Теннис 10-ға дейін



Қызғылт сары доп

Алматы, ТЦ "Эйс"
Қызғылт сары доп

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Қызғылт доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: orange 8-9
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Қызғылт сары доп
Дата проведения: 23.09.2022 (жм) — 25.09.2022 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АФ РОО "Федерация тенниса" / Алматы
727 2626911
zh.dairov@ktf.kz
Место проведения
ТЦ "Эйс"
Алматы, ,
727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66
tc-ace@mail.ru
Директор турнира
Квасов Андрей Николаевич
727 3858885, +7 (777) 378-75-87
a.kvassov@ktf.kz
Главный судья
Балаганская Кристина Согратовна
+77773765850
bks_1@mail.ru
Участники турнира
orange 8-9
Размер сетки
Основной турнир:
Мәлімделген қатысушылардың санына байланысты
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, обязаны иметь оплаченный KazPIN. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через систему KazPin на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
5000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
2500 ₸
Последний день подачи заявок
20.09.2022 (сс)
Последний день отказа
2022-09-21 23:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 23.09.2022, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:15
Формат проведения
Барлық орындарды ойнатумен жетілдірілген олимпиадалық жүйе
Негізгі турнирдің барлық матчтары 6 геймге дейін 1-ші жиынтықтан тұрады (сетте 6/6 есебімен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады).
Қосымша турнирдің барлық матчтары (орындар үшін) негізгі турнирдің барлық матчтары сияқты ойналатын үшінші-төртінші матчты қоспағанда, 1-ші қысқартылған жиынтықтан 4 ойынға дейін ойналады (4/4 ұпаймен 7 ұпайға дейін тай-брейк ойналады).
Ойынның негізгі және қосымша турнирінің барлық матчтарында 40/40 ұпайымен шешуші ұпай ойналады, қабылдаушы өтініш қабылдау үшін шаршыны таңдай алады.
Обеспечение
Төрешілік, доп, су, дәрігер
Условия финансирования
Турнирді ұйымдастыру мен өткізуге байланысты шығындарды Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалы өз мойнына алады
Ойыншылардың жол жүруге, тамақтануға және тұруға байланысты барлық шығындары іссапар ұйымдарының есебінен немесе қатысушылардың өздері есебінен төленеді.
Награждение
Турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлері Алматы қ. "теннис федерациясы" РҚБ филиалының естелік дипломдарымен, медальдарымен және сыйлықтарымен марапатталады

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Алматы Телефон: 727 2626911
Факс: E-mail: zh.dairov@ktf.kz
* Директор: Даиров Жанат Жалгасбаевич (Директор)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Квасов Андрей Николаевич 727 3858885, +7 (777) 378-75-87 a.kvassov@ktf.kz
* Главный судья Балаганская Кристина Согратовна +77773765850 bks_1@mail.ru

* Арена

ТЦ "Эйс"

