Теннис 10-ға дейін



Жасыл доп

Алматы, ТЦ ФТК ЦСКА
Жасыл доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Жасыл доп
Дата проведения: 02.09.2022 (жм) — 04.09.2022 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АФ РОО "Федерация тенниса" / Алматы
727 2626911
zh.dairov@ktf.kz
Место проведения
ТЦ ФТК ЦСКА
Алматы, Сәтбаев көшесі, 6/Б,
727 262 69 11, +7 (777) 470 39 99
tcska@mail.ru
Директор турнира
Квасов Андрей Николаевич
727 3858885, +7 (777) 378-75-87
a.kvassov@ktf.kz
Главный судья
Хазова Валерия Владимировна
8-707-331-96-60
goldenhaz@mail.ru
Участники турнира
green 9-10
Размер сетки
Основной турнир:

Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты

Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, обязаны иметь оплаченный KazPIN. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через систему KazPin на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
5000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
30.08.2022 (сс)
Последний день отказа
2022-08-31 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 02.09.2022, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:15
Формат проведения

Барлық орындарды ойнатумен жетілдірілген олимпиадалық жүйе

Негізгі турнирдің барлық матчтары 4 геймге дейін қысқартылған 2 жиынтықтан тұрады (сетте 4/4 есебімен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады). 1/1 ұпай жинаған кезде ойыншылар 7 ұпайға дейін үзіліс жасайды.

Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) негізгі турнирдің барлық матчтары сияқты ойналатын үшінші-төртінші матчты қоспағанда, 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (4/4 ұпаймен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады).

Ойынның негізгі және қосымша турнирінің барлық матчтарында 40/40 ұпайымен шешуші ұпай ойналады, қабылдаушы өтініш қабылдау үшін шаршыны таңдай алады

Обеспечение

Су, доптар, төрешілер, дәрігер

Условия финансирования

Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалы өз мойнына алады. 
Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді

Награждение

Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалының естелік дипломдарымен, медальдарымен және сыйлықтарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Алматы Телефон: 727 2626911
Факс: E-mail: zh.dairov@ktf.kz
* Директор: Даиров Жанат Жалгасбаевич (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Квасов Андрей Николаевич 727 3858885, +7 (777) 378-75-87 a.kvassov@ktf.kz
* Главный судья Хазова Валерия Владимировна 8-707-331-96-60 goldenhaz@mail.ru

* Арена

ТЦ ФТК ЦСКА

Қала: Алматы * Адрес: Сәтбаев көшесі, 6/Б Сыйымдылығы: 40
Телефон: 727 262 69 11, +7 (777) 470 39 99 Факс: 727 262 47 03 E-mail: tcska@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 23 08.08.2022 Репной Виктор Александрович 5530 09.03.2012 Алматы
2 25 20.08.2022 Бородин Марк Вадимович 4871 07.08.2012 Алматы
3 19 05.08.2022 Гордеев Андрей Александрович 4437 16.06.2013 Алматы
4 6 20.08.2022 Галямов Эмиль Эльдарович 5646 11.01.2013 Алматы
5 38 30.08.2022 Назарчук Даниил Константинович 5443 11.09.2012 Алматы
6 0 06.08.2022 Иванов Фаддей Владимирович 4840 23.11.2013 Алматы
7 0 19.08.2022 Усков Георгий Владимирович 5689 08.12.2013 Алматы
8 0 23.08.2022 Хаиров Ратмир Александрович 5941 18.12.2012 Петропавловск
9 1 25.08.2022 Болат Санжар Арыстанбекұлы 6227 02.05.2012 Алматы
10 0 25.08.2022 Лубинец Максим Максимович 5426 28.06.2013 Алматы
11 0 27.08.2022 Хамитов Жарас Сабитулы 5791 06.07.2013 Алматы
12 0 27.08.2022 Аутов Жигер Ералыулы 6184 30.11.2013 Алматы
13 16 29.08.2022 Бирюлин Эмиль Камильевич 5945 31.10.2012 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Мурзашов Тимур Талгатович 5892 29.01.2012 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 66 20.08.2022 Ким Михаил Михайлович 5536 22.10.2012 Нұр-Сұлтан (Астана) отказ от 20/08/2022
2 0 10.08.2022 Хайрутдинов Рафаэль Рустамович 4488 12.09.2014 Актобе отказ от 10/08/2022
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 106 16.08.2022 Бакиева Айлин Анваровна 5359 28.01.2013 Алматы
2 17 18.08.2022 Ван Полина Александровна 5116 27.02.2012 Алматы
3 21 26.08.2022 Юсупова Сабрина Пархатовна 5047 22.08.2013 Алматы
4 39 30.08.2022 Курбатова Мартина Сергеевна 5312 20.06.2013 Алматы
5 79 05.08.2022 Козлова Елизавета Игоревна 5437 20.03.2012 Алматы
6 71 08.08.2022 Фремд Полина Дмитриевна 4310 12.04.2012 Алматы
7 27 24.08.2022 Бектемисова Аружан Асыловна 5183 29.04.2013 Алматы
8 25 08.08.2022 Абдыкалык Айлин Дарханкызы 5067 11.12.2012 Атырау
9 0 26.08.2022 Нұрғали Аружан Талғатқызы 5769 06.12.2013 Уральск
10 1 26.08.2022 Атагельдиева Аида Уалихановна 5165 26.10.2013 Алматы
11 26 27.08.2022 Бакир Амира Илияскызы 4844 11.12.2012 Алматы
12 23 08.08.2022 Хамитова Алима Бейбитовна 5005 07.11.2013 Алматы
13 1 22.08.2022 Борисова Мария Данииловна 5001 15.12.2013 Алматы
14 0 06.08.2022 Пак Каролина Аркадьевна 5965 18.11.2012 Алматы
15 0 09.08.2022 Бейсебаева Данеля Дауренкызы 5468 24.04.2013 Алматы
16 0 12.08.2022 Акимгали Нарби Айдаркызы 5960 15.05.2012 Алматы
17 0 13.08.2022 Айдарбек Айжан Шерикызы 5460 07.02.2013 Алматы
18 18 15.08.2022 Юсупова Ясмина Рамазановна 4924 07.09.2012 Алматы
19 0 18.08.2022 Аблаева Амина Ризаткызы 4853 22.04.2012 Алматы
20 0 19.08.2022 Скворцова Полина Ильинична 6211 11.10.2012 Бішкек
21 0 19.08.2022 Скворцова Ульяна Ильинична 6212 11.10.2012 Бішкек
22 0 22.08.2022 Калинина Олександра Володимировна 6271 05.12.2013
23 4 23.08.2022 Насырова Сафина Ринатовна 5934 19.06.2012 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 6 12.08.2022 Оспанова Айсара Азаматовна 4921 07.12.2012 Алматы отказ от 28/08/2022
2 9 20.08.2022 Борисова Милана Сергеевна 5072 23.08.2013 Алматы отказ от 26/08/2022
3 0 16.08.2022 Исанова Сафия Саяткызы 5854 27.08.2013 Алматы отказ от 30/08/2022
4 0 22.08.2022 Шималина Милана Алексеевна 5016 02.10.2013 Алматы отказ от 30/08/2022

* Расписание

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Жасыл доп
Дата проведения: 02.09.2022 (жм) — 04.09.2022 (жс)
Балалар - Жалғыз

1/8
1
Назарчук Д. К.
5
Бирюлин Э. К.
3
Репной В. А.
8
Мурзашов Т. Т.
6
Галямов Э. Э.
4:0 4:0
7
Болат С. А.
11
Лубинец М. М.
4:1 4:1
4
Гордеев А. А.
9
Усков Г. В.
10
Хаиров Р. А.
5:3 5:3
2
Бородин М. В.
1/4
1
Назарчук Д. К.
5
Бирюлин Э. К.
1:4 4:1 14:12
3
Репной В. А.
6
Галямов Э. Э.
5:3 5:3
7
Болат С. А.
4
Гордеев А. А.
1:4 5:3 7:1
9
Усков Г. В.
2
Бородин М. В.
4:0 4:2
Полуфинал
1
Назарчук Д. К.
3
Репной В. А.
4:2 4:0
4
Гордеев А. А.
2
Бородин М. В.
5:4 (7:4) 5:4 (7:5)
За 1-е место
3
Репной В. А.
2
Бородин М. В.
4:1 2:4 7:5
За 3-е место
1
Назарчук Д. К.
4
Гордеев А. А.
4:2 2:4 7:3

5-8

5-8
5
Бирюлин Э. К.
6
Галямов Э. Э.
2:4 4:2 7:4
7
Болат С. А.
9
Усков Г. В.
4:0 4:1
За 5-6 место
5
Бирюлин Э. К.
7
Болат С. А.
За 7-8 место
6
Галямов Э. Э.
9
Усков Г. В.

9-16

9-16
8
Мурзашов Т. Т.
11
Лубинец М. М.
10
Хаиров Р. А.
9-12
8
Мурзашов Т. Т.
11
Лубинец М. М.
10
Хаиров Р. А.
4:0 4:0
За 9-10 место
8
Мурзашов Т. Т.
11
Лубинец М. М.
4:0 4:0
За 11-12 место
10
Хаиров Р. А.

13-16

13-16
За 13-14 место
За 14-16 место
Жасыл доп
Дата проведения: 02.09.2022 (жм) — 04.09.2022 (жс)
Девочки - Жалғыз

1/16
1
Бакиева А. А.
21
Калинина О. В.
12
Борисова М. Д.
4:0 4:0
9
Юсупова Я. Р.
5
Бектемисова А. А.
3
Фремд П. Д.
18
Аблаева А. Р.
22
Нұрғали А. Т.
4:1 4:0
10
Ван П. А.
6
Бакир А. И.
7
Абдыкалык А. Д.
17
Айдарбек А. Ш.
11
Насырова С. Р.
4:1 4:2
14
Пак К. А.
16
Акимгали Н. А.
4:1 4:1
4
Курбатова М. С.
8
Юсупова С. П.
20
Скворцова П. И.
13
Атагельдиева А. У.
4:0 4:0
15
Бейсебаева Д. Д.
19
Скворцова У. И.
4:2 4:2
2
Козлова Е. И.
1/8
1
Бакиева А. А.
12
Борисова М. Д.
4:2 7:5
9
Юсупова Я. Р.
5
Бектемисова А. А.
5:3 4:2
3
Фремд П. Д.
22
Нұрғали А. Т.
4:0 4:1
10
Ван П. А.
6
Бакир А. И.
3:5 4:2 7:4
7
Абдыкалык А. Д.
11
Насырова С. Р.
4:2 4:0
14
Пак К. А.
4
Курбатова М. С.
4:0 4:0
8
Юсупова С. П.
13
Атагельдиева А. У.
4:2 0:4 9:7
15
Бейсебаева Д. Д.
2
Козлова Е. И.
4:0 4:0
1/4
1
Бакиева А. А.
9
Юсупова Я. Р.
5:4 (7:3) 5:3
3
Фремд П. Д.
10
Ван П. А.
4:2 4:2
7
Абдыкалык А. Д.
4
Курбатова М. С.
4:2 4:2
13
Атагельдиева А. У.
2
Козлова Е. И.
5:4 (7:4) 0:4 7:5
Полуфинал
9
Юсупова Я. Р.
10
Ван П. А.
5:4 (7:2) 3:5 8:6
7
Абдыкалык А. Д.
13
Атагельдиева А. У.
4:0 4:2
За 1-е место
10
Ван П. А.
7
Абдыкалык А. Д.
4:1 4:2
За 3-е место
9
Юсупова Я. Р.
13
Атагельдиева А. У.
2:4 4:0 7:1

5-8

5-8
1
Бакиева А. А.
3
Фремд П. Д.
4:1
4
Курбатова М. С.
2
Козлова Е. И.
4:2
За 5-6 место
1
Бакиева А. А.
4
Курбатова М. С.
4:1
За 7-8 место
3
Фремд П. Д.
2
Козлова Е. И.
4:0

9-16

9-16
12
Борисова М. Д.
5
Бектемисова А. А.
4:0
22
Нұрғали А. Т.
6
Бакир А. И.
11
Насырова С. Р.
14
Пак К. А.
5:4 (7:4)
8
Юсупова С. П.
15
Бейсебаева Д. Д.
4:0
9-12
5
Бектемисова А. А.
22
Нұрғали А. Т.
4:0
11
Насырова С. Р.
8
Юсупова С. П.
4:1
За 9-10 место
5
Бектемисова А. А.
8
Юсупова С. П.
4:2
За 11-12 место
22
Нұрғали А. Т.
11
Насырова С. Р.
5:3

13-16

13-16
12
Борисова М. Д.
6
Бакир А. И.
14
Пак К. А.
15
Бейсебаева Д. Д.
4:1
За 13-14 место
12
Борисова М. Д.
15
Бейсебаева Д. Д.
4:0
За 14-16 место
6
Бакир А. И.
14
Пак К. А.

17-32

17-32
21
Калинина О. В.
18
Аблаева А. Р.
17
Айдарбек А. Ш.
16
Акимгали Н. А.
20
Скворцова П. И.
19
Скворцова У. И.
17-24
21
Калинина О. В.
18
Аблаева А. Р.
17
Айдарбек А. Ш.
16
Акимгали Н. А.
4:0
20
Скворцова П. И.
19
Скворцова У. И.
4:1
17-20
21
Калинина О. В.
18
Аблаева А. Р.
4:0
17
Айдарбек А. Ш.
19
Скворцова У. И.
5:3
За 17-18 место
21
Калинина О. В.
17
Айдарбек А. Ш.
4:2
За 19-20 место
18
Аблаева А. Р.
19
Скворцова У. И.
5:3

21-24

21-24
16
Акимгали Н. А.
20
Скворцова П. И.
4:1
За 21-22 место
20
Скворцова П. И.
За 23-24 место
16
Акимгали Н. А.

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место

* Результаты

* Результатов по данному турниру пока не получены
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5067 Абдыкалык Айлин Дарханкызы 11.12.2012 Атырау 1 0
2 5116 Ван Полина Александровна 27.02.2012 Алматы 2 0
3 5165 Атагельдиева Аида Уалихановна 26.10.2013 Алматы 3 0
4 4924 Юсупова Ясмина Рамазановна 07.09.2012 Алматы 4 0
5 5312 Курбатова Мартина Сергеевна 20.06.2013 Алматы 5 0
6 5359 Бакиева Айлин Анваровна 28.01.2013 Алматы 6 0
7 5437 Козлова Елизавета Игоревна 20.03.2012 Алматы 7 0
8 4310 Фремд Полина Дмитриевна 12.04.2012 Алматы 8 0
9 5183 Бектемисова Аружан Асыловна 29.04.2013 Алматы 9 0
10 5047 Юсупова Сабрина Пархатовна 22.08.2013 Алматы 10 0
11 5769 Нургали Аружан Талгатовна 06.12.2013 Уральск 11 0
12 5934 Насырова Сафина Ринатовна 19.06.2012 Алматы 12 0
13 5001 Борисова Мария Данииловна 15.12.2013 Алматы 13 0
14 5468 Бейсебаева Данеля Дауреновна 24.04.2013 Алматы 14 0
15 5965 Пак Каролина Аркадьевна 18.11.2012 Алматы 15 0
16 4844 Бакир Амира Илияскызы 11.12.2012 Алматы 16 0
17 5460 Айдарбек Айжан Шерикызы 07.02.2013 Алматы 17
18 6271 Калинина Олександра Володимировна 05.12.2013 UKR 18
19 4853 Аблаева Амина Ризаткызы 22.04.2012 Алматы 19 0
20 6212 Скворцова Ульяна Ильинична 11.10.2012 Бишкек 20 0
* Количество игроков: 20

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер