Теннис 10-ға дейін



Forte Kids Open

Алматы, Gorky Tennis Park
Forte Kids Open

* О турнире

* Характеристики турнира

Балалар - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64
Девочки - Жалғыз
* Категория турнира: Жасыл доп
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: green 9-10
* Количество участников: * ОТ-64

* Положение

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Теннисный клуб "Gorky Tennis Park"

Қала: Алматы Телефон: 727 3975337
Факс: E-mail:
* Директор: Мазур Сергей Александрович

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Шустер Вадим Борисович +7 (778) 376-69-20
* Главный судья Тасыбекова Гульмира . 87014654757 early_flower@mail.ru

* Арена

Gorky Tennis Park

Қала: Алматы * Адрес: Сыйымдылығы: 200
Телефон: 727 397-53-37, 771 779-28-62 Факс: 727 397-53-37 E-mail: info@gorky.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 31 24.10.2022 Репной Виктор Александрович 5530 09.03.2012 Алматы
2 27 07.11.2022 Бородин Марк Вадимович 4871 07.08.2012 Алматы
3 100 21.10.2022 Тлеубаев Алдияр Зангарович 4221 28.04.2012 Алматы
4 90 05.11.2022 Маратов Арнур Манарович 5242 23.08.2013 Алматы
5 23 14.10.2022 Гордеев Андрей Александрович 4437 16.06.2013 Алматы
6 41 20.10.2022 Калкенов Даниал Асетович 5435 12.12.2013 Алматы
7 128 21.10.2022 Скоков Тихон Анатольевич 5050 29.05.2012 Алматы
8 37 24.10.2022 Галямов Эмиль Эльдарович 5646 11.01.2013 Алматы
9 159 04.11.2022 Айтбаев Эмир Русланович 5003 13.08.2013 Алматы
10 70 05.11.2022 Щетников Евгений Иванович 5436 19.05.2013 Алматы
11 0 16.10.2022 Пономарев Матвей Владимирович 4470 21.01.2013 Алматы
12 33 07.11.2022 Зинатулин Милан Наильевич 5421 30.10.2013 Алматы
13 0 14.10.2022 Богданов Алан Бакасович 6329 10.05.2013 Бішкек
14 23 14.10.2022 Болат Санжар Арыстанбекұлы 6227 02.05.2012 Алматы
15 3 16.10.2022 Колбасин Аристарх Вячеславович 5663 30.04.2013 Алматы
16 16 17.10.2022 Бирюлин Эмиль Камильевич 5945 31.10.2012 Алматы
17 0 18.10.2022 Усков Георгий Владимирович 5689 08.12.2013 Алматы
18 0 19.10.2022 Мурзашов Тимур Талгатович 5892 29.01.2012 Алматы
19 0 21.10.2022 Кайнар Абылай Фархатулы 5184 24.09.2012 Алматы
20 0 27.10.2022 Хамитов Жарас Сабитулы 5791 06.07.2013 Алматы
21 0 28.10.2022 Ержанулы Аль мансур 6011 04.09.2013 Алматы
22 0 01.11.2022 Соколовский Станислав Юрьевич 6296 16.04.2012 Алматы
23 0 07.11.2022 Иванов Фаддей Владимирович 4840 23.11.2013 Алматы
24 0 07.11.2022 Лубинец Максим Максимович 5426 28.06.2013 Алматы
25 0 08.11.2022 Ақылбек Әлихан Акылбекович 5814 11.11.2013 Алматы
26 0 08.11.2022 Шайхин Арон Ануарович 5362 10.09.2013 Алматы
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 17 26.10.2022 Ван Полина Александровна 5116 27.02.2012 Алматы
2 44 28.10.2022 Курбатова Мартина Сергеевна 5312 20.06.2013 Алматы
3 114 31.10.2022 Бакиева Айлин Анваровна 5359 28.01.2013 Алматы
4 21 03.11.2022 Юсупова Сабрина Пархатовна 5047 22.08.2013 Алматы
5 92 17.10.2022 Козлова Елизавета Игоревна 5437 20.03.2012 Алматы
6 49 22.10.2022 Сауэр Стефания Витальевна 5162 21.07.2012 Тараз
7 27 03.11.2022 Бектемисова Аружан Асыловна 5183 29.04.2013 Алматы
8 6 19.10.2022 Оспанова Айсара Азаматовна 4921 07.12.2012 Алматы
9 36 19.10.2022 Абдыкалык Айлин Дарханкызы 5067 11.12.2012 Атырау
10 0 26.10.2022 Брушкевич Ева Павловна 5617 02.10.2013 Петропавловск
11 6 29.10.2022 Атагельдиева Аида Уалихановна 5165 26.10.2013 Алматы
12 0 31.10.2022 Фелькер Дарья Яковлевна 5464 07.08.2013 Алматы
13 23 01.11.2022 Борисова Милана Сергеевна 5072 23.08.2013 Алматы
14 48 26.10.2022 Хамитова Алима Бейбитовна 5005 07.11.2013 Алматы
15 0 26.10.2022 Арманқызы Сафина 5610 25.07.2013 Петропавловск
16 0 26.10.2022 Сатыбалдина Алиша Максаткызы 5611 27.08.2013 Петропавловск
17 6 02.11.2022 Кожуханова Дария Тлеулесовна 5789 27.09.2013 Тараз
18 0 04.11.2022 Мырзакулова Сати Ерболовна 4443 01.03.2012 Алматы
19 0 05.11.2022 Богин Сюзанна Рубеновна 5218 27.09.2013 Алматы
20 0 14.10.2022 Магай Кристина Дмитриевна 5239 01.04.2013 Алматы
21 0 14.10.2022 Бейсебаева Данеля Дауренкызы 5468 24.04.2013 Алматы
22 0 14.10.2022 Смирнова Александра Александровна 4761 15.05.2012 Алматы
23 0 15.10.2022 Кизюта Илона Дмитриевна 6196 05.11.2013 Алматы
24 0 16.10.2022 Амангелді Арина Ернарқызы 5867 16.04.2013 Алматы
25 0 18.10.2022 Пак Каролина Аркадьевна 5965 18.11.2012 Алматы
26 0 19.10.2022 Шималина Милана Алексеевна 5016 02.10.2013 Алматы
27 0 19.10.2022 Кубанычбекова Наима Руслановна 6357 20.10.2012 Бішкек
28 0 20.10.2022 Дамиркызы Медина - 6298 09.06.2013 Алматы
29 0 20.10.2022 Силенко Сабрина Антоновна 5543 22.11.2012 Алматы
30 70 20.10.2022 Юсупова Ясмина Рамазановна 4924 07.09.2012 Алматы
31 0 24.10.2022 Мезякова Дамели Мухтаржановна 6291 05.03.2013 Алматы
32 0 24.10.2022 Рахимжанова Ясмина Алишеровна 4973 20.03.2012 Қырғызстан
33 0 24.10.2022 Бакенова Дамили Дарханкызы 6351 08.09.2013 Алматы
34 0 25.10.2022 Шестакова Николь Юрьевна 6292 05.12.2013 Алматы
35 0 28.10.2022 Калинина Олександра Володимировна 6271 05.12.2013
36 0 28.10.2022 Акимгали Нарби Айдаркызы 5960 15.05.2012 Алматы
37 0 28.10.2022 Шатова Милана Вадимовна 6000 27.09.2013 Алматы
38 0 29.10.2022 Савицкая Мария Евгеньевна 5300 19.08.2013 Алматы
39 0 29.10.2022 Тоқтасын Жанерке Жомартқызы 6224 08.01.2013 Алматы
40 0 04.11.2022 Исанова Сафия Саяткызы 5854 27.08.2013 Алматы
41 0 07.11.2022 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 6304 30.08.2013 Алматы
42 10 07.11.2022 Аблаева Амина Ризаткызы 4853 22.04.2012 Алматы
43 0 07.11.2022 Азизкизи Камила Азизкизи 5708 20.07.2012 Алматы
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Мухлисова Банарис Ильятқызы 5936 02.08.2013 Алматы
2 0 00.00.0000 Құрманбай Дания Азаматқызы 6340 30.10.2013 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 0 16.10.2022 Домаева Виталина Сергеевна 5612 20.12.2012 Петропавловск отказ от 08/11/2022
2 0 26.10.2022 Билялова Камила Нурлановна 5615 23.10.2013 Петропавловск отказ от 08/11/2022
3 0 02.11.2022 Нурпеисова Диана Рустамовна 5368 22.07.2013 Алматы отказ от 09/11/2022
4 0 18.10.2022 Мұрат Айя Дамирқызы 6300 25.10.2012 Алматы отказ от 08/11/2022
5 0 01.11.2022 Айдарбек Айжан Шерикызы 5460 07.02.2013 Алматы отказ от 08/11/2022

* Расписание

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Forte Kids Open
Дата проведения: 11.11.2022 (жм) — 13.11.2022 (жс)
Балалар - Жалғыз

1/16
1
Айтбаев Э. Р.
10
Болат С. А.
15
Усков Г. В.
4:0 4:2
9
Репной В. А.
6
Калкенов Д. А.
2
Скоков Т. А.
13
Богданов А. Б.
21
Иванов Ф. В.
4:1 4:0
14
Пономарев М. В.
17
Хамитов Ж. С.
4:1 4:1
3
Тлеубаев А. З.
5
Щетников Е. И.
16
Кайнар А. Ф.
18
Ержанулы А.
4:1 4:1
19
Соколовский С. Ю.
12
Бирюлин Э. К.
4:1 4:2
8
Зинатулин М. Н.
11
Гордеев А. А.
7
Галямов Э. Э.
20
Лубинец М. М.
22
Шайхин А. А.
4:0 4:0
4
Маратов А. М.
1/8
1
Айтбаев Э. Р.
10
Болат С. А.
4:2 4:1
9
Репной В. А.
6
Калкенов Д. А.
5:4 (7:4) 4:1
2
Скоков Т. А.
13
Богданов А. Б.
1:4 5:3 8:6
14
Пономарев М. В.
3
Тлеубаев А. З.
5:4 (7:4) 1:4 7:4
5
Щетников Е. И.
18
Ержанулы А.
4:1 4:2
12
Бирюлин Э. К.
8
Зинатулин М. Н.
5:3 4:2
11
Гордеев А. А.
7
Галямов Э. Э.
4:2 4:1
20
Лубинец М. М.
4
Маратов А. М.
5:3 4:2
1/4
1
Айтбаев Э. Р.
6
Калкенов Д. А.
4:2 4:0
13
Богданов А. Б.
3
Тлеубаев А. З.
4:1 4:2
5
Щетников Е. И.
8
Зинатулин М. Н.
4:1 4:2
11
Гордеев А. А.
4
Маратов А. М.
2:4 5:4 (7:4) 7:5
Полуфинал
1
Айтбаев Э. Р.
13
Богданов А. Б.
4:1 4:0
5
Щетников Е. И.
11
Гордеев А. А.
4:2 5:4 (7:1)
За 1-е место
1
Айтбаев Э. Р.
5
Щетников Е. И.
2:4 4:0 7:3
За 3-е место
13
Богданов А. Б.
11
Гордеев А. А.
4:2 4:2

5-8

5-8
6
Калкенов Д. А.
3
Тлеубаев А. З.
4:2
8
Зинатулин М. Н.
4
Маратов А. М.
4:1
За 5-6 место
3
Тлеубаев А. З.
4
Маратов А. М.
4:1
За 7-8 место
6
Калкенов Д. А.
8
Зинатулин М. Н.
4:1

9-16

9-16
10
Болат С. А.
9
Репной В. А.
4:2
2
Скоков Т. А.
14
Пономарев М. В.
4:2
18
Ержанулы А.
12
Бирюлин Э. К.
4:0
7
Галямов Э. Э.
20
Лубинец М. М.
4:0
9-12
9
Репной В. А.
14
Пономарев М. В.
4:2
12
Бирюлин Э. К.
7
Галямов Э. Э.
5:3
За 9-10 место
9
Репной В. А.
7
Галямов Э. Э.
5:3
За 11-12 место
14
Пономарев М. В.
12
Бирюлин Э. К.

13-16

13-16
10
Болат С. А.
2
Скоков Т. А.
18
Ержанулы А.
20
Лубинец М. М.
5:3
За 13-14 место
10
Болат С. А.
20
Лубинец М. М.
5:4 (7:3)
За 14-16 место
2
Скоков Т. А.
18
Ержанулы А.

17-32

17-32
15
Усков Г. В.
21
Иванов Ф. В.
17
Хамитов Ж. С.
16
Кайнар А. Ф.
19
Соколовский С. Ю.
22
Шайхин А. А.
17-24
15
Усков Г. В.
21
Иванов Ф. В.
17
Хамитов Ж. С.
16
Кайнар А. Ф.
19
Соколовский С. Ю.
5:4 (8:6)
22
Шайхин А. А.
17-20
15
Усков Г. В.
17
Хамитов Ж. С.
5:3
16
Кайнар А. Ф.
22
Шайхин А. А.
За 17-18 место
15
Усков Г. В.
16
Кайнар А. Ф.
4:2
За 19-20 место
17
Хамитов Ж. С.
22
Шайхин А. А.

21-24

21-24
21
Иванов Ф. В.
19
Соколовский С. Ю.
За 21-22 место
21
Иванов Ф. В.
19
Соколовский С. Ю.
За 23-24 место

25-32

25-32
25-28
За 25-26 место
За 27-28 место

29-32

29-32
За 29-30 место
За 31-32 место
Forte Kids Open
Дата проведения: 11.11.2022 (жм) — 13.11.2022 (жс)
Девочки - Жалғыз

1/32
1
Бакиева А. А.
25
Мезякова Д. М.
33
Савицкая М. Е.
4:2 4:2
18
Кизюта И. Д.
35
Мырзакулова С. Е.
10
Ван П. А.
16
Магай К. Д.
28
Шестакова Н. Ю.
32
Тоқтасын Ж. Ж.
4:5 (7:9) 4:1 7:4
8
Борисова М. С.
9
Юсупова С. П.
15
Бейсебаева Д. Д.
22
Кубанычбекова Н. Р.
5:4 (7:5) 4:1
39
Құрманбай Д. А.
14
Кожуханова Д. Т.
12
Оспанова А. А.
23
Дамиркызы М. -.
29
Шатова М. В.
30
Акимгали Н. А.
4:2 4:1
4
Сауэр С. В.
3
Юсупова Я. Р.
21
Шималина М. А.
36
Исанова С. С.
4:0 4:2
31
Калинина О. В.
34
Фелькер Д. Я.
5
Хамитова А. Б.
11
Аблаева А. Р.
26
Рахимжанова Я. А.
40
Мухлисова Б. И.
4:0 4:0
7
Бектемисова А. А.
6
Абдыкалык А. Д.
38
Азизкизи К. А.
27
Бакенова Д. Д.
4:0 4:1
17
Смирнова А. А.
13
Атагельдиева А. У.
20
Пак К. А.
19
Амангелді А. Е.
37
Богин С. Р.
24
Силенко С. А.
4:0 4:2
2
Козлова Е. И.
1/16
1
Бакиева А. А.
25
Мезякова Д. М.
4:0 4:0
18
Кизюта И. Д.
35
Мырзакулова С. Е.
4:1 4:0
10
Ван П. А.
16
Магай К. Д.
4:0 4:0
28
Шестакова Н. Ю.
8
Борисова М. С.
4:0 4:0
9
Юсупова С. П.
22
Кубанычбекова Н. Р.
39
Құрманбай Д. А.
14
Кожуханова Д. Т.
4:1 4:0
12
Оспанова А. А.
23
Дамиркызы М. -.
4:0 4:0
30
Акимгали Н. А.
4
Сауэр С. В.
4:0 4:0
3
Юсупова Я. Р.
21
Шималина М. А.
4:0 4:0
31
Калинина О. В.
34
Фелькер Д. Я.
4:2 4:2
5
Хамитова А. Б.
11
Аблаева А. Р.
4:0 4:0
26
Рахимжанова Я. А.
7
Бектемисова А. А.
2:4 5:4 (7:1) 7:2
6
Абдыкалык А. Д.
38
Азизкизи К. А.
4:0 4:0
17
Смирнова А. А.
13
Атагельдиева А. У.
4:0 4:0
20
Пак К. А.
19
Амангелді А. Е.
4:0 4:0
37
Богин С. Р.
2
Козлова Е. И.
4:0 4:0
1/8
1
Бакиева А. А.
35
Мырзакулова С. Е.
4:1 4:0
10
Ван П. А.
8
Борисова М. С.
5:3 5:3
22
Кубанычбекова Н. Р.
14
Кожуханова Д. Т.
4:2 4:1
12
Оспанова А. А.
4
Сауэр С. В.
4:0 4:2
3
Юсупова Я. Р.
34
Фелькер Д. Я.
4:0 4:0
5
Хамитова А. Б.
26
Рахимжанова Я. А.
4:2 4:0
6
Абдыкалык А. Д.
13
Атагельдиева А. У.
4:1 4:2
20
Пак К. А.
2
Козлова Е. И.
4:1
1/4
1
Бакиева А. А.
8
Борисова М. С.
5:3 4:1
22
Кубанычбекова Н. Р.
4
Сауэр С. В.
4:0 4:0
3
Юсупова Я. Р.
5
Хамитова А. Б.
4:2 5:3
6
Абдыкалык А. Д.
2
Козлова Е. И.
4:0 4:2
Полуфинал
8
Борисова М. С.
4
Сауэр С. В.
4:2 4:1
3
Юсупова Я. Р.
2
Козлова Е. И.
4:1 4:1
За 1-е место
4
Сауэр С. В.
2
Козлова Е. И.
4:0 4:0
За 3-е место
8
Борисова М. С.
3
Юсупова Я. Р.
5:4 (7:4) 4:2

5-8

5-8
1
Бакиева А. А.
22
Кубанычбекова Н. Р.
4:1
5
Хамитова А. Б.
6
Абдыкалык А. Д.
5:4 (7:3)
За 5-6 место
1
Бакиева А. А.
5
Хамитова А. Б.
4:0
За 7-8 место
22
Кубанычбекова Н. Р.
6
Абдыкалык А. Д.
4:2

9-16

9-16
35
Мырзакулова С. Е.
10
Ван П. А.
4:0
14
Кожуханова Д. Т.
12
Оспанова А. А.
4:0
34
Фелькер Д. Я.
26
Рахимжанова Я. А.
4:1
13
Атагельдиева А. У.
20
Пак К. А.
4:1
9-12
10
Ван П. А.
14
Кожуханова Д. Т.
4:0
26
Рахимжанова Я. А.
13
Атагельдиева А. У.
4:0
За 9-10 место
10
Ван П. А.
13
Атагельдиева А. У.
4:1
За 11-12 место
14
Кожуханова Д. Т.
26
Рахимжанова Я. А.
5:4 (8:6)

13-16

13-16
35
Мырзакулова С. Е.
12
Оспанова А. А.
4:1
34
Фелькер Д. Я.
20
Пак К. А.
5:4 (7:3)
За 13-14 место
12
Оспанова А. А.
20
Пак К. А.
4:0
За 14-16 место
35
Мырзакулова С. Е.
34
Фелькер Д. Я.
5:3

17-32

17-32
25
Мезякова Д. М.
18
Кизюта И. Д.
4:0
16
Магай К. Д.
28
Шестакова Н. Ю.
4:2
9
Юсупова С. П.
39
Құрманбай Д. А.
23
Дамиркызы М. -.
30
Акимгали Н. А.
5:3
21
Шималина М. А.
31
Калинина О. В.
4:2
11
Аблаева А. Р.
7
Бектемисова А. А.
4:0
38
Азизкизи К. А.
17
Смирнова А. А.
19
Амангелді А. Е.
37
Богин С. Р.
4:0
17-24
25
Мезякова Д. М.
28
Шестакова Н. Ю.
4:2
39
Құрманбай Д. А.
23
Дамиркызы М. -.
4:1
21
Шималина М. А.
7
Бектемисова А. А.
4:2
38
Азизкизи К. А.
37
Богин С. Р.
4:2
17-20
25
Мезякова Д. М.
39
Құрманбай Д. А.
21
Шималина М. А.
37
Богин С. Р.
5:3
За 17-18 место
39
Құрманбай Д. А.
21
Шималина М. А.
4:0
За 19-20 место
25
Мезякова Д. М.
37
Богин С. Р.

21-24

21-24
28
Шестакова Н. Ю.
23
Дамиркызы М. -.
4:0
7
Бектемисова А. А.
38
Азизкизи К. А.
За 21-22 место
28
Шестакова Н. Ю.
7
Бектемисова А. А.
4:0
За 23-24 место
23
Дамиркызы М. -.
38
Азизкизи К. А.

25-32

25-32
18
Кизюта И. Д.
16
Магай К. Д.
4:1
9
Юсупова С. П.
30
Акимгали Н. А.
31
Калинина О. В.
11
Аблаева А. Р.
4:1
17
Смирнова А. А.
19
Амангелді А. Е.
25-28
18
Кизюта И. Д.
30
Акимгали Н. А.
4:2
31
Калинина О. В.
19
Амангелді А. Е.
4:1
За 25-26 место
18
Кизюта И. Д.
31
Калинина О. В.
4:1
За 27-28 место
30
Акимгали Н. А.
19
Амангелді А. Е.

29-32

29-32
16
Магай К. Д.
9
Юсупова С. П.
11
Аблаева А. Р.
17
Смирнова А. А.
За 29-30 место
16
Магай К. Д.
11
Аблаева А. Р.
1:4
За 31-32 место
9
Юсупова С. П.
17
Смирнова А. А.

33-64

33-64
33
Савицкая М. Е.
32
Тоқтасын Ж. Ж.
15
Бейсебаева Д. Д.
29
Шатова М. В.
36
Исанова С. С.
40
Мухлисова Б. И.
27
Бакенова Д. Д.
24
Силенко С. А.
33-48
33
Савицкая М. Е.
32
Тоқтасын Ж. Ж.
15
Бейсебаева Д. Д.
29
Шатова М. В.
36
Исанова С. С.
40
Мухлисова Б. И.
27
Бакенова Д. Д.
24
Силенко С. А.
33-40
33
Савицкая М. Е.
32
Тоқтасын Ж. Ж.
4:2
15
Бейсебаева Д. Д.
29
Шатова М. В.
4:1
36
Исанова С. С.
40
Мухлисова Б. И.
5:4 (7:4)
27
Бакенова Д. Д.
24
Силенко С. А.
4:2
33-36
33
Савицкая М. Е.
15
Бейсебаева Д. Д.
5:3
36
Исанова С. С.
24
Силенко С. А.
4:0
За 33-34 место
15
Бейсебаева Д. Д.
24
Силенко С. А.
4:1
За 35-36 место
33
Савицкая М. Е.
36
Исанова С. С.

37-40

37-40
32
Тоқтасын Ж. Ж.
29
Шатова М. В.
4:0
40
Мухлисова Б. И.
27
Бакенова Д. Д.
За 37-38 место
32
Тоқтасын Ж. Ж.
40
Мухлисова Б. И.
За 39-40 место
29
Шатова М. В.
27
Бакенова Д. Д.

41-48

41-48
41-44
41-42
43-44

45-48

45-48
За 45-46 место
За 47-48 место

49-64

49-64
49-56
49-52
За 49-50 место
За 51-52 место

53-56

53-56
За 53-54 место
За 55-56 место

57-64

57-64
57-60
За 57-58 место
За 59-60 место

61-64

61-64
За 61-62 место
За 63-64 место

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5003 Айтбаев Эмир Русланович 13.08.2013 Алматы 1 0
2 5436 Щетников Евгений Иванович 19.05.2013 Алматы 2 0
3 6329 Богданов Алан Бакасович 10.05.2013 Бишкек 3
4 4437 Гордеев Андрей Александрович 16.06.2013 Алматы 4 0
5 4221 Тлеубаев Алдияр Зангарович 28.04.2012 Алматы 5 0
6 5242 Маратов Арнур Манарович 23.08.2013 Алматы 6 0
7 5421 Зинатулин Милан Наильевич 30.10.2013 Алматы 7 0
8 5435 Калкенов Даниал Асетович 12.12.2013 Алматы 8 0
9 5646 Галямов Эмиль Эльдарович 11.01.2013 Алматы 9 0
10 5530 Репной Виктор Александрович 09.03.2012 Алматы 10 0
11 5945 Бирюлин Эмиль Камильевич 31.10.2012 Алматы 11 0
12 4470 Пономарев Матвей Владимирович 21.01.2013 Алматы 12
13 6227 Болат Санжар Арыстанбекулы 02.05.2012 Алматы 13 0
14 5426 Лубинец Максим Максимович 28.06.2013 Алматы 14 0
15 6011 Ержанулы Аль мансур 04.09.2013 Алматы 15
16 5050 Скоков Тихон Анатольевич 29.05.2012 Алматы 16 0
17 5689 Усков Георгий Владимирович 08.12.2013 Алматы 17
18 5184 Кайнар Абылай Фархатулы 24.09.2012 Алматы 18
19 5791 Хамитов Жарас Сабитович 06.07.2013 Алматы 19
20 5362 Шайхин Арон Ануарович 10.09.2013 Алматы 20
21 6296 Соколовский Станислав Юрьевич 16.04.2012 Алматы 21
22 4840 Иванов Фаддей Владимирович 23.11.2013 Алматы 22
* Количество игроков: 22
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 5437 Козлова Елизавета Игоревна 20.03.2012 Алматы 1 0
2 5162 Сауэр Стефания Витальевна 21.07.2012 Тараз 2 0
3 4924 Юсупова Ясмина Рамазановна 07.09.2012 Алматы 3 0
4 5072 Борисова Милана Сергеевна 23.08.2013 Алматы 4 0
5 5359 Бакиева Айлин Анваровна 28.01.2013 Алматы 5 0
6 5005 Хамитова Алима Бейбитовна 07.11.2013 Алматы 6 0
7 5067 Абдыкалык Айлин Дарханкызы 11.12.2012 Атырау 7 0
8 6357 Кубанычбекова Наима Руслановна 20.10.2012 Бишкек 8
9 5165 Атагельдиева Аида Уалихановна 26.10.2013 Алматы 9 0
10 5116 Ван Полина Александровна 27.02.2012 Алматы 10 0
11 5789 Кожуханова Дария Тлеулесовна 27.09.2013 Тараз 11 0
12 4973 Рахимжанова Ясмина Алишеровна 20.03.2012 KGZ 12
13 5965 Пак Каролина Аркадьевна 18.11.2012 Алматы 13 0
14 4921 Оспанова Айсара Азаматовна 07.12.2012 Алматы 14 0
15 4443 Мырзакулова Сати Ерболовна 01.03.2012 Алматы 15 0
16 5464 Фелькер Дарья Яковлевна 07.08.2013 Алматы 16 0
17 5016 Шималина Милана Алексеевна 02.10.2013 Алматы 17
18 6340 Курманбай Дания Азаматкызы 30.10.2013 Алматы 18
19 5183 Бектемисова Аружан Асыловна 29.04.2013 Алматы 21 0
20 6292 Шестакова Николь Юрьевна 05.12.2013 Алматы 22
21 6298 Дамиркызы Медина - 09.06.2013 Алматы 23
22 5708 Азизкизи Камила Азизкизи 20.07.2012 Алматы 24
23 6271 Калинина Олександра Володимировна 05.12.2013 UKR 25
24 6196 Кизюта Илона Дмитриевна 05.11.2013 Алматы 26
25 5960 Акимгали Нарби Айдаркызы 15.05.2012 Алматы 27
26 5867 Амангельды Арина Ернаркызы 16.04.2013 Алматы 28
27 4853 Аблаева Амина Ризаткызы 22.04.2012 Алматы 29 0
28 5239 Магай Кристина Дмитриевна 01.04.2013 Алматы 30
29 5543 Силенко Сабрина Антоновна 22.11.2012 Алматы 33
30 5468 Бейсебаева Данеля Дауреновна 24.04.2013 Алматы 34 0
31 5854 Исанова Сафия Саяткызы 27.08.2013 Алматы 35
32 5300 Савицкая Мария Евгеньевна 19.08.2013 Алматы 36
33 6000 Шатова Милана Вадимовна 27.09.2013 Алматы 39
34 6351 Бакенова Дамили Дархановна 08.09.2013 Алматы 40
* Количество игроков: 34

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация демеушілері мен серіктестері

Ақпараттық серіктестер