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 90+150
Телефон: 727 265 55 54, +7 (777) 470 06 66 Факс: E-mail: tc-ace@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 9 11.09.2022 Галямов Эмиль Эльдарович 5646 11.01.2013 Алматы
2 0 12.09.2022 Серікпай Асан Бауыржанұлы 5542 29.01.2014 Нұр-Сұлтан (Астана)
3 0 05.09.2022 Брегвадзе Габриель Бесикович 5790 19.08.2014 Атырау
4 0 02.09.2022 Есентайұлы Мұстафа 5801 15.05.2014 Алматы
5 0 05.09.2022 Пешков Демьян Максимович 5823 25.10.2013 Нұр-Сұлтан (Астана)
6 0 15.09.2022 Андриянов Ильяс Николаевич 5805 23.03.2014 Алматы
7 0 26.08.2022 Ким Алан Дмитриевич 5644 18.03.2014 Алматы
8 0 27.08.2022 Аутов Жигер Ералыулы 6184 30.11.2013 Алматы
9 0 27.08.2022 Нартуеев Али Бакытович 5756 25.10.2013 Кокчетав
10 0 29.08.2022 Олейников Станислав Алексеевич 6002 31.03.2014 Тараз
11 0 04.09.2022 Хамитов Жарас Сабитулы 5791 06.07.2013 Алматы
12 0 04.09.2022 Серикказыев Ануар Асланович 5896 04.10.2014 Нұр-Сұлтан (Астана)
13 0 06.09.2022 Шілденов Әли Нұрсұлтанович 5433 27.01.2013 Атырау
14 0 06.09.2022 Суйесинов Болат Максотович 4990 09.08.2014 Атырау
15 0 07.09.2022 Селиванов Тамерлан Сергеевич 5332 04.03.2014 Алматы
16 0 08.09.2022 Мухаддас Бакытжан Алмасбекулы 5384 03.03.2014 Шымкент
17 0 09.09.2022 Анарбеков Жантай Азаматович 6295 08.11.2013 Бішкек
18 0 10.09.2022 Шайлообеков Элхан Максатович 6092 17.09.2013 Бішкек
19 0 11.09.2022 Ақылбек Әлихан Акылбекович 5814 11.11.2013 Алматы
20 0 11.09.2022 Уваров Роман Денисович 5879 13.02.2014 Алматы
21 3 11.09.2022 Колбасин Аристарх Вячеславович 5663 30.04.2013 Алматы
22 0 13.09.2022 Иванов Фаддей Владимирович 4840 23.11.2013 Алматы
23 0 15.09.2022 Белалов Тамирлан Тахирович 5935 18.01.2014 Алматы
24 0 16.09.2022 Лубинец Максим Максимович 5426 28.06.2013 Алматы
25 0 17.09.2022 Шайхин Арон Ануарович 5362 10.09.2013 Алматы
26 0 18.09.2022 Пулатов Иброхим Фаррухович 6231 16.08.2014
27 0 19.09.2022 Усманов Даниэль Тимурович 6257 27.08.2014 Алматы
28 0 20.09.2022 Сорокин Макар Дмитриевич 6010 10.04.2014 Алматы
29 0 20.09.2022 Капустин Радмир Константинович 5471 23.10.2013 Алматы
30 0 20.09.2022 Килебаев Тимур Андреевич 5853 01.08.2014 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Ким Даниэль Анатольевич 6172 21.06.2014 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 23 28.08.2022 Гордеев Андрей Александрович 4437 16.06.2013 Алматы отказ от 12/09/2022
2 0 16.09.2022 Шакуля Родион Константинович 6290 27.05.2014 Алматы отказ от 19/09/2022
3 0 19.09.2022 Толочный Никита Сергеевич 5713 21.04.2014 Алматы отказ от 21/09/2022
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 1 26.08.2022 Атагельдиева Аида Уалихановна 5165 26.10.2013 Алматы
2 0 05.09.2022 Бақтыбай Мұнтазбегім Ақжомартқызы 5647 25.06.2013 Атырау
3 0 19.09.2022 Асылтастанбек Алия Ерболкызы 5980 13.07.2014 Тараз
4 0 28.08.2022 Жумакаева Алуана Каировна 5517 29.05.2013 Караганда
5 0 02.09.2022 Головко Полина Игоревна 6185 24.12.2014 Караганда
6 0 12.09.2022 Алимжанова Ариана Тимуровна 5271 01.05.2014 Алматы
7 0 12.09.2022 Дягилева Рамина Олеговна 5022 06.11.2014 Алматы
8 0 16.09.2022 Лесникова Мария Игоревна 5963 06.08.2014 Алматы
9 27 26.08.2022 Бектемисова Аружан Асыловна 5183 29.04.2013 Алматы
10 0 27.08.2022 Потапова Каролина Максимовна 6250 26.09.2014 Алматы
11 0 30.08.2022 Исанова Сафия Саяткызы 5854 27.08.2013 Алматы
12 0 30.08.2022 Чернышова Дарья Даниловна 5227 12.08.2014 Алматы
13 0 01.09.2022 Забазнова Лея Владимировна 4970 02.05.2014 Алматы
14 0 03.09.2022 Рубин Сиенна 5723 18.08.2013 Бішкек
15 0 05.09.2022 Кенесбек Айзере Галымжанкызы 6228 26.05.2014 Нұр-Сұлтан (Астана)
16 0 05.09.2022 Амангелді Арина Ернарқызы 5867 16.04.2013 Алматы
17 0 05.09.2022 Касьянова Айым Асхатовна 6216 16.10.2014 Атырау
18 0 05.09.2022 Каныбек Мерей Алмазкызы 5739 18.02.2014 Атырау
19 0 05.09.2022 Ғаділбек София Жеткіншекқызы 5526 31.12.2013 Атырау
20 0 05.09.2022 Мұхан Көркем Манарбекқызы 5453 16.04.2013 Атырау
21 0 05.09.2022 Шакиева Зере 5431 20.03.2013 Атырау
22 0 05.09.2022 Манасова Амина Алибековна 5399 07.05.2013 Атырау
23 0 05.09.2022 Ракишева Аяжан Медетовна 5735 17.01.2014 Атырау
24 0 05.09.2022 Утегенова Аяра Нурлановна 5726 05.05.2013 Атырау
25 0 05.09.2022 Вашенкова Амелия Артемовна 6289 13.09.2014 Бішкек
26 0 05.09.2022 Ковалева Вита Дмитриевна 5981 22.04.2014 Алматы
27 0 07.09.2022 Мадиева Дамели Ерболовна 6210 29.11.2013 Алматы
28 0 07.09.2022 Мадиева Адия Ерболовна 6209 29.11.2013 Алматы
29 0 10.09.2022 Ибрагимова Ариана Рахимовна 6015 26.04.2014 Алматы
30 0 10.09.2022 Тоқтасын Жанерке Жомартқызы 6224 08.01.2013 Алматы
31 0 11.09.2022 Султанбаева Аяулым Жанибековна 5919 26.06.2014 Алматы
32 0 12.09.2022 Магай Кристина Дмитриевна 5239 01.04.2013 Алматы
33 0 12.09.2022 Утешова Айым Максаткызы 5923 07.01.2014 Алматы
34 0 12.09.2022 Гезукара Элизабет Муратовна 6014 06.06.2014 Алматы
35 0 12.09.2022 Русина София Сергеевна 5999 09.11.2014 Алматы
36 0 12.09.2022 Шималина Милана Алексеевна 5016 02.10.2013 Алматы
37 0 12.09.2022 Калинина Олександра Володимировна 6271 05.12.2013
38 0 14.09.2022 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 6304 30.08.2013 Алматы
39 0 15.09.2022 Әбдіқалық Маруа Қажымүқанқызы 5764 17.03.2013 Алматы
40 0 15.09.2022 Дараева Хадиджа Наградовна 5477 01.08.2014 Алматы
41 0 16.09.2022 Мухлисова Банарис Ильятқызы 5936 02.08.2013 Алматы
42 0 16.09.2022 Шарипбай Инкар Шоканкызы 6279 07.01.2014 Алматы
43 0 16.09.2022 Шестакова Николь Юрьевна 6292 05.12.2013 Алматы
44 0 17.09.2022 Савицкая Мария Евгеньевна 5300 19.08.2013 Алматы
45 0 17.09.2022 Пулина Виктория Александровна 5478 31.05.2014 Алматы
46 0 18.09.2022 Нуржанова Сафия Ермековна 6235 25.12.2013 Алматы
47 0 19.09.2022 Аргимбаева Полина Константиновна 5194 17.12.2013 Алматы
48 0 19.09.2022 Омарова Зарина Арслановна 5514 31.03.2014 Алматы
49 0 19.09.2022 Толочная Милана Сергеевна 5712 21.04.2014 Алматы
50 0 19.09.2022 Ақылтай Айзере Даниярқызы 6302 09.12.2014 Алматы
51 11 19.09.2022 Тугелбаева Саида Аскаровна 6050 15.02.2013 Талдыкорган
52 0 20.09.2022 Цой Ксения Евгеньевна 5572 22.08.2013 Алматы
53 0 20.09.2022 Шатова Милана Вадимовна 6000 27.09.2013 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Абдуллаева Алима Батыровна 6313 24.08.2013 Алматы
2 0 00.00.0000 Калтенова София Елжасовна 5900 24.12.2014 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 26 02.09.2022 Хамитова Алима Бейбитовна 5005 07.11.2013 Алматы отказ от 11/09/2022
2 43 13.09.2022 Шегай Кристина Владимировна 5158 26.03.2013 Алматы отказ от 19/09/2022
3 3 26.08.2022 Якия Ясмин Абылаевна 5394 03.06.2013 Актобе отказ от 13/09/2022
4 0 31.08.2022 Бочкарева Аэлита Яковлевна 6097 18.06.2014 Алматы отказ от 20/09/2022
5 0 11.09.2022 Мұрат Інжу Дамирқызы 6299 13.08.2014 Алматы отказ от 20/09/2022

