 6021 Крыкбай Амир Аскарович 23.06.2014 Кордай 21
22 6360 Чибитко Артем Максимович 17.06.2013 Тараз 22
23 6342 Дуйсенбин Есимхан Ануарулы 25.04.2014 Кордай 23
* Количество игроков: 23
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5022 Дягилева Рамина Олеговна 06.11.2014 Алматы 1
2 5227 Чернышова Дарья Даниловна 12.08.2014 Алматы 2
3 6060 Мацковяк Таисия Вадимовна 19.09.2014 Костанай 3
4 5980 Асылтастанбек Алия Ерболкызы 13.07.2014 Тараз 4
5 5789 Кожуханова Дария Тлеулесовна 27.09.2013 Тараз 5 0
6 5478 Пулина Виктория Александровна 31.05.2014 Алматы 6
7 6235 Нуржанова Сафия Ермековна 25.12.2013 Алматы 7
8 6099 Халяпина АннаВиктория Андреевна 17.07.2013 Алматы 8
9 5981 Ковалева Вита Дмитриевна 22.04.2014 Алматы 9
10 5919 Султанбаева Аяулым Жанибековна 26.06.2014 Алматы 10
11 6340 Курманбай Дания Азаматкызы 30.10.2013 Алматы 11
12 6289 Вашенкова Амелия Артемовна 13.09.2014 Бишкек 12
13 6250 Потапова Каролина Максимовна 26.09.2014 Алматы 13
14 6292 Шестакова Николь Юрьевна 05.12.2013 Алматы 14
15 5895 Сарсекей Айзере Айтан-кызы 23.04.2014 Нур-Султан (Астана) 15
16 6320 Жайык Аяулым Ильяскызы 11.06.2014 Алматы 16
17 5477 Дараева Хадиджа Наградовна 01.08.2014 Алматы 17
18 6237 Нуржанова Самира Ермековна 25.12.2013 Алматы 18
19 5999 Русина София Сергеевна 09.11.2014 Алматы 19
20 6103 Канкина Алима Бауржановна 01.09.2013 Кокчетав 20
21 6279 Шарипбай Инкар Шоканкызы 07.01.2014 Алматы 21
22 6332 Берик Аиша Бакытовна 13.11.2013 Кордай 22
23 6224 Токтасын Жанерке Жомарткызы 08.01.2013 Алматы 23
24 5016 Шималина Милана Алексеевна 02.10.2013 Алматы 24
25 5936 Мухлисова Банарис Ильятовна 02.08.2013 Алматы 25
26 6271 Калинина Олександра Володимировна 05.12.2013 UKR 26
27 5239 Магай Кристина Дмитриевна 01.04.2013 Алматы 27
28 6351 Бакенова Дамили Дархановна 08.09.2013 Алматы 28
29 6216 Касьянова Айым Асхатовна 16.10.2014 Атырау 29
30 6000 Шатова Милана Вадимовна 27.09.2013 Алматы 30
31 5347 Естемесова Аида Исламбековна 01.12.2013 Кордай 31
32 5625 Жетыбаева Милана Алмазовна 09.11.2014 Кордай 32
33 6317 Белоглазова Мила Кирилловна 31.01.2013 Бишкек 33
34 6304 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 30.08.2013 Алматы 34
35 5867 Амангельды Арина Ернаркызы 16.04.2013 Алматы 35
36 6302 Акылтай Айзере Данияркызы 09.12.2014 Алматы 36
37 5749 Хабиева Диана Ерболовна 28.01.2014 Уральск 37
38 5923 Утешова Айым Максаткызы 07.01.2014 Алматы 38
39 6196 Кизюта Илона Дмитриевна 05.11.2013 Алматы 39
40 6343 Абитай Акниет Муратханкызы 14.05.2014 Кордай 40
41 5827 Айдар Айдана Алмаскызы 05.01.2013 Нур-Султан (Астана) 41
42 6298 Дамиркызы Медина - 09.06.2013 Алматы 42
43 6252 Кайрат Камилла Мухидинкызы 03.07.2014 Тараз 43
* Количество игроков: 43

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер