Қазақстан теннис туры



Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты

Астана, Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК
Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты

* О турнире

* Характеристики турнира

Ерлер - Жалғыз
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.Д.П.
* Возрастная группа: Ересектер
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
Ерлер - Жұптар
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: Ересектер
* Количество участников: 16
Әйелдер - Жалғыз
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.Д.П.
* Возрастная группа: Ересектер
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
Әйелдер - Жұптар
* Категория турнира: Жоғары
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: Ересектер
* Количество участников: 16

* Положение

Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты
Период проведения ОЭ: 26.02.2024 (дс) — 02.03.2024 (сн)
Период проведения ОТ: 24.02.2024 (сн) — 25.02.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
Федерация тенниса РК / Астана
7172 738301, 7172 738301
d.doskarayev@ktf.kz
Место проведения
Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК
Астана, Қордай көш. 6,
7172 248375
office@tennisdaulet.kz
Директор турнира
Исламов Бибарыс Динмухаммедович
+7-707-491-55-55
b.islamov@ktf.kz
Главный судья
Жакупов Амир Жанатович
+77015448633
amir_zhak@mail.ru
Участники турнира
Ересектер
Размер сетки
Основной турнир:
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
5000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
16.02.2024 (жм)
Последний день отказа
2024-02-20 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 25.02.2024, 16:00 - 18:00
Отборочный этап: 23.02.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:30
Формат проведения
Обеспечение
Условия финансирования
Награждение

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - Федерация тенниса РК

Қала: Астана Телефон: 7172 738301, 7172 738301
Факс: 7172 738301 E-mail: d.doskarayev@ktf.kz
* Директор: Доскараев Диас Бауржанович (Вице-президент)

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Исламов Бибарыс Динмухаммедович +7-707-491-55-55 b.islamov@ktf.kz
* Главный судья Жакупов Амир Жанатович +77015448633 amir_zhak@mail.ru

* Арена

Астана қаласы әкімдігінің «Дәулет» МКҚК

Қала: Астана * Адрес: Қордай көш. 6 Сыйымдылығы:
Телефон: 7172 248375 Факс: E-mail: office@tennisdaulet.kz

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 4412 05.02.2024 Ломакин Григорий Андреевич 41 18.03.1998 Темиртау
2 3804 12.02.2024 Зацепин Виталий Игоревич 1332 07.03.2006 Караганда
3 3632 12.02.2024 Маратулы Илияс 1242 17.05.2006 Астана
4 3468 30.01.2024 Козбак Жакас Аралбайулы 1489 14.10.2006 Кызылорда
5 3228 12.02.2024 Сидоров Артём Вячеславович 1311 19.09.2007 Алматы
6 3063 04.02.2024 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 1689 06.10.2007 Астана
7 2985 03.02.2024 Сарманов Таир Жасуланович 1338 17.09.2007 Астана
8 2876 30.01.2024 Ердилда Ерасыл Ержанулы 1603 28.10.2005 Кызылорда
9 2835 12.02.2024 Жакангер Дархан Асетулы 2033 04.03.2006 Алматы
10 2763 04.02.2024 Айткулов Арсланбек Маратович 885 04.03.2004 Караганда
11 2286 05.02.2024 Карим Темирлан Ильдарулы 2093 01.12.2007 Астана
12 2284 03.02.2024 Горбачев Демид Романович 1960 19.03.2007 Актобе КМС
13 2263 30.01.2024 Сауленко Тимур Дмитриевич 1747 20.09.2008 Алматы
14 2209 31.01.2024 Джавадов Давид Рафаилович 1167 29.06.2006 Астана
15 2209 31.01.2024 Сорокин Тихон Дмитриевич 1303 21.01.2006 Алматы
16 2200 06.02.2024 Дуйсенгазин Дамир Саматович 1631 13.08.2008 Астана
17 2141 03.02.2024 Требухин Арсений Александрович 2580 14.02.2008 Алматы
18 2027 12.02.2024 Жакангер Дастан Азадулы 2036 19.02.2006 Алматы
19 2022 04.02.2024 Хаджимурадов Мансур Шихбубаевич 2003 25.08.2006 Алматы
20 1985 29.01.2024 Исаев Роман Андреевич 1158 16.03.2006 Алматы
21 1981 01.02.2024 Куфельд Вячеслав Андреевич 1358 31.01.2006 Астана
22 1976 30.01.2024 Зульфар Юнус Радикович 3465 30.10.2008 Алматы
23 1843 29.01.2024 Нелич Андрей Антонович 911 29.03.2000 Алматы
24 1826 29.01.2024 Харин Даниил Дмитриевич 1096 06.06.2006 Алматы
* Квалификационный турнир
1 1797 04.02.2024 Батырбеков Айдын Галымжанович 1476 10.05.2007 Алматы
2 1785 29.01.2024 Мищенко Михаил Анатольевич 2126 18.03.2009 Алматы
3 1746 29.01.2024 Буреев Святослав Валентинович 1904 20.07.2007 Астана
4 1746 31.01.2024 Есеналы Олжас Жаркынулы 2655 07.08.2008 Астана
5 1598 07.02.2024 Кайретдинов Таир Мерекеевич 1874 18.12.2008 Астана
6 1567 04.02.2024 Хамит Жанболат Болатханулы 2814 18.11.2008 Алматы поздний отказ от 21/02/2024
7 1500 30.01.2024 Искандиров Тэмуджин Серикжанович 3345 27.02.2008 Актобе
8 1493 02.02.2024 Шалхимбаев Даниал Маратович 5209 05.09.2008 Астана
9 1431 29.01.2024 Кайролла Мансур Ералыулы 1716 21.11.2008 Астана
10 1421 13.02.2024 Пшеничный Ярослав Денисович 3478 13.04.2009 Астана
11 1363 30.01.2024 Малий Игорь Владимирович 3318 26.03.2007 Лисаковск
12 1335 30.01.2024 Пулькевич Ратмир Денисович 4164 08.12.2009 Астана
13 1329 05.02.2024 Саинов Мансур Тимурович 2487 13.10.2009 Актобе КМС
14 1247 30.01.2024 Батютенко Максим Денисович 905 11.07.2005 Темиртау
15 1122 01.02.2024 Цыбулько Анатолий Олегович 3047 19.10.2009 Алматы
16 1081 31.01.2024 Сыроватский Олег Игоревич 728 23.07.2003 Алматы
17 1069 13.02.2024 Гаврилов Макар Владимирович 4450 18.05.2009 Караганда
18 1062 31.01.2024 Хайрутдинов Артур Рустамович 53 19.03.2004 Актобе КМС
19 1044 16.02.2024 Мустафа Мустафа Арафат Билал 4009 29.08.2009 Астана поздний отказ от 23/02/2024
20 1032 05.02.2024 Сарманов Асан Жасуланович 2610 04.08.2009 Астана поздний отказ от 23/02/2024
21 858 02.02.2024 Сыздыков Аркен Арманович 4187 17.04.2010 Астана
22 776 29.01.2024 Колганов Кирилл Сергеевич 791 20.03.2004 Алматы
23 775 11.02.2024 Турлыбек Шынгыс Шакенулы 2821 28.08.2008 Туркестан
24 698 29.01.2024 Ковалёв Платон Константинович 4502 04.02.2010 Астана
25 683 31.01.2024 Мухамбетов Айсултан Габитович 1726 12.12.2007 Астана
26 549 13.02.2024 Нурумбет Адилет Ерболулы 3359 17.10.2009 Шымкент
* Ожидающие игроки
1 460 31.01.2024 Ломакин Алексей Андреевич 1204 20.04.2005 Темиртау
2 458 29.01.2024 Нарбеков Рамазан Ернарович 1393 24.04.1991 Алматы
3 339 10.02.2024 Айтын Ридуан Бердибекулы 1508 08.03.2006 Туркестан
4 259 02.02.2024 Молдабек Мирас Маратулы 1793 15.02.2006 Туркестан
5 254 07.02.2024 Каракаев Адиль Арманович 766 01.10.2003 Павлодар
6 241 07.02.2024 Гусаков Олег Константинович 1437 10.09.2004 Алматы
7 229 10.02.2024 Жанабилов Алан Ласкерович 2682 30.07.2009 Астана
8 213 07.02.2024 Ережеп Бекжан Сарсенбайулы 920 01.04.2004 Туркестан
9 207 02.02.2024 Райбек Саятбек Манасбекулы 2521 03.03.2006 Туркестан
10 206 07.02.2024 Калмуратов Жан Дастанулы 2348 17.02.2006 Туркестан
11 175 15.02.2024 Ыкылас Ерасыл Жаксылыкулы 1652 22.07.2006 Астана
12 139 30.01.2024 Тажибаев Таир Алибекович 6539 26.03.2009 Алматы
13 52 14.02.2024 Жаканов Мансур Муханбетханулы 2200 20.06.2007 Астана
14 44 14.02.2024 Черномаз Александр Владимирович 845 12.10.2004 Актобе КМС
15 21 08.02.2024 Ибрагимов Дамир Ринатович 1737 05.07.2006 Туркестан
16 18 29.01.2024 Татаров Игорь Игоревич 1863 23.06.2006 Астана
17 15 01.02.2024 Зайков Артем Кириллович 7102 21.04.2008 Караганда
18 0 29.01.2024 Амиргалиев Салим Сакенович 7198 29.08.2008 Караганда
19 0 29.01.2024 Тургунов Азизхон Муртазохон углы 7161 31.07.1999 Алматы
20 0 29.01.2024 Әбдуәлі Нұрдәулет Еркебекұлы 5800 26.04.2007 Костанай
21 0 29.01.2024 Калиев Рамазан Талгатулы 7130 08.10.2007 Астана
22 0 29.01.2024 Калиев Расул Талгатулы 7131 09.08.2010 Астана
23 0 30.01.2024 Вагин Дмитрий Константинович 1838 12.09.2007 Алматы
24 0 01.02.2024 Сапарбеков Аскер Тимурович 2768 28.07.2006 Уральск
25 0 04.02.2024 Чаушоглы Рамазан Юсупович 874 07.12.2002 Тараз
26 0 05.02.2024 Брек Ян Ростиславович 322 12.06.1998 Алматы
27 0 05.02.2024 Жакиянов Эрик 984 11.08.2004 Караганда
28 0 06.02.2024 Каменев Александр Данилович 6206 01.01.2008 Алматы
29 0 09.02.2024 Кедрюк Алексей Александрович 396 08.08.1980 Алматы
30 0 13.02.2024 Мукышев Тимур Мейрамбекович 3789 24.03.2004 Павлодар
31 0 15.02.2024 Цай Давид Вячеславович 7107 30.01.2008 Караганда
* Дозаявленные игроки
1 0 00.00.0000 Елтаев Адиль Бауыржанович 252 12.03.1994 Астана
2 1211 00.00.0000 Ляшенко Вадим Валерьевич 6432 28.10.2008 Астана
3 0 00.00.0000 Алмашев Жангер Канатович 547 17.02.2003 Алматы
* Отказавшиеся игроки
1 2106 30.01.2024 Николенко Никита Петрович 3634 12.10.2007 Шымкент отказ от 12/02/2024
2 1280 29.01.2024 Шагатаев Рамазан Динмухамедович 3054 12.09.2008 Караганда отказ от 15/02/2024
3 1236 31.01.2024 Лукашов Родион Игоревич 2372 16.01.2008 Алматы отказ от 19/02/2024
4 1222 12.02.2024 Аманбек Диар Ауезбекович 3984 08.12.2008 Алматы отказ от 17/02/2024
5 703 31.01.2024 Фремд Артем Дмитриевич 4311 25.06.2010 Алматы отказ от 08/02/2024
6 692 31.01.2024 Вилсим Даниэль Рафаэльевич 3750 28.08.2009 Алматы отказ от 18/02/2024
7 601 31.01.2024 Архипкин Марк Дмитриевич 2387 07.08.2009 Алматы отказ от 14/02/2024
8 525 05.02.2024 Савельев Кирилл Павлович 5512 22.07.2009 Алматы отказ от 17/02/2024
9 192 06.02.2024 Жусупов Батыр Эрикович 2689 04.02.2009 Астана отказ от 16/02/2024
10 178 02.02.2024 Абдулгафар Алан Даниярулы 6467 28.11.2008 Алматы отказ от 19/02/2024
11 102 29.01.2024 Хегай Михаил Николаевич 5699 03.01.2010 Кызылорда отказ от 15/02/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 4566 29.01.2024 Гогулина Ариана Олеговна 1531 06.05.2008 Астана
2 4552 03.02.2024 Арыстанбекова Асылжан Галымжановна 1442 01.03.2006 Алматы
3 4397 01.02.2024 Крымкова Анастасия Андреевна 1111 05.02.2007 Тараз
4 3794 30.01.2024 Аманкелди Адеми Нуракбайкызы 1763 19.04.2006 Туркестан
5 3501 30.01.2024 Какенова Альбина Руслановна 1781 31.01.2008 Астана
6 3469 05.02.2024 Машабаева Дильназ Канатовна 1599 13.09.2006 Алматы
7 3144 03.02.2024 Кенжибаева Сандугаш Нурланкызы 1066 18.03.2005 Астана
8 3108 05.02.2024 Айнитдинова Гозаль Нуритдиновна 257 22.08.1998 Туркестан
9 2983 04.02.2024 Тореген Сатима Римкызы 2628 21.11.2008 Алматы
10 2958 31.01.2024 Абильдаева Таира Русланкызы 2045 01.07.2006 Алматы
11 2778 04.02.2024 Дюсебай Инкар Тимуркызы 1601 14.02.2007 Алматы
12 2751 31.01.2024 Мырзакулова Айя Ерболовна 2373 03.08.2008 Алматы
13 2682 05.02.2024 Колбасина Ариана Вячеславовна 1418 20.01.2007 Алматы
14 2665 29.01.2024 Аубакирова Сати Тимуровна 1756 07.10.2006 Алматы
15 2626 08.02.2024 Исакова София Алексеевна 2826 08.05.2008 Алматы
16 2619 29.01.2024 Николенко Татьяна Юрьевна 1101 02.01.2004 Усть-Каменогорск
17 2520 12.02.2024 Корышева Ева Вячеславовна 2481 31.08.2009 Актобе КМС
18 2473 04.02.2024 Балаганская Эвелина Алексеевна 3211 25.08.2009 Алматы
19 2458 30.01.2024 Щербакова Татьяна Сергеевна 1509 28.10.2004 Караганда
20 2241 29.01.2024 Рустемова Жанел Аскарбеккызы 29 09.06.2004 Астана
21 2179 30.01.2024 Ақтан Гауһар Қанатқызы 3763 14.06.2009 Астана
22 2150 06.02.2024 Нуранбай Аружан Айбеккызы 2407 08.04.2008 Астана
23 2064 01.02.2024 Синицына Мария Геннадьевна 153 31.03.2003 Алматы
24 2057 10.02.2024 Жанатаева Еркежан Айдоскызы 3185 10.03.2009 Алматы
* Квалификационный турнир
1 2034 30.01.2024 Амангажиева Данайя Руслановна 2374 27.06.2008 Алматы
2 2012 30.01.2024 Казтуган Амира Нурдаулеткызы 3247 24.07.2006 Актобе КМС
3 1995 31.01.2024 Нурмагамбетова Дилара Сериковна 1738 24.05.2007 Астана
4 1968 02.02.2024 Семёнова Александра Викторовна 1336 02.01.2008 Астана
5 1967 12.02.2024 Жолболат Айсулу Темиржанкызы 1966 28.12.2006 Актобе КМС
6 1917 29.01.2024 Жук Эвелина Артемовна 1288 02.10.2007 Алматы
7 1915 15.02.2024 Сафиулина Сафина Игоревна 3286 22.05.2009 Алматы
8 1827 04.02.2024 Койлыбаева Каракат Икрамкызы 1790 30.10.2006 Шымкент
9 1798 02.02.2024 Маманфина Аделина Эмильевна 2634 29.08.2008 Астана
10 1713 04.02.2024 Буданова Карина Акылтаевна 2398 04.02.2008 Алматы
11 1669 15.02.2024 Штода Яна Юрьевна 2365 04.07.2008 Алматы
12 1662 07.02.2024 Омарбек Адия Кайнаркызы 3010 16.03.2009 Астана
13 1648 29.01.2024 Силантьева Анастасия Александровна 2378 01.06.2008 Алматы
14 1619 13.02.2024 Крученко Кристина Николаевна 2905 23.06.2009 Алматы
15 1612 29.01.2024 Аргингазина Арай Арманкызы 1458 07.06.2005 Алматы
16 1568 15.02.2024 Омарова Мадина Нурлановна 2746 05.10.2007 Петропавловск
17 1542 07.02.2024 Джумажанова Карина Тимуровна 1209 20.05.2006 Алматы
18 1534 14.02.2024 Шухратова Сабина Фуркатовна 1593 06.02.2009 Шымкент
19 1501 01.02.2024 Байдаулет Дана Бакытжанкызы 1116 27.07.2005 Астана
20 1471 01.02.2024 Мусина Томирис Искандеровна 1344 20.10.2006 Астана
21 1470 30.01.2024 Виниченко Маргарита Андреевна 2983 05.04.2007 Астана
22 1402 29.01.2024 Тян Екатерина Станиславовна 1103 25.11.2008 Алматы
23 1401 03.02.2024 Эртман Кира Глебовна 4464 05.03.2008 Алматы
24 1336 12.02.2024 Жунусова Зинира 2617 21.04.2009 Актобе КМС
25 1308 10.02.2024 Ким Анастасия Сергеевна 2583 02.04.2006 Алматы
26 1266 31.01.2024 Хамитова Сара Бейбитовна 2007 13.05.2009 Алматы
* Ожидающие игроки
1 1264 16.02.2024 Есмаканова Мадина Канашевна 3507 18.04.2010 Астана
2 1195 02.02.2024 Нармаганбет Эдельлис Алмырзакызы 1341 16.01.2006 Кызылорда
3 1195 12.02.2024 Абдугаппар Адия Даулеткызы 1378 15.02.2007 Шымкент
4 1019 15.02.2024 Иванова Татьяна Владимировна 2613 16.04.2009 Алматы
5 1009 14.02.2024 Дерезовская Мария Васильевна 2419 07.06.2009 Актобе 1 вз.р.
6 979 14.02.2024 Байтурсунова Камилла Ануаровна 3686 03.06.2008 Астана
7 867 12.02.2024 Колесникова Елена Алексеевна 4448 01.03.2009 Караганда
8 818 05.02.2024 Мырзахметова Адия Кайратовна 3424 20.03.2010 Астана
9 790 30.01.2024 Маханбеталиева Айлин Олжасовна 3548 24.05.2010 Астана
10 779 29.01.2024 Рустемова Дарига Аскарбековна 1434 09.08.2006 Астана
11 688 31.01.2024 Совет Айша Мараткызы 3083 23.08.2007 Караганда поздний отказ от 22/02/2024
12 683 01.02.2024 Кенжетай Адия Нурланкызы 3297 13.10.2009 Туркестан
13 578 29.01.2024 Беймуратова Амина Маратовна 3535 30.07.2008 Астана
14 474 30.01.2024 Столяренко Зарина Сергеевна 3973 21.02.2010 Астана
15 399 29.01.2024 Таир Азэль Таиркызы 1703 15.07.2008 Астана
16 393 03.02.2024 Шакратова Биатрис Руслановна 1836 11.07.2008 Көкшетау
17 255 04.02.2024 Мамедова Диана Теймуровна 3969 30.09.2008 Костанай
18 226 31.01.2024 Ыбраева Мерей Дауренкызы 6245 06.09.2007 Караганда
19 150 01.02.2024 Оспан Тогжан Олжаскызы 3922 08.11.2008 Астана
20 103 09.02.2024 Болат Анель Айдаркызы 4355 04.08.2010 Усть-Каменогорск
21 0 29.01.2024 Муздубаева Сафия Маратқызы 6890 13.03.2010 Семипалатинск
* Дозаявленные игроки
4 1706 30.01.2024 Ким Яна Александровна 3733 26.06.2008 Караганда отказ от 15/02/2024, дозаявка от 23/02/2024
* Отказавшиеся игроки
1 4529 31.01.2024 Сагандыкова Аружан Акылбаевна 1444 21.12.2004 Астана отказ от 17/02/2024
2 1947 15.02.2024 Климова Юлия Павловна 1614 25.02.2006 Алматы отказ от 15/02/2024
3 1832 06.02.2024 Сайран Аиша Алтынбеккызы 2664 23.07.2009 Астана отказ от 19/02/2024
5 1668 01.02.2024 Ланских Кира Викторовна 5250 27.06.2009 Алматы отказ от 15/02/2024
6 1298 29.01.2024 Кирюшенко Екатерина Олександровна 4298 20.04.2010 Караганда отказ от 05/02/2024
7 1255 29.01.2024 Болатова Малика Габдоллаевна 3053 18.03.2009 Караганда отказ от 15/02/2024
8 642 01.02.2024 Кнорр Юлия Дмитриевна 4032 04.06.2009 Алматы отказ от 19/02/2024
9 345 29.01.2024 Кустанаева Мадина Зинадиновна 2300 09.07.2006 Астана отказ от 18/02/2024
10 204 31.01.2024 Абдималикова Каракат Шахзадакызы 5700 02.10.2010 Кызылорда отказ от 16/02/2024
11 52 29.01.2024 Солтанова Амалия Олеговна 3339 05.02.2010 Караганда отказ от 04/02/2024