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

* Файл сеток для данного турнира пока не загружен
* Файл сеток для данного турнира пока не загружен

Сетки new

Қызғылт сары доп
Дата проведения: 23.09.2022 (жм) — 25.09.2022 (жс)
Балалар - Жалғыз

1/16
1
Галямов Э. Э.
5
Нартуеев А. Б.
15
Шайлообеков Э. М.
6:1
6
Олейников С. А.
11
Пешков Д. М.
6:2
10
Брегвадзе Г. Б.
13
Шілденов Ә. Н.
16
Ақылбек Ә. А.
22
Капустин Р. К.
6:0
20
Андриянов И. Н.
19
Иванов Ф. В.
6:2
18
Серікпай А. Б.
7
Есентайұлы М.
23
Сорокин М. Д.
8
Серикказыев А. А.
6:1
12
Суйесинов Б. М.
9
Хамитов Ж. С.
14
Мухаддас Б. А.
3
Ким Д. А.
17
Уваров Р. Д.
6:4
4
Ким А. Д.
21
Килебаев Т. А.
6:0
2
Колбасин А. В.
1/8
1
Галямов Э. Э.
15
Шайлообеков Э. М.
6:0
6
Олейников С. А.
10
Брегвадзе Г. Б.
6:0
13
Шілденов Ә. Н.
16
Ақылбек Ә. А.
6:0
20
Андриянов И. Н.
18
Серікпай А. Б.
6:2
7
Есентайұлы М.
23
Сорокин М. Д.
6:1
12
Суйесинов Б. М.
9
Хамитов Ж. С.
6:0
14
Мухаддас Б. А.
17
Уваров Р. Д.
6:3
4
Ким А. Д.
2
Колбасин А. В.
7:6 (7:3)
1/4
1
Галямов Э. Э.
10
Брегвадзе Г. Б.
6:1
16
Ақылбек Ә. А.
20
Андриянов И. Н.
7:6 (7:3)
7
Есентайұлы М.
9
Хамитов Ж. С.
6:4
14
Мухаддас Б. А.
4
Ким А. Д.
6:3
Полуфинал
10
Брегвадзе Г. Б.
20
Андриянов И. Н.
6:0
9
Хамитов Ж. С.
4
Ким А. Д.
6:3
За 1-е место
10
Брегвадзе Г. Б.
9
Хамитов Ж. С.
6:0
За 3-е место
20
Андриянов И. Н.
4
Ким А. Д.
6:4

5-8

5-8
1
Галямов Э. Э.
16
Ақылбек Ә. А.
4:1
7
Есентайұлы М.
14
Мухаддас Б. А.
4:0
За 5-6 место
1
Галямов Э. Э.
7
Есентайұлы М.
5:3
За 7-8 место
16
Ақылбек Ә. А.
14
Мухаддас Б. А.
4:2

9-16

9-16
15
Шайлообеков Э. М.
6
Олейников С. А.
4:2
13
Шілденов Ә. Н.
18
Серікпай А. Б.
4:0
23
Сорокин М. Д.
12
Суйесинов Б. М.
5:3
17
Уваров Р. Д.
2
Колбасин А. В.
5:3
9-12
15
Шайлообеков Э. М.
18
Серікпай А. Б.
4:2
23
Сорокин М. Д.
17
Уваров Р. Д.
5:3
За 9-10 место
18
Серікпай А. Б.
23
Сорокин М. Д.
4:0
За 11-12 место
15
Шайлообеков Э. М.
17
Уваров Р. Д.
4:1

13-16

13-16
6
Олейников С. А.
13
Шілденов Ә. Н.
4:2
12
Суйесинов Б. М.
2
Колбасин А. В.
За 13-14 место
6
Олейников С. А.
12
Суйесинов Б. М.
4:2
За 14-16 место
13
Шілденов Ә. Н.
2
Колбасин А. В.

17-32

17-32
5
Нартуеев А. Б.
11
Пешков Д. М.
22
Капустин Р. К.
19
Иванов Ф. В.
8
Серикказыев А. А.
3
Ким Д. А.
21
Килебаев Т. А.
17-24
5
Нартуеев А. Б.
11
Пешков Д. М.
4:1
22
Капустин Р. К.
19
Иванов Ф. В.
4:1
8
Серикказыев А. А.
3
Ким Д. А.
21
Килебаев Т. А.
4:2
17-20
11
Пешков Д. М.
22
Капустин Р. К.
4:2
8
Серикказыев А. А.
21
Килебаев Т. А.
4:2
За 17-18 место
22
Капустин Р. К.
21
Килебаев Т. А.
4:0
За 19-20 место
11
Пешков Д. М.
8
Серикказыев А. А.
5:4 (8:6)

21-24

21-24
5
Нартуеев А. Б.
19
Иванов Ф. В.
3
Ким Д. А.
За 21-22 место
5
Нартуеев А. Б.
3
Ким Д. А.
4:0
За 23-24 место
19
Иванов Ф. В.

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Қызғылт сары доп
Дата проведения: 23.09.2022 (жм) — 25.09.2022 (жс)
Девочки - Жалғыз

1/32
1
Бектемисова А. А.
45
Толочная М. С.
39
Савицкая М. Е.
6:3
22
Ибрагимова А. Р.
38
Шестакова Н. Ю.
6:1
10
Бақтыбай М. А.
13
Амангелді А. Е.
25
Утешова А. М.
43
Омарова З. А.
6:2
41
Нуржанова С. Е.
47
Шатова М. В.
6:0
5
Потапова К. М.
8
Головко П. И.
46
Ақылтай А. Д.
18
Манасова А. А.
6:0
35
Мухлисова Б. И.
20
Утегенова А. Н.
6:2
11
Мұхан К. М.
16
Ғаділбек С. Ж.
36
Лесникова М. И.
31
Магай К. Д.
6:0
32
Насрытдинова Э. Т.
33
Әбдіқалық М. Қ.
6:0
4
Калтенова С. Е.
3
Абдуллаева А. Б.
42
Аргимбаева П. К.
28
Гезукара Э. М.
6:1
17
Шакиева З.
37
Шарипбай И. Ш.
6:2
9
Рубин С.
14
Касьянова А. А.
30
Шималина М. А.
24
Султанбаева А. Ж.
6:1
19
Ракишева А. М.
21
Вашенкова А. А.
6:0
7
Чернышова Д. Д.
6
Жумакаева А. К.
29
Русина С. С.
27
Дягилева Р. О.
23
Тоқтасын Ж. Ж.
48
Цой К. Е.
6:1
15
Каныбек М. А.
12
Кенесбек А. Г.
26
Алимжанова А. Т.
40
Пулина В. А.
6:0
34
Дараева Х. Н.
44
Асылтастанбек А. Е.
6:2
2
Тугелбаева С. А.
1/16
1
Бектемисова А. А.
45
Толочная М. С.
6:0
22
Ибрагимова А. Р.
10
Бақтыбай М. А.
6:0
13
Амангелді А. Е.
43
Омарова З. А.
6:2
41
Нуржанова С. Е.
5
Потапова К. М.
6:1
8
Головко П. И.
18
Манасова А. А.
6:4
20
Утегенова А. Н.
11
Мұхан К. М.
6:4
16
Ғаділбек С. Ж.
36
Лесникова М. И.
6:1
33
Әбдіқалық М. Қ.
4
Калтенова С. Е.
6:1
3
Абдуллаева А. Б.
28
Гезукара Э. М.
6:1
17
Шакиева З.
9
Рубин С.
6:1
14
Касьянова А. А.
30
Шималина М. А.
6:0
21
Вашенкова А. А.
7
Чернышова Д. Д.
6:2
6
Жумакаева А. К.
29
Русина С. С.
6:0
48
Цой К. Е.
15
Каныбек М. А.
6:0
12
Кенесбек А. Г.
26
Алимжанова А. Т.
6:0
34
Дараева Х. Н.
2
Тугелбаева С. А.
6:0
1/8
1
Бектемисова А. А.
10
Бақтыбай М. А.
7:5
43
Омарова З. А.
41
Нуржанова С. Е.
6:1
8
Головко П. И.
20
Утегенова А. Н.
6:1
36
Лесникова М. И.
33
Әбдіқалық М. Қ.
6:4
28
Гезукара Э. М.
9
Рубин С.
7:6 (7:2)
30
Шималина М. А.
7
Чернышова Д. Д.
6:3
6
Жумакаева А. К.
48
Цой К. Е.
6:0
26
Алимжанова А. Т.
2
Тугелбаева С. А.
6:2
1/4
1
Бектемисова А. А.
41
Нуржанова С. Е.
6:0
8
Головко П. И.
36
Лесникова М. И.
7:6 (10:8)
9
Рубин С.
30
Шималина М. А.
6:4
6
Жумакаева А. К.
26
Алимжанова А. Т.
6:4
Полуфинал
1
Бектемисова А. А.
8
Головко П. И.
6:1
9
Рубин С.
26
Алимжанова А. Т.
6:1
За 1-е место
1
Бектемисова А. А.
26
Алимжанова А. Т.
6:4
За 3-е место
8
Головко П. И.
9
Рубин С.
6:1

5-8

5-8
41
Нуржанова С. Е.
36
Лесникова М. И.
4:0
30
Шималина М. А.
6
Жумакаева А. К.
4:1
За 5-6 место
36
Лесникова М. И.
6
Жумакаева А. К.
4:2
За 7-8 место
41
Нуржанова С. Е.
30
Шималина М. А.
4:0

9-16

9-16
10
Бақтыбай М. А.
43
Омарова З. А.
4:1
20
Утегенова А. Н.
33
Әбдіқалық М. Қ.
4:0
28
Гезукара Э. М.
7
Чернышова Д. Д.
4:1
48
Цой К. Е.
2
Тугелбаева С. А.
4:2
9-12
10
Бақтыбай М. А.
33
Әбдіқалық М. Қ.
4:1
7
Чернышова Д. Д.
48
Цой К. Е.
4:2
За 9-10 место
10
Бақтыбай М. А.
7
Чернышова Д. Д.
4:0
За 11-12 место
33
Әбдіқалық М. Қ.
48
Цой К. Е.
4:1

13-16

13-16
43
Омарова З. А.
20
Утегенова А. Н.
4:2
28
Гезукара Э. М.
2
Тугелбаева С. А.
4:0
За 13-14 место
43
Омарова З. А.
2
Тугелбаева С. А.
4:1
За 14-16 место
20
Утегенова А. Н.
28
Гезукара Э. М.
4:1

17-32

17-32
45
Толочная М. С.
22
Ибрагимова А. Р.
4:2
13
Амангелді А. Е.
5
Потапова К. М.
4:1
18
Манасова А. А.
11
Мұхан К. М.
4:0
16
Ғаділбек С. Ж.
4
Калтенова С. Е.
4:0
3
Абдуллаева А. Б.
17
Шакиева З.
4:1
14
Касьянова А. А.
21
Вашенкова А. А.
4:0
29
Русина С. С.
15
Каныбек М. А.
4:0
12
Кенесбек А. Г.
34
Дараева Х. Н.
4:1
17-24
22
Ибрагимова А. Р.
5
Потапова К. М.
4:1
18
Манасова А. А.
4
Калтенова С. Е.
4:0
17
Шакиева З.
21
Вашенкова А. А.
4:0
15
Каныбек М. А.
34
Дараева Х. Н.
4:1
17-20
22
Ибрагимова А. Р.
18
Манасова А. А.
4:2
21
Вашенкова А. А.
34
Дараева Х. Н.
4:1
За 17-18 место
18
Манасова А. А.
21
Вашенкова А. А.
4:0
За 19-20 место
22
Ибрагимова А. Р.
34
Дараева Х. Н.
4:2

21-24

21-24
5
Потапова К. М.
4
Калтенова С. Е.
4:2
17
Шакиева З.
15
Каныбек М. А.
4:1
За 21-22 место
4
Калтенова С. Е.
15
Каныбек М. А.
4:1
За 23-24 место
5
Потапова К. М.
17
Шакиева З.
5:4 (7:5)

25-32

25-32
45
Толочная М. С.
13
Амангелді А. Е.
4:0
11
Мұхан К. М.
16
Ғаділбек С. Ж.
5:3
3
Абдуллаева А. Б.
14
Касьянова А. А.
4:0
29
Русина С. С.
12
Кенесбек А. Г.
4:1
25-28
45
Толочная М. С.
16
Ғаділбек С. Ж.
4:0
3
Абдуллаева А. Б.
29
Русина С. С.
4:2
За 25-26 место
45
Толочная М. С.
29
Русина С. С.
5:3
За 27-28 место
16
Ғаділбек С. Ж.
3
Абдуллаева А. Б.
4:0

29-32

29-32
13
Амангелді А. Е.
11
Мұхан К. М.
5:4 (7:5)
14
Касьянова А. А.
12
Кенесбек А. Г.
4:0
За 29-30 место
11
Мұхан К. М.
12
Кенесбек А. Г.
5:3
За 31-32 место
13
Амангелді А. Е.
14
Касьянова А. А.
4:2

33-64

33-64
39
Савицкая М. Е.
38
Шестакова Н. Ю.
25
Утешова А. М.
47
Шатова М. В.
46
Ақылтай А. Д.
35
Мухлисова Б. И.
31
Магай К. Д.
32
Насрытдинова Э. Т.
42
Аргимбаева П. К.
37
Шарипбай И. Ш.
24
Султанбаева А. Ж.
19
Ракишева А. М.
27
Дягилева Р. О.
23
Тоқтасын Ж. Ж.
40
Пулина В. А.
44
Асылтастанбек А. Е.
33-48
39
Савицкая М. Е.
38
Шестакова Н. Ю.
5:4 (7:5)
25
Утешова А. М.
47
Шатова М. В.
4:2
46
Ақылтай А. Д.
35
Мухлисова Б. И.
4:0
31
Магай К. Д.
32
Насрытдинова Э. Т.
5:4 (7:4)
42
Аргимбаева П. К.
37
Шарипбай И. Ш.
5:3
24
Султанбаева А. Ж.
19
Ракишева А. М.
4:1
27
Дягилева Р. О.
23
Тоқтасын Ж. Ж.
40
Пулина В. А.
44
Асылтастанбек А. Е.
4:2
33-40
39
Савицкая М. Е.
25
Утешова А. М.
4:1
35
Мухлисова Б. И.
31
Магай К. Д.
4:1
37
Шарипбай И. Ш.
24
Султанбаева А. Ж.
5:4 (7:3)
23
Тоқтасын Ж. Ж.
40
Пулина В. А.
4:0
33-36
39
Савицкая М. Е.
35
Мухлисова Б. И.
5:3
24
Султанбаева А. Ж.
40
Пулина В. А.
4:1
За 33-34 место
39
Савицкая М. Е.
40
Пулина В. А.
4:1
За 35-36 место
35
Мухлисова Б. И.
24
Султанбаева А. Ж.
4:2

37-40

37-40
25
Утешова А. М.
31
Магай К. Д.
4:0
37
Шарипбай И. Ш.
23
Тоқтасын Ж. Ж.
4:1
За 37-38 место
31
Магай К. Д.
23
Тоқтасын Ж. Ж.
4:1
За 39-40 место
25
Утешова А. М.
37
Шарипбай И. Ш.
5:3

41-48

41-48
38
Шестакова Н. Ю.
47
Шатова М. В.
4:2
46
Ақылтай А. Д.
32
Насрытдинова Э. Т.
4:1
42
Аргимбаева П. К.
19
Ракишева А. М.
5:4 (8:6)
27
Дягилева Р. О.
44
Асылтастанбек А. Е.
41-44
38
Шестакова Н. Ю.
32
Насрытдинова Э. Т.
4:1
19
Ракишева А. М.
44
Асылтастанбек А. Е.
4:0
41-42
38
Шестакова Н. Ю.
44
Асылтастанбек А. Е.
4:1
43-44
32
Насрытдинова Э. Т.
19
Ракишева А. М.
4:0

45-48

45-48
47
Шатова М. В.
46
Ақылтай А. Д.
4:2
42
Аргимбаева П. К.
27
Дягилева Р. О.
За 45-46 место
46
Ақылтай А. Д.
42
Аргимбаева П. К.
За 47-48 место
47
Шатова М. В.
27
Дягилева Р. О.

49-64

49-64
49-56
49-52
За 49-50 место
За 51-52 место

53-56

53-56
За 53-54 место
За 55-56 место

57-64

57-64
57-60
За 57-58 место
За 59-60 место

61-64

61-64
За 61-62 место
За 63-64 место

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5790 Брегвадзе Габриель Бесикович 19.08.2014 Атырау 1
2 5791 Хамитов Жарас Сабитович 06.07.2013 Алматы 2
3 5805 Андриянов Ильяс Николаевич 23.03.2014 Алматы 3
4 5644 Ким Алан Дмитриевич 18.03.2014 Алматы 4
5 5801 Есентайулы Мустафа - 15.05.2014 Алматы 5
6 5646 Галямов Эмиль Эльдарович 11.01.2013 Алматы 6 0
7 5814 Акылбек Алихан Акылбекович 11.11.2013 Алматы 7
8 5384 Мухаддас Бакытжан Алмасбекулы 03.03.2014 Шымкент 8
9 5542 Серикпай Асан Бауржанулы 29.01.2014 Нур-Султан (Астана) 9
10 6010 Сорокин Макар Дмитриевич 10.04.2014 Алматы 10
11 5879 Уваров Роман Денисович 13.02.2014 Алматы 11
12 6092 Шайлообеков Элхан Максатович 17.09.2013 Бишкек 12
13 4990 Суйесинов Болат Максотович 09.08.2014 Атырау 13
14 6002 Олейников Станислав Алексеевич 31.03.2014 Тараз 14
15 5433 Шелденов Али Нурсултанович 27.01.2013 Атырау 15
16 5663 Колбасин Аристарх Вячеславович 30.04.2013 Алматы 16 0
17 5471 Капустин Радмир Константинович 23.10.2013 Алматы 17
18 5853 Килебаев Тимур Андреевич 01.08.2014 Алматы 18
19 5823 Пешков Демьян Максимович 25.10.2013 Нур-Султан (Астана) 19
20 5896 Серикказыев Ануар Асланович 04.10.2014 Нур-Султан (Астана) 20
21 6172 Ким Даниэль Анатольевич 21.06.2014 Алматы 21
22 5756 Нартуеев Али Бакытович 25.10.2013 Кокчетав 22
23 4840 Иванов Фаддей Владимирович 23.11.2013 Алматы 23
* Количество игроков: 23
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5183 Бектемисова Аружан Асыловна 29.04.2013 Алматы 1 0
2 5271 Алимжанова Ариана Тимуровна 01.05.2014 Алматы 2
3 6185 Головко Полина Игоревна 24.12.2014 Караганда 3
4 5723 Рубин Сиенна 18.08.2013 Бишкек 4
5 5517 Жумакаева Алуана Каировна 29.05.2013 Караганда 5
6 5963 Лесникова Мария Игоревна 06.08.2014 Алматы 6
7 5016 Шималина Милана Алексеевна 02.10.2013 Алматы 7
8 6235 Нуржанова Сафия Ермековна 25.12.2013 Алматы 8
9 5647 Бактыбай Мунтазбегим Акжомарткызы 25.06.2013 Атырау 9 0
10 5227 Чернышова Дарья Даниловна 12.08.2014 Алматы 10
11 5764 Абдикалык Маруа Кажимуканкызы 17.03.2013 Алматы 11
12 5572 Цой Ксения Евгеньевна 22.08.2013 Алматы 12
13 6050 Тугелбаева Саида Аскаровна 15.02.2013 Талдыкорган 13 0
14 5514 Омарова Зарина Арслановна 31.03.2014 Алматы 14
15 5726 Утегенова Аяра Нурлановна 05.05.2013 Атырау 15
16 6014 Гезукара Элизабет Муратовна 06.06.2014 Алматы 16
17 5399 Манасова Амина Алибековна 07.05.2013 Атырау 17 0
18 6289 Вашенкова Амелия Артемовна 13.09.2014 Бишкек 18
19 6015 Ибрагимова Ариана Рахимовна 26.04.2014 Алматы 19
20 5477 Дараева Хадиджа Наградовна 01.08.2014 Алматы 20
21 5739 Каныбек Мерей Алмазкызы 18.02.2014 Атырау 21
22 5900 Калтенова София Елжасовна 24.12.2014 Алматы 22
23 5431 Шакиева Зере 20.03.2013 Атырау 23
24 6250 Потапова Каролина Максимовна 26.09.2014 Алматы 24
25 5999 Русина София Сергеевна 09.11.2014 Алматы 25
26 5712 Толочная Милана Сергеевна 21.04.2014 Алматы 26
27 6313 Абдуллаева Алима Батыровна 24.08.2013 Алматы 27
28 5526 Гадилбек София Жеткиншеккызы 31.12.2013 Атырау 28
29 6228 Кенесбек Айзере Галымжанкызы 26.05.2014 Нур-Султан (Астана) 29
30 5453 Мухан Коркем Манарбеккызы 16.04.2013 Атырау 30
31 5867 Амангельды Арина Ернаркызы 16.04.2013 Алматы 31
32 6216 Касьянова Айым Асхатовна 16.10.2014 Атырау 32
33 5478 Пулина Виктория Александровна 31.05.2014 Алматы 33
34 5300 Савицкая Мария Евгеньевна 19.08.2013 Алматы 34
35 5919 Султанбаева Аяулым Жанибековна 26.06.2014 Алматы 35
36 5936 Мухлисова Банарис Ильятовна 02.08.2013 Алматы 36
37 6224 Токтасын Жанерке Жомарткызы 08.01.2013 Алматы 37
38 5239 Магай Кристина Дмитриевна 01.04.2013 Алматы 38
39 6279 Шарипбай Инкар Шоканкызы 07.01.2014 Алматы 39
40 5923 Утешова Айым Максаткызы 07.01.2014 Алматы 40
41 5980 Асылтастанбек Алия Ерболкызы 13.07.2014 Тараз 41
42 6292 Шестакова Николь Юрьевна 05.12.2013 Алматы 42
43 6304 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 30.08.2013 Алматы 43
44 5735 Ракишева Аяжан Медетовна 17.01.2014 Атырау 44
45 6302 Акылтай Айзере Данияркызы 09.12.2014 Алматы 45
46 5194 Аргимбаева Полина Константиновна 17.12.2013 Алматы 46
47 6000 Шатова Милана Вадимовна 27.09.2013 Алматы 47
48 5022 Дягилева Рамина Олеговна 06.11.2014 Алматы 48
* Количество игроков: 48

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер