Қазақстан теннис туры



Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі.

Актобе, Теннистен ОБЖСМ
Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы  теннистен ашық турнирі.

* О турнире

* Характеристики турнира

* Юноши 12 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Девушки 12 - Жалғыз
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.У.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: * ОТ-32; ОЭ-32
* Юноши 12 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: 16
* Девушки 12 - Жұптар
* Категория турнира: Біріншіден
* Сист. проведения: * О.
* Возрастная группа: 12 және одан төмен
* Количество участников: 16

* Положение

Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі.
Период проведения ОЭ: 12.02.2024 (дс) — 18.02.2024 (жс)
Период проведения ОТ: 10.02.2024 (сн) — 11.02.2024 (жс)
Информация турнира
Организаторы турнира
АОФ РОО "Федерация тенниса" / Актобе
7132 403336, 7132 403214
e_syrtsova@mail.ru
Место проведения
Теннистен ОБЖСМ
Актобе, Кирпичный 368,
7132 40 32 13
aktobe.tenis@mail.ru
Директор турнира
Сокольская Наталья Сергеевна
7132 40-32-14
Главный судья
Жакупов Амир Жанатович
+77015448633
amir_zhak@mail.ru
Участники турнира
12 және одан төмен
Размер сетки
Основной турнир:
Отборочный этап:
Подача заявок
Игроки, желающие принять участие в данном турнире, должны иметь действующий Kazpin. Все заявки и отказы должны быть сделаны онлайн, через Личный кабинет игрока на сайте www.ktf.kz
Вступительный взнос
4000 ₸
Штраф за позднюю дозаявку
5000 ₸
Последний день подачи заявок
02.02.2024 (жм)
Последний день отказа
2024-02-06 13:59:59
Регистрация (запись)
Основной турнир: 11.02.2024, 16:00 - 18:00
Отборочный этап: 09.02.2024, 16:00 - 18:00
Жеребьевка
18:00
Формат проведения
Обеспечение
Условия финансирования
Награждение

Entry form

* Организаторы

* Организаторы - АОФ РОО "Федерация тенниса"

Қала: Актобе Телефон: 7132 403336, 7132 403214
Факс: E-mail: e_syrtsova@mail.ru
* Директор: Солдатенко Анатолий Юрьевич

* Ответственные лица

* Должность Атауы Телефон Факс E-mail
* Директор турнира Сокольская Наталья Сергеевна 7132 40-32-14
* Главный судья Жакупов Амир Жанатович +77015448633 amir_zhak@mail.ru

* Арена

Теннистен ОБЖСМ

Қала: Актобе * Адрес: Кирпичный 368 Сыйымдылығы: 300+100
Телефон: 7132 40 32 13 Факс: 403213 E-mail: aktobe.tenis@mail.ru

* Списки

* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 553 22.01.2024 Барлықов Сырымжан Кайратович 4664 20.02.2013 Актобе
2 535 24.01.2024 Оразбай Альбара Серикулы 4560 03.08.2012 Актобе
3 455 18.01.2024 Югай Лев Антонович 4744 11.05.2012 Усть-Каменогорск
4 373 28.01.2024 Ким Михаил Михайлович 5536 22.10.2012 Астана 3 вз.р.
5 332 23.01.2024 Русланұлы Нүрислам Русланович 4734 14.05.2012 Талдыкорган
6 313 01.02.2024 Ақансері Нұртілеу Мәдиұлы 4517 03.03.2013 Актобе
7 292 18.01.2024 Болатжан Нұрдәулет Дидарұлы 5486 30.11.2012 Астана 3 вз.р.
8 283 17.01.2024 Булекбаев Жанторе Галымжанович 4857 16.06.2012 Астана 3 вз.р.
9 257 30.01.2024 Сапаев Парвиз Шерзодович 4830 26.01.2012 Шымкент поздний отказ от 11/02/2024
10 227 29.01.2024 Талько Артемий Сергеевич 4518 03.03.2012 Астана
11 216 16.01.2024 Акимгерей Даниял Нурболулы 4788 14.08.2012 Астана
12 216 27.01.2024 Бобров Ярослав Александрович 5556 17.03.2012 Шымкент поздний отказ от 11/02/2024
13 199 26.01.2024 Козлов Захар Дмитриевич 4490 30.12.2012 Актобе
14 187 19.01.2024 Садвакасов Батырхан Дарменович 4797 04.05.2012 Астана
15 186 18.01.2024 Брегвадзе Габриель Бесикович 5790 19.08.2014 Атырау
16 154 15.01.2024 Оразбай Алиаскар Серикулы 5740 02.11.2014 Актобе
17 154 15.01.2024 Доскалиев Арсен Ануарович 5476 07.05.2013 Актобе
18 150 01.02.2024 Бигалиев Санжар Бакытбекович 4709 22.07.2012 Усть-Каменогорск
19 141 18.01.2024 Храмов Максим Денисович 4492 08.12.2013 Актобе
20 130 16.01.2024 Лукашов Демид Ярославович 5202 17.06.2012 Талдыкорган
21 126 01.02.2024 Цыганский Александр Артемович 5579 26.03.2013 Рудный
22 123 29.01.2024 Талько Арсений Сергеевич 5506 13.10.2013 Астана
23 109 16.01.2024 Батиханов Ерасыл Бауыржанулы 4900 02.09.2013 Актобе
24 108 19.01.2024 Назарчук Даниил Константинович 5443 11.09.2012 Алматы
* Квалификационный турнир
1 105 15.01.2024 Хайрутдинов Рафаэль Рустамович 4488 12.09.2014 Актобе
2 102 17.01.2024 Бородин Марк Вадимович 4871 07.08.2012 Алматы
3 102 19.01.2024 Ақансері Нұрберген Мәдиұлы 5928 18.12.2014 Актобе
4 98 15.01.2024 Барабанов Иван Александрович 5504 26.11.2013 Караганда
5 88 15.01.2024 Галка Александр Юрьевич 5290 05.07.2013 Актобе
6 88 20.01.2024 Жеткербай Бейбарыс Серикулы 4617 23.08.2013 Актобе
7 86 27.01.2024 Базарбеков Аллан-Дияр Рустамович 5909 01.02.2013 Шымкент поздний отказ от 06/02/2024
8 85 15.01.2024 Вашутин Артемий Олегович 6294 11.02.2013 Астана
9 80 28.01.2024 Лапин Сергей Антонович 5415 10.08.2013 Астана
10 78 17.01.2024 Шадурин Алексей Лазаревич 5940 12.09.2012 Темиртау
11 76 15.01.2024 Кульшаров Исмаил Жанатбекович 5958 04.09.2013 Актобе
12 69 15.01.2024 Жуман Аслан Тамирланулы 4382 24.07.2013 Астана поздний отказ от 07/02/2024
13 63 15.01.2024 Каблакатов Алан Ермекович 5883 16.04.2013 Астана поздний отказ от 09/02/2024
14 56 17.01.2024 Алимжанов Айсултан Арманович 5492 15.07.2013 Көкшетау
15 52 15.01.2024 Куанышбеков Амирхан Кайсарбекович 6753 23.04.2013 Алматы
16 51 22.01.2024 Ашикбаев Дастан Азаматулы 6324 07.02.2014 Актобе
17 51 30.01.2024 Щукин Илья Юрьевич 5566 02.03.2014 Астана
18 48 15.01.2024 Умербеков Амир Рустемович 5329 30.04.2013 Актобе
19 38 15.01.2024 У-Дын-Жин Марк Витальевич 5741 07.03.2012 Экибастуз
20 37 16.01.2024 Симко Елисей Андреевич 5826 27.08.2013 Астана
21 34 15.01.2024 Туритаев Алим Муратович 4698 16.05.2013 Актобе
22 32 17.01.2024 Гусев Матвей Денисович 5834 05.08.2013 Астана
23 28 15.01.2024 Магжанулы Нуралим 5042 11.12.2013 Актобе
24 23 15.01.2024 Курманиязов Нурислам Куанышулы 5288 15.05.2014 Актобе
25 21 15.01.2024 Ниязов Амире Нурбекулы 4749 05.03.2013 Актобе
26 19 15.01.2024 Озкерим Барыш Аслан Уфукулы 6777 05.01.2013 Атырау
* Ожидающие игроки
1 13 21.01.2024 Каленов Нурлан Серикович 4770 27.03.2013 Актобе
2 12 16.01.2024 Дауранов Мардон Муслимович 6314 17.02.2013 Туркестан
3 11 17.01.2024 Елжан Данияр Ержанулы 4682 09.01.2012 Актобе
4 8 15.01.2024 Садыков Максим Ильдарович 5910 06.10.2013 Актобе
5 8 01.02.2024 Хамит Мәди Саламатович 5822 17.10.2013 Уральск
6 6 16.01.2024 Пешков Демьян Максимович 5823 25.10.2013 Астана
7 6 16.01.2024 Мадиомар Тамерлан Сабитович 6053 03.09.2013 Астана
8 4 15.01.2024 Сафин Тимур Наильевич 6001 29.11.2013 Актобе
9 4 16.01.2024 Султанов Жамшид Эргешович 6399 02.12.2012 Туркестан
10 3 15.01.2024 Қуанышбай Динмұхамед Нурдаулетулы 6143 28.06.2014 Актобе
11 2 17.01.2024 Кусаинов Ердәулет Талғатұлы 5916 18.09.2013 Актобе
12 1 15.01.2024 Тұрабай Мәдияр Ғалымжанұлы 6038 19.04.2014 Актобе
13 1 28.01.2024 Ерғали Исмаил Нұрбекұлы 6203 04.10.2014 Актобе
14 0 15.01.2024 Рахматуллин Ибрагим Еркенович 6811 19.04.2013 Астана
15 0 15.01.2024 Килебаев Тимур Андреевич 5853 01.08.2014 Алматы
16 0 15.01.2024 Бахыткерейұлы Сұлтан 6950 26.04.2014 Астана
17 0 15.01.2024 Доспай Нұрали Марленұлы 6523 29.11.2014 Астана
18 0 15.01.2024 Досым Амир Мұратұлы 5968 26.05.2013 Актобе
19 0 16.01.2024 Бакытжан Алиби Куанышулы 6616 08.11.2014 Астана
20 0 16.01.2024 Найманбай Раян Нуржанулы 6553 29.09.2013 Туркестан
21 0 16.01.2024 Имашев Даниял Тасбулатович 6179 17.02.2015 Актобе
22 0 17.01.2024 Дусмагамбетов Самир Равхатович 5017 22.02.2012 Актобе
23 0 17.01.2024 Азымхан Алан Болатулы 5619 02.04.2012 Актобе
24 0 17.01.2024 Аширбеков Дамир Маратович 5962 19.09.2013 Актобе
25 0 17.01.2024 Руслан Арлан Азаматұлы 6853 17.10.2015 Актобе
26 0 24.01.2024 Бекетов Тамерлан Азаматович 5614 20.02.2013 Актобе
27 0 26.01.2024 Қайырханов Адиль Акжолович 6722 30.01.2015 Актобе поздний отказ от 09/02/2024
28 0 29.01.2024 Роин Ибрахим 5355 04.06.2014 Актобе
29 0 29.01.2024 Жүсіп Батырхан Асхатұлы 6591 04.10.2014 Астана
30 0 30.01.2024 Ихтияров Ахан Кайсарович 5675 18.02.2013 Актобе
* Отказавшиеся игроки
1 387 24.01.2024 Кулумбетов Арсен Гамальевич 4880 04.07.2012 Алматы отказ от 06/02/2024
2 263 19.01.2024 Рахимбай Айсултан Еркинбекович 4147 03.06.2012 Алматы отказ от 27/01/2024
3 228 15.01.2024 Щетников Евгений Иванович 5436 19.05.2013 Алматы отказ от 30/01/2024
4 186 15.01.2024 Герасименко Влас Андреевич 3470 06.02.2012 Астана отказ от 24/01/2024
5 140 16.01.2024 Зинатулин Милан Наильевич 5421 30.10.2013 Алматы отказ от 01/02/2024
6 106 31.01.2024 Жаксыбай Марлен Ардакулы 5626 17.04.2013 Шымкент отказ от 06/02/2024
7 97 22.01.2024 Абдраимов Алан Асланович 5490 20.04.2012 Астана отказ от 04/02/2024
8 79 17.01.2024 Смелянец Давид Григорьевич 5952 29.05.2014 Костанай отказ от 01/02/2024
9 69 19.01.2024 Дуйсенгазин Алибек Саматович 5711 17.05.2013 Астана отказ от 06/02/2024
10 37 16.01.2024 Герасименко Марк Андреевич 6067 22.06.2014 Астана отказ от 20/01/2024
11 17 29.01.2024 Сапар Дидар Алмазулы 6695 26.03.2012 Астана отказ от 05/02/2024
12 6 18.01.2024 Саят Айтілен Ерболұлы 6084 09.12.2013 Павлодар отказ от 03/02/2024
13 1 15.01.2024 Индыкбаев Ернур Алибекович 6398 17.01.2014 Алматы отказ от 29/01/2024
14 1 29.01.2024 Сапар Алиби Алмазулы 6651 21.08.2015 Астана отказ от 05/02/2024
15 1 31.01.2024 Ахмет Дастан Айбарулы 5736 25.12.2014 Атырау отказ от 06/02/2024
16 0 15.01.2024 Кабаев Мирас Жасуланович 5267 27.07.2014 Актобе отказ от 05/02/2024
17 0 16.01.2024 Охап Бекнур Ерланович 6685 16.05.2012 Астана отказ от 29/01/2024
18 0 16.01.2024 Охап Султан Ерланулы 6636 29.09.2014 Астана отказ от 29/01/2024
19 0 19.01.2024 Андриянов Ильяс Николаевич 5805 23.03.2014 Алматы отказ от 23/01/2024
20 0 24.01.2024 Нартуеев Али Бакытович 5756 25.10.2013 Көкшетау отказ от 04/02/2024
* Рейтинг * Дата заявки Атауы КазПИН Туған күні Қала Дәрежесі * Примечание
* Основной турнир
1 674 22.01.2024 Лазаренко Полина Сергеевна 4419 03.07.2012 Астана
2 634 29.01.2024 Канагатова Айым Асетовна 4784 07.05.2012 Талдыкорган
3 530 15.01.2024 Подлесная Милана Александровна 5484 03.09.2012 Караганда
4 478 25.01.2024 Сауэр Стефания Витальевна 5162 21.07.2012 Алматы
5 422 16.01.2024 Алагузова Медина Максатовна 4422 19.02.2012 Астана
6 420 24.01.2024 Старусева Эмилия Руслаовна 5040 03.07.2012 Шымкент
7 380 16.01.2024 Шек Владислава Владиславовна 5091 04.09.2012 Караганда
8 309 22.01.2024 Жаубатырова Аружан Асылханкызы 4650 03.11.2012 Актобе
9 262 15.01.2024 Ерімбет Ақзере Ериккызы 4597 23.01.2013 Актобе
10 234 18.01.2024 Калмагамбетова Аружан Бериккызы 4763 30.11.2012 Актобе
11 231 16.01.2024 Бервинова Кристина Алексеевна 5221 02.02.2013 Астана
12 198 15.01.2024 Курбатова Мартина Сергеевна 5312 20.06.2013 Караганда
13 193 15.01.2024 Чакушина Влада Руслановна 4445 18.04.2012 Астана
14 188 17.01.2024 Адилбек Айару Адилеткызы 4286 22.04.2012 Актобе
15 177 20.01.2024 Ижан Салима Айбеккызы 5509 18.02.2012 Кызылорда
16 159 25.01.2024 Аскарова Аруана Асхатовна 5081 17.07.2012 Астана
17 147 18.01.2024 Бақтыбай Мұнтазбегім Ақжомартқызы 5647 25.06.2013 Атырау
18 144 16.01.2024 Якия Ясмин Абылаевна 5394 03.06.2013 Актобе
19 135 15.01.2024 Юлат Каусария Мадиарқызы 5815 30.03.2012 Астана
20 134 15.01.2024 Серик Адия Маратовна 5255 03.11.2013 Актобе
21 122 15.01.2024 Бакитова Аружан Ерденкызы 5263 19.09.2013 Актобе
22 121 19.01.2024 Жумакаева Алуана Каировна 5517 29.05.2013 Караганда
23 115 15.01.2024 Жандосова Іңкәр Рахымжанкызы 4654 04.10.2013 Актобе
24 115 23.01.2024 Манасова Амина Алибековна 5399 07.05.2013 Атырау
* Квалификационный турнир
1 115 28.01.2024 Исагали Анар Ильяскызы 5592 15.12.2012 Актобе
2 112 15.01.2024 Селезнева Валерия Михайловна 6075 13.05.2013 Астана
3 102 15.01.2024 Дегтярь Влада Вадимовна 5836 18.09.2013 Астана
4 102 23.01.2024 Аргингазина Дария Армановна 5469 30.12.2013 Алматы поздний отказ от 09/02/2024
5 92 25.01.2024 Дурманова Владислава Максимовна 5406 30.01.2013 Атырау
6 86 15.01.2024 Имангалиева Азалия Алибековна 4895 08.10.2012 Актобе
7 84 15.01.2024 Лазенкова Василиса Владимировна 4986 27.09.2012 Актобе
8 84 17.01.2024 Абдыкалык Айлин Дарханкызы 5067 11.12.2012 Атырау поздний отказ от 07/02/2024
9 83 15.01.2024 Тен Дана Вадимовна 6080 09.03.2013 Костанай
10 83 16.01.2024 Амандосова Дильназ Маратовна 4913 09.03.2012 Актобе
11 73 15.01.2024 Кизюта Илона Дмитриевна 6196 05.11.2013 Алматы
12 73 21.01.2024 Ранаткызы Зере 5667 30.06.2013 Алматы
13 68 16.01.2024 Аубекер Әйгерім Жубангаликызы 4735 20.02.2013 Актобе
14 64 18.01.2024 Борычева Мария Денисовна 5648 02.03.2012 Рудный
15 62 15.01.2024 Тоқтасын Жанерке Жомартқызы 6224 08.01.2013 Алматы
16 62 15.01.2024 Пердебек Даяна Жеңісбекқызы 5600 07.08.2013 Шымкент
17 62 15.01.2024 Шестакова Николь Юрьевна 6292 05.12.2013 Алматы
18 55 15.01.2024 Нұрғали Аружан Талғатқызы 5769 06.12.2013 Уральск
19 53 22.01.2024 Бейсебаева Данеля Дауренкызы 5468 24.04.2013 Алматы поздний отказ от 06/02/2024
20 52 15.01.2024 Тузельбаева Адия Дауреновна 5586 04.08.2013 Шымкент
21 49 15.01.2024 Ахмедова Ясмин Обидбековна 6316 26.06.2013 Астана
22 48 23.01.2024 Аманкосова Камилла Нурболатовна 6219 27.02.2012 Атырау
23 44 15.01.2024 Бочкарева Аэлита Яковлевна 6097 18.06.2014 Алматы
24 43 24.01.2024 Тулина Полина Павловна 5057 01.10.2012 Атырау
25 40 16.01.2024 Шевчук Валерия Леонидовна 4995 24.05.2013 Актобе
26 39 15.01.2024 Панина Виктория Максимовна 6048 10.10.2013 Костанай
* Ожидающие игроки
1 30 15.01.2024 Болвакина Арина Александровна 6026 27.05.2013 Астана
2 24 15.01.2024 Курманалина Амина Абзаловна 5809 22.10.2013 Актобе
3 24 15.01.2024 Сүнқар Гүлдана Дәулетқызы 6065 03.07.2012 Костанай
4 23 15.01.2024 Бектемисова Аружан Асыловна 5183 29.04.2013 Алматы
5 17 15.01.2024 Дегтярь Юна Вадимовна 5835 18.09.2013 Астана
6 16 18.01.2024 Нурпеисова Диана Рустамовна 5368 22.07.2013 Алматы
7 12 16.01.2024 Самат Алия Дарынкызы 4396 21.05.2012 Актобе
8 11 21.01.2024 Касымова Линара Армановна 6308 03.05.2013 Алматы
9 10 31.01.2024 Абаева Айзара Руслановна 5198 17.03.2014 Астана
10 8 15.01.2024 Закирова Алина Руслановна 5115 21.12.2012 Алматы
11 8 17.01.2024 Айдаралиева Виктория Эдуардовна 5722 26.07.2012 Атырау поздний отказ от 07/02/2024
12 7 17.01.2024 Кударова Диляра Жанибекқызы 6096 12.12.2012 Костанай
13 6 15.01.2024 Уталиева Исмира Булатқызы 5897 14.08.2014 Актобе
14 6 16.01.2024 Әліайдарова Нұркүміс Ерболқызы 5779 17.09.2013 Шымкент
15 4 15.01.2024 Калмагамбетова Алуа Бериккызы 6130 09.09.2014 Актобе
16 4 15.01.2024 Мурзагулова Инкар Ермуратовна 5988 12.09.2013 Актобе
17 4 17.01.2024 Темирханова Султана Адлетовна 6592 18.03.2013 Алматы
18 3 15.01.2024 Подлесная София Александровна 5720 21.12.2015 Караганда
19 3 24.01.2024 Рубин Сиенна 5723 18.08.2013 Бішкек
20 2 27.01.2024 Жумагалиева Жаная Жаслановна 5982 07.12.2013 Актобе
21 1 15.01.2024 Ракишева Аяжан Медетовна 5735 17.01.2014 Атырау
22 1 15.01.2024 Мұратжан Зере Жанибекқызы 6005 21.10.2013 Актобе
23 1 15.01.2024 Кайраткызы Амина 5270 22.11.2014 Актобе
24 1 29.01.2024 Муртазина Даяна Бахтиярқызы 5946 14.12.2013 Актобе
25 0 15.01.2024 Тагибекова Айсана Алмасовна 6004 03.10.2014 Астана
26 0 15.01.2024 Озкерим Гүлнұр Мелиса Уфукқызы 6807 23.10.2015 Атырау
27 0 15.01.2024 Алиаскар Султана Ринаткызы 6540 26.07.2014 Астана
28 0 15.01.2024 Гани Айгерим - 6455 08.02.2015 Актобе
29 0 15.01.2024 Такупова Айзере Дамировна 6234 11.06.2013 Атырау
30 0 15.01.2024 Макашева Амира Дауреновна 6515 22.05.2014 Астана
31 0 15.01.2024 Ильяс Көркем Нурбекқызы 6683 17.08.2013 Астана
32 0 16.01.2024 Насрытдинова Эвелина Тимуровна 6304 30.08.2013 Алматы
33 0 16.01.2024 Дауранова Дурдона Муслимовна 6263 24.11.2014 Туркестан
34 0 17.01.2024 Матвиенко Ева Алексеевна 6328 13.01.2015 Актобе
35 0 17.01.2024 Галкина Полина Владимировна 6147 22.05.2013 Костанай
36 0 18.01.2024 Темирканова Жансая Ерлановна 6118 15.10.2013 Костанай
37 0 19.01.2024 Касымова Надин Руслановна 6193 04.02.2012 Алматы
38 0 19.01.2024 Абдунаби Еркежан Талгаровна 6027 11.05.2014 Астана
39 0 24.01.2024 Баева Алёна Николаевна 5351 08.01.2015 Актобе
40 0 25.01.2024 Утянова Айсулу Жанарбековна 6410 25.08.2015 Актобе
41 0 25.01.2024 Абубакир Аяулым Акканаткызы 5389 08.01.2014 Актобе
42 0 26.01.2024 Азизкизи Камила Азизкизи 5708 20.07.2012 Алматы
43 0 27.01.2024 Брушкевич Ева Павловна 5617 02.10.2013 Петропавловск
44 0 29.01.2024 Сейсембай Сания Батырбеккызы 7064 01.04.2015 Алматы
45 0 29.01.2024 Канкина Алима Бауржанқызы 6103 01.09.2013 Көкшетау
46 0 02.02.2024 Коптлеуова Айя Армановна 6190 02.05.2014 Актобе
* Отказавшиеся игроки
1 531 17.01.2024 Альсейпулова Адема Нурлановна 4891 17.03.2012 Алматы отказ от 06/02/2024
2 449 21.01.2024 Каменова Дария Еркебулановна 4504 12.04.2012 Алматы отказ от 05/02/2024
3 255 15.01.2024 Бакиева Айлин Анваровна 5359 28.01.2013 Алматы отказ от 30/01/2024
4 246 21.01.2024 Куаншалиева Айяри Наримановна 5211 04.08.2012 Астана отказ от 04/02/2024
5 230 26.01.2024 Кубанычбекова Наима Руслановна 6357 20.10.2012 Бішкек отказ от 04/02/2024
6 219 16.01.2024 Дягилева Рамина Олеговна 5022 06.11.2014 Алматы отказ от 31/01/2024
7 193 16.01.2024 Юсупова Ясмина Рамазановна 4924 07.09.2012 Алматы отказ от 25/01/2024
8 170 20.01.2024 Магзом Марьям Алтайкызы 5217 07.01.2013 Астана отказ от 06/02/2024
9 138 15.01.2024 Борисова Милана Сергеевна 5072 23.08.2013 Алматы отказ от 04/02/2024
10 111 22.01.2024 Абдраимова Альбина Аслановна 5503 15.12.2013 Астана отказ от 04/02/2024
11 92 20.01.2024 Мұрат Айя Дамирқызы 6300 25.10.2012 Алматы отказ от 05/02/2024
12 91 31.01.2024 Кабылда Адел Асланкызы 4466 23.03.2012 Астана отказ от 06/02/2024
13 71 18.01.2024 Набиулла Мадина Русланқызы 5961 24.07.2014 Астана отказ от 06/02/2024
14 67 15.01.2024 Исмагулова Айдана Ермековна 5325 25.01.2013 Лисаковск отказ от 04/02/2024
15 66 16.01.2024 Нуржанова Самира Ермековна 6237 25.12.2013 Алматы отказ от 05/02/2024
16 63 18.01.2024 Марат Ариана Азаматқызы 5608 17.11.2012 Шымкент отказ от 06/02/2024
17 56 16.01.2024 Нуржанова Сафия Ермековна 6235 25.12.2013 Алматы отказ от 05/02/2024
18 54 25.01.2024 Кудашкина Полина Максимовна 5863 10.05.2012 Лисаковск отказ от 01/02/2024
19 45 16.01.2024 Мороз Айлин Андреевна 5376 02.11.2013 Шымкент отказ от 30/01/2024
20 41 15.01.2024 Утегенова Аяра Нурлановна 5726 05.05.2013 Атырау отказ от 06/02/2024
21 28 20.01.2024 Мұрат Інжу Дамирқызы 6299 13.08.2014 Алматы отказ от 05/02/2024
22 12 21.01.2024 Кожуханова Дария Тлеулесовна 5789 27.09.2013 Тараз отказ от 03/02/2024
23 11 15.01.2024 Ғаділбек София Жеткіншекқызы 5526 31.12.2013 Атырау отказ от 06/02/2024
24 8 15.01.2024 Байтакова Алина Данияровна 5581 04.04.2013 Рудный отказ от 23/01/2024
25 7 15.01.2024 Кауменова Аружан Алибеккызы 6508 10.04.2015 Астана отказ от 25/01/2024
26 0 15.01.2024 Пак Каролина Аркадьевна 5965 18.11.2012 Алматы отказ от 23/01/2024
27 0 15.01.2024 Нургалиева Жаннель Тимуровна 6356 31.08.2015 Актобе отказ от 29/01/2024

* Расписание

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Этот браузер не поддерживает просмотр pdf в реальном времени, вы можете его скачать к себе на устройство Скачать PDF файл

Сетки new

Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: 12.02.2024 (дс) — 18.02.2024 (жс)
Период проведения ОТ: 10.02.2024 (сн) — 11.02.2024 (жс)

1/16
1
Барлықов С. К.
14
Оразбай А. С.
6:0 6:1
9
Талько А. С.
11
Козлов З. Д.
6:2 6:2
18
Лукашов Д. Я.
25
Ақансері Н. М.
6:3 6:4
23
Хайрутдинов Р. Р.
5
Русланұлы Н. Р.
6:0 6:1
7
Болатжан Н. Д.
28
Кульшаров И. Ж.
6:1 6:1
15
Доскалиев А. А.
29
Алимжанов А. А.
6:2 7:5
30
Щукин И. Ю.
32
Симко Е. А.
6:3 6:1
19
Цыганский А. А.
3
Югай Л. А.
6:1 6:2
4
Ким М. М.
13
Брегвадзе Г. Б.
6:2 6:4
27
Шадурин А. Л.
31
У-Дын-Жин М. В.
6:4 6:3
10
Акимгерей Д. Н.
17
Храмов М. Д.
6:1 6:0
24
Бородин М. В.
6
Ақансері Н. М.
6:0 6:2
8
Булекбаев Ж. Г.
12
Садвакасов Б. Д.
6:2 6:4
16
Бигалиев С. Б.
20
Талько А. С.
6:4 6:0
26
Жеткербай Б. С.
22
Назарчук Д. К.
6:1 4:6 10:5
21
Батиханов Е. Б.
2
Оразбай А. С.
6:0 6:0
1/8
1
Барлықов С. К.
11
Козлов З. Д.
6:1 6:3
25
Ақансері Н. М.
5
Русланұлы Н. Р.
6:1 6:1
7
Болатжан Н. Д.
29
Алимжанов А. А.
6:0 6:1
30
Щукин И. Ю.
3
Югай Л. А.
6:1 6:0
4
Ким М. М.
31
У-Дын-Жин М. В.
6:2 6:3
10
Акимгерей Д. Н.
6
Ақансері Н. М.
8
Булекбаев Ж. Г.
16
Бигалиев С. Б.
6:0 6:7 (5:7) 10:6
22
Назарчук Д. К.
2
Оразбай А. С.
6:2 6:4
1/4
1
Барлықов С. К.
5
Русланұлы Н. Р.
6:1 6:3
7
Болатжан Н. Д.
3
Югай Л. А.
6:3 6:4
4
Ким М. М.
6
Ақансері Н. М.
6:1 6:3
8
Булекбаев Ж. Г.
2
Оразбай А. С.
7:5 7:5
Полуфинал
1
Барлықов С. К.
3
Югай Л. А.
6:3 6:1
4
Ким М. М.
2
Оразбай А. С.
3:6 6:4 10:6
За 1-е место
1
Барлықов С. К.
4
Ким М. М.
7:5 4:6 10:7
За 3-е место
3
Югай Л. А.
2
Оразбай А. С.
6:3 7:6 (7:5)

5-8

5-8
5
Русланұлы Н. Р.
7
Болатжан Н. Д.
6:4 6:2
6
Ақансері Н. М.
8
Булекбаев Ж. Г.
6:4 7:6 (7:3)
За 5-6 место
7
Болатжан Н. Д.
8
Булекбаев Ж. Г.
7:5 2:6 10:7
За 7-8 место
5
Русланұлы Н. Р.
6
Ақансері Н. М.
7:6 (7:5) 4:6 10:6

9-16

9-16
11
Козлов З. Д.
25
Ақансері Н. М.
6:3 6:0
29
Алимжанов А. А.
30
Щукин И. Ю.
6:2 6:4
31
У-Дын-Жин М. В.
10
Акимгерей Д. Н.
6:1 6:3
16
Бигалиев С. Б.
22
Назарчук Д. К.
2:6 6:1 10:5
9-12
11
Козлов З. Д.
29
Алимжанов А. А.
5:7 6:3 10:5
31
У-Дын-Жин М. В.
22
Назарчук Д. К.
7:5 6:2
За 9-10 место
29
Алимжанов А. А.
31
У-Дын-Жин М. В.
6:2 6:0
За 11-12 место
11
Козлов З. Д.
22
Назарчук Д. К.
6:0 6:1

13-16

13-16
25
Ақансері Н. М.
30
Щукин И. Ю.
6:4 6:1
10
Акимгерей Д. Н.
16
Бигалиев С. Б.
6:1 6:4
За 13-14 место
30
Щукин И. Ю.
10
Акимгерей Д. Н.
6:2 6:3
За 14-16 место
25
Ақансері Н. М.
16
Бигалиев С. Б.
6:0 6:1

17-32

17-32
14
Оразбай А. С.
9
Талько А. С.
5:4 (7:5) 1:4 10:8
18
Лукашов Д. Я.
23
Хайрутдинов Р. Р.
4:0 4:2
28
Кульшаров И. Ж.
15
Доскалиев А. А.
4:0 4:0
32
Симко Е. А.
19
Цыганский А. А.
4:2 4:2
13
Брегвадзе Г. Б.
27
Шадурин А. Л.
4:2 4:0
17
Храмов М. Д.
24
Бородин М. В.
4:1 4:0
12
Садвакасов Б. Д.
20
Талько А. С.
4:0 5:4 (7:5)
26
Жеткербай Б. С.
21
Батиханов Е. Б.
4:2 4:0
17-24
9
Талько А. С.
18
Лукашов Д. Я.
4:1 4:0
15
Доскалиев А. А.
19
Цыганский А. А.
4:2 4:2
13
Брегвадзе Г. Б.
17
Храмов М. Д.
5:4 (7:2) 4:1
12
Садвакасов Б. Д.
26
Жеткербай Б. С.
5:3 4:2
17-20
9
Талько А. С.
15
Доскалиев А. А.
4:2 4:1
13
Брегвадзе Г. Б.
12
Садвакасов Б. Д.
4:1 4:1
За 17-18 место
9
Талько А. С.
12
Садвакасов Б. Д.
4:2 4:0
За 19-20 место
15
Доскалиев А. А.
13
Брегвадзе Г. Б.
4:0 4:1

21-24

21-24
18
Лукашов Д. Я.
19
Цыганский А. А.
4:2 4:2
17
Храмов М. Д.
26
Жеткербай Б. С.
4:0 5:3
За 21-22 место
19
Цыганский А. А.
17
Храмов М. Д.
4:0 4:1
За 23-24 место
18
Лукашов Д. Я.
26
Жеткербай Б. С.
4:0 4:1

25-32

25-32
14
Оразбай А. С.
23
Хайрутдинов Р. Р.
5:3 4:2
28
Кульшаров И. Ж.
32
Симко Е. А.
4:2 4:2
27
Шадурин А. Л.
24
Бородин М. В.
4:1 1:4 10:6
20
Талько А. С.
21
Батиханов Е. Б.
2:4 5:4 (7:0) 10:3
25-28
14
Оразбай А. С.
28
Кульшаров И. Ж.
4:1 4:1
27
Шадурин А. Л.
20
Талько А. С.
4:2 5:4 (7:3)
За 25-26 место
14
Оразбай А. С.
27
Шадурин А. Л.
5:3 2:4 10:4
За 27-28 место
28
Кульшаров И. Ж.
20
Талько А. С.

29-32

29-32
23
Хайрутдинов Р. Р.
32
Симко Е. А.
4:1 1:4 10:6
24
Бородин М. В.
21
Батиханов Е. Б.
4:2 4:2
За 29-30 место
23
Хайрутдинов Р. Р.
24
Бородин М. В.
4:2 4:1
За 31-32 место
32
Симко Е. А.
21
Батиханов Е. Б.
4:2 1:4 10:8
Директор турнира: Сокольская Наталья Сергеевна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: 12.02.2024 (дс) — 18.02.2024 (жс)
Период проведения ОТ: 10.02.2024 (сн) — 11.02.2024 (жс)

1/16
1
Лазаренко П. С.
10
Калмагамбетова А. Б.
6:0 6:0
30
Тузельбаева А. Д.
17
Бақтыбай М. А.
6:3 6:3
13
Чакушина В. Р.
21
Бакитова А. Е.
6:4 6:0
15
Ижан С. А.
7
Шек В. В.
6:3 6:3
5
Алагузова М. М.
25
Селезнева В. М.
6:1 6:0
32
Калмагамбетова А. Б.
11
Бервинова К. А.
6:0 6:0
9
Ерімбет А. Е.
24
Манасова А. А.
6:2 6:1
22
Жумакаева А. К.
3
Подлесная М. А.
3:6 7:5 10:4
4
Сауэр С. В.
14
Адилбек А. А.
3:6 6:2 10:6
19
Юлат К. М.
31
Аманкосова К. Н.
0:6 6:2 10:5
26
Дегтярь В. В.
28
Борычева М. Д.
6:3 6:0
16
Аскарова А. А.
8
Жаубатырова А. А.
6:1 6:2
6
Старусева Э. Р.
27
Амандосова Д. М.
6:0 6:0
18
Якия Я. А.
12
Курбатова М. С.
6:0 6:1
20
Серик А. М.
23
Жандосова І. Р.
6:2 6:3
29
Шестакова Н. Ю.
2
Канагатова А. А.
6:0 6:0
1/8
1
Лазаренко П. С.
17
Бақтыбай М. А.
6:1 6:1
13
Чакушина В. Р.
7
Шек В. В.
6:2 6:3
5
Алагузова М. М.
11
Бервинова К. А.
6:2 6:3
9
Ерімбет А. Е.
3
Подлесная М. А.
6:0 6:1
14
Адилбек А. А.
19
Юлат К. М.
6:1 6:1
26
Дегтярь В. В.
8
Жаубатырова А. А.
6:4 6:0
6
Старусева Э. Р.
12
Курбатова М. С.
6:0 6:2
20
Серик А. М.
2
Канагатова А. А.
6:0 6:0
1/4
1
Лазаренко П. С.
7
Шек В. В.
6:0 6:1
5
Алагузова М. М.
3
Подлесная М. А.
6:2 6:1
14
Адилбек А. А.
8
Жаубатырова А. А.
6:1 6:1
6
Старусева Э. Р.
2
Канагатова А. А.
6:1 6:4
Полуфинал
1
Лазаренко П. С.
3
Подлесная М. А.
6:3 6:1
8
Жаубатырова А. А.
2
Канагатова А. А.
6:1 6:4
За 1-е место
1
Лазаренко П. С.
2
Канагатова А. А.
6:0 6:7 (4:7) 10:6
За 3-е место
3
Подлесная М. А.
8
Жаубатырова А. А.
6:2 7:5

5-8

5-8
7
Шек В. В.
5
Алагузова М. М.
14
Адилбек А. А.
6
Старусева Э. Р.
6:1 6:0
За 5-6 место
7
Шек В. В.
6
Старусева Э. Р.
6:4 7:5
За 7-8 место
5
Алагузова М. М.
14
Адилбек А. А.

9-16

9-16
17
Бақтыбай М. А.
13
Чакушина В. Р.
6:1 6:4
11
Бервинова К. А.
9
Ерімбет А. Е.
6:0 4:6 10:2
19
Юлат К. М.
26
Дегтярь В. В.
6:0 6:0
12
Курбатова М. С.
20
Серик А. М.
6:4 6:3
9-12
17
Бақтыбай М. А.
9
Ерімбет А. Е.
6:2 6:4
26
Дегтярь В. В.
12
Курбатова М. С.
6:3 6:2
За 9-10 место
9
Ерімбет А. Е.
12
Курбатова М. С.
2:6 6:4 10:7
За 11-12 место
17
Бақтыбай М. А.
26
Дегтярь В. В.
6:2 6:1

13-16

13-16
13
Чакушина В. Р.
11
Бервинова К. А.
6:4 6:3
19
Юлат К. М.
20
Серик А. М.
6:1 6:4
За 13-14 место
11
Бервинова К. А.
20
Серик А. М.
6:0 6:0
За 14-16 место
13
Чакушина В. Р.
19
Юлат К. М.
6:1 6:0

17-32

17-32
10
Калмагамбетова А. Б.
30
Тузельбаева А. Д.
4:2 4:0
21
Бакитова А. Е.
15
Ижан С. А.
4:2 4:0
25
Селезнева В. М.
32
Калмагамбетова А. Б.
4:1 4:2
24
Манасова А. А.
22
Жумакаева А. К.
4:1 4:2
4
Сауэр С. В.
31
Аманкосова К. Н.
3:5 4:0 10:4
28
Борычева М. Д.
16
Аскарова А. А.
2:4 4:1 10:7
27
Амандосова Д. М.
18
Якия Я. А.
2:4 4:1 10:5
23
Жандосова І. Р.
29
Шестакова Н. Ю.
5:4 (7:3) 4:0
17-24
10
Калмагамбетова А. Б.
15
Ижан С. А.
1:4 5:4 (7:4) 10:8
25
Селезнева В. М.
22
Жумакаева А. К.
4:0 4:0
4
Сауэр С. В.
16
Аскарова А. А.
2:4 5:4 (7:3) 13:11
27
Амандосова Д. М.
23
Жандосова І. Р.
4:0 4:2
17-20
15
Ижан С. А.
22
Жумакаева А. К.
5:3 4:1
4
Сауэр С. В.
23
Жандосова І. Р.
4:2 4:1
За 17-18 место
22
Жумакаева А. К.
4
Сауэр С. В.
5:3 4:0
За 19-20 место
15
Ижан С. А.
23
Жандосова І. Р.
4:1 4:0

21-24

21-24
10
Калмагамбетова А. Б.
25
Селезнева В. М.
4:2 2:4 11:9
16
Аскарова А. А.
27
Амандосова Д. М.
5:3 4:0
За 21-22 место
10
Калмагамбетова А. Б.
16
Аскарова А. А.
2:4 4:1 10:3
За 23-24 место
25
Селезнева В. М.
27
Амандосова Д. М.
5:3 4:0

25-32

25-32
30
Тузельбаева А. Д.
21
Бакитова А. Е.
5:3 4:1
32
Калмагамбетова А. Б.
24
Манасова А. А.
4:1 4:0
31
Аманкосова К. Н.
28
Борычева М. Д.
4:1 0:4 10:7
18
Якия Я. А.
29
Шестакова Н. Ю.
3:5 4:2 10:5
25-28
21
Бакитова А. Е.
24
Манасова А. А.
4:0 5:4 (7:3)
31
Аманкосова К. Н.
29
Шестакова Н. Ю.
1:4 4:1 10:6
За 25-26 место
24
Манасова А. А.
29
Шестакова Н. Ю.
4:0 4:2
За 27-28 место
21
Бакитова А. Е.
31
Аманкосова К. Н.
4:1 4:2

29-32

29-32
30
Тузельбаева А. Д.
32
Калмагамбетова А. Б.
4:1 4:0
28
Борычева М. Д.
18
Якия Я. А.
5:3 4:0
За 29-30 место
30
Тузельбаева А. Д.
28
Борычева М. Д.
За 31-32 место
32
Калмагамбетова А. Б.
18
Якия Я. А.
4:0 4:0
Директор турнира: Сокольская Наталья Сергеевна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: 12.02.2024 (дс) — 18.02.2024 (жс)
Период проведения ОТ: 10.02.2024 (сн) — 11.02.2024 (жс)

1/8
1
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
13
Алимжанов А. А.
Ақансері Н. М.
6:0 6:0
16
Туритаев А. М.
Ниязов А. Н.
12
Батиханов Е. Б.
Галка А. Ю.
6:3 7:6 (9:7)
10
Хайрутдинов Р. Р.
Храмов М. Д.
8
Доскалиев А. А.
Оразбай А. С.
6:1 6:3
9
Цыганский А. А.
Бигалиев С. Б.
4
Брегвадзе Г. Б.
Ақансері Н. М.
6:2 6:0
3
Болатжан Н. Д.
Русланұлы Н. Р.
5
Булекбаев Ж. Г.
Садвакасов Б. Д.
6:4 7:6 (12:10)
15
У-Дын-Жин М. В.
Шадурин А. Л.
6
Козлов З. Д.
Акимгерей Д. Н.
6:2 6:4
14
Умербеков А. Р.
Кульшаров И. Ж.
7
Талько А. С.
Талько А. С.
6:3 2:6 10:4
11
Лукашов Д. Я.
Бородин М. В.
2
Югай Л. А.
Ким М. М.
6:0 6:1
1/4
1
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
12
Батиханов Е. Б.
Галка А. Ю.
6:1 6:0
8
Доскалиев А. А.
Оразбай А. С.
4
Брегвадзе Г. Б.
Ақансері Н. М.
3:6 6:3 12:10
3
Болатжан Н. Д.
Русланұлы Н. Р.
15
У-Дын-Жин М. В.
Шадурин А. Л.
6:1 2:6 10:3
7
Талько А. С.
Талько А. С.
2
Югай Л. А.
Ким М. М.
6:1 6:4
Полуфинал
1
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
4
Брегвадзе Г. Б.
Ақансері Н. М.
6:1 6:3
3
Болатжан Н. Д.
Русланұлы Н. Р.
2
Югай Л. А.
Ким М. М.
6:4 2:6 10:7
За 1-е место
1
Барлықов С. К.
Оразбай А. С.
3
Болатжан Н. Д.
Русланұлы Н. Р.
6:1 6:2
За 3-е место
4
Брегвадзе Г. Б.
Ақансері Н. М.
2
Югай Л. А.
Ким М. М.
6:3 6:3
Директор турнира: Сокольская Наталья Сергеевна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович
Б.В.Барановқа арналған 12 жасқа дейінгі балалар мен қыздар арасындағы теннистен ашық турнирі. (Актобе)
Период проведения ОЭ: 12.02.2024 (дс) — 18.02.2024 (жс)
Период проведения ОТ: 10.02.2024 (сн) — 11.02.2024 (жс)

1/8
1
Канагатова А. А.
Подлесная М. А.
14
Лазенкова В. В.
Имангалиева А. А.
6:0 6:0
10
Серик А. М.
Жандосова І. Р.
15
Аманкосова К. Н.
Исагали А. И.
6:2 3:6 10:7
16
Борычева М. Д.
Шестакова Н. Ю.
5
Чакушина В. Р.
Калмагамбетова А. Б.
6:0 6:1
12
Амандосова Д. М.
Якия Я. А.
4
Манасова А. А.
Сауэр С. В.
6:3 6:0
3
Алагузова М. М.
Шек В. В.
13
Бакитова А. Е.
Дурманова В. М.
6:2 6:2
7
Бақтыбай М. А.
Бервинова К. А.
11
Селезнева В. М.
Юлат К. М.
6:0 6:0
9
Жумакаева А. К.
Курбатова М. С.
8
Адилбек А. А.
Ижан С. А.
4:6 7:6 (8:6) 11:9
6
Аскарова А. А.
Ерімбет А. Е.
2
Лазаренко П. С.
Старусева Э. Р.
6:1 7:6 (7:3)
1/4
1
Канагатова А. А.
Подлесная М. А.
10
Серик А. М.
Жандосова І. Р.
6:2 6:0
5
Чакушина В. Р.
Калмагамбетова А. Б.
4
Манасова А. А.
Сауэр С. В.
6:3 6:4
3
Алагузова М. М.
Шек В. В.
7
Бақтыбай М. А.
Бервинова К. А.
7:5 6:3
8
Адилбек А. А.
Ижан С. А.
2
Лазаренко П. С.
Старусева Э. Р.
6:1 6:0
Полуфинал
1
Канагатова А. А.
Подлесная М. А.
5
Чакушина В. Р.
Калмагамбетова А. Б.
6:1 6:3
7
Бақтыбай М. А.
Бервинова К. А.
2
Лазаренко П. С.
Старусева Э. Р.
6:4 6:3
За 1-е место
1
Канагатова А. А.
Подлесная М. А.
2
Лазаренко П. С.
Старусева Э. Р.
6:2 6:3
За 3-е место
5
Чакушина В. Р.
Калмагамбетова А. Б.
7
Бақтыбай М. А.
Бервинова К. А.
6:2 0:6 11:9
Директор турнира: Сокольская Наталья Сергеевна
Главный судья: Жакупов Амир Жанатович

* Результаты

КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4664 Барлыков Сырымжан Кайратович 20.02.2013 Актобе 1 80
2 5536 Ким Михаил Михайлович 22.10.2012 Астана 2 71
3 4560 Оразбай Альбара Серикулы 03.08.2012 Актобе 3 63
4 4744 Югай Лев Антонович 11.05.2012 Усть-Каменогорск 4 56
5 5486 Болатжан Нурдаулет Дидарулы 30.11.2012 Астана 5 50
6 4857 Булекбаев Жанторе Галымжанович 16.06.2012 Астана 6 44
7 4734 Русланулы Нурислам Русланович 14.05.2012 Талдыкорган 7 41
8 4517 Акансери Нуртилеу Мадиулы 03.03.2013 Актобе 8 37
9 5741 У-Дын-Жин Марк Витальевич 07.03.2012 Экибастуз 9 35
10 5492 Алимжанов Айсултан Арманович 15.07.2013 Кокшетау 10 31
11 4490 Козлов Захар Дмитриевич 30.12.2012 Актобе 11 29
12 5443 Назарчук Даниил Константинович 11.09.2012 Алматы 12 27
13 4788 Акимгерей Даниял Нурболулы 14.08.2012 Астана 13 26
14 5566 Щукин Илья Юрьевич 02.03.2014 Астана 14 25
15 4709 Бигалиев Санжар Бакытбекович 22.07.2012 Усть-Каменогорск 15 24
16 5928 Акансери Нурберген Мадиулы 18.12.2014 Актобе 16 23
17 4797 Садвакасов Батырхан Дарменович 04.05.2012 Астана 17 22
18 4518 Талько Артемий Сергеевич 03.03.2012 Астана 18 19
19 5790 Брегвадзе Габриель Бесикович 19.08.2014 Атырау 19 18
20 5476 Доскалиев Арсен Ануарович 07.05.2013 Актобе 20 17
21 4492 Храмов Максим Денисович 08.12.2013 Актобе 21 16
22 5579 Цыганский Александр Артемович 26.03.2013 Рудный 22 15
23 4617 Жеткербай Бейбарыс Серикулы 23.08.2013 Актобе 23 14
24 5202 Лукашов Демид Ярославович 17.06.2012 Талдыкорган 24 13
25 5940 Шадурин Алексей Лазаревич 12.09.2012 Темиртау 25 12
26 5740 Оразбай Алиаскар Серикулы 02.11.2014 Актобе 26 11
27 5958 Кульшаров Исмаил Жанатбекович 04.09.2013 Актобе 27 10
28 5506 Талько Арсений Сергеевич 13.10.2013 Астана 28 9
29 4871 Бородин Марк Вадимович 07.08.2012 Алматы 29 8
30 4488 Хайрутдинов Рафаэль Рустамович 12.09.2014 Актобе 30 7
31 4900 Батиханов Ерасыл Бауыржанулы 02.09.2013 Актобе 31 6
32 5826 Симко Елисей Андреевич 27.08.2013 Астана 32 5
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4419 Лазаренко Полина Сергеевна 03.07.2012 Астана 1 80
2 4784 Канагатова Айым Асетовна 07.05.2012 Талдыкорган 2 71
3 5484 Подлесная Милана Александровна 03.09.2012 Караганда 3 63
4 4650 Жаубатырова Аружан Асылханкызы 03.11.2012 Актобе 4 56
5 5091 Шек Владислава Владиславовна 04.09.2012 Караганда 5 50
6 5040 Старусева Эмилия Руслановна 03.07.2012 Шымкент 6 44
7 4286 Адилбек Айару Адилеткызы 22.04.2012 Актобе 7 41
8 4422 Алагузова Медина Максатовна 19.02.2012 Астана 8 37
9 5312 Курбатова Мартина Сергеевна 20.06.2013 Караганда 9 35
10 4597 Еримбет Акзере Ериккызы 23.01.2013 Актобе 10 31
11 5836 Дегтярь Влада Вадимовна 18.09.2013 Астана 11 29
12 5647 Бактыбай Мунтазбегим Акжомарткызы 25.06.2013 Атырау 12 27
13 5221 Бервинова Кристина Алексеевна 02.02.2013 Астана 13 26
14 5255 Серик Адия Маратовна 03.11.2013 Актобе 14 25
15 4445 Чакушина Влада Руслановна 18.04.2012 Астана 15 24
16 5815 Юлат Каусария Мадиаровна 30.03.2012 Астана 16 23
17 5517 Жумакаева Алуана Каировна 29.05.2013 Караганда 17 22
18 5162 Сауэр Стефания Витальевна 21.07.2012 Алматы 18 19
19 5509 Ижан Салима Айбеккызы 18.02.2012 Кызылорда 19 18
20 4654 Жандосова Инкар Рахымжанкызы 04.10.2013 Актобе 20 17
21 5081 Аскарова Аруана Асхатовна 17.07.2012 Астана 21 16
22 4763 Калмагамбетова Аружан Бериккызы 30.11.2012 Актобе 22 15
23 4913 Амандосова Дильназ Маратовна 09.03.2012 Актобе 23 14
24 6075 Селезнева Валерия Михайловна 13.05.2013 Астана 24 13
25 5399 Манасова Амина Алибековна 07.05.2013 Атырау 25 12
26 6292 Шестакова Николь Юрьевна 05.12.2013 Алматы 26 11
27 5263 Бакитова Аружан Ерденкызы 19.09.2013 Актобе 27 10
28 6219 Аманкосова Камилла Нурболатовна 27.02.2012 Атырау 28 9
29 5648 Борычева Мария Денисовна 02.03.2012 Рудный 29 8
30 5586 Тузельбаева Адия Дауреновна 04.08.2013 Шымкент 30 7
31 5394 Якия Ясмин Абылаевна 03.06.2013 Актобе 31 6
32 6130 Калмагамбетова Алуа Бериккызы 09.09.2014 Актобе 32 5
* Количество игроков: 32
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4664
4560
Барлыков Сырымжан Кайратович
Оразбай Альбара Серикулы
20.02.2013
03.08.2012
Актобе
Актобе
1 10
10
2 5486
4734
Болатжан Нурдаулет Дидарулы
Русланулы Нурислам Русланович
30.11.2012
14.05.2012
Астана
Талдыкорган
2 8
8
3 4744
5536
Югай Лев Антонович
Ким Михаил Михайлович
11.05.2012
22.10.2012
Усть-Каменогорск
Астана
3 7
7
4 5790
4517
Брегвадзе Габриель Бесикович
Акансери Нуртилеу Мадиулы
19.08.2014
03.03.2013
Атырау
Актобе
4 7
7
5 4900
5290
Батиханов Ерасыл Бауыржанулы
Галка Александр Юрьевич
02.09.2013
05.07.2013
Актобе
Актобе
5-8 5
5
6 5476
5740
Доскалиев Арсен Ануарович
Оразбай Алиаскар Серикулы
07.05.2013
02.11.2014
Актобе
Актобе
5-8 5
5
7 5741
5940
У-Дын-Жин Марк Витальевич
Шадурин Алексей Лазаревич
07.03.2012
12.09.2012
Экибастуз
Темиртау
5-8 5
5
8 5506
4518
Талько Арсений Сергеевич
Талько Артемий Сергеевич
13.10.2013
03.03.2012
Астана
Астана
5-8 5
5
9 5492
5928
Алимжанов Айсултан Арманович
Акансери Нурберген Мадиулы
15.07.2013
18.12.2014
Кокшетау
Актобе
9-16 3
3
10 4698
4749
Туритаев Алим Муратович
Ниязов Амире Нурбекулы
16.05.2013
05.03.2013
Актобе
Актобе
9-16 3
3
11 4488
4492
Хайрутдинов Рафаэль Рустамович
Храмов Максим Денисович
12.09.2014
08.12.2013
Актобе
Актобе
9-16 3
3
12 5579
4709
Цыганский Александр Артемович
Бигалиев Санжар Бакытбекович
26.03.2013
22.07.2012
Рудный
Усть-Каменогорск
9-16 3
3
13 4857
4797
Булекбаев Жанторе Галымжанович
Садвакасов Батырхан Дарменович
16.06.2012
04.05.2012
Астана
Астана
9-16 3
3
14 4490
4788
Козлов Захар Дмитриевич
Акимгерей Даниял Нурболулы
30.12.2012
14.08.2012
Актобе
Астана
9-16 3
3
15 5329
5958
Умербеков Амир Рустемович
Кульшаров Исмаил Жанатбекович
30.04.2013
04.09.2013
Актобе
Актобе
9-16 3
3
16 5202
4871
Лукашов Демид Ярославович
Бородин Марк Вадимович
17.06.2012
07.08.2012
Талдыкорган
Алматы
9-16 3
3
КазПИН ФИО игрока Туған күні Қала орын ұпайлар
1 4419
5040
Лазаренко Полина Сергеевна
Старусева Эмилия Руслановна
03.07.2012
03.07.2012
Астана
Шымкент
1 10
10
2 4784
5484
Канагатова Айым Асетовна
Подлесная Милана Александровна
07.05.2012
03.09.2012
Талдыкорган
Караганда
2 8
8
3 4445
4763
Чакушина Влада Руслановна
Калмагамбетова Аружан Бериккызы
18.04.2012
30.11.2012
Астана
Актобе
3 7
7
4 5647
5221
Бактыбай Мунтазбегим Акжомарткызы
Бервинова Кристина Алексеевна
25.06.2013
02.02.2013
Атырау
Астана
4 7
7
5 5255
4654
Серик Адия Маратовна
Жандосова Инкар Рахымжанкызы
03.11.2013
04.10.2013
Актобе
Актобе
5-8 5
5
6 5399
5162
Манасова Амина Алибековна
Сауэр Стефания Витальевна
07.05.2013
21.07.2012
Атырау
Алматы
5-8 5
5
7 4422
5091
Алагузова Медина Максатовна
Шек Владислава Владиславовна
19.02.2012
04.09.2012
Астана
Караганда
5-8 5
5
8 4286
5509
Адилбек Айару Адилеткызы
Ижан Салима Айбеккызы
22.04.2012
18.02.2012
Актобе
Кызылорда
5-8 5
5
9 4986
4895
Лазенкова Василиса Владимировна
Имангалиева Азалия Алибековна
27.09.2012
08.10.2012
Актобе
Актобе
9-16 3
3
10 6219
5592
Аманкосова Камилла Нурболатовна
Исагали Анар Ильяскызы
27.02.2012
15.12.2012
Атырау
Актобе
9-16 3
3
11 5648
6292
Борычева Мария Денисовна
Шестакова Николь Юрьевна
02.03.2012
05.12.2013
Рудный
Алматы
9-16 3
3
12 4913
5394
Амандосова Дильназ Маратовна
Якия Ясмин Абылаевна
09.03.2012
03.06.2013
Актобе
Актобе
9-16 3
3
13 5263
5406
Бакитова Аружан Ерденкызы
Дурманова Владислава Максимовна
19.09.2013
30.01.2013
Актобе
Атырау
9-16 3
3
14 6075
5815
Селезнева Валерия Михайловна
Юлат Каусария Мадиаровна
13.05.2013
30.03.2012
Астана
Астана
9-16 3
3
15 5517
5312
Жумакаева Алуана Каировна
Курбатова Мартина Сергеевна
29.05.2013
20.06.2013
Караганда
Караганда
9-16 3
3
16 5081
4597
Аскарова Аруана Асхатовна
Еримбет Акзере Ериккызы
17.07.2012
23.01.2013
Астана
Актобе
9-16 3
3

* Трансляции

Жаңалықтар

загрузка новостей

Федерация серіктестері

Ақпараттық серіктестер