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты (Астана)
Период проведения ОЭ: 26.02.2024 (дс) — 02.03.2024 (сн)
Период проведения ОТ: 24.02.2024 (сн) — 25.02.2024 (жс)

1/16
1
Ломакин Г. А.
32
Алмашев Ж. К.
6:2 6:3
16
Требухин А. А.
12
Сауленко Т. Д.
6:7 (8:10) 6:2 7:6 (7:2)
14
Сорокин Т. Д.
27
Саинов М. Т.
6:3 4:6 6:4
22
Нелич А. А.
5
Бахтияр Е. Б.
6:1 6:1
3
Маратулы И.
20
Куфельд В. А.
7:5 6:7 (7:9) 6:3
18
Хаджимурадов М. Ш.
26
Есеналы О. Ж.
6:3 6:1
30
Колганов К. С.
13
Джавадов Д. Р.
7:5 6:7 (4:7) 6:3
11
Горбачев Д. Р.
28
Батютенко М. Д.
2:6 6:2 6:2
2
Зацепин В. И.
17
Жакангер Д. А.
6:2 6:1
21
Зульфар Ю. Р.
23
Харин Д. Д.
6:2 6:1
24
Мищенко М. А.
29
Сыроватский О. И.
6:0 6:0
6
Сарманов Т. Ж.
25
Буреев С. В.
3:6 7:6 (7:2) 6:3
4
Козбак Ж. А.
15
Дуйсенгазин Д. С.
6:1 6:0
31
Тургунов А. М.
8
Жакангер Д. А.
1:6 6:3 6:4
19
Исаев Р. А.
10
Карим Т. И.
6:3 6:2
7
Ердилда Е. Е.
9
Айткулов А. М.
3:6 6:2 6:4
1/8
1
Ломакин Г. А.
16
Требухин А. А.
6:0 6:0
14
Сорокин Т. Д.
5
Бахтияр Е. Б.
6:1 6:1
3
Маратулы И.
26
Есеналы О. Ж.
7:5 6:0
30
Колганов К. С.
28
Батютенко М. Д.
4:6 6:3 6:3
2
Зацепин В. И.
21
Зульфар Ю. Р.
7:5 6:0
29
Сыроватский О. И.
6
Сарманов Т. Ж.
6:1 6:1
15
Дуйсенгазин Д. С.
8
Жакангер Д. А.
6:3 6:3
19
Исаев Р. А.
9
Айткулов А. М.
6:0 6:0
1/4
1
Ломакин Г. А.
5
Бахтияр Е. Б.
6:2 6:0
3
Маратулы И.
28
Батютенко М. Д.
4:6 7:6 (7:5) 6:1
2
Зацепин В. И.
29
Сыроватский О. И.
6:7 (5:7) 7:6 (7:5) 6:4
8
Жакангер Д. А.
9
Айткулов А. М.
4:6 6:4 6:4
Полуфинал
1
Ломакин Г. А.
3
Маратулы И.
6:4 6:4
2
Зацепин В. И.
9
Айткулов А. М.
7:6 (7:3) 7:6 (7:2)
За 1-е место
1
Ломакин Г. А.
9
Айткулов А. М.
6:2 7:6 (9:7)
За 3-е место
3
Маратулы И.
2
Зацепин В. И.
6:4 6:3

5-8

5-8
5
Бахтияр Е. Б.
28
Батютенко М. Д.
29
Сыроватский О. И.
8
Жакангер Д. А.
6:1 6:2
За 5-6 место
5
Бахтияр Е. Б.
29
Сыроватский О. И.
4:6 6:2 6:3
За 7-8 место
28
Батютенко М. Д.
8
Жакангер Д. А.

9-16

9-16
16
Требухин А. А.
14
Сорокин Т. Д.
6:4 6:4
26
Есеналы О. Ж.
30
Колганов К. С.
6:0 6:2
21
Зульфар Ю. Р.
6
Сарманов Т. Ж.
1:6 5:1
15
Дуйсенгазин Д. С.
19
Исаев Р. А.
6:1 6:4
9-12
16
Требухин А. А.
30
Колганов К. С.
6:1 2:6 6:3
6
Сарманов Т. Ж.
15
Дуйсенгазин Д. С.
3:6 6:0 6:1
За 9-10 место
30
Колганов К. С.
6
Сарманов Т. Ж.
За 11-12 место
28
Батютенко М. Д.
8
Жакангер Д. А.

17-32

17-32
32
Алмашев Ж. К.
12
Сауленко Т. Д.
6:0 6:1
27
Саинов М. Т.
22
Нелич А. А.
1:6 6:4 6:3
20
Куфельд В. А.
18
Хаджимурадов М. Ш.
6:2 6:4
13
Джавадов Д. Р.
11
Горбачев Д. Р.
6:3 4:1
17
Жакангер Д. А.
23
Харин Д. Д.
6:7 (4:7) 6:3 6:2
24
Мищенко М. А.
25
Буреев С. В.
6:4 4:0
4
Козбак Ж. А.
31
Тургунов А. М.
10
Карим Т. И.
7
Ердилда Е. Е.
6:3 6:2
17-24
32
Алмашев Ж. К.
22
Нелич А. А.
6:3 6:1
18
Хаджимурадов М. Ш.
13
Джавадов Д. Р.
17
Жакангер Д. А.
24
Мищенко М. А.
6:3 6:7 (4:7) 6:4
31
Тургунов А. М.
7
Ердилда Е. Е.
7:5 6:2
17-20
32
Алмашев Ж. К.
13
Джавадов Д. Р.
6:1 7:5
17
Жакангер Д. А.
7
Ердилда Е. Е.
6:0 7:5
За 17-18 место
32
Алмашев Ж. К.
7
Ердилда Е. Е.
За 19-20 место
28
Батютенко М. Д.
8
Жакангер Д. А.
Директор турнира: Исламов Бибарыс Динмухаммедович
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты (Астана)
Период проведения ОЭ: 26.02.2024 (дс) — 02.03.2024 (сн)
Период проведения ОТ: 24.02.2024 (сн) — 25.02.2024 (жс)

1/8
16
Хайрутдинов А. Р.
Батютенко М. Д.
4
Жакангер Д. А.
Жакангер Д. А.
6:2 6:4
3
Сарманов Т. Ж.
Джавадов Д. Р.
9
Мищенко М. А.
Хаджимурадов М. Ш.
6:2 6:2
5
Карим Т. И.
Сауленко Т. Д.
11
Колганов К. С.
Ердилда Е. Е.
6:1 6:4
13
Алмашев Ж. К.
Козбак Ж. А.
1
Зацепин В. И.
Маратулы И.
6:4 6:4
15
Айткулов А. М.
Черномаз А. В.
14
Сыроватский О. И.
Нелич А. А.
6:4 3:6 10:6
7
Сорокин Т. Д.
Дуйсенгазин Д. С.
12
Буреев С. В.
Харин Д. Д.
6:2 5:7 10:8
10
Исаев Р. А.
Есеналы О. Ж.
2
Бахтияр Е. Б.
Горбачев Д. Р.
7:5 2:6 10:4
8
Требухин А. А.
Зульфар Ю. Р.
6
Ломакин Г. А.
Кедрюк А. А.
6:3 6:4
1/4
16
Хайрутдинов А. Р.
Батютенко М. Д.
3
Сарманов Т. Ж.
Джавадов Д. Р.
3:6 6:3 10:3
11
Колганов К. С.
Ердилда Е. Е.
1
Зацепин В. И.
Маратулы И.
6:3 6:4
15
Айткулов А. М.
Черномаз А. В.
12
Буреев С. В.
Харин Д. Д.
6:2 6:3
2
Бахтияр Е. Б.
Горбачев Д. Р.
6
Ломакин Г. А.
Кедрюк А. А.
5:7 6:3 10:4
Полуфинал
16
Хайрутдинов А. Р.
Батютенко М. Д.
11
Колганов К. С.
Ердилда Е. Е.
6:4 6:1
15
Айткулов А. М.
Черномаз А. В.
6
Ломакин Г. А.
Кедрюк А. А.
4:6 6:0 10:6
За 1-е место
16
Хайрутдинов А. Р.
Батютенко М. Д.
6
Ломакин Г. А.
Кедрюк А. А.
7:5 6:0
За 3-е место
11
Колганов К. С.
Ердилда Е. Е.
15
Айткулов А. М.
Черномаз А. В.
3:4
Директор турнира: Исламов Бибарыс Динмухаммедович
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты (Астана)
Период проведения ОЭ: 26.02.2024 (дс) — 02.03.2024 (сн)
Период проведения ОТ: 24.02.2024 (сн) — 25.02.2024 (жс)

1/16
8
Айнитдинова Г. Н.
13
Колбасина А. В.
6:2 6:0
6
Машабаева Д. К.
28
Омарбек А. К.
30
Байдаулет Д. Б.
11
Дюсебай И. Т.
7:6 (7:3) 6:2
26
Казтуган А. Н.
3
Крымкова А. А.
6:3 6:1
1
Гогулина А. О.
21
Ақтан Г. Қ.
6:1 6:1
20
Рустемова Ж. А.
19
Щербакова Т. С.
6:0 6:2
17
Корышева Е. В.
27
Жолболат А. Т.
6:0 6:2
10
Абильдаева Т. Р.
16
Николенко Т. Ю.
6:0 6:1
2
Арыстанбекова А. Г.
32
Рустемова Д. А.
6:0 6:2
22
Нуранбай А. А.
12
Мырзакулова А. Е.
6:7 (2:7) 7:6 (7:1) 6:4
29
Джумажанова К. Т.
25
Амангажиева Д. Р.
6:3 6:1
31
Тян Е. С.
5
Какенова А. Р.
6:1 6:4
4
Аманкелди А. Н.
24
Жанатаева Е. А.
7:6 (7:4) 6:1
23
Синицына М. Г.
14
Аубакирова С. Т.
7:5 6:2
9
Тореген С. Р.
15
Исакова С. А.
5:7 6:2 7:6 (7:0)
18
Балаганская Э. А.
7
Кенжибаева С. Н.
6:3 6:2
1/8
8
Айнитдинова Г. Н.
28
Омарбек А. К.
7:5 6:4
11
Дюсебай И. Т.
3
Крымкова А. А.
7:6 (7:3) 1:6 6:3
1
Гогулина А. О.
20
Рустемова Ж. А.
3:6 6:3 6:1
17
Корышева Е. В.
16
Николенко Т. Ю.
6:4 5:7 6:2
2
Арыстанбекова А. Г.
12
Мырзакулова А. Е.
2:3
29
Джумажанова К. Т.
5
Какенова А. Р.
6:2 6:3
4
Аманкелди А. Н.
14
Аубакирова С. Т.
6:2 6:1
9
Тореген С. Р.
7
Кенжибаева С. Н.
7:5 7:6 (7:5)
1/4
8
Айнитдинова Г. Н.
11
Дюсебай И. Т.
6:3 5:7 6:4
20
Рустемова Ж. А.
17
Корышева Е. В.
6:2 6:0
12
Мырзакулова А. Е.
5
Какенова А. Р.
6:2 6:2
14
Аубакирова С. Т.
9
Тореген С. Р.
6:2 4:6 7:6 (7:1)
Полуфинал
8
Айнитдинова Г. Н.
20
Рустемова Ж. А.
6:3 6:2
5
Какенова А. Р.
9
Тореген С. Р.
6:1 7:6 (7:4)
За 1-е место
8
Айнитдинова Г. Н.
5
Какенова А. Р.
6:4 5:7 6:1
За 3-е место
20
Рустемова Ж. А.
9
Тореген С. Р.
6:3 7:6 (7:2)

5-8

5-8
11
Дюсебай И. Т.
17
Корышева Е. В.
12
Мырзакулова А. Е.
14
Аубакирова С. Т.
За 5-6 место
17
Корышева Е. В.
12
Мырзакулова А. Е.
6:7 (9:11) 7:5 2:1
За 7-8 место
11
Дюсебай И. Т.
14
Аубакирова С. Т.

9-16

9-16
28
Омарбек А. К.
3
Крымкова А. А.
6:2 2:6 7:6 (7:5)
1
Гогулина А. О.
16
Николенко Т. Ю.
4:2
2
Арыстанбекова А. Г.
29
Джумажанова К. Т.
4
Аманкелди А. Н.
7
Кенжибаева С. Н.
9-12
28
Омарбек А. К.
16
Николенко Т. Ю.
29
Джумажанова К. Т.
7
Кенжибаева С. Н.
6:1 6:4
За 9-10 место
16
Николенко Т. Ю.
7
Кенжибаева С. Н.
7:5 6:3
За 11-12 место
11
Дюсебай И. Т.
14
Аубакирова С. Т.

17-32

17-32
13
Колбасина А. В.
6
Машабаева Д. К.
30
Байдаулет Д. Б.
26
Казтуган А. Н.
6:2 6:0
21
Ақтан Г. Қ.
19
Щербакова Т. С.
7:5 6:1
27
Жолболат А. Т.
10
Абильдаева Т. Р.
6:4 5:7 6:0
32
Рустемова Д. А.
22
Нуранбай А. А.
1:6 6:3 6:3
25
Амангажиева Д. Р.
31
Тян Е. С.
24
Жанатаева Е. А.
23
Синицына М. Г.
15
Исакова С. А.
18
Балаганская Э. А.
17-24
13
Колбасина А. В.
30
Байдаулет Д. Б.
6:2 6:1
21
Ақтан Г. Қ.
27
Жолболат А. Т.
1:6 6:4 6:3
32
Рустемова Д. А.
25
Амангажиева Д. Р.
6:2 6:1
24
Жанатаева Е. А.
18
Балаганская Э. А.
6:3 6:4
17-20
30
Байдаулет Д. Б.
21
Ақтан Г. Қ.
25
Амангажиева Д. Р.
24
Жанатаева Е. А.
6:1
За 17-18 место
21
Ақтан Г. Қ.
24
Жанатаева Е. А.
7:6 (9:7) 6:2
За 19-20 место
11
Дюсебай И. Т.
14
Аубакирова С. Т.
Директор турнира: Исламов Бибарыс Динмухаммедович
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Ересектер Арасындағы Қазақстан Республикасыныңың қысқы чемпионаты (Астана)
Период проведения ОЭ: 26.02.2024 (дс) — 02.03.2024 (сн)
Период проведения ОТ: 24.02.2024 (сн) — 25.02.2024 (жс)

1/8
7
Айнитдинова Г. Н.
Рустемова Ж. А.
5
Абильдаева Т. Р.
Колбасина А. В.
6:3 6:1
10
Мырзакулова А. Е.
Сафиулина С. И.
11
Нуранбай А. А.
Балаганская Э. А.
2:6 6:4 15:13
6
Исакова С. А.
Тореген С. Р.
3
Дюсебай И. Т.
Крымкова А. А.
6:7 (4:7) 7:6 (7:1) 10:5
1
Какенова А. Р.
Гогулина А. О.
9
Синицына М. Г.
Николенко Т. Ю.
6:3 6:4
15
Джумажанова К. Т.
Байдаулет Д. Б.
4
Аубакирова С. Т.
Аманкелди А. Н.
4:6 6:2 10:5
16
Омарбек А. К.
Хамитова С. Б.
8
Машабаева Д. К.
Аргингазина А. А.
7:6 (8:6) 6:2
12
Жанатаева Е. А.
Амангажиева Д. Р.
13
Корышева Е. В.
Шухратова С. Ф.
6:1 6:4
14
Щербакова Т. С.
Тян Е. С.
2
Арыстанбекова А. Г.
Кенжибаева С. Н.
6:0 7:5
1/4
7
Айнитдинова Г. Н.
Рустемова Ж. А.
10
Мырзакулова А. Е.
Сафиулина С. И.
7:6 (7:4) 6:4
3
Дюсебай И. Т.
Крымкова А. А.
9
Синицына М. Г.
Николенко Т. Ю.
6:1 7:6 (7:2)
15
Джумажанова К. Т.
Байдаулет Д. Б.
16
Омарбек А. К.
Хамитова С. Б.
6:2 6:3
13
Корышева Е. В.
Шухратова С. Ф.
2
Арыстанбекова А. Г.
Кенжибаева С. Н.
6:4 6:2
Полуфинал
7
Айнитдинова Г. Н.
Рустемова Ж. А.
9
Синицына М. Г.
Николенко Т. Ю.
6:2 4:6 10:4
15
Джумажанова К. Т.
Байдаулет Д. Б.
2
Арыстанбекова А. Г.
Кенжибаева С. Н.
6:4 2:6 10:2
За 1-е место
7
Айнитдинова Г. Н.
Рустемова Ж. А.
2
Арыстанбекова А. Г.
Кенжибаева С. Н.
6:3 1:6 10:7
За 3-е место
9
Синицына М. Г.
Николенко Т. Ю.
15
Джумажанова К. Т.
Байдаулет Д. Б.
Директор турнира: Исламов Бибарыс Динмухаммедович
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 885 Айткулов Арсланбек Маратович 04.03.2004 Караганда 1 700
2 41 Ломакин Григорий Андреевич 18.03.1998 Темиртау 2 622
3 1242 Маратулы Илияс 17.05.2006 Астана 3 553
4 1332 Зацепин Виталий Игоревич 07.03.2006 Караганда 4 491
5 728 Сыроватский Олег Игоревич 23.07.2003 Алматы 5 437
6 1689 Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы 06.10.2007 Астана 6 388
7 2033 Жакангер Дархан Асетулы 04.03.2006 Алматы 7 337
8 905 Батютенко Максим Денисович 11.07.2005 Темиртау 8 337
9 1338 Сарманов Таир Жасуланович 17.09.2007 Астана 9 307
10 791 Колганов Кирилл Сергеевич 20.03.2004 Алматы 10 273
11 2580 Требухин Арсений Александрович 14.02.2008 Алматы 11-12 243
12 1631 Дуйсенгазин Дамир Саматович 13.08.2008 Астана 11-12 243
13 1303 Сорокин Тихон Дмитриевич 21.01.2006 Алматы 13-16 213
14 2655 Есеналы Олжас Жаркынулы 07.08.2008 Астана 13-16 213
15 3465 Зульфар Юнус Радикович 30.10.2008 Алматы 13-16 213
16 1158 Исаев Роман Андреевич 16.03.2006 Алматы 13-16 213
17 547 Алмашев Жангер Канатович 17.02.2003 Алматы 17 192
18 1603 Ердилда Ерасыл Ержанулы 28.10.2005 Кызылорда 18 171
19 1167 Джавадов Давид Рафаилович 29.06.2006 Астана 19-20 149
20 2036 Жакангер Дастан Азадулы 19.02.2006 Алматы 19-20 149
21 911 Нелич Андрей Антонович 29.03.2000 Алматы 21-24 135
22 2003 Хаджимурадов Мансур Шихбубаевич 25.08.2006 Алматы 21-24 135
23 2126 Мищенко Михаил Анатольевич 18.03.2009 Алматы 21-24 135
24 7161 Тургунов Азизхон Муртазохон Углы 31.07.1999 Алматы 21-24 135
25 1747 Сауленко Тимур Дмитриевич 20.09.2008 Алматы 25-32 107
26 2487 Саинов Мансур Тимурович 13.10.2009 Актобе 25-32 107
27 1358 Куфельд Вячеслав Андреевич 31.01.2006 Астана 25-32 107
28 1960 Горбачев Демид Романович 19.03.2007 Актобе 25-32 107
29 1096 Харин Даниил Дмитриевич 06.06.2006 Алматы 25-32 107
30 1904 Буреев Святослав Валентинович 20.07.2007 Астана 25-32 107
31 1489 Козбак Жакас Аралбайулы 14.10.2006 Кызылорда 25-32 107
32 2093 Карим Темирлан Ильдарулы 01.12.2007 Астана 25-32 107
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 41
396
Ломакин Григорий Андреевич
Кедрюк Алексей Александрович
18.03.1998
08.08.1980
Темиртау
Алматы
1 87
87
2 53
905
Хайрутдинов Артур Рустамович
Батютенко Максим Денисович
19.03.2004
11.07.2005
Актобе
Темиртау
2 77
77
3 885
845
Айткулов Арсланбек Маратович
Черномаз Александр Владимирович
04.03.2004
12.10.2004
Караганда
Актобе
3 65
65
4 791
1603
Колганов Кирилл Сергеевич
Ердилда Ерасыл Ержанулы
20.03.2004
28.10.2005
Алматы
Кызылорда
4 65
65
5 1338
1167
Сарманов Таир Жасуланович
Джавадов Давид Рафаилович
17.09.2007
29.06.2006
Астана
Астана
5-8 44
44
6 1332
1242
Зацепин Виталий Игоревич
Маратулы Илияс
07.03.2006
17.05.2006
Караганда
Астана
5-8 44
44
7 1904
1096
Буреев Святослав Валентинович
Харин Даниил Дмитриевич
20.07.2007
06.06.2006
Астана
Алматы
5-8 44
44
8 1689
1960
Бахтияр Ерасыл Бауыржанулы
Горбачев Демид Романович
06.10.2007
19.03.2007
Астана
Актобе
5-8 44
44
9 2033
2036
Жакангер Дархан Асетулы
Жакангер Дастан Азадулы
04.03.2006
19.02.2006
Алматы
Алматы
9-16 28
28
10 2126
2003
Мищенко Михаил Анатольевич
Хаджимурадов Мансур Шихбубаевич
18.03.2009
25.08.2006
Алматы
Алматы
9-16 28
28
11 2093
1747
Карим Темирлан Ильдарулы
Сауленко Тимур Дмитриевич
01.12.2007
20.09.2008
Астана
Алматы
9-16 28
28
12 547
1489
Алмашев Жангер Канатович
Козбак Жакас Аралбайулы
17.02.2003
14.10.2006
Алматы
Кызылорда
9-16 28
28
13 728
911
Сыроватский Олег Игоревич
Нелич Андрей Антонович
23.07.2003
29.03.2000
Алматы
Алматы
9-16 28
28
14 1303
1631
Сорокин Тихон Дмитриевич
Дуйсенгазин Дамир Саматович
21.01.2006
13.08.2008
Алматы
Астана
9-16 28
28
15 1158
2655
Исаев Роман Андреевич
Есеналы Олжас Жаркынулы
16.03.2006
07.08.2008
Алматы
Астана
9-16 28
28
16 2580
3465
Требухин Арсений Александрович
Зульфар Юнус Радикович
14.02.2008
30.10.2008
Алматы
Алматы
9-16 28
28
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 257 Айнитдинова Гозаль Нуритдиновна 22.08.1998 Туркестан 1 700
2 1781 Какенова Альбина Руслановна 31.01.2008 Астана 2 622
3 2628 Тореген Сатима Римкызы 21.11.2008 Алматы 3 553
4 29 Рустемова Жанел Аскарбеккызы 09.06.2004 Астана 4 491
5 2481 Корышева Ева Вячеславовна 31.08.2009 Актобе 5 437
6 2373 Мырзакулова Айя Ерболовна 03.08.2008 Алматы 6 388
7 1601 Дюсебай Инкар Тимуркызы 14.02.2007 Алматы 8 337
8 1756 Аубакирова Сати Тимуровна 07.10.2006 Алматы 8 337
9 1101 Николенко Татьяна Юрьевна 02.01.2004 Усть-Каменогорск 9 307
10 1066 Кенжибаева Сандугаш Нурланкызы 18.03.2005 Астана 10 273
11 3010 Омарбек Адия Кайнаркызы 16.03.2009 Астана 11-12 243
12 1209 Джумажанова Карина Тимуровна 20.05.2006 Алматы 11-12 243
13 1111 Крымкова Анастасия Андреевна 05.02.2007 Тараз 13-16 213
14 1531 Гогулина Ариана Олеговна 06.05.2008 Астана 13-16 213
15 1442 Арыстанбекова Асылжан Галымжановна 01.03.2006 Алматы 13-16 213
16 1763 Аманкелди Адеми Нуракбайкызы 19.04.2006 Туркестан 13-16 213
17 3185 Жанатаева Еркежан Айдоскызы 10.03.2009 Алматы 17 192
18 3763 Актан Гаухар Канаткызы 14.06.2009 Астана 18 171
19 1116 Байдаулет Дана Бакытжанкызы 27.07.2005 Астана 19-20 149
20 2374 Амангажиева Данайя Руслановна 27.06.2008 Алматы 19-20 149
21 1418 Колбасина Ариана Вячеславовна 20.01.2007 Алматы 21-24 135
22 1966 Жолболат Айсулу Темиржанкызы 28.12.2006 Актобе 21-24 135
23 1434 Рустемова Дарига Аскарбековна 09.08.2006 Астана 21-24 135
24 3211 Балаганская Эвелина Алексеевна 25.08.2009 Алматы 21-24 135
25 1599 Машабаева Дильназ Канатовна 13.09.2006 Алматы 25-32 107
26 3247 Казтуган Амира Нурдаулеткызы 24.07.2006 Актобе 25-32 107
27 1509 Щербакова Татьяна Сергеевна 28.10.2004 Караганда 25-32 107
28 2045 Абильдаева Таира Русланкызы 01.07.2006 Алматы 25-32 107
29 2407 Нуранбай Аружан Айбеккызы 08.04.2008 Астана 25-32 107
30 1103 Тян Екатерина Станиславовна 25.11.2008 Алматы 25-32 107
31 153 Синицына Мария Геннадьевна 31.03.2003 Алматы 25-32 107
32 2826 Исакова София Алексеевна 08.05.2008 Алматы 25-32 107
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 257
29
Айнитдинова Гозаль Нуритдиновна
Рустемова Жанел Аскарбеккызы
22.08.1998
09.06.2004
Туркестан
Астана
1 87
87
2 1442
1066
Арыстанбекова Асылжан Галымжановна
Кенжибаева Сандугаш Нурланкызы
01.03.2006
18.03.2005
Алматы
Астана
2 77
77
3 153
1101
Синицына Мария Геннадьевна
Николенко Татьяна Юрьевна
31.03.2003
02.01.2004
Алматы
Усть-Каменогорск
3 65
65
4 1209
1116
Джумажанова Карина Тимуровна
Байдаулет Дана Бакытжанкызы
20.05.2006
27.07.2005
Алматы
Астана
4 65
65
5 2373
3286
Мырзакулова Айя Ерболовна
Сафиулина Сафина Игоревна
03.08.2008
22.05.2009
Алматы
Алматы
5-8 44
44
6 1601
1111
Дюсебай Инкар Тимуркызы
Крымкова Анастасия Андреевна
14.02.2007
05.02.2007
Алматы
Тараз
5-8 44
44
7 3010
2007
Омарбек Адия Кайнаркызы
Хамитова Сара Бейбитовна
16.03.2009
13.05.2009
Астана
Алматы
5-8 44
44
8 2481
1593
Корышева Ева Вячеславовна
Шухратова Сабина Фуркатовна
31.08.2009
06.02.2009
Актобе
Шымкент
5-8 44
44
9 2045
1418
Абильдаева Таира Русланкызы
Колбасина Ариана Вячеславовна
01.07.2006
20.01.2007
Алматы
Алматы
9-16 28
28
10 2407
3211
Нуранбай Аружан Айбеккызы
Балаганская Эвелина Алексеевна
08.04.2008
25.08.2009
Астана
Алматы
9-16 28
28
11 2826
2628
Исакова София Алексеевна
Тореген Сатима Римкызы
08.05.2008
21.11.2008
Алматы
Алматы
9-16 28
28
12 1781
1531
Какенова Альбина Руслановна
Гогулина Ариана Олеговна
31.01.2008
06.05.2008
Астана
Астана
9-16 28
28
13 1756
1763
Аубакирова Сати Тимуровна
Аманкелди Адеми Нуракбайкызы
07.10.2006
19.04.2006
Алматы
Туркестан
9-16 28
28
14 1599
1458
Машабаева Дильназ Канатовна
Аргингазина Арай Арманкызы
13.09.2006
07.06.2005
Алматы
Алматы
9-16 28
28
15 3185
2374
Жанатаева Еркежан Айдоскызы
Амангажиева Данайя Руслановна
10.03.2009
27.06.2008
Алматы
Алматы
9-16 28
28
16 1509
1103
Щербакова Татьяна Сергеевна
Тян Екатерина Станиславовна
28.10.2004
25.11.2008
Караганда
Алматы
9-16 28
28

